sta vas najviise odbija (za dame)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#126 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Ramzess Veliki »

eluna wrote:i još nešto - kad muškarac ne zna odrezati nokte ni na rukama a ni na nogama :repetirana: e pa znate šta, ako vas mame nisu naučile, pa vraga mu barem prihvatite kada vam žensko kaže da nije u redu čupati nokte i imati zanoktice, nego si fino nabavite noktaricu i nekakvu turpijicu za nokte pa to uradite fino da je i lijepo za vidjeti i ugodno za osjetiti, a ne da grebete kao vještice

ili pravac manikir ako vas mrzi sami da to sredite
Gdje li ti samo nalaziš takve ... pod mostovima i u kontejnerima?
FUUUJ ... :sad:
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#127 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by ladyblue18 »

JOINT_1921 wrote:Ja nosam u jakni kremicu za moje njezne ruke, narocito kad malo puse vani... Zato me zene vole... :D
A sto ti toliko ismijavas muskarce koji koriste obicnu kremu za ruke i jos ih bez imalo ustrucavanja okarakterises kao pedere.
U cemu je problem :?
Toliko ti tesko shvatiti da se svijet ne ravna prema tebi i da nisu svi ti?
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#128 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by WildRedRose »

sad salu na stranu, ima muskih kojima je krema za ruke stvarno potrebna.. ali sto neko napisa, da vidim lika kako u kaficu vadi kremu i maze ruke- ne bih mogla da se suzdrzim od smijeha :oops: :mrgreen:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#129 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Ramzess Veliki »

ladyblue18 wrote:Jadan Ramo :D
Nisam to ja nedaj bože ... :roll:
Ja sam polumetrosexualac, njegovani radnik sa skele ... ove sa noktima kakve Eluna opisuje ne mogu naći ni među oldschool bikerima, a kako Pakica opisa, ja sam Power Rangers style šminkeršmekerbiker, idem u teretanu i pedikiru manikiru, pa shopping nove pele moraju uz košulju i odijelo pasat' ... a jeboga i šešir od zečije dlake nosim. :sad:
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#130 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by WildRedRose »

pa bolje bi ti bilo da imas te nokte, da te drze na skeli :mrgreen:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#131 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Ramzess Veliki »

WildRedRose wrote:sad salu na stranu, ima muskih kojima je krema za ruke stvarno potrebna..
Pa ja ... kad fali ženska ruka ... :sad:
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#132 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by eluna »

ultima_palabra wrote:
ladyblue18 wrote:Otkud tolika fobija prema labelu i kremi :-)
Moram se slozit ovdje sa elunom (ko bi reko), apsolutno nista lose nema u tome sto musko namaze ruke, i da zaista postoje muskarci koji nisu baustelci a cija koza bas fino ne podnosi zimu.
Kad krenu muskarcine sa svojim predrasudama...
Ma imaš i tu neku gradaciju... stavim i ja pođahkad zimi kakve kreme na usne i ruke, ali nositi kreme sa sobom vani, još u kakvoj torbici :run:
a šta je loše u tome - neki muškarci imaju kožu osjetljiviju nego masa žena, bolje da sam vodi računa o tome pa ako treba i da nosi kremu sa sobom, nego da ne smije vani jer čak i sa rukavicama dobije mikroranice po koži već nakon 10 minuta šetnje na temperaturi oko 0 stepeni

nikada ne znamo stvarne razloge zašto neko radi ovo ili ono, ili zašto neko nešto radi drugačije nego mi sami ...... u principu se vodim pravilom da ako mi je baš čudno i nelogično, a zanima me, jednostavno upitam - iznenadili biste se koliko korisnih savjeta čovjek može saznati na taj način
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#133 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by ladyblue18 »

Ramzess Veliki wrote:a jeboga i šešir od zečije dlake nosim. :sad:
Znaci u slobodno vrijeme si bajker i boem :mrgreen:
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#134 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by eluna »

Ramzess Veliki wrote:
WildRedRose wrote:sad salu na stranu, ima muskih kojima je krema za ruke stvarno potrebna..
Pa ja ... kad fali ženska ruka ... :sad:
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu prika ala si ti zagorio :D

neću se do daljnjeg družiti sa tobom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#135 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Ramzess Veliki »

WildRedRose wrote:pa bolje bi ti bilo da imas te nokte, da te drze na skeli :mrgreen:
:roll: Govorimo o noktima na rukama. Ne o onim na nogama. Jednom mi je radnik sa donjeg nivoa rekao da sam isti orao ... ne toliko zbog građe, nego zbog noktiju. :D
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#136 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by MedenoSrce »

dalalala wrote:Moj dragi nosi torbicu (kod nas zvanu pederuša) i u njoj obavezno krema za ruke i labelo i gle čuda, nije peder!! :D
jesi li sigurna :mrgreen:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#137 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Ramzess Veliki »

ladyblue18 wrote:
Ramzess Veliki wrote:a jeboga i šešir od zečije dlake nosim. :sad:
Znaci u slobodno vrijeme si bajker i boem :mrgreen:
Ja ... ono kožni mantil na japanke i Hawai šortz pa na motor, i metnem šeširić. 8-)
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#138 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Ramzess Veliki »

eluna wrote:
Ramzess Veliki wrote:
WildRedRose wrote:sad salu na stranu, ima muskih kojima je krema za ruke stvarno potrebna..
Pa ja ... kad fali ženska ruka ... :sad:
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu prika ala si ti zagorio :D

neću se do daljnjeg družiti sa tobom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ne brini se sigurna si 100% ... kupio sam kremu za ruke. :lol:
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3467
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#139 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Matijevic_Vlado »

a koliko nas muskaraca nosi one pederuse :mrgreen: ? meni nije jasno za sta ih koristie, osim za kremice :mrgreen: ? mobitel, novcanik, kljucevi sve mi to u dzepove stane, mogle bi i cigare negdje pa makar iza usiju(2 steke komotno). kad neko fol kaze nema gdje da stavi ovo sve nabrojano pa mora nositi torbicu :mrgreen:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55668
Joined: 15/12/2008 16:53

#140 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by ultima_palabra »

Matijevic_Vlado wrote:a koliko nas muskaraca nosi one pederuse :mrgreen: ? meni nije jasno za sta ih koristie, osim za kremice :mrgreen: ? mobitel, novcanik, kljucevi sve mi to u dzepove stane, mogle bi i cigare negdje pa makar iza usiju(2 steke komotno). kad neko fol kaze nema gdje da stavi ovo sve nabrojano pa mora nositi torbicu :mrgreen:
Mene mati smara svaki put kad me vidi da si to kupim, kaže da ružno izgleda kad je novčanik u zadnjem džepu hlača :D Opirem se tome već godinama zato što mi je pederski, premda bi ponekad možda bilo praktično :-?
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#141 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by WildRedRose »

ima tih torbica koje nisu ruzne i ne izgledaju kao pederuse... tako da , ok su zavisno od izgleda, modela.. i kako je nosite :mrgreen:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#142 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Ramzess Veliki »

dalalala wrote:Kad smo već kod plaže, naviše na svijetu me odbija kad vidim momka u kupaćim gaćama! Daj molim te obuci šorc :D
Šta fali kupaćim ???
Meni je šorc užasan ... Podsjeća me na dedine šalvare. :lol: :lol: :lol:
A ni ne vidi se šta gazda ima. :D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18172
Joined: 11/02/2013 11:32

#143 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Ramzess Veliki »

Matijevic_Vlado wrote:a koliko nas muskaraca nosi one pederuse :mrgreen: ? meni nije jasno za sta ih koristie, osim za kremice :mrgreen: ? mobitel, novcanik, kljucevi sve mi to u dzepove stane, mogle bi i cigare negdje pa makar iza usiju(2 steke komotno). kad neko fol kaze nema gdje da stavi ovo sve nabrojano pa mora nositi torbicu :mrgreen:
Pištolj ... :roll: ... u torbici se nosi puca.
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#144 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by MedenoSrce »

WildRedRose wrote:ima tih torbica koje nisu ruzne i ne izgledaju kao pederuse... tako da , ok su zavisno od izgleda, modela.. i kako je nosite :mrgreen:
ako izgleda kao peder niti jedna ga torbica ne moze izvuci i vice versa :mrgreen:

a vidim bilo je govora da se pokrene i suprotna teme, nemojte se bezveze truditi nas ne interesuje sta vas odbija
User avatar
dalalala
Posts: 214
Joined: 23/10/2013 23:36

#145 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by dalalala »

MedenoSrce wrote:
dalalala wrote:Moj dragi nosi torbicu (kod nas zvanu pederuša) i u njoj obavezno krema za ruke i labelo i gle čuda, nije peder!! :D
jesi li sigurna :mrgreen:


Jesam :D
User avatar
BHfanatik
Posts: 257
Joined: 12/12/2012 21:36
Location: Sarajevo

#146 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by BHfanatik »

U pederusi je kes 100% :izet:

User avatar
dalalala
Posts: 214
Joined: 23/10/2013 23:36

#147 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by dalalala »

Ramzess Veliki wrote:
dalalala wrote:Kad smo već kod plaže, naviše na svijetu me odbija kad vidim momka u kupaćim gaćama! Daj molim te obuci šorc :D
Šta fali kupaćim ???
Meni je šorc užasan ... Podsjeća me na dedine šalvare. :lol: :lol: :lol:
A ni ne vidi se šta gazda ima. :D


Hahahah de ba gdje ćeš kupaće? Još ono uđeš u vodu,a voda hladna, on se jadan sav smanji, uvuče.. :P
Great Cornholio
Posts: 11713
Joined: 17/06/2010 23:40

#148 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Great Cornholio »

Ramzess Veliki wrote:
Matijevic_Vlado wrote:a koliko nas muskaraca nosi one pederuse :mrgreen: ? meni nije jasno za sta ih koristie, osim za kremice :mrgreen: ? mobitel, novcanik, kljucevi sve mi to u dzepove stane, mogle bi i cigare negdje pa makar iza usiju(2 steke komotno). kad neko fol kaze nema gdje da stavi ovo sve nabrojano pa mora nositi torbicu :mrgreen:
Pištolj ... :roll: ... u torbici se nosi puca.
Sve pobrojano ( mobitel, novčanik, ključevi), u jesen, ili zimi, može se staviti u džepove od jakne, ali vala ljeti, kad se ne nose jakne, dobro dođe ona manja torbica, da se po džepovima ne gužvaju dokumenti i da te ne žulja mobitel kad si u farmerkama, i zato je ja ljeti nosim "pederušu", al' onu jeftinu i jednostavnu, s pijace.

A kako je vrijeme došlo, ne bi bilo loše izganjati i dozvolu za nošenje oružja.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55668
Joined: 15/12/2008 16:53

#149 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by ultima_palabra »

Great Cornholio wrote:
Ramzess Veliki wrote:
Matijevic_Vlado wrote:a koliko nas muskaraca nosi one pederuse :mrgreen: ? meni nije jasno za sta ih koristie, osim za kremice :mrgreen: ? mobitel, novcanik, kljucevi sve mi to u dzepove stane, mogle bi i cigare negdje pa makar iza usiju(2 steke komotno). kad neko fol kaze nema gdje da stavi ovo sve nabrojano pa mora nositi torbicu :mrgreen:
Pištolj ... :roll: ... u torbici se nosi puca.
Sve pobrojano ( mobitel, novčanik, ključevi), u jesen, ili zimi, može se staviti u džepove od jakne, ali vala ljeti, kad se ne nose jakne, dobro dođe ona manja torbica, da se po džepovima ne gužvaju dokumenti i da te ne žulja mobitel kad si u farmerkama, i zato je ja ljeti nosim "pederušu", al' onu jeftinu i jednostavnu, s pijace.

A kako je vrijeme došlo, ne bi bilo loše izganjati i dozvolu za nošenje oružja.
Ja imam havera koji ne nosi pederuše, ali ne voli ni da su mu stvari po džepovima. Onda on po čitavo ljeto, mobitel (Galaxy po belaju :D ), novčanik, ključeve i cigare nosi u rukama :-)
User avatar
WildRedRose
Posts: 23712
Joined: 03/09/2012 00:58
Location: Nikad fiksna.

#150 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by WildRedRose »

MedenoSrce wrote:
WildRedRose wrote:ima tih torbica koje nisu ruzne i ne izgledaju kao pederuse... tako da , ok su zavisno od izgleda, modela.. i kako je nosite :mrgreen:
ako izgleda kao peder niti jedna ga torbica ne moze izvuci i vice versa :mrgreen:

a vidim bilo je govora da se pokrene i suprotna teme, nemojte se bezveze truditi nas ne interesuje sta vas odbija
pa to se podrazumjeva :mrgreen:
Post Reply