sta vas najviise odbija (za dame)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Mariella
Posts: 3124
Joined: 29/01/2008 20:41

#4451 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Mariella »

Sydnor wrote: 09/02/2022 14:43 Eto, Mariella mojih godina. Ćao Mariella :lol:
Zao mi je Sydnore, trazi dalje, nisam ja za tebe :D
User avatar
Riddle
Posts: 8195
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#4452 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Riddle »

Nije do tebe, do nje je. :oops: :mrgreen:
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2436
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#4453 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by ZyzzSar »

Mariella wrote: 09/02/2022 14:40
:lol: :lol: Fino sam ti rekla da trazis mladje na forumu
haha i ti si mladalačkog duha :D
nije forum uopste mjesto za trazenje, mada je oke biti spontan i otvorenog uma
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#4454 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Sydnor »

Mariella wrote: 09/02/2022 14:51
Sydnor wrote: 09/02/2022 14:43 Eto, Mariella mojih godina. Ćao Mariella :lol:
Zao mi je Sydnore, trazi dalje, nisam ja za tebe :D
Znam da me ne gledaš na taj način ali možemo bit prijatelji :lol:
Mariella
Posts: 3124
Joined: 29/01/2008 20:41

#4455 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Mariella »

ZyzzSar wrote: 09/02/2022 14:58 haha i ti si mladalačkog duha :D
nije forum uopste mjesto za trazenje, mada je oke biti spontan i otvorenog uma
Mlada sam ja svakako, ne samo duhom, samo si na Balkanu star sa 30 :lol:
Samprotivsviju
Posts: 6410
Joined: 03/12/2011 13:10

#4456 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Samprotivsviju »

Sydnor wrote: 09/02/2022 15:00
Mariella wrote: 09/02/2022 14:51
Zao mi je Sydnore, trazi dalje, nisam ja za tebe :D
Znam da me ne gledaš na taj način ali možemo bit prijatelji :lol:
Mozda ne zeli da prizna, neugodno joj ovako pred svima :D :oops:
DonieBrasco
Posts: 15497
Joined: 31/08/2016 16:09

#4457 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by DonieBrasco »

Vole "dame" ove BRUDE, bradica, Jala Buba fazon, grmalje, dzumase u trenerkama i suncanim naocalama na celu nebtno koje je godisnje doba, sto se šepure kao patke a vise im dilerske pederuse oko vrata kao kravi zvono.

Kad ih vidim kako sarajevskom čarsijom hodaju, mobitel na zvucnik prica sa jaranom selame se "hajde da zavrsimo ono nakon dzume", a one jadne guraju kolica a pored kolica jos jedno kao otac, mini grmalj pretil i ono frizurica obrijana glavica sa strane.
User avatar
Spiritbreaker
Posts: 1503
Joined: 24/06/2020 14:41

#4458 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Spiritbreaker »

DonieBrasco wrote: 09/02/2022 15:25 Vole "dame" ove BRUDE, bradica, Jala Buba fazon, grmalje, dzumase u trenerkama i suncanim naocalama na celu nebtno koje je godisnje doba, sto se šepure kao patke a vise im dilerske pederuse oko vrata kao kravi zvono.

Kad ih vidim kako srajevskom čarsijom hodaju, mobitel na zvucnik prica sa jaranom selame se "hajde da zavrsimo ono nakon dzume", a one jadne guraju kolica a pored kolica jos jedno kao otac, mini grmalj pretil i ono frizurica obrijana glavica sa strane.
Odlican opis.
Ali Instagramuse vole da sire noge takvima. I ne samo one.
Mariella
Posts: 3124
Joined: 29/01/2008 20:41

#4459 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Mariella »

DonieBrasco wrote: 09/02/2022 15:25 Vole "dame" ove BRUDE, bradica, Jala Buba fazon, grmalje, dzumase u trenerkama i suncanim naocalama na celu nebtno koje je godisnje doba, sto se šepure kao patke a vise im dilerske pederuse oko vrata kao kravi zvono.

Kad ih vidim kako sarajevskom čarsijom hodaju, mobitel na zvucnik prica sa jaranom selame se "hajde da zavrsimo ono nakon dzume", a one jadne guraju kolica a pored kolica jos jedno kao otac, mini grmalj pretil i ono frizurica obrijana glavica sa strane.
Pogresna tema, idi na onu sta zene privlaci pa tu reci damama sta i kako :D Hvala unaprijed
User avatar
Riddle
Posts: 8195
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#4460 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Riddle »

DonieBrasco wrote: 09/02/2022 15:25 Vole "dame" ove BRUDE, bradica, Jala Buba fazon, grmalje, dzumase u trenerkama i suncanim naocalama na celu nebtno koje je godisnje doba, sto se šepure kao patke a vise im dilerske pederuse oko vrata kao kravi zvono.

Kad ih vidim kako sarajevskom čarsijom hodaju, mobitel na zvucnik prica sa jaranom selame se "hajde da zavrsimo ono nakon dzume", a one jadne guraju kolica a pored kolica jos jedno kao otac, mini grmalj pretil i ono frizurica obrijana glavica sa strane.
Brutalno. :lol:
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2436
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#4461 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by ZyzzSar »

Spiritbreaker wrote: 09/02/2022 15:31 Odlican opis.
Ali Instagramuse vole da sire noge takvima. I ne samo one.
pa nije bas da je tako, al svejedno nek siri noge ko kome hoce, sta to ima veze
Mariella
Posts: 3124
Joined: 29/01/2008 20:41

#4462 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Mariella »

ZyzzSar wrote: 09/02/2022 15:43 pa nije bas da je tako, al svejedno nek siri noge ko kome hoce, sta to ima veze
Krivo im sto ne mogu oni imati instagramuse, a jako ih zele :) Inace ne bi bilo razloga za ovu reakciju
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#4463 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Zoya »

Pogrešno je ovo za navijače. Ustvari, možda i nije, ako navijaju za želju :skoljka:
User avatar
Spiritbreaker
Posts: 1503
Joined: 24/06/2020 14:41

#4464 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Spiritbreaker »

Mariella wrote: 09/02/2022 15:48
ZyzzSar wrote: 09/02/2022 15:43 pa nije bas da je tako, al svejedno nek siri noge ko kome hoce, sta to ima veze
Krivo im sto ne mogu oni imati instagramuse, a jako ih zele :) Inace ne bi bilo razloga za ovu reakciju
Svakom normalnom muskarcu nije krivo.
Debilima napacenim, da.
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#4465 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Sydnor »

Zadnje što iko od muškaraca želi je instagramuša. Želimo nekog ko će nas prihvatiti sa svim svojim manama i vrlinama, neko uz koga ću moći da se osjećam sigurno. Kako psihički tako i emotivno. Neko koga ću zagrliti i saslušati, ko će mene saslušati, obradovati mi se...

Djevojke koje gutaju mačeve po Dubaiju to nisu. Nit će ikad bit. Nit gledam takve nit pratim, a još manje želim.
User avatar
Poirier
Posts: 187
Joined: 23/12/2021 10:10

#4466 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Poirier »

Sydnor wrote: 10/02/2022 11:29 Zadnje što iko od muškaraca želi je instagramuša. Želimo nekog ko će nas prihvatiti sa svim svojim manama i vrlinama, neko uz koga ću moći da se osjećam sigurno. Kako psihički tako i emotivno. Neko koga ću zagrliti i saslušati, ko će mene saslušati, obradovati mi se...

Djevojke koje gutaju mačeve po Dubaiju to nisu. Nit će ikad bit. Nit gledam takve nit pratim, a još manje želim.
Ali ova Mariella mi je najjaca na planeti, ajd stoji zezanje i to sve, ali da napise da muskarci zele instagramuse hahaha :lol: Naravno da su takve djevojke koje se sponzorisu, glume nesto, kvarcaju, imaju napumpane usne, nadogradjenu kosu, nokte od 3m itd itd samo za profurat i nista vise od toga. Takve vodaju decki sa mnogo love, bez mozga i bez ikakvog sarma. Jednostavno se takvi nadju, on ne moze ponuditi nista vise od novca, skupih stvari i putovanja a ona ne moze pruziti nista osim sirenja nogu.

Svaki iole normalan muskarac kraj sebe zeli ovu sto si ti gore opisao. Ko bi zelio zivjeti sa instagramusama? :lol:
Mariella
Posts: 3124
Joined: 29/01/2008 20:41

#4467 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Mariella »

Poirier wrote: 10/02/2022 11:49
Sydnor wrote: 10/02/2022 11:29 Zadnje što iko od muškaraca želi je instagramuša. Želimo nekog ko će nas prihvatiti sa svim svojim manama i vrlinama, neko uz koga ću moći da se osjećam sigurno. Kako psihički tako i emotivno. Neko koga ću zagrliti i saslušati, ko će mene saslušati, obradovati mi se...

Djevojke koje gutaju mačeve po Dubaiju to nisu. Nit će ikad bit. Nit gledam takve nit pratim, a još manje želim.
Ali ova Mariella mi je najjaca na planeti, ajd stoji zezanje i to sve, ali da napise da muskarci zele instagramuse hahaha :lol: Naravno da su takve djevojke koje se sponzorisu, glume nesto, kvarcaju, imaju napumpane usne, nadogradjenu kosu, nokte od 3m itd itd samo za profurat i nista vise od toga. Takve vodaju decki sa mnogo love, bez mozga i bez ikakvog sarma. Jednostavno se takvi nadju, on ne moze ponuditi nista vise od novca, skupih stvari i putovanja a ona ne moze pruziti nista osim sirenja nogu.

Svaki iole normalan muskarac kraj sebe zeli ovu sto si ti gore opisao. Ko bi zelio zivjeti sa instagramusama? :lol:
Jos jednom dokazujete da ne znate citati :-) Gdje sam rekla da SVI muskarci zele instagramuse? Ovi koje pisu ljute postove na forumu i zale se sto instagramuse vodaju svakakve likove ih sigurno zele, inace ih ne bi zanimalo sta one rade i koga vodaju pored sebe :lol: Sto su i drugi normalni muskarci potvrdili. Ali vi volite sa mnom najvise da se svadjete :D
User avatar
ejjus
Posts: 205
Joined: 23/07/2015 20:52

#4468 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by ejjus »

jesu li to instagramuse ili elitne prostitutke?

ne bih ni ja, nemam para,
User avatar
Poirier
Posts: 187
Joined: 23/12/2021 10:10

#4469 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Poirier »

Mariella wrote: 10/02/2022 12:08
Poirier wrote: 10/02/2022 11:49

Ali ova Mariella mi je najjaca na planeti, ajd stoji zezanje i to sve, ali da napise da muskarci zele instagramuse hahaha :lol: Naravno da su takve djevojke koje se sponzorisu, glume nesto, kvarcaju, imaju napumpane usne, nadogradjenu kosu, nokte od 3m itd itd samo za profurat i nista vise od toga. Takve vodaju decki sa mnogo love, bez mozga i bez ikakvog sarma. Jednostavno se takvi nadju, on ne moze ponuditi nista vise od novca, skupih stvari i putovanja a ona ne moze pruziti nista osim sirenja nogu.

Svaki iole normalan muskarac kraj sebe zeli ovu sto si ti gore opisao. Ko bi zelio zivjeti sa instagramusama? :lol:
Jos jednom dokazujete da ne znate citati :-) Gdje sam rekla da SVI muskarci zele instagramuse? Ovi koje pisu ljute postove na forumu i zale se sto instagramuse vodaju svakakve likove ih sigurno zele, inace ih ne bi zanimalo sta one rade i koga vodaju pored sebe :lol: Sto su i drugi normalni muskarci potvrdili. Ali vi volite sa mnom najvise da se svadjete :D
Ma ko je rekao da se svadjamo? Ja nemam nista protiv tebe, ponekad se zezam, znas da je trollanje. Kakve veze ima sto neko komentarise instagramuse, to ne znaci da ih zelimo pobogu. Ti ako ne volis npr. celave, nabildane, s mnogo para, mafijase npr. i ako ih prokomentarises na forumu to ne znaci automatski da ih i zelis. Nikoga ne zanima sta rade instagramuse, samo se cinjenice iznose i tu nema nista lose. Niko to nije potvrdio ne pisi gluposti.
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2436
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#4470 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by ZyzzSar »

koja je definicija instagramuse?
je li ima neki specifican lifestyle ili odredjena cifra pratioca da se djevojka na instagramu smatra instagramusom
Mariella
Posts: 3124
Joined: 29/01/2008 20:41

#4471 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Mariella »

Poirier wrote: 10/02/2022 12:55
Mariella wrote: 10/02/2022 12:08

Jos jednom dokazujete da ne znate citati :-) Gdje sam rekla da SVI muskarci zele instagramuse? Ovi koje pisu ljute postove na forumu i zale se sto instagramuse vodaju svakakve likove ih sigurno zele, inace ih ne bi zanimalo sta one rade i koga vodaju pored sebe :lol: Sto su i drugi normalni muskarci potvrdili. Ali vi volite sa mnom najvise da se svadjete :D
Ma ko je rekao da se svadjamo? Ja nemam nista protiv tebe, ponekad se zezam, znas da je trollanje. Kakve veze ima sto neko komentarise instagramuse, to ne znaci da ih zelimo pobogu. Ti ako ne volis npr. celave, nabildane, s mnogo para, mafijase npr. i ako ih prokomentarises na forumu to ne znaci automatski da ih i zelis. Nikoga ne zanima sta rade instagramuse, samo se cinjenice iznose i tu nema nista lose. Niko to nije potvrdio ne pisi gluposti.
Ako dodjem na forum i iz cista mira na nekoj temi pocnem prosipati ljutnju na to kako ti nabildani i celavi vodaju takve i takve djevojke, sa masom uvreda prema njima, i vise je nego vjerovatno da ta reakcija proizilazi iz moje ljubomore :D Jedna stvar je iznjeti svoje misljenje o temi kad se o tome vec vodi razgovor, i na normalan nacin, a drugo odjednom baciti post ko bombu gdje ja iznosim svoje frustracije, poput onoga koji je i zapoceo ovu diskusiju. Ne moze me niko uvjeriti da nije tako.

"grmalje"
"dzumase u trenerkama"
"šepure kao patke"
"dilerske pederuse oko vrata"
"kao kravi zvono"
"mini grmalj pretil"

Bas su rijeci nekoga koja nije briga :D Jbg, nekad je tesko priznati sta te zapravo privlaci.
Poirier wrote: 10/02/2022 12:55 Niko to nije potvrdio ne pisi gluposti.
namiami wrote: 09/02/2022 15:50 Tačno tako. Govorim s muške strane...
Neka ljudi rade, oblače se i skiče kako hoce, gdje hoce, sve dok mene ne urozavaju, a to ko im širi noge not my business :D
User avatar
Riddle
Posts: 8195
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#4472 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Riddle »

Brasco je tako slikovito prikazao te likove da su se pojavili ispred mene dok sam čitao. :lol:

Najsmješniji post na zadnjih nekoliko stranica zajedno sa tools.
no_sikiriki
Posts: 17243
Joined: 11/12/2012 13:21

#4473 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by no_sikiriki »

Riddle wrote: 10/02/2022 13:21 Brasco je tako slikovito prikazao te likove da su se pojavili ispred mene dok sam čitao. :lol:

Najsmješniji post na zadnjih nekoliko stranica zajedno sa tools.
@Mariella S ovim se moram složiti, meni je onaj opis bio poprilično tačan. Jeste stereotip, ali takav kakav viđam svaki dan kad prođem čaršijom. :mrgreen:
User avatar
vjeshalica
Posts: 17210
Joined: 31/03/2019 14:56

#4474 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by vjeshalica »

ZyzzSar wrote: 10/02/2022 12:58 koja je definicija instagramuse?
je li ima neki specifican lifestyle ili odredjena cifra pratioca da se djevojka na instagramu smatra instagramusom
Na profilu ima 99,99999% slika koje su iste,dakle njih 747475758, i usta ko da je pala na usijanu ringlu
User avatar
Spiritbreaker
Posts: 1503
Joined: 24/06/2020 14:41

#4475 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Spiritbreaker »

Ma treba klasicno trolla, i onda napda muskarce da ne znaju citat. jeste svi smo jebene budale samo je ona pametna.
Post Reply