sta vas najviise odbija (za dame)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Mariella
Posts: 3124
Joined: 29/01/2008 20:41

#4476 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Mariella »

no_sikiriki wrote: 10/02/2022 14:15
Riddle wrote: 10/02/2022 13:21 Brasco je tako slikovito prikazao te likove da su se pojavili ispred mene dok sam čitao. :lol:

Najsmješniji post na zadnjih nekoliko stranica zajedno sa tools.
@Mariella S ovim se moram složiti, meni je onaj opis bio poprilično tačan. Jeste stereotip, ali takav kakav viđam svaki dan kad prođem čaršijom. :mrgreen:
Ma nek hodaju, sretno im bilo :lol:
Mariella
Posts: 3124
Joined: 29/01/2008 20:41

#4477 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Mariella »

Spiritbreaker wrote: 10/02/2022 14:24 Ma treba klasicno trolla, i onda napda muskarce da ne znaju citat. jeste svi smo jebene budale samo je ona pametna.
Ti 1000% ne znas citati, u to smo se uvjerili :mrgreen:
User avatar
Spiritbreaker
Posts: 1503
Joined: 24/06/2020 14:41

#4478 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Spiritbreaker »

Uvjerila si se jedino ti i tvoja tvrdoglavost.
Na tvoju srecu moje sposobnosti citanja/učenja nadilaze tvoju knoseološku sposobnost.
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#4479 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Sydnor »

namiami wrote: 10/02/2022 13:24 hahahaha halali, ali govoris kao single osoba 100%. Zar ne vidis da je danas sve kopija kopije, kako sa zenske, tako i sa muske strane? Otvori instagram i pogledaj sta je u trendingu :)

Muskarci zele instagramuse.
Zene zele te brude i zajebane momke, brze i žestoke.

Naravno, ne zele svi, ali to dominira u ovom trenutku i to je sasvim ok. Svako ima pravo na izbor :)
Pa ja i jesam single, to i ne krijem.
Ja ti govorim iz svog iskustva, niko ne želi instagramušu. Eto, u dodiru sam sa nekih makar 10-15 ljudi i svi bukvalno tražimo ovo što sam gore napisao.

Evo, zapratite na IG profil @flasarakije. Djevojka iz Zenice, apotekarka, utjecajna instagramuša :lol: njen deal je platiš joj vukend ili putovanje/ljetovanje/zimovanje, zauzvrat dobiješ neograničeno p, a ti nju gotiviš poklonima i večerama. Bila sa više fudbalera i tako tih likova koji imaju pare, bili su čak i skrinšotovi gdje se sa jednim fudbalerom dogovora za aranžman.

Zašto bih ja uopšte želio biti u blizini takve osobe sve i da imam pare? Meni se to gadi, seks volim ali mi naravno nije sve, to mi dođe kao cherry on the top u odnosu dvoje ljudi.

Sad bih najviše volio da imam nekog za zezat se, izaći i ispričati se, da mogu bit u njenom društvu opušten i veseo i iskreno ne bih se bunio protiv kojeg zagrljaja :oops:

I vjeruj mi da je ovakvih većina muškaraca (barem onih koji su tu negdje mojih godina) ali kad bi u procentima to izražavao ne znam koliki bi omjer sveukupno bio jer koliko gledam ove mlađe od sebe sve se njima počelo svodit na seks. Takvo vrijeme.
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#4480 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Sydnor »

Nit ja, nit iko koga poznajem tražimo nekog na takvim mjestima. A to što pojedine osobe rade, mene apsolutno ne zanima, samo sam naveo primjer većine instagramuša čime se bave i šta rade.

Ja ne želim imati posla ni sa takvim ženama ni muškarcima, nit takve pratim po instagramu.

Sad, zašto ti brojevi rastu nemam pojma. Imao sam druga s kojim se ne družim više i pratio je tipa 1000 takvih djevojaka, uđeš mu na IG ko da si na plejboju, ja mu fino kažem što to radiš, on kao pa svi mi u firmi tako...jednom pio sa njima kafu na pauzi, bukvalno samo sijevaju guzovi i sise sa mobitelima.

Onda skontam, šta bolje očekivat od bravara :D
Nek se ne uvrijedi ni jedan bravar
Mariella
Posts: 3124
Joined: 29/01/2008 20:41

#4481 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Mariella »

Sydnor wrote: 10/02/2022 15:11 Evo, zapratite na IG profil @flasarakije. Djevojka iz Zenice, apotekarka, utjecajna instagramuša :lol: njen deal je platiš joj vukend ili putovanje/ljetovanje/zimovanje, zauzvrat dobiješ neograničeno p, a ti nju gotiviš poklonima i večerama. Bila sa više fudbalera i tako tih likova koji imaju pare, bili su čak i skrinšotovi gdje se sa jednim fudbalerom dogovora za aranžman.
Mene samo zanima kako kazes ne pratis i ne zanimaju te takve, a znas svasta o toj curi koja ima privatni profil. Da se razumijemo briga mene ko koga prati i zbog cega, ali me zanima ta nelogicnost u tome sto pises :-D Ili si sve to saznao zbog prica medju rajom, a njen username znas napamet?
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#4482 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Sydnor »

Mariella wrote: 10/02/2022 15:39
Sydnor wrote: 10/02/2022 15:11 Evo, zapratite na IG profil @flasarakije. Djevojka iz Zenice, apotekarka, utjecajna instagramuša :lol: njen deal je platiš joj vukend ili putovanje/ljetovanje/zimovanje, zauzvrat dobiješ neograničeno p, a ti nju gotiviš poklonima i večerama. Bila sa više fudbalera i tako tih likova koji imaju pare, bili su čak i skrinšotovi gdje se sa jednim fudbalerom dogovora za aranžman.
Mene samo zanima kako kazes ne pratis i ne zanimaju te takve, a znas svasta o toj curi koja ima privatni profil. Da se razumijemo briga mene ko koga prati i zbog cega, ali me zanima ta nelogicnost u tome sto pises :-D Ili si sve to saznao zbog prica medju rajom, a njen username znas napamet?
Pisano je o njoj na temi Zeničani i tad sam prvi put čuo za nju, poslije mi upravo ovaj ex-jaran ispričao njenu životnu priču i pokazao te skrinšotove. Ja uopšte nju ne znam, nit pratim nit bih je sutra prepoznao na ulici ali Zenica je malo veća kasaba i sve se zna i sve eventualno čuješ.

Ako hoćeš dat ću ti svoj IG profil odmah i provjeri koga i kakav tip ljudi pratim
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#4483 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Sydnor »

namiami wrote: 10/02/2022 15:54 I mene nervira jer je ogromna vecina kopija kopije, ali ako to njima odgovara, ako imaju "potražnju" :D hebe mi se. Znam šta ja tražim, pa ili ću ispuniti ono što zamislim, ili "sniziti" kriterije. Jednosavno je, kako za mene, tako recimo i za tebe.

Ili ces naci ono što trazis, ostati sam, ili dati priliku i "instagramusama". :D
Ljepše je i sam nego s bilo kim. Vidio sam iz dovoljno primjera kako ljudi sebi unište život zbog straha od samoće.
Samprotivsviju
Posts: 6411
Joined: 03/12/2011 13:10

#4484 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Samprotivsviju »

Pa dobro nije ni svaka "instagramusa" prostitutika, ima i "normalnih" djevojaka koje su popularne na instagramu

Meni je npr. jedna bila interesantna, dok nije pocela stavljati storije podrske Ratku Mladicu :D :-) Morao sam je ostaviti :oops:
Last edited by Samprotivsviju on 10/02/2022 16:00, edited 2 times in total.
no_sikiriki
Posts: 17310
Joined: 11/12/2012 13:21

#4485 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by no_sikiriki »

namiami wrote: 10/02/2022 15:58
Sydnor wrote: 10/02/2022 15:56 Ljepše je i sam nego s bilo kim.
Nikad. Bio sam na obje strane i čovjek nije stvoren da bude sam. Nemoj sebe uvjeravati da je ljepse biti sam...(neovisno šta ide iza tačaka), vec ili snizi kriterije, ili potrazi na drugim mjestima ono što te interesuje.

Lako se naviknuti biti sam :)
Da, čovjek jeste društveno biće, i sigurno da je ljepše biti u paru. Ali apsolutno se slažem sa čovjekom da je bolje biti sam nego sa svakim. Milion primjera gdje ljudi baš sebi zagorčaju život, jer hoće "na silu" da imaju porodicu/partnera. Takav život je kao zatvor. Single čovjek bar ima svoju slobodu.
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#4486 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Sydnor »

namiami wrote: 10/02/2022 15:58
Sydnor wrote: 10/02/2022 15:56 Ljepše je i sam nego s bilo kim.
Nikad. Bio sam na obje strane i čovjek nije stvoren da bude sam. Nemoj sebe uvjeravati da je ljepse biti sam...(neovisno šta ide iza tačaka), vec ili snizi kriterije, ili potrazi na drugim mjestima ono što te interesuje.

Lako se naviknuti biti sam :)
Ma nešto mi ne djeluješ kao čovjek koji bi trpio bilo koga tako da me sad iznenađuje ovo što govoriš.

Moj najbolji drug je trenutno zaručen, abd bit ću mu kum.na svadbi ali on je sa ovom djevojkom samo zato što misli da više nikad nijednu drugu neće imati, koliko ona manipulira sa njim :lol:

Kunem se majčinim očima, taj čovjek je duboko nesretan a još se nije ni oženio, ne smijem ni zamislit šta će biti kad dođe 2 kinderčadi...

A sve to, jer ga je okolina i porodica ubijedila da mu je "vrijeme, da ne bira i da ne čeka".
Samprotivsviju
Posts: 6411
Joined: 03/12/2011 13:10

#4487 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Samprotivsviju »

Sydnor wrote: 10/02/2022 16:03 Kunem se majčinim očima...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#4488 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Sydnor »

Samprotivsviju wrote: 10/02/2022 16:05
Sydnor wrote: 10/02/2022 16:03



Kunem se majčinim očima...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol:
Imala operaciju oba oka i jednom mi nešto nije vjerovala i ja se time zakletem :D i ostane mi uzrečica, damn
Mariella
Posts: 3124
Joined: 29/01/2008 20:41

#4489 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Mariella »

Samprotivsviju wrote: 10/02/2022 15:56 Pa dobro nije ni svaka "instagramusa" prostitutika, ima i "normalnih" djevojaka koje su popularne na instagramu

Meni je npr. jedna bila interesantna, dok nije pocela stavljati storije podrske Ratku Mladicu :D :-) Morao sam je ostaviti :oops:
:shock: :lol:
no_sikiriki
Posts: 17310
Joined: 11/12/2012 13:21

#4490 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by no_sikiriki »

Sydnor wrote: 10/02/2022 16:07
Samprotivsviju wrote: 10/02/2022 16:05

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol:
Imala operaciju oba oka i jednom mi nešto nije vjerovala i ja se time zakletem :D i ostane mi uzrečica, damn
Ako ćemo već o jeziku, say what?? :mrgreen:
Sydnor
Posts: 1849
Joined: 08/02/2019 09:04

#4491 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Sydnor »

Zakletva, zakleti se? Ok, vjerovatno sam se izrazio pogrešno, kako se pravilno kaže?
Mariella
Posts: 3124
Joined: 29/01/2008 20:41

#4492 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Mariella »

no_sikiriki wrote: 10/02/2022 16:02
namiami wrote: 10/02/2022 15:58 Nikad. Bio sam na obje strane i čovjek nije stvoren da bude sam. Nemoj sebe uvjeravati da je ljepse biti sam...(neovisno šta ide iza tačaka), vec ili snizi kriterije, ili potrazi na drugim mjestima ono što te interesuje.

Lako se naviknuti biti sam :)
Da, čovjek jeste društveno biće, i sigurno da je ljepše biti u paru. Ali apsolutno se slažem sa čovjekom da je bolje biti sam nego sa svakim. Milion primjera gdje ljudi baš sebi zagorčaju život, jer hoće "na silu" da imaju porodicu/partnera. Takav život je kao zatvor. Single čovjek bar ima svoju slobodu.
Uvijek je ljepse biti sam nego sa budalom. I svako treba nauciti da mu prvo bude lijepo sam sa sobom, pa tek onda u paru.
no_sikiriki
Posts: 17310
Joined: 11/12/2012 13:21

#4493 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by no_sikiriki »

Sydnor wrote: 10/02/2022 16:11 Zakletva, zakleti se? Ok, vjerovatno sam se izrazio pogrešno, kako se pravilno kaže?
Zakunem. :mrgreen:
Mariella wrote: 10/02/2022 16:12
no_sikiriki wrote: 10/02/2022 16:02

Da, čovjek jeste društveno biće, i sigurno da je ljepše biti u paru. Ali apsolutno se slažem sa čovjekom da je bolje biti sam nego sa svakim. Milion primjera gdje ljudi baš sebi zagorčaju život, jer hoće "na silu" da imaju porodicu/partnera. Takav život je kao zatvor. Single čovjek bar ima svoju slobodu.
Uvijek je ljepse biti sam nego sa budalom. I svako treba nauciti da mu prvo bude lijepo sam sa sobom, pa tek onda u paru.
Meni je najgore kad je neko single i priželjkuje vezu i misli da će kad nađe djevojku/momka biti sretan. Ne, kao što kažeš, prvo moraš biti ok i sam, pa tek onda sa nekim. Druga osoba je šlag na torti, ne torta.
Mariella
Posts: 3124
Joined: 29/01/2008 20:41

#4494 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by Mariella »

no_sikiriki wrote: 10/02/2022 16:14
Mariella wrote: 10/02/2022 16:12
Uvijek je ljepse biti sam nego sa budalom. I svako treba nauciti da mu prvo bude lijepo sam sa sobom, pa tek onda u paru.
Meni je najgore kad je neko single i priželjkuje vezu i misli da će kad nađe djevojku/momka biti sretan. Ne, kao što kažeš, prvo moraš biti ok i sam, pa tek onda sa nekim. Druga osoba je šlag na torti, ne torta.
Sve receno :D
snijeg_led
Posts: 6751
Joined: 08/12/2019 21:35

#4495 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by snijeg_led »

Sve rečeno :D
User avatar
medvjed23
Posts: 26849
Joined: 16/07/2010 13:49

#4496 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by medvjed23 »

Dijelim mišljenje. Ako pronađeš zadovoljstvo u samoći, pa ti se desi ljubav, ona će se na to zadovoljstvo nadovezati lijepo i prirodno, oplemenivši ga. Ako, ipak, iz gorke samoće uletiš u ljubav, uhvatićeš se za voljenu osobu ko za slamku spasa, ući ćeš u vezu nezdravim intenzitetom i sa nezdravim očekivanjima, a to teško može izdobriti.
User avatar
ejjus
Posts: 205
Joined: 23/07/2015 20:52

#4497 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by ejjus »

medvjed23 wrote: 10/02/2022 21:08 Dijelim mišljenje. Ako pronađeš zadovoljstvo u samoći, pa ti se desi ljubav, ona će se na to zadovoljstvo nadovezati lijepo i prirodno, oplemenivši ga. Ako, ipak, iz gorke samoće uletiš u ljubav, uhvatićeš se za voljenu osobu ko za slamku spasa, ući ćeš u vezu nezdravim intenzitetom i sa nezdravim očekivanjima, a to teško može izdobriti.
Ja smatram da je odnos pojedinca prema drustvu bitniji od toga da li je on usamljen/osjeca se usamljeno ili ne, jer kada se vec pravi lista osobina koje potencijalni partner treba da ispunjava da bi vrijedio necije paznje, onda je ogromna vjerovatnoca da veci dio drustva ne ulazi u uzi krug. Tacno je da svako ima slobodu da definise kriterije koga da pusti u svoj zivot ili ne, ali ako je glavna relacija tih kriterija antipatija prema npr. laganim curama i definisanje simpatije preko "njihovih ledja", jer je ta jedna jedina sve sto one nisu, ne uspijevaju biti, i kroz tacno razgranicenje normalnih/nenormalni/abnormalnih/nemoralnih i price kakva su danas vremena, kako je tesko naci onu pravu, onda postoji opastnist da ce se eventualni partner koristiti kao argument protiv drustva i kao validaciju vlastitih karakternih osobina, sto je po meni ekvivalent vucanja za sobom mrtvog tijela. Ne kazem da se ne moze izvesti, ali je tanak led.

Vise mi se ionako svidja nekondicionalna ljubav, jer nisam nikad tacno znao zasto mi se cura svidja, ili ja njoj, pa mi je to polje vrijedno eksploracije.

Lijep pozdrav medvjede. :D
no_sikiriki
Posts: 17310
Joined: 11/12/2012 13:21

#4498 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by no_sikiriki »

medvjed23 wrote: 10/02/2022 21:08 Dijelim mišljenje. Ako pronađeš zadovoljstvo u samoći, pa ti se desi ljubav, ona će se na to zadovoljstvo nadovezati lijepo i prirodno, oplemenivši ga. Ako, ipak, iz gorke samoće uletiš u ljubav, uhvatićeš se za voljenu osobu ko za slamku spasa, ući ćeš u vezu nezdravim intenzitetom i sa nezdravim očekivanjima, a to teško može izdobriti.
To je to.
User avatar
medvjed23
Posts: 26849
Joined: 16/07/2010 13:49

#4499 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by medvjed23 »

ejjus wrote: 10/02/2022 21:37
medvjed23 wrote: 10/02/2022 21:08 Dijelim mišljenje. Ako pronađeš zadovoljstvo u samoći, pa ti se desi ljubav, ona će se na to zadovoljstvo nadovezati lijepo i prirodno, oplemenivši ga. Ako, ipak, iz gorke samoće uletiš u ljubav, uhvatićeš se za voljenu osobu ko za slamku spasa, ući ćeš u vezu nezdravim intenzitetom i sa nezdravim očekivanjima, a to teško može izdobriti.
Ja smatram da je odnos pojedinca prema drustvu bitniji od toga da li je on usamljen/osjeca se usamljeno ili ne, jer kada se vec pravi lista osobina koje potencijalni partner treba da ispunjava da bi vrijedio necije paznje, onda je ogromna vjerovatnoca da veci dio drustva ne ulazi u uzi krug. Tacno je da svako ima slobodu da definise kriterije koga da pusti u svoj zivot ili ne, ali ako je glavna relacija tih kriterija antipatija prema npr. laganim curama i definisanje simpatije preko "njihovih ledja", jer je ta jedna jedina sve sto one nisu, ne uspijevaju biti, i kroz tacno razgranicenje normalnih/nenormalni/abnormalnih/nemoralnih i price kakva su danas vremena, kako je tesko naci onu pravu, onda postoji opastnist da ce se eventualni partner koristiti kao argument protiv drustva i kao validaciju vlastitih karakternih osobina, sto je po meni ekvivalent vucanja za sobom mrtvog tijela. Ne kazem da se ne moze izvesti, ali je tanak led.

Vise mi se ionako svidja nekondicionalna ljubav, jer nisam nikad tacno znao zasto mi se cura svidja, ili ja njoj, pa mi je to polje vrijedno eksploracije.

Lijep pozdrav medvjede. :D
Zanimljiv pogled na stvari. Alijenacija nosi ogroman poetski potencijal, i sve je OK dok se gradi oko misli: ja nisam kao oni. Međutim, kad se u priču uvuče druga osoba, pa se misao proširi na: "Mi nismo kao oni", stvari postaju škakljive; potencijalno štetne prema toj osobi. Ona nije tu da bude voljena, ona je tu da zaokruži mizantropsku poentu :D

Filantropski pozdrav.
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2436
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#4500 Re: sta vas najviise odbija (za dame)

Post by ZyzzSar »

Image

najgori odjebi, zanimljiva tema za razgovor :D
Post Reply