Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1526 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by insomnia78 »

Ja znam ko nije :lol:
Margita81
Posts: 1255
Joined: 02/10/2009 01:07

#1527 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by Margita81 »

Klitemnestraaa wrote:Do skoro sam stvarno uživao u toj slobodi u Berlinu a onda mi se zgadilo kada sam vidio dvojicu muškaraca s bebom... :-)

Ili one spodobe što hodaju ulicama pa lijepo da ograjšeš na ulici.. ne znaš šta je, je li muško ili žensko...
Za tebe se Saudijska Arabija ubila..[/quote]

Kakva ba Saudija.. da je dobro tamo ne bi arapi bježali otuda.

Pitaću te kad ti dijete u školu krene...[/quote]

Razumjeti stvari znaci rastaviti ih na proste faktore. Pa ajmo.

Dva muskarca koja imaju bebu se vole, sto je jel, pozitivna emocija. Love is in the air. Ali to nama smeta. Jer dje ce on koji ima kurac, pored picke voljeti kurac. To je najveci problem. I ucimo djecu da to ne valja.

Jedan Ante i jedan Muhamed hodaju kroz grad haman s puskama, sto je, jel, negativna emocija. Hate is in the air. Ali to je normala jer je onaj tamo prvi poceo pa mora ovaj nas da brani svoje. I ucimo djecu da je to okej. Nacionalizam, rasizam, fasizam, svaki -izam. Ta ce on vakav ta ce on nakav.

Samo mogu reci da sreca pa ce moja djeca biti odgajana na zapadu i ucena da postuju sve sto nosi pozitivnu energiju, a da se klone onog sto nosi negativnu. 8) 8) 8-)[/quote]

:thumbup:
I ja sam u Berlinu. Najbolji grad na svijetu! ;)
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#1528 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by Hajvan »

kakva gomila smeca.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1529 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by insomnia78 »

Vidi sto su se dezerteri usutili :lol: :lol: :lol:
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9568
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#1530 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by fidoremilienko »

Ovo je bio udar na najveceg zagovornika boljeg zivota u BiH na ovoj temi. :D
DearJohn
Posts: 534
Joined: 11/01/2011 14:35

#1531 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by DearJohn »

Amazonka27 wrote:Lahko je sinu dezertera koji se vratio iz De poslije rata punih džepova i otvorio export import svašta da glumi patriotu i da mu je super ovdje. Jeste, bolje ti je jer si se kurčio i dan danas to radiš, bjesne auta, koke iz grada, parali elita sa kojom ste se odmah poslije rata uvezali, kupljeni poslovi i snobovsko ponašanje...kako 1996-te tako i 2017-te. Misliš da si pokupio pamet svijeta a samo si jedan snobovski šonjo koji je bio još u srednjoj kad se vratio u BiH i sve ga servirano čekalo jer babo ima para. Pitala bih te da li bi imao da je taj isti babo bio po zemunicama i po nekoliko mjeseci na ratištima oko Sarajeva, da si zapaljenu kuću opremao parama zarađenim u BiH a ne od donacija koje su dobijali borci III Minhenske. Smaraš snobizmom i kurčevitosti na svakoj temi. Ja-ja-ja, šta vi znate, ja sam najpametniji pršti iz svakog posta bez da ikad sagleda neke argumente i prihvati činjenice koje su realnije od njegovog prividnog elitnog društva. Pa sve kontam prestat će nekada, prestat će da glumi ono što nije, niti je pametan a ni elita...klasični snob.

zato PRESTANI da sereš kako tamo ne valja jer da nije valjalo ne bi ništa od toga imao što sada imaš

prepoznat ćeš se i nemoj tita ti da mi pišeš u pp jer neću čitati
Znam da ne mislis na mene jer ja nisam cesto na forumu ali sta ti znas ko je dje bio i kad je ko otiso i pod kojim uslovima. Ne prdi.
VPSA
Posts: 517
Joined: 19/05/2017 14:25

#1532 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by VPSA »

Nego Berlinci otkud toj dvojici beba?
User avatar
mousstapha
Posts: 4181
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#1533 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by mousstapha »

Konobar haj naplati mescini da ce brzo fajront.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#1534 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by HAVANA »

insomnia78 wrote:Vidi sto su se dezerteri usutili :lol: :lol: :lol:

Nisam bjezo ko peder tu i tamo koji geler me pogodio al sam zato zahvalnicu dobio... :josipalisac:

Image
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#1535 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by stakasa »

Amazonka27 wrote:Lahko je sinu dezertera koji se vratio iz De poslije rata punih džepova i otvorio export import svašta da glumi patriotu i da mu je super ovdje. Jeste, bolje ti je jer si se kurčio i dan danas to radiš, bjesne auta, koke iz grada, parali elita sa kojom ste se odmah poslije rata uvezali, kupljeni poslovi i snobovsko ponašanje...kako 1996-te tako i 2017-te. Misliš da si pokupio pamet svijeta a samo si jedan snobovski šonjo koji je bio još u srednjoj kad se vratio u BiH i sve ga servirano čekalo jer babo ima para. Pitala bih te da li bi imao da je taj isti babo bio po zemunicama i po nekoliko mjeseci na ratištima oko Sarajeva, da si zapaljenu kuću opremao parama zarađenim u BiH a ne od donacija koje su dobijali borci III Minhenske. Smaraš snobizmom i kurčevitosti na svakoj temi. Ja-ja-ja, šta vi znate, ja sam najpametniji pršti iz svakog posta bez da ikad sagleda neke argumente i prihvati činjenice koje su realnije od njegovog prividnog elitnog društva. Pa sve kontam prestat će nekada, prestat će da glumi ono što nije, niti je pametan a ni elita...klasični snob.

zato PRESTANI da sereš kako tamo ne valja jer da nije valjalo ne bi ništa od toga imao što sada imaš

prepoznat ćeš se i nemoj tita ti da mi pišeš u pp jer neću čitati
Melburn? :D
User avatar
mirsek
Posts: 12823
Joined: 07/05/2010 15:40

#1536 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by mirsek »

Ja mislim da ne misli na@Havanu, imam svog kandidata koji se uklapa u opisani profil sto se komunikacije na forumu tice al necu napisati na koga mislim.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#1537 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by Fudo387 »

HAVANA wrote:
insomnia78 wrote:Ne mozes ti to narodu objasniti. To se naslusalo prica tipa "pokazase sliku svoje KIA-e u BiH i dobise novu skoro dzaba"
Ma razumijem ja kad neko poredi neke druge stvari,mogucnost za zaradu,sigurnost...To je ok.Ali cijene! Pa ovo nema u tri picke materine.Meni strani gosti umiru od sege kad dodju,zaglave,jedu...Amerikanka dosla na par dana ostala 5 mjeseci,mogu ja kaze gdje god,samo da sam online...Slovenci cetvrtu godinu zaredom slave ovde.Reko sto majke ti,cuj sto.Sto ne bi? Dobro mi pravo,dobri izlasci,dobra im zajebancija,klopa...a kaze nas cetvorica oderemo se za 1000 eura sve...
Ljudi hoce da izlaze,cugaju,jedu,zajebaju se...Sta trebam kaze,u bec otici ? Ovim nacinom za tih par dana morao bi kredit uzeti...Meni licno i smeta jeftinoca na nekim mjestima.Jednostavno treba i mora da kosta vise.Pa jebo te frajer pored starog mosta,metar od starog mosta u gomili turista naplacuje kuglu sladoleda 1km.Nek se jos naguzi. :-)
Luksuz je jeftiniji u Bosni, ovo po prodavnicama bas i nije plaho jeftinije.
A jest dobro majku mu, svi se ubijemo ko majke i ceh nije ni sto maraka...ma kazem ja, nema Bosne nidje.
Treba samo imati zivaca za te sitne zajebancije, ignorisati nadrdane sluzbenike, i svoj poso. Dobro, moras biti i ober lopov, ne mozes tu nista posteno. :D
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#1538 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by HAVANA »

mirsek wrote:Ja mislim da ne misli na@Havanu, imam svog kandidata koji se uklapa u opisani profil sto se komunikacije na forumu tice al necu napisati na koga mislim.
Jarane,ja u srednjoj za olimpijadu bio. :lol:
User avatar
mirsek
Posts: 12823
Joined: 07/05/2010 15:40

#1540 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by mirsek »

HAVANA wrote:
mirsek wrote:Ja mislim da ne misli na@Havanu, imam svog kandidata koji se uklapa u opisani profil sto se komunikacije na forumu tice al necu napisati na koga mislim.
Jarane,ja u srednjoj za olimpijadu bio. :lol:
Onda da te obradujem, ima Dinastija na HRT-u. :D
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#1541 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by HAVANA »

mirsek wrote:
HAVANA wrote:
mirsek wrote:Ja mislim da ne misli na@Havanu, imam svog kandidata koji se uklapa u opisani profil sto se komunikacije na forumu tice al necu napisati na koga mislim.
Jarane,ja u srednjoj za olimpijadu bio. :lol:
Onda da te obradujem, ima Dinastija na HRT-u. :D
Kaka je aleksis?
User avatar
mirsek
Posts: 12823
Joined: 07/05/2010 15:40

#1542 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by mirsek »

HAVANA wrote: Kaka je aleksis?
Meni su uvijek najdraze bile Amanda, Samanta i Kristl.
A inace ono sto si napisao, to je u biti ono sto vecina pise, vani su provod i izlasci skupi, stanovanje kao i usluge generalno.
Hrana manje vise isto kosta.
Automobili, odjeca, tehnika itd. jeftiniji vani.
Plate vani 3-4 puta vece i lakse je naci posao od kojeg mozes normalno zivjeti, sistem puno uredjeniji.
Last edited by mirsek on 08/09/2017 16:38, edited 2 times in total.
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#1543 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by mad_max_ba »

ooo
udara se sad na drugim stranama :lol: :lol: :lol:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#1544 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by HAVANA »

mirsek wrote:
HAVANA wrote: Kaka je aleksis?
Meni su uvijek najdraze bile Samanta i Kristl.
Jes ona rospija aleksis,jebla mater svooo-ju.
User avatar
mirsek
Posts: 12823
Joined: 07/05/2010 15:40

#1545 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by mirsek »

Amazonka ocigledno zna nesto mimo foruma.
E sad posto smo vecina certificirane mahaluse red je da skontamo strategiju kako da nam napise o kome se radi i kao bonus jos socnih detalja. :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#1546 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by moonca »

Luksuz je jeftiniji u Bosni, ovo po prodavnicama bas i nije plaho jeftinije.
A jest dobro majku mu, svi se ubijemo ko majke i ceh nije ni sto maraka...ma kazem ja, nema Bosne nidje.
Treba samo imati zivaca za te sitne zajebancije, ignorisati nadrdane sluzbenike, i svoj poso. Dobro, moras biti i ober lopov, ne mozes tu nista posteno. :D
Koji luksuz? Masaza, frizeri....? to je jeftino--
Hrana na pijaci jeste jeftinija, proizvodi u prodavnicama -zavisi- ono sto je kvalitetno je i skupo.
Dobri restorani- ima ih par - cijene visoke -skoro kao i vani a losija ponuda.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#1547 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by Fudo387 »

moonca wrote:
Luksuz je jeftiniji u Bosni, ovo po prodavnicama bas i nije plaho jeftinije.
A jest dobro majku mu, svi se ubijemo ko majke i ceh nije ni sto maraka...ma kazem ja, nema Bosne nidje.
Treba samo imati zivaca za te sitne zajebancije, ignorisati nadrdane sluzbenike, i svoj poso. Dobro, moras biti i ober lopov, ne mozes tu nista posteno. :D
Koji luksuz? Masaza, frizeri....? to je jeftino--
Hrana na pijaci jeste jeftinija, proizvodi u prodavnicama -zavisi- ono sto je kvalitetno je i skupo.
Dobri restorani- ima ih par - cijene visoke -skoro kao i vani a losija ponuda.
Pricam za kafane, osisam se kad krenem da mi ne prigovaraju kad dodjem, evo ga doso da uspara na sisanju.
Kakva masaza, ja to nisam vidio? Jos mi samo treba da mi neki nabildani Mustafa kosti lomi, bizi.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#1548 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by moonca »

Fudo387 wrote:
moonca wrote:
Luksuz je jeftiniji u Bosni, ovo po prodavnicama bas i nije plaho jeftinije.
A jest dobro majku mu, svi se ubijemo ko majke i ceh nije ni sto maraka...ma kazem ja, nema Bosne nidje.
Treba samo imati zivaca za te sitne zajebancije, ignorisati nadrdane sluzbenike, i svoj poso. Dobro, moras biti i ober lopov, ne mozes tu nista posteno. :D
Koji luksuz? Masaza, frizeri....? to je jeftino--
Hrana na pijaci jeste jeftinija, proizvodi u prodavnicama -zavisi- ono sto je kvalitetno je i skupo.
Dobri restorani- ima ih par - cijene visoke -skoro kao i vani a losija ponuda.
Pricam za kafane, osisam se kad krenem da mi ne prigovaraju kad dodjem, evo ga doso da uspara na sisanju.
Kakva masaza, ja to nisam vidio? Jos mi samo treba da mi neki nabildani Mustafa kosti lomi, bizi.
:roll:
Trazis Muzaferu -ona je njeznija.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#1549 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by Fudo387 »

Dobro Muzafera,
Ima li te Irme kod tebe?
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#1550 Re: Sta Vas je "natjeralo" da odete iz BiH i sa Balkana

Post by moonca »

Fudo387 wrote:Dobro Muzafera,
Ima li te Irme kod tebe?
:shock:

Ide i na mene . NE PISE MI SE DOBRO. :sad:

Hvala sto pitas. :)
Post Reply