Sta vam se svidja kod osobe koju volite?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
pin-up
Posts: 581
Joined: 17/11/2006 10:52

#76 Re: Sta vam se svidja kod osobe koju volite?

Post by pin-up »

Što od njega mogu učiti
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#77 Re: Sta vam se svidja kod osobe koju volite?

Post by Gospoda Ministarka »

.
Last edited by Gospoda Ministarka on 18/01/2012 12:03, edited 1 time in total.
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#78 Re: Sta vam se svidja kod osobe koju volite?

Post by ladyblue18 »

Lik se zajebava...mora biti da se zajebava jer ja drugacije ne mogu shvatiti ovo.
Hajd sve, i prijateljice...ali punica...jednostavno odbijam vjerovati da je ozbiljan. :cry:
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#79 Re: Sta vam se svidja kod osobe koju volite?

Post by JThomas »

ovo je mjera, kad raja nije sigurna jel ozbiljan il' se zajebava :D

svaka čast :D :thumbup:
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#80 Re: Sta vam se svidja kod osobe koju volite?

Post by Ridjobrki »

Ja kod svoje volim što ne pada na ovakve liste i što se skupa zajebavamo na račun njih. :D :D :D
User avatar
Ghost_Rider_XXX
Posts: 2011
Joined: 26/03/2008 11:13

#81 Re: Sta vam se svidja kod osobe koju volite?

Post by Ghost_Rider_XXX »

Dajte ba ljudi, nije valjda da neko onu listu shvata ozbiljno. :lol:
User avatar
crven_barjak
Posts: 372
Joined: 07/05/2011 10:14

#82 Re: Sta vam se svidja kod osobe koju volite?

Post by crven_barjak »

Gospoda Ministarka wrote:Crven_barjak, da ti kaze nesto Ministarka, sto mozda nisi uocio zaokupljen "trosenjem vlastite snage u tude guzove", imas pored sebe zenu koji si kako rece "dresirao", koja ne postuje i ne voli sama sebe, pa se zapitaj moze li tebi pruziti te emocije. A, ja sad zavrsavam sa offom.
ema_ wrote:Taj dio je i mene najviše zgrozio, al mi se nije dalo citirati budaleštinu
I, onaj dio s majkom. I, onaj dio kako on ima oci za sve, a ona samo za njega.... :-) :D :lol:
Gospodjo draga :lol: ,

Od Faraona preko nadaleko znanog junaka Cezara do danasnjih dana, ne uspije ih "istrenirati" (ruzna rice vrlo u ovum kontekstu, sav Sam se zgrozio, sta cu, osjecajna dusa :lol: ), to bi vi trebali znati, kao iskusna dama u zrelim godinama, haman ponajbolje :lol: .

No, vrle I rijetke vile ne gledaju na liste I ne razmisljaju o tudjim zeljama vec su I same ispunjene I sretne tek onda kad I njihov partner :lol: ...I sto je jos bolje, tako je I sa drugs strane.
Na ovim stranicama mudrost je citati izmedju redova, cijenjena gdjo, I razlikovati javi od sna I salu od zbilje :lol: .

Uz dubok naklon, I veliko postovanje, nadam se da moju repliku ne uzimate za zlo...I da se potajno uglom usana nasmijete na moje suptilno izlaganje zelja (ako nije tako, onda je zivot u paklu politike nepovratno uzeo danak I vi ste vrh ledenog brijega...no I take ste mi vrlo simpaticni :lol: ...stroga uciteljica nas vraca u tinejdzerske godine :lol: )
User avatar
crven_barjak
Posts: 372
Joined: 07/05/2011 10:14

#83 Re: Sta vam se svidja kod osobe koju volite?

Post by crven_barjak »

Istina je negdje izmedju...u pravim smislu te rijeci :lol: :lol:
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#84 Re: Sta vam se svidja kod osobe koju volite?

Post by Gospoda Ministarka »

.
Last edited by Gospoda Ministarka on 18/01/2012 12:04, edited 1 time in total.
User avatar
crven_barjak
Posts: 372
Joined: 07/05/2011 10:14

#85 Re: Sta vam se svidja kod osobe koju volite?

Post by crven_barjak »

Pa u tom slucaju, imate mnogo tog za nauciti, gdjo Ministarko, cudni su puti Bozji :lol: :lol:

Interes uvijek I bilo gdje postoji, no iskreno zadovoljstvo, spokoj I srecu je tesko glumiti :lol: ...to prolazi samo onim obnevidjelim od ljubavi i zogerima od muskaraca;)
Strpljiva
Posts: 3123
Joined: 30/01/2010 23:49

#86 Re: Sta vam se svidja kod osobe koju volite?

Post by Strpljiva »

Gospoda Ministarka wrote:
Not My Idea wrote:jel ti jos i pjeva "robinjaaa sam tvooojaaaaa"?
:lol:
ema_ wrote::-) :shock: :roll:

OMG , WTH i ostale "čuđenice"...
Ja sam ostala u cudu kad naletih na onaj dio sa imenima prijateljica. :shock: :?
I ja mogu tolerisati svašta, ali prijateljice...pa da leti mališa kroz prozor :D
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#87 Re: Sta vam se svidja kod osobe koju volite?

Post by Gospoda Ministarka »

.
Last edited by Gospoda Ministarka on 18/01/2012 12:03, edited 1 time in total.
User avatar
crven_barjak
Posts: 372
Joined: 07/05/2011 10:14

#88 Re: Sta vam se svidja kod osobe koju volite?

Post by crven_barjak »

Strpljiva wrote:
Gospoda Ministarka wrote:
Not My Idea wrote:jel ti jos i pjeva "robinjaaa sam tvooojaaaaa"?
:lol:
ema_ wrote::-) :shock: :roll:

OMG , WTH i ostale "čuđenice"...
Ja sam ostala u cudu kad naletih na onaj dio sa imenima prijateljica. :shock: :?
I ja mogu tolerisati svašta, ali prijateljice...pa da leti mališa kroz prozor :D
Pa dobro sad...samo one bas neodoljive, koje su objektivno I po obostranom sudu privlacnije od nje, I naravno samo u datim okolnostima (slikovito interpretirano :dance: )...ne uzimate se za zlo :lol: :lol:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40792
Joined: 29/06/2011 23:39

#89 Re: Sta vam se svidja kod osobe koju volite?

Post by dječak sa šibicama »

crven_barjak wrote::lol: - Zenstvenost, seksualnost, putenost...ukratko j.bozov koji naprosto zraci iz svakog pokreta, pogleda, garda i uopsteno govora tijela
- Tolerantnost, da su muski hormoni takvi te iskljucivo (suplja, ali sta cu :lol: ) iz tog razloga ne mozemo da ne zapazimo istaknute mlade gazele, iskusne pume i ostali fascinantni zivotinjski svijet u nasoj urbanoj dzungli :D
- Fleksibilnost, ukljucuje sve gore navedeno, kao i cinjenicu da je svjesna neophodnosti gipkosti vlastitog visprenog i kao salivenog tijela, gimnastika je bilo gdje i uvijek primjenjiva :-D
- Razumjevanje, podrzava nase hobije, ohrabruje sto cesce aktiivnosti i pasionirano ucestvuje u njima, sto kao logistika (rostilj, itd.) sto kao aktivni ucesnik (odredjeni sportovi, treninzi, planinarenje, itd.)
- Kompromisna, kad su u pitanju tv serije, prihvata repliku da su ine "..Kucanice", "Sex i Grad", itd. nerealisticno smece koje vodi ka ohrabrenju fiministicke kulture i djelovanja, koje je subverzivno spram prirodne patrijahalne (istinu, blage) nadmocnosti :mrgreen: :run:
- U seksu neukrotiva, divlja, spremna na sve, uvijek raspolozena, i kad nije, vrlo brzo (espresso kafax3 i gingseng prave cuda :-D) se "dozove", razumije i odobrava da se tokom kvalitetnog zabijanja spominju imena njenih prijateljica i slikovito simuliraju situacije, spremno se uzivi u isto :razz:
- Vjerna samo jednom, ne gleda druge, svaki drugi muskarac je u njenom mozgu zamisljen kao kliconosa koji prvi prvom kontaktu prenosi tesku bolest koja prelazi i na njenu djecu i clanove uze familije :lol: :lol:
- Smije se na ozbiljan komentar da je njena mama veoma seksi :D
- Odlicno kuha, ujutro se sva vedra ustaje na prvi zvuk alarma, kuha odlicno i mastovito
- Primjerna na fakultetu/poslu
- Nikad mrzovoljna, stoicki uz osmjeh izdrzi PMS
- Vozi odlicno i nema ogrebotina na automobilu dok parkira, zna promjeniti gumu i postaviti lance
- Zadovoljna i ne trazi hljeba preko pogace :lol:

Eto kako malo mi trazimo od ljepse polovine...i opet nevaljamo...cudna je to mraka :lol: :lol: :run:
Ovo je sasvim razuman stav i objektivna ocekivanja.
Strpljiva
Posts: 3123
Joined: 30/01/2010 23:49

#90 Re: Sta vam se svidja kod osobe koju volite?

Post by Strpljiva »

crven_barjak wrote:Pa dobro sad...samo one bas neodoljive, koje su objektivno I po obostranom sudu privlacnije od nje, I naravno samo u datim okolnostima (slikovito interpretirano :dance: )...ne uzimate se za zlo :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: Pa koja ti ne bi dopustila?!
User avatar
žena
Posts: 45287
Joined: 17/10/2009 14:12
Location: sa Arsy pod stolom :)

#91 Re: Sta vam se svidja kod osobe koju volite?

Post by žena »

- U seksu neukrotiva, divlja, spremna na sve, uvijek raspolozena, i kad nije, vrlo brzo (espresso kafax3 i gingseng prave cuda ) se "dozove", razumije i odobrava da se tokom kvalitetnog zabijanja spominju imena njenih prijateljica i slikovito simuliraju situacije, spremno se uzivi u isto
:roll:
PR-player
Posts: 395
Joined: 01/11/2011 17:02

#92 Re: Sta vam se svidja kod osobe koju volite?

Post by PR-player »

- U seksu neukrotiva, divlja, spremna na sve, uvijek raspolozena, i kad nije, vrlo brzo (espresso kafax3 i gingseng prave cuda ) se "dozove", razumije i odobrava da se tokom kvalitetnog zabijanja spominju imena njenih prijateljica i slikovito simuliraju situacije, spremno se uzivi u isto

hahaha al ga ova ukenja :lol:
Strpljiva
Posts: 3123
Joined: 30/01/2010 23:49

#93 Re: Sta vam se svidja kod osobe koju volite?

Post by Strpljiva »

Gospoda Ministarka wrote:
crven_barjak wrote:Pa u tom slucaju, imate mnogo tog za nauciti, gdjo Ministarko, cudni su puti Bozji :lol: :lol:

Interes uvijek I bilo gdje postoji, no iskreno zadovoljstvo, spokoj I srecu je tesko glumiti :lol: ...to prolazi samo onim obnevidjelim od ljubavi i zogerima od muskaraca;)
Ako mi je jos ostalo da naucim da tolerisem da bi rado kresnuo moju prijateljicu, i da je potpuno normalno da me zove Alma, a tako se ne zovem, da mi za mamu kaze da je sexy, da tolerisem gledanje u druge zene, onda Allahu dragi, ostavi me u neznanju, i ne uzimaj mi ovo "ludilo" da me taj oblik prosvjetljenosti cini sretnom i zadovoljnom.

@Strpljiva, puno toga u njegvom spisku bi mene natjeralo da dignem sidro.
Natjeralo bi i mene. Ali ljepota je u raznolikosti. Dizali su ljudi ruke i od mojih izbora, ali meni bili dobri :)
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#94 Re: Sta vam se svidja kod osobe koju volite?

Post by JThomas »

uu jeste vi ozbiljne i zajebane koke 8-)
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#95 Re: Sta vam se svidja kod osobe koju volite?

Post by MedenoSrce »

dječak sa šibicama wrote:
crven_barjak wrote::lol: - Zenstvenost, seksualnost, putenost...ukratko j.bozov koji naprosto zraci iz svakog pokreta, pogleda, garda i uopsteno govora tijela
- Tolerantnost, da su muski hormoni takvi te iskljucivo (suplja, ali sta cu :lol: ) iz tog razloga ne mozemo da ne zapazimo istaknute mlade gazele, iskusne pume i ostali fascinantni zivotinjski svijet u nasoj urbanoj dzungli :D
- Fleksibilnost, ukljucuje sve gore navedeno, kao i cinjenicu da je svjesna neophodnosti gipkosti vlastitog visprenog i kao salivenog tijela, gimnastika je bilo gdje i uvijek primjenjiva :-D
- Razumjevanje, podrzava nase hobije, ohrabruje sto cesce aktiivnosti i pasionirano ucestvuje u njima, sto kao logistika (rostilj, itd.) sto kao aktivni ucesnik (odredjeni sportovi, treninzi, planinarenje, itd.)
- Kompromisna, kad su u pitanju tv serije, prihvata repliku da su ine "..Kucanice", "Sex i Grad", itd. nerealisticno smece koje vodi ka ohrabrenju fiministicke kulture i djelovanja, koje je subverzivno spram prirodne patrijahalne (istinu, blage) nadmocnosti :mrgreen: :run:
- U seksu neukrotiva, divlja, spremna na sve, uvijek raspolozena, i kad nije, vrlo brzo (espresso kafax3 i gingseng prave cuda :-D) se "dozove", razumije i odobrava da se tokom kvalitetnog zabijanja spominju imena njenih prijateljica i slikovito simuliraju situacije, spremno se uzivi u isto :razz:
- Vjerna samo jednom, ne gleda druge, svaki drugi muskarac je u njenom mozgu zamisljen kao kliconosa koji prvi prvom kontaktu prenosi tesku bolest koja prelazi i na njenu djecu i clanove uze familije :lol: :lol:
- Smije se na ozbiljan komentar da je njena mama veoma seksi :D
- Odlicno kuha, ujutro se sva vedra ustaje na prvi zvuk alarma, kuha odlicno i mastovito
- Primjerna na fakultetu/poslu
- Nikad mrzovoljna, stoicki uz osmjeh izdrzi PMS
- Vozi odlicno i nema ogrebotina na automobilu dok parkira, zna promjeniti gumu i postaviti lance
- Zadovoljna i ne trazi hljeba preko pogace :lol:

Eto kako malo mi trazimo od ljepse polovine...i opet nevaljamo...cudna je to mraka :lol: :lol: :run:
Ovo je sasvim razuman stav i objektivna ocekivanja.

Ovaj kao da je mene opisivao. :mrgreen:
User avatar
žena
Posts: 45287
Joined: 17/10/2009 14:12
Location: sa Arsy pod stolom :)

#96 Re: Sta vam se svidja kod osobe koju volite?

Post by žena »

PR-player wrote:
- U seksu neukrotiva, divlja, spremna na sve, uvijek raspolozena, i kad nije, vrlo brzo (espresso kafax3 i gingseng prave cuda ) se "dozove", razumije i odobrava da se tokom kvalitetnog zabijanja spominju imena njenih prijateljica i slikovito simuliraju situacije, spremno se uzivi u isto

hahaha al ga ova ukenja :lol:
:? :? :? :shock:
PR-player
Posts: 395
Joined: 01/11/2011 17:02

#97 Re: Sta vam se svidja kod osobe koju volite?

Post by PR-player »

žena wrote:
PR-player wrote:
- U seksu neukrotiva, divlja, spremna na sve, uvijek raspolozena, i kad nije, vrlo brzo (espresso kafax3 i gingseng prave cuda ) se "dozove", razumije i odobrava da se tokom kvalitetnog zabijanja spominju imena njenih prijateljica i slikovito simuliraju situacije, spremno se uzivi u isto

hahaha al ga ova ukenja :lol:
:? :? :? :shock:
jao sorry nisam mislio na tebe vec sa htio napisati ovaj a ne ova :roll:
User avatar
žena
Posts: 45287
Joined: 17/10/2009 14:12
Location: sa Arsy pod stolom :)

#98 Re: Sta vam se svidja kod osobe koju volite?

Post by žena »

drugi put malo pazi kad pises
PR-player
Posts: 395
Joined: 01/11/2011 17:02

#99 Re: Sta vam se svidja kod osobe koju volite?

Post by PR-player »

žena wrote:drugi put malo pazi kad pises
hehe ok nhf :)
User avatar
crven_barjak
Posts: 372
Joined: 07/05/2011 10:14

#100 Re: Sta vam se svidja kod osobe koju volite?

Post by crven_barjak »

MedenoSrce wrote:
dječak sa šibicama wrote:
crven_barjak wrote::lol: - Zenstvenost, seksualnost, putenost...ukratko j.bozov koji naprosto zraci iz svakog pokreta, pogleda, garda i uopsteno govora tijela
- Tolerantnost, da su muski hormoni takvi te iskljucivo (suplja, ali sta cu :lol: ) iz tog razloga ne mozemo da ne zapazimo istaknute mlade gazele, iskusne pume i ostali fascinantni zivotinjski svijet u nasoj urbanoj dzungli :D
- Fleksibilnost, ukljucuje sve gore navedeno, kao i cinjenicu da je svjesna neophodnosti gipkosti vlastitog visprenog i kao salivenog tijela, gimnastika je bilo gdje i uvijek primjenjiva :-D
- Razumjevanje, podrzava nase hobije, ohrabruje sto cesce aktiivnosti i pasionirano ucestvuje u njima, sto kao logistika (rostilj, itd.) sto kao aktivni ucesnik (odredjeni sportovi, treninzi, planinarenje, itd.)
- Kompromisna, kad su u pitanju tv serije, prihvata repliku da su ine "..Kucanice", "Sex i Grad", itd. nerealisticno smece koje vodi ka ohrabrenju fiministicke kulture i djelovanja, koje je subverzivno spram prirodne patrijahalne (istinu, blage) nadmocnosti :mrgreen: :run:
- U seksu neukrotiva, divlja, spremna na sve, uvijek raspolozena, i kad nije, vrlo brzo (espresso kafax3 i gingseng prave cuda :-D) se "dozove", razumije i odobrava da se tokom kvalitetnog zabijanja spominju imena njenih prijateljica i slikovito simuliraju situacije, spremno se uzivi u isto :razz:
- Vjerna samo jednom, ne gleda druge, svaki drugi muskarac je u njenom mozgu zamisljen kao kliconosa koji prvi prvom kontaktu prenosi tesku bolest koja prelazi i na njenu djecu i clanove uze familije :lol: :lol:
- Smije se na ozbiljan komentar da je njena mama veoma seksi :D
- Odlicno kuha, ujutro se sva vedra ustaje na prvi zvuk alarma, kuha odlicno i mastovito
- Primjerna na fakultetu/poslu
- Nikad mrzovoljna, stoicki uz osmjeh izdrzi PMS
- Vozi odlicno i nema ogrebotina na automobilu dok parkira, zna promjeniti gumu i postaviti lance
- Zadovoljna i ne trazi hljeba preko pogace :lol:

Eto kako malo mi trazimo od ljepse polovine...i opet nevaljamo...cudna je to mraka :lol: :lol: :run:
Ovo je sasvim razuman stav i objektivna ocekivanja.

Ovaj kao da je mene opisivao. :mrgreen:
Svaka cast, lijepa, vesela I rodna nam bila 100 godina ( najmanje :lol: ) I akoBogda udala se za ovako razumnog I nezahtjevnog, normalnog muskarca kao sto Sam ja :lol: :lol: :D
Post Reply