STA URADITI AKO VAM SE DIGNE,KAD NE TREBA?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9943
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#76

Post by Bosanac sa dna kace »

ma najgore je sad po ovim vrelinama, ama ne spusta se nikako, pa moraM nosat salvare, ne mogu podnijet lastish ko @uozo :D :D :D
Vertigo
Posts: 1188
Joined: 04/12/2005 12:06
Location: Sarajevo

#77

Post by Vertigo »

prestao sam ici i na more zbog tih problema :(
mozel se kakva invalidnina izganjati na to :roll:
MystiC
Posts: 121
Joined: 06/12/2005 14:00

#78

Post by MystiC »

poznavaoci emisije Stefana Raada ce znati sljedecu poruku :

Den Hodensack in kaltes Wasser hängen

hehehe
Borej
Posts: 521
Joined: 31/03/2007 20:15

#79

Post by Borej »

na moru je najgore.....jos ako si daleko od vode...... :D :D
malizeleni
Posts: 1198
Joined: 23/04/2007 11:55
Location: U nas u Sveckoj

#80

Post by malizeleni »

Bash fenomen. Taj jutarnji shator :)
Jos uvijek trazim neku teoriju zasto se to deshava. Obicno se ne sjecam snova, a ne mogu da vjerujem da svaku noc sanjam nesto zestoko. :roll:
User avatar
sinus
Posts: 1724
Joined: 22/01/2007 23:33
Location: 위치 알 수없는 추가 통보가있을 때까지
Contact:

#81

Post by sinus »

Meni kad se to desi ja samo pomislim na septičku jamu, džubreluk ili nešto slično i automatski ispuše ko dušica :D :D

Isti princip važi i kad radite ono, a dođe vam gusto a hoćete da produžite posao :D :D
*mima*

#82

Post by *mima* »

malizeleni wrote:Bash fenomen. Taj jutarnji shator :)
Jos uvijek trazim neku teoriju zasto se to deshava. Obicno se ne sjecam snova, a ne mogu da vjerujem da svaku noc sanjam nesto zestoko. :roll:

:lol: :lol: :lol: :lol: .......Eki sator...... :D Hajde.........bjezite djeco..... :lol:
malizeleni
Posts: 1198
Joined: 23/04/2007 11:55
Location: U nas u Sveckoj

#83

Post by malizeleni »

Eno sad, mozes izdavat prostor ispod jorgana ;)
*mima*

#84

Post by *mima* »

malizeleni wrote:Eno sad, mozes izdavat prostor ispod jorgana ;)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ............Nemam pelene kod kuce..... :D
Lutkicaaaaa!
Posts: 7
Joined: 20/05/2007 11:07

#85 Sta uraditi ako vam se digne, kad ne treba?

Post by Lutkicaaaaa! »

Hmm, nije lako ni decko biti :P
globalbih
Posts: 94
Joined: 12/05/2007 14:04
Location: Sarajevo

#86

Post by globalbih »

sta uraditi kada mi se digne :)...
eh...to je moja bolna tema.. naime.. reci cu ti sta ja radim.. zavisno od osobe do osobe..
cesto mi se dize bez nekog razloga, posebno oko 9:00h :-) ko swiss sat...i skoro uvijek kada sam sa djevojkom mi se digne jer me jako privlaci i posebno kad joj zamjetim obline grudi i straznjicu, jednostavno, ne da mi se digne, nego me boli koliko bude tvrd, i cesto ispadne iz lezista :D tako da kroz farmerke se i te kako osjeti i primjeti.. pokusavam sakriti iz stida prema njoj :roll: al mislim da ona to nekada primjeti te se nasmije i pocne me zezati, npr. ako sjedimo onda odmorim dok me ne prodje a ona navali odjednom da idemo setati i sl. a ja cekam dok mi se ne spusti... ako hodamo, pokusavam majicom prekriti il slicno, stavim ruku u dzep...kada niko ne gleda , onda ga pokusam namjestiti tako da mi se najmanje primjeti.. nemoj da me pogresno neko razumije (a uvijek ima freekova na netu)..kod mene je normalan, rekao bih malo iznad prosjeka i deblji *hvala Bogu za lijepu prirodu* :-D
i na kraju..sta uraditi.. najbolje je reci apsolutno nista.. mnogi bi voljeli da im se dize.. mi koji jedemo cesto med i mlijeko, sport i slicni fazoni poslije posla jos uvijek mozemo razmisljati o ovim blagim poteskocama..
Iskreno, nije rijesenje da ga "bacis dva tri puta" jer on opet sebi dodje,, niti je rjesenje "cvokom da ga opalis" il vec sta sam sve procitao..
Meni veci problem predstavlja kada ujutru se probudim a on se napeo *od siline spavanja :) i pod uticajem MASTA MOZE SVASTA :) digne mi se i tvrd da me testisi ponekada zabole jer ne zelim necist (dzunup) izaci van, pa ako imam vremena zacas odradim :) ko zec ,,a nekada se bas namucim i umorim da ni poslije duzeg vremena ga pored volje nemogu "ispumpati"..
helem nejse.. tako to biva.. sta uraditi.. nista je naj odgovor..
User avatar
BHG
Posts: 1684
Joined: 03/07/2006 14:12

#87

Post by BHG »

globalbih wrote:(a uvijek ima freekova na netu)..
ma hajde!!!!! :D
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#88

Post by Comrad »

Ujutro je najgore, no šta će mora se i on dignuti, budi se, ide u novi dan, u nove pobjede :D
*mima*

#89

Post by *mima* »

globalbih wrote:sta uraditi kada mi se digne :)...
eh...to je moja bolna tema.. naime.. reci cu ti sta ja radim.. zavisno od osobe do osobe..
cesto mi se dize bez nekog razloga, posebno oko 9:00h :-) ko swiss sat...i skoro uvijek kada sam sa djevojkom mi se digne jer me jako privlaci i posebno kad joj zamjetim obline grudi i straznjicu, jednostavno, ne da mi se digne, nego me boli koliko bude tvrd, i cesto ispadne iz lezista :D tako da kroz farmerke se i te kako osjeti i primjeti.. pokusavam sakriti iz stida prema njoj :roll: al mislim da ona to nekada primjeti te se nasmije i pocne me zezati, npr. ako sjedimo onda odmorim dok me ne prodje a ona navali odjednom da idemo setati i sl. a ja cekam dok mi se ne spusti... ako hodamo, pokusavam majicom prekriti il slicno, stavim ruku u dzep...kada niko ne gleda , onda ga pokusam namjestiti tako da mi se najmanje primjeti.. nemoj da me pogresno neko razumije (a uvijek ima freekova na netu)..kod mene je normalan, rekao bih malo iznad prosjeka i deblji *hvala Bogu za lijepu prirodu* :-D
i na kraju..sta uraditi.. najbolje je reci apsolutno nista.. mnogi bi voljeli da im se dize.. mi koji jedemo cesto med i mlijeko, sport i slicni fazoni poslije posla jos uvijek mozemo razmisljati o ovim blagim poteskocama..
Iskreno, nije rijesenje da ga "bacis dva tri puta" jer on opet sebi dodje,, niti je rjesenje "cvokom da ga opalis" il vec sta sam sve procitao..
Meni veci problem predstavlja kada ujutru se probudim a on se napeo *od siline spavanja :) i pod uticajem MASTA MOZE SVASTA :) digne mi se i tvrd da me testisi ponekada zabole jer ne zelim necist (dzunup) izaci van, pa ako imam vremena zacas odradim :) ko zec ,,a nekada se bas namucim i umorim da ni poslije duzeg vremena ga pored volje nemogu "ispumpati"..
helem nejse.. tako to biva.. sta uraditi.. nista je naj odgovor..

Ma ko se to nama hvali........... :lol: :lol: :lol: :lol:
lady_bug
Posts: 291
Joined: 25/01/2007 16:04

#90

Post by lady_bug »

Usao Pinokio u pubertet i doslo vrijeme da ganja zenske. Medjutim, sve su ga izbjegavale jer mu je kita bila cetvrtasta. Ode Pinokio kod Djepeta da se pozali, a Djepeto ce na to: "Ma nije to nista, evo uzmi ovaj fini smirgl papir i ismirglaj ivice, pa ce sve biti u redu". Nakon nekoliko dana, sretnu se njih dvojica i Djepeto upita Pinokia: "Kako alatka, je'l jos uvijek imas problema sa zenama?" "Ma jebo zenske. Smirgl je zakon".
napomena: copy-paste iz inboxa (mrsko mi ga ispravljati)
tigris
Posts: 3670
Joined: 25/01/2005 14:21
Location: sarajevo

#91

Post by tigris »

budite sretni :-D jer doci ce vrijeme mehkokitisa :D ..........zelje ce biti jedno a mogucnosti drugo :D :D
tigris
Posts: 3670
Joined: 25/01/2005 14:21
Location: sarajevo

#92

Post by tigris »

zvala sam........kaze da je prebukiran :( :( :(
lady_bug
Posts: 291
Joined: 25/01/2007 16:04

#93

Post by lady_bug »

tigris wrote:zvala sam........kaze da je prebukiran :( :( :(
meni se javio rodjak :-D hajde, rekoh, daj sta das :lol:
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#94

Post by Neelix »

Borej wrote:na moru je najgore.....jos ako si daleko od vode...... :D :D
joj more...zavalis se u plicak (stomak prema dole) i gledas sise i guzove raznih curica sto setaju...a valovi te njisu u ritmu laganog seksa...vazda iskopam rupu ispod sebe :D :D :D :D
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#95

Post by shin »

To je sidro ba :lol:
User avatar
ja_cura_
Posts: 941
Joined: 14/03/2007 10:10
Location: Sarajevo

#96

Post by ja_cura_ »

zboris pravo, neelixe, masa je "muskinja" sto ili lezi na stomaku u plicaku, ili seta po moru u vodi do struka.... prije dvije godine jedan je takav lik (da ga docaram malo: duga, tanka svijetlo smedja kosa, mrsav, veliki zlatni lanac sa krstom oko vrata, pocrnio kao crnac- vise smijesan i patetican, nego lafac) cijelo vrijeme hodao tako u moru po Omisu, a mi namjerno igrali "seve" pa se sve mrda, skace, a on samo seta li seta.....

koji bezobrazluk s nase strane :D :D :D
boletus67
Posts: 60
Joined: 07/05/2006 11:08

#97

Post by boletus67 »

Zasto je dignut kad se probudis:

DA NE ISPADNES IZ KREVETA
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#98

Post by Neelix »

ja_cura_ wrote:zboris pravo, neelixe, masa je "muskinja" sto ili lezi na stomaku u plicaku, ili seta po moru u vodi do struka.... prije dvije godine jedan je takav lik (da ga docaram malo: duga, tanka svijetlo smedja kosa, mrsav, veliki zlatni lanac sa krstom oko vrata, pocrnio kao crnac- vise smijesan i patetican, nego lafac) cijelo vrijeme hodao tako u moru po Omisu, a mi namjerno igrali "seve" pa se sve mrda, skace, a on samo seta li seta.....

koji bezobrazluk s nase strane :D :D :D
jel svako malo otpliva u dubinu? :D :D :D :D

prafo mi je ofirno ustat nakon takvog lezanja :roll:
MadamPiaNo
Posts: 552
Joined: 04/06/2007 01:15
Location: Chi-Town-Sarajevo-Negdje izmedju

#99

Post by MadamPiaNo »

...
Last edited by MadamPiaNo on 13/09/2007 12:58, edited 1 time in total.
User avatar
tech10
Posts: 15316
Joined: 14/09/2005 14:04

#100

Post by tech10 »

STA URADITI AKO VAM SE DIGNE,KAD NE TREBA?
Uvijek treba. :D
Post Reply