Šta sa ostalima?

Post Reply
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#26

Post by danas »

mr__bosnjak wrote:Jesu li Srbijanci u Srbiji "ostali" spram konstitutivnih Srba?
jesu :D
mr__bosnjak
Posts: 2890
Joined: 01/06/2005 12:52
Location: Svedska

#27

Post by mr__bosnjak »

danas wrote:
mr__bosnjak wrote:Jesu li Srbijanci u Srbiji "ostali" spram konstitutivnih Srba?
jesu :D
Onda sam ja pogresno informisan
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#28

Post by danas »

mr__bosnjak wrote:
danas wrote:
mr__bosnjak wrote:Jesu li Srbijanci u Srbiji "ostali" spram konstitutivnih Srba?
jesu :D
Onda sam ja pogresno informisan
jesi :D 8-)
mr__bosnjak
Posts: 2890
Joined: 01/06/2005 12:52
Location: Svedska

#29

Post by mr__bosnjak »

Dobro :D
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#30

Post by ztluhcs »

mr__bosnjak wrote:Dobro :D
Ma daj? Tako lako odustao od stavova? ©ta forum uradi od èovjeka... :lol: :lol: :lol:
furlan
Posts: 1160
Joined: 05/11/2004 13:13

#31

Post by furlan »

Stanite "ostali" da prvo "konstituivni" rijese svoje probleme a vi kada dodjete na red(sta je, za sada, petnaestak godina u ljudskom vijeku)Ako vam se ne svidja put pod noge i u rezervnu domovinu.
A to koliki je procenat "ostalih" pokazase izbori, tako da onih 20 % je malo pretjerano i previse optimisticki.
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#32

Post by debela »

furlan wrote:Stanite "ostali" da prvo "konstituivni" rijese svoje probleme a vi kada dodjete na red(sta je, za sada, petnaestak godina u ljudskom vijeku)Ako vam se ne svidja put pod noge i u rezervnu domovinu.
A to koliki je procenat "ostalih" pokazase izbori, tako da onih 20 % je malo pretjerano i previse optimisticki.
o kakvoj ti rezervnoj domovini pricas :?
furlan
Posts: 1160
Joined: 05/11/2004 13:13

#33

Post by furlan »

Sirok ti bijeli svijet, pa izaberes ko i ostali.
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#34

Post by debela »

eto ja sad biram da ostanem u svojoj zemlji i da se naklatim na kosti konstitutivnim kad god mi je cejf. sta cemo sad?
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#35

Post by mIRCerka »

furlan wrote:Sirok ti bijeli svijet, pa izaberes ko i ostali.
konstitutivci su oni koji imaju neku rezervnu zemlju, a ti si polupao loncice :D


mi Ostali imamo samo BiH....
digger
Posts: 2925
Joined: 03/12/2004 02:10
Location: blizina Toronta

#36 Re: Šta sa ostalima?

Post by digger »

dripac wrote:Iz tog razloga sam i pokrenuo ovu temu, mislim da je vrijeme da se čuje i naš glas. Siguran sam da nas u BiH ima barem 20%, što u Federaciji, što u RS-u. Mislim da se preko toga nebi trebalo samo tako prelaziti.
Mutno mi je ovo "nas glas." Ko ste "vi?" Ako si n.pr. albanac, da li bi jevrejski glas bio "tvoj?" Ili vlaski, romski...

Neces da valjda da kazes da bi trebalo dodati nove kljuceve pored vec toliko brava, gdje kljucevi i onako ne pasuju?
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#37 Re: Šta sa ostalima?

Post by Jimmy_The_Saint »

dripac wrote:Mislite li da svima onima koji se ne osjećaju kao pripadnici srpskog, bosnjackog i hrvatskog naroda, treba dati ista prava kao i pripadnicima konstitutivnih naroda. Pitam u kontekstu trenutnog problema sa izborom Komišića na mjesto člana predsjedništva iz reda hrvatskog naroda. Gdje je naš član predsjedništva. Mislim da ostalih u BiH ima puno više nego što se misli. Također sam mišljenja da ostali mogu biti jedan snažan integracioni faktor BiH, kao i faktor pomirenja naroda na prostoru BiH. Mišljenja sam da smo mi ostali ustvari najugroženiji u BiH.
Budalaština. Prije svega, dok je Jakup Finci živ vas Ostale neće ugrožavati niko osim braće Latić, reisa, svih srpskih stranaka republike srbske, i nekih ekstremnijih sljedbenika Tuđmana i Bobana (Mate a naročito Rafe)... Ukratko, ja sam prije za to, da se Predsjedništvo svede na 1 čovjeka pa makar i na Ostalog, pod uvjetom da to ne bude rečeni Finci (može neki drugi Finci, recimo Petar Pero, on je dobar dečko). A najnajprije sam za to da se ta institucija ukine, a prerogativi prenesu na Vijeće Ministara. "I mirna Bosna", SNSD :D
BECHO
Posts: 2446
Joined: 03/02/2003 00:00
Location: Zürich, CH

#38

Post by BECHO »

mIRCerka wrote:
furlan wrote:Sirok ti bijeli svijet, pa izaberes ko i ostali.
konstitutivci su oni koji imaju neku rezervnu zemlju, a ti si polupao loncice :D


mi Ostali imamo samo BiH....
Dakako. Mi Bosnjaci imamo Bosnjakistan kao rezervnu domovinu! :-) :D
furlan
Posts: 1160
Joined: 05/11/2004 13:13

#39

Post by furlan »

Ajme ljudi (ovo troje sto se javi, a nije da ih ne cijenim) pa i vi pOSTALI bukvalci pa ne vidite ironiju.A drago mi sto ste drcni :thumbup:
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#40

Post by mIRCerka »

furlan wrote:Ajme ljudi (ovo troje sto se javi, a nije da ih ne cijenim) pa i vi pOSTALI bukvalci pa ne vidite ironiju.A drago mi sto ste drcni :thumbup:
ironiju ne vidim sa 39 temepraturom i ocima na pola koplja, vec se osjetih prozvaTom :D

BECHO, ti imas BECH da se BECHIS stoga vozdrica... :D
PS Zar nije Reis reko Bosnjacima da su Turci? znaci, Bosnjaci imaju tursku :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#41

Post by danas »

ja velim da se podijelimo i da se ne pretvaramo vise...

konstitutivni purebloods neka idu u slytherin :D
mi ostali cemo u gryffindor... :D 8-)
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#42

Post by Pearl »

danas wrote:ja velim da se podijelimo i da se ne pretvaramo vise...

konstitutivni purebloods neka idu u slytherin :D
mi ostali cemo u gryffindor... :D 8-)
hocemo se nekako testirati -krv, DNA? neka komisija da se oformi da to odradi, da malo porezni obveznici placaju, nisu vala odavno... ne smije se dopustiti da se uninaju...

:)
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#43

Post by _BosanaC »

BECHO wrote:
mIRCerka wrote:
furlan wrote:Sirok ti bijeli svijet, pa izaberes ko i ostali.
konstitutivci su oni koji imaju neku rezervnu zemlju, a ti si polupao loncice :D


mi Ostali imamo samo BiH....
Dakako. Mi Bosnjaci imamo Bosnjakistan kao rezervnu domovinu! :-) :D
A nije da ga ne biste voljeli 8-)
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#44

Post by Pearl »

_BosanaC wrote:
BECHO wrote:
mIRCerka wrote: konstitutivci su oni koji imaju neku rezervnu zemlju, a ti si polupao loncice :D


mi Ostali imamo samo BiH....
Dakako. Mi Bosnjaci imamo Bosnjakistan kao rezervnu domovinu! :-) :D
A nije da ga ne biste voljeli 8-)

ma nije bolan tako... bosna je njihova... c c c .. ne slusas nikako...
rekao je nama daaaavno mr_bosnak.. bosna je bosnjacka, a bosnjaci su iliri koji primise islam.. i jos poneko ko se izjasni ko bosnjak :? :roll: :shock:

ostali nek idu u srbiju, hrvatsku i valjda u zemlju ostalih: Ostalijaniju...

evo trazim tu Ostalijaniju na karti vec mjesec dana i ne mogu da je nadjem.. znala sam ja da ce mi geografija nekad zatrebati :(

a evo vidim ideje da je Ostalijanija u stvari citav svijet != Bosna ... sto znaci da su ostali u stvari kozmopolite.. kao i kurdi, cigani...

sto nas imass.. maaaassaaaaallllaaaaaaa.... :D
Last edited by Pearl on 09/10/2006 15:37, edited 1 time in total.
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#45

Post by Jimmy_The_Saint »

_BosanaC wrote:
BECHO wrote:
mIRCerka wrote: konstitutivci su oni koji imaju neku rezervnu zemlju, a ti si polupao loncice :D


mi Ostali imamo samo BiH....
Dakako. Mi Bosnjaci imamo Bosnjakistan kao rezervnu domovinu! :-) :D
A nije da ga ne biste voljeli 8-)
Pa što ne bi voliJo svoju DomoVinU? ŠtA sTe Vi BosaNci boLjI od naSke BoŠnjaKa?
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#46

Post by Jimmy_The_Saint »

Pearl wrote:
_BosanaC wrote:
BECHO wrote: Dakako. Mi Bosnjaci imamo Bosnjakistan kao rezervnu domovinu! :-) :D
A nije da ga ne biste voljeli 8-)

ma nije bolan tako... bosna je njihova... c c c .. ne slusas nikako...
rekao je nama daaaavno mr_bosnak.. bosna je bosnjacka, a bosnjaci su iliri koji primise islam.. i jos poneko ko se izjasni ko bosnjak :? :roll: :shock:

ostali nek idu u srbiju, hrvatsku i valjda u zemlju ostalih: Ostalijaniju...

evo trazim tu Ostalijaniju na karti vec mjesec dana i ne mogu da je nadjem.. znala sam ja da ce mi geografija nekad zatrebati :(

a evo vidim ideje da se Ostalijanija u stvari citav svijet != Bosna ... sto znaci da su ostali u stvari kozmopolite.. kao i kurdi, cigani...

sto nas imass.. maaaassaaaaallllaaaaaaa.... :D
Haj' ba, ne dramatizuj. Mr.B. je samo jedan pogubljeni blećak za tastaturom, a Boga mi moga mi Boga (što rek'o Poljak mr. Rakowski) ovđe su i "neostali" podobro pod "ugrozom"....

Uostalom, evo ti živi primjer, masa Ostalih je skupa s Bošnjacima preglasavala Hrvate ne bi li Komšo uš'o u precjedništvo.... Nije li to UGROZA? Jači tlači, jeb'ga.
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#47

Post by _BosanaC »

Jimmy_The_Saint wrote:
_BosanaC wrote:
BECHO wrote: Dakako. Mi Bosnjaci imamo Bosnjakistan kao rezervnu domovinu! :-) :D
A nije da ga ne biste voljeli 8-)
Pa što ne bi voliJo svoju DomoVinU? ŠtA sTe Vi BosaNci boLjI od naSke BoŠnjaKa?
Ma kakvi bolji, pa nas ni u ustavu nema :-D

Mi smo oni koji kulturno trebaju da se prociste sa ovih prostora izdavanjem trajnih viza za trece zemlje kako bi samo arijevski Bosnjaci, Srbi a Boga mi i Hrvati uspjeli napokon da podjele ovo malo prokletinje na tri dijela i da zive u miru i bericetu bar naredni milenij.
User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#48

Post by Jimmy_The_Saint »

_BosanaC wrote:
Jimmy_The_Saint wrote:
_BosanaC wrote: A nije da ga ne biste voljeli 8-)
Ma kakvi bolji, pa nas ni u ustavu nema :-D

Mi smo oni koji kulturno trebaju da se prociste sa ovih prostora izdavanjem trajnih viza za trece zemlje kako bi samo arijevski Bosnjaci, Srbi a Boga mi i Hrvati uspjeli napokon da podjele ovo malo prokletinje na tri dijela i da zive u miru i bericetu bar naredni milenij.

Pa što ne bi voliJo svoju DomoVinU? ŠtA sTe Vi BosaNci boLjI od naSke BoŠnjaKa?
A čiKo jeLi saM i JA aRijoVac akO su MojI IliRi oKasNili u Prelazku na IslaM i DOšli u BoSnu iz ArnaVUtlukA?
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#49

Post by _BosanaC »

Jimmy_The_Saint wrote:
_BosanaC wrote:
Jimmy_The_Saint wrote: Ma kakvi bolji, pa nas ni u ustavu nema :-D

Mi smo oni koji kulturno trebaju da se prociste sa ovih prostora izdavanjem trajnih viza za trece zemlje kako bi samo arijevski Bosnjaci, Srbi a Boga mi i Hrvati uspjeli napokon da podjele ovo malo prokletinje na tri dijela i da zive u miru i bericetu bar naredni milenij.

Pa što ne bi voliJo svoju DomoVinU? ŠtA sTe Vi BosaNci boLjI od naSke BoŠnjaKa?
A čiKo jeLi saM i JA aRijoVac akO su MojI IliRi oKasNili u Prelazku na IslaM i DOšli u BoSnu iz ArnaVUtlukA?
Uputio si taj sarkazam na pogresnu adresu :)

To moras pitati forumske dezurne arijevce, oni znaju i broj krvnih zrnaca koje ko ima pa ce ti to znati najbolje i objasniti :)
Post Reply