Šta raditi?

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

lavic
Posts: 3085
Joined: 14/04/2011 15:03

#51 Re: Šta raditi?

Post by lavic »

emko1234 wrote:
lavic wrote:
emko1234 wrote:u skladu s onim sto mi pravila foruma dozvoljavaju.volio bi vidjet chelu uzivo,pa da mi objasni svoj filozofski pristup temi i zivotu na jednoj kafi.takodjer me zanima bil me tad nazvao "vrstom" i bil svojom recenicom aludirao na to da sam niza vrsta.samo zato sto sam na jednom forumu objasnio neki svoj postupak koji radi 90% ljudi koji se krecu po gradu svakodnevno u autu.
uostalom sta je tebi objasnjavam?!imas problem s mojojm bahatosti?nadji se s celom pa vidajte jedan drugom rane pred njegovim monitorom.mozda se rodi ljubav.


Ti sad i prema meni bez razloga bezobrazan, a zaboravljas da Audi A4 3.0 TDI quattro upada u oci. :x
upadnem ti i ja u oci :D sa 188cm i 90kg..bit ce problem ako ti u zube upadnem :D
Hajde sto si komleksas, nego si i zajeban kopleksas :-D, skoro pa Chak Noris.
emko1234
Posts: 4581
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#52 Re: Šta raditi?

Post by emko1234 »

ja kompleksas a ti meni prijetis preko foruma?i kad ti odgovorim ja kompleksas? :-) :-)
sta sam ti trebao reci?necu vozat auto da me ti ne nadjes jer sam uvrijedio tvog ljubavnika chelu?ja shvatam da ti nesto moze zasmetat al ako nema nikakve veze s tobom koje je poenta upustat se u raspravu??jel ti celo sad place u krilu?
halali majke ti..mozemo li ponovo? :D
lavic
Posts: 3085
Joined: 14/04/2011 15:03

#53 Re: Šta raditi?

Post by lavic »

emko1234 wrote:ja kompleksas a ti meni prijetis preko foruma?i kad ti odgovorim ja kompleksas? :-) :-)
sta sam ti trebao reci?necu vozat auto da me ti ne nadjes jer sam uvrijedio tvog ljubavnika chelu?ja shvatam da ti nesto moze zasmetat al ako nema nikakve veze s tobom koje je poenta upustat se u raspravu??jel ti celo sad place u krilu?
halali majke ti..mozemo li ponovo? :D
Ma sve je OK, samo mislim da nema potrebe tako se obracati bilo kome,osim ako neko bas zasluzi, sto se desava, cinjenica je.
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#54 Re: Šta raditi?

Post by madner »

PapakizSarajeva wrote:
madner wrote:Ok, ako je tako slazem se da vecina ljudi nece napraviti frku.
Sve u redu, ako vam ne parkira ovaj "lola" ...

http://www.sarajevo-x.com/vijesti/crna- ... /120227053

Sta ocekivati od ovih sto vozaju po 2 - 3 bombe, palicu za bezbol, pistolja za pasom k'o na divljem zapadu ...
Po toj logici ne bi smio upaliti auto.

Ne zna ti taj lola sta ja imam u autu, pa bujrum.
Trebam te
Posts: 2006
Joined: 26/10/2010 13:53

#55 Re: Šta raditi?

Post by Trebam te »

frankwhite wrote:Šta raditi kad Vam neko parkira auto na putu, tako da Vi ne mozete izaci? Zvati policiju?

Tuci se :lol: :roll: glup post :mrgreen: :run:
emko1234
Posts: 4581
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#56 Re: Šta raditi?

Post by emko1234 »

pa bas tako.haj stisni majcin sine pa kreni na nekoga tek tako.nikad ne znas na koga mozes naletit.zato uvijek prvo treba ispucat sve druge nacine prije nego odlucis da grebes,sjeces,razbijas il bilo kakvu drugu stetu pravis na autu.lako je uzet palicu pa polupat auto.i sta onda?
lavicu* sve po zaslugama prijatelju.
goran16v
Posts: 10140
Joined: 20/09/2011 09:02

#57 Re: Šta raditi?

Post by goran16v »

emko1234 wrote:
lavic wrote:
emko1234 wrote:u skladu s onim sto mi pravila foruma dozvoljavaju.volio bi vidjet chelu uzivo,pa da mi objasni svoj filozofski pristup temi i zivotu na jednoj kafi.takodjer me zanima bil me tad nazvao "vrstom" i bil svojom recenicom aludirao na to da sam niza vrsta.samo zato sto sam na jednom forumu objasnio neki svoj postupak koji radi 90% ljudi koji se krecu po gradu svakodnevno u autu.
uostalom sta je tebi objasnjavam?!imas problem s mojojm bahatosti?nadji se s celom pa vidajte jedan drugom rane pred njegovim monitorom.mozda se rodi ljubav.


Ti sad i prema meni bez razloga bezobrazan, a zaboravljas da Audi A4 3.0 TDI quattro upada u oci. :x
upadnem ti i ja u oci :D sa 188cm i 90kg..bit ce problem ako ti u zube upadnem :D
Kakav genije....
emko1234
Posts: 4581
Joined: 23/06/2009 21:57
Location: sarajevo

#58 Re: Šta raditi?

Post by emko1234 »

hvala cika gorane,vasa podrska mi puno znaci :D
Bobi
Forum administrator
Posts: 32162
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#59 Re: Šta raditi?

Post by Bobi »

goran16v wrote:Zagradio delegat, nije ostavio br. moba na sajbi. Svirnuo nekoliko puta, cekao 5 min i 122. Dosao zandar za jedno 10-ak min, ispisao nalog na 40 KM i kad sam mu rekao da meni to nista ne rjesava sacekao jos 10 min i zvao pauka. Za 5-10 min pauk se pojavio, natovario i cao - pa-pa.
Jedan kroz jedan i da se ne bi dalje zaj***** tema se zatvara :D .
Locked