Sta on hoce od mene?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

miss_m
Posts: 21
Joined: 16/05/2007 20:48
Location: Sarajevo

#1 Sta on hoce od mene?

Post by miss_m »

Kontam vec danima, a nikako da kontam sta je pisac htio reci u svemu tome, pa vas molim za vase misljenje. Naime, za vrijeme magistarskih studija u inostranstvu upoznala sam jednog momka iz Makedonije, s kojim sam, nakon nekih 5-6 mjeseci i stupila u vezu. Bilo je tu nesto i prije, ali dugo smo bili bas super drugovi, skoro najbolji, dok on mene nije pitao da li bih ja s njim isprobala nesto vise od prijateljstva. Prica je trajala nekih 3-4 mjeseca, a nakon toga on je dosao malo u SA, pa ja jednom otisla u MK, i nakon toga-kapak! Nismo se vidjeli malo vise od godinu dana, a onda je on poslovno dosao u SA i opet se desilo ono sto je bilo i prije. Velika strast, velika ljubav, odlican seks. Medjutim, tada mi je i rekao da ima neku curu (ikao se prije nikada nismo dogovarali kako-sta, jer on nikada nije htio da prica o nama). Nakon mjesec dana ja sam otisla u MK, i tamo upoznala tu njegovu curu, koju je maksimalno vodao okolo, kad god je mogao, a onda pricao price kako je ne moze, kako mu je dosadna i sl. Ja sam spavala kod njega u stanu, i on je naravno pokusao da mi se opet briblizi, ali ja nisam mogla jer mi se stvarno zgadio. Izdrzala sam tu sedmicu dana i vratila se u SA, i sad se pitam sta taj kreten ustvari hoce. Ili je samo obicni k...ar kojem uopste nije stalo do osjecanja bilo koje zene oko njega ili sta. Vise ga ne volim, ali bas hocu pokusati shvatiti neke stvari.
Sta vi mislite?
*mima*

#2

Post by *mima* »

I pticama na grani je jasno da hoce samo sex...........Ti nisi skontala?
User avatar
karanana
Posts: 47254
Joined: 26/02/2004 00:00

#3

Post by karanana »

Ja bih pitanje postavio drugacije....Sta TI ustvari hoces? jer ako je on kreten i sve sto kazes da jeste, a vjerovatno jeste ako je istina ono sto pises, onda je problem u tebi i ti si ta koja hoce nesto, samo je pitanje sta? Iz ovoga svega meni se cini da je s tobom ok da on ima neku tamo vezu a da ti budes tu samo za sex kad on dodje u Sarajevo. Pa ako je to sto ti hoces, pretpostavljam da on nema nista protiv. Btw. ako ti se ponekad chefne, a on ne moze doci iz Makedonije: zovni na karananata, vrlo dobro sexoto bolje nego makedonskoto.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#4

Post by DaysleepeR »

Da, jeste
obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#5

Post by obuca »

pa..ovaj....on, hmmm.

senka nemoj vise :D
User avatar
nebojeplavo
Posts: 5958
Joined: 29/09/2005 12:40
Location: na sedmom nebu :D

#6

Post by nebojeplavo »

Minnela wrote:
obuca wrote:pa..ovaj....on, hmmm.

senka nemoj vise :D
nije valjda :shock: :? :D :D
ma jooook :-) :-) :-) :roll:
obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#7

Post by obuca »

drOge moje zene pa u kojem svi svjetu zivite. cuj sta hoce. hoce lulike da mu dadnes. fino ti je dao do znanja da ima dzaltaru a da si ti rezervni tocak. onako za umocit kad se dode u SA da mu ne uveHne ponos. kad si spavala kod njega u stanu sta je njegova rekla? ti nama sve fino ispricaj a mi cemo dati svoje strucno misljenje i postaviti dijagnozu :lol: :lol: . u ovom slucaju ja mislim da je dijagnoza jebacka veza bRez obaveza :lol: :lol:
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#8

Post by Dori »

karanana wrote:Ja bih pitanje postavio drugacije....Sta TI ustvari hoces? jer ako je on kreten i sve sto kazes da jeste, a vjerovatno jeste ako je istina ono sto pises, onda je problem u tebi i ti si ta koja hoce nesto, samo je pitanje sta? Iz ovoga svega meni se cini da je s tobom ok da on ima neku tamo vezu a da ti budes tu samo za sex kad on dodje u Sarajevo. Pa ako je to sto ti hoces, pretpostavljam da on nema nista protiv. Btw. ako ti se ponekad chefne, a on ne moze doci iz Makedonije: zovni na karananata, vrlo dobro sexoto bolje nego makedonskoto.
Slazem se! :D
obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#9

Post by obuca »

dobro more bit bidne to za temu. bosmene idemo dalje. da cujemo sljedecu dijagnozu. :lol: :lol: :lol:
obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#10

Post by obuca »

dena trk u glavni stab da cujemo sta oni misle :D :D :D
User avatar
nebojeplavo
Posts: 5958
Joined: 29/09/2005 12:40
Location: na sedmom nebu :D

#11

Post by nebojeplavo »

Ma on nju garant voli, samo ne zna kako da joj prizna :oops: :D
luciferino
Posts: 1960
Joined: 18/08/2005 17:54

#12

Post by luciferino »

Nije on kurvar, može mu se. Eto šta je. :-)
Žene obično vežu sex za ljubav i vjernost, muškarci obično ne.
Kažem obično jer nećemo generalizacija. :-)
User avatar
jaba
Posts: 307
Joined: 03/03/2007 14:39
Location: grad izmedju dvije rijeke na ravnici u zemlji oblika srca

#13

Post by jaba »

bosmen wrote:
obuca wrote:drOge moje zene pa u kojem svi svjetu zivite. cuj sta hoce. hoce lulike da mu dadnes. fino ti je dao do znanja da ima dzaltaru a da si ti rezervni tocak. onako za umocit kad se dode u SA da mu ne uveHne ponos. kad si spavala kod njega u stanu sta je njegova rekla? ti nama sve fino ispricaj a mi cemo dati svoje strucno misljenje i postaviti dijagnozu :lol: :lol: . u ovom slucaju ja mislim da je dijagnoza jebacka veza bRez obaveza :lol: :lol:
Pogrijesila je temu :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja sta je rekla njegova na to sto si bila kod njega u stanu????? :? :? :?
Sarafcina
Posts: 2258
Joined: 19/09/2005 00:59

#14

Post by Sarafcina »

luciferino wrote:Nije on kurvar, mo¾e mu se. Eto ¹ta je. :-)
®ene obièno ve¾u sex za ljubav i vjernost, mu¹karci obièno ne.
Ka¾em obièno jer neæemo generalizacija. :-)

hajmo o izuzecima :)
*mima*

#15 Re: Sta on hoce od mene?

Post by *mima* »

miss_m wrote:Kontam vec danima, a nikako da kontam sta je pisac htio reci u svemu tome, pa vas molim za vase misljenje. Naime, za vrijeme magistarskih studija u inostranstvu upoznala sam jednog momka iz Makedonije, s kojim sam, nakon nekih 5-6 mjeseci i stupila u vezu. Bilo je tu nesto i prije, ali dugo smo bili bas super drugovi, skoro najbolji, dok on mene nije pitao da li bih ja s njim isprobala nesto vise od prijateljstva. Prica je trajala nekih 3-4 mjeseca, a nakon toga on je dosao malo u SA, pa ja jednom otisla u MK, i nakon toga-kapak! Nismo se vidjeli malo vise od godinu dana, a onda je on poslovno dosao u SA i opet se desilo ono sto je bilo i prije. Velika strast, velika ljubav, odlican seks. Medjutim, tada mi je i rekao da ima neku curu (ikao se prije nikada nismo dogovarali kako-sta, jer on nikada nije htio da prica o nama). Nakon mjesec dana ja sam otisla u MK, i tamo upoznala tu njegovu curu, koju je maksimalno vodao okolo, kad god je mogao, a onda pricao price kako je ne moze, kako mu je dosadna i sl. Ja sam spavala kod njega u stanu, i on je naravno pokusao da mi se opet briblizi, ali ja nisam mogla jer mi se stvarno zgadio. Izdrzala sam tu sedmicu dana i vratila se u SA, i sad se pitam sta taj kreten ustvari hoce. Ili je samo obicni k...ar kojem uopste nije stalo do osjecanja bilo koje zene oko njega ili sta. Vise ga ne volim, ali bas hocu pokusati shvatiti neke stvari.
Sta vi mislite?
Ja opet ovo procitah......... Ne mogu da vjerujem da si toliko glupa i da postavljas takvo pitanje......... :shock:
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#16

Post by ztluhcs »

luciferino wrote:Nije on kurvar, mo¾e mu se. Eto ¹ta je. :-)
®ene obièno ve¾u sex za ljubav i vjernost, mu¹karci obièno ne.
Ka¾em obièno jer neæemo generalizacija. :-)
Mu¹karci obièno ve¾u sex za onu frazu "Any time, any place" :P
obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#17

Post by obuca »

da vidimo, udahnite duboko :oops: i rasirite noge :run:

do sada dijagnoze:

glupi magistar :(
on nije kurvar 8)
njemu se moze :)
ona isla tamo :shock:
e sad opet pitanje.... ma lezi na taj kauc ne mores kod hecima ustajat... dobro kako ono bi....ah,ja

sta ste radili u stanu i sta je njegova rekla. ovo moramo znati radi statistickog proracuna te racunanja nosivosti
User avatar
semmy
Posts: 2610
Joined: 02/02/2007 09:23
Location: mars

#18

Post by semmy »

cuj vodao je okolo a ti spavala kod njega u stanu...
i mene bas zanima sta je rekla na to sto si spavala kod njega.....

jes i zensko zna biti tupo boze mili :roll:
Ilija_Cvorovic
Posts: 153
Joined: 25/12/2006 22:08

#19

Post by Ilija_Cvorovic »

De ti nama reci jesi li ti magistrirala? :lol:
*mima*

#20

Post by *mima* »

A gdje su ovi nickovi koji postavljaju ovakve gluposti..........jannina.....madam piano......bufu......mis_m.......amazonka.........pa nije valjda sve ista osoba...... :?
rundo
Posts: 120
Joined: 19/07/2007 16:00

#21

Post by rundo »

...aaaa, ja sraaanja u Makedoniji...
Nista ti to nije strasno. Ma to je sve normalno, samo ne znam sta ti nije jasno...samo nastavi tako i nemoj se sekirati bezveze...Normala ba.
Pusti ti ove sto te pogresno savjetuju....
I ti magistrirala :? :? :? Kako ?????
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#22 Re: Sta on hoce od mene?

Post by ztluhcs »

miss_m wrote: Sta vi mislite?
Image
Last edited by ztluhcs on 24/08/2007 11:43, edited 1 time in total.
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#23

Post by zena21 »

mima wrote:A gdje su ovi nickovi koji postavljaju ovakve gluposti..........jannina.....madam piano......bufu......mis_m.......amazonka.........pa nije valjda sve ista osoba...... :?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :kiss:
User avatar
semmy
Posts: 2610
Joined: 02/02/2007 09:23
Location: mars

#24

Post by semmy »

bosmen wrote:mojne teko,dje ces za zensko rec da je glupo :D

i to sto kazes....ucinilo mi se...ipak je ona magistrirala...da mi je znati sta i kako....
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#25

Post by Dori »

obuca wrote:dena trk u glavni stab da cujemo sta oni misle :D :D :D
Ma idem ja u BAR HAREM praviti kafe i lupati jaja :run:

:D
Post Reply