Sta nosite po torbama/tasnama i dzepovima?

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#1 Sta nosite po torbama/tasnama i dzepovima?

Post by FFK as Lucy01 »

Kazu da o muskarcu/zeni mnogo govori "prtljag" koji nosi svuda sa sobom. Mi zene smo u tome najgore :D , to po sebi sudim, jer vjecito vukljam stvari koje mi trebaju, koje mi ponekad trebaju, koje mi mogu zatrebati :D i koje mi nikada dosad' nisu trebale :lol: ali ih ipak nosim jer mi mogu zatrebati :lol:

Eh, na ovoj temi cete napisati sadrzaj svoje torbe/tasne ili dzepova za muske (ako koji ne nosi tasnu :lol:), pa da i na osnovu toga skontamo koji ste vi hrcak :lol:

Evo moje:
- U jednom pretincu isprintan naki web page. dvije potrosene cek-knjizice i kartica za telefon.
- U glavnom pretincu :D : novcanik, mali neseser sa sminkom :D, blacberry, pocket PC, velika krema Nivee za ruke, paklo bazooka zvaka :D, 6 USB driver-a, Paper-mate tecni papir u olovci
- U jos jednom pomocnom pretincu :lol: : 5 pakala zvaka :D, Ruby Tuesday gift kartica (vidi Titati i zaboravila :lol:), ID za posao, ID za skolu, velika snala za kosu, mala snala za kosu :lol:, jos jedan memory stick :? :D
- Naprijed zakacene 2 olovke, BC powder za glavobolju u jednom dzepicu, u drugom-vecem 2 sjajila za usne :D
- Sa trane u dzepu Dial hand sanatizer :lol: nisam ni znala da imam Titami :lol:
- U rafesuznom pregratku :lol: imam jos 3 memory stick-a, 2 fine gumice za kosu, hanzaplast, jos jedno sjajilo za usne i jos jedan ID (haman imam dva :lol:)
- Kljuceve za auto nosim u ruci ili u dzepu, kao i cvike (suncane), dok one sa futrolom za coravost imam trenutno na ocima, pa sam ih zaboravila :lol: a inace i njih nosim u tasni.

Ponekad nosim i charger-e za blackberry i pocket PC :lol: al' sam se pocela krivit' ko hunchback of Notre Dame :lol: :lol: pa sam to batalila...

Sta vi nosite sa sobom?
Last edited by FFK as Lucy01 on 26/02/2007 21:08, edited 1 time in total.
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#2

Post by pitt »

vidi se da si starka....cim ti toliki memory sticks trebaju :D:D:D
MRAVOJED
Posts: 5224
Joined: 03/12/2003 00:00
Location: temple of vtec

#3

Post by MRAVOJED »

lijevi džep novčanik desni džep mobitel ključevi i žvake

vazda praznih ruku :D
User avatar
tech10
Posts: 15316
Joined: 14/09/2005 14:04

#4 Re: Sta nosite po torbama/tasnama i dzepovima?

Post by tech10 »

Lucy01 wrote:Kazu da o muskarcu/zeni mnogo govori "prtljag" koji nosi svuda sa sobom. Mi zene smo u tome najgore :D , to po sebi sudim, jer vjecito vukljam stvari koje mi trebaju, koje mi ponekad trebaju, koje mi mogu zatrebati :D i koje mi nikada dosad' nisu trebale :lol: ali ih ipak nosim jer mi mogu zatrebati :lol:

Eh, na ovoj temi cete napisati sadrzaj svoje torbe/tasne ili dzepova za muske (ako koji ne nosi tasnu :lol:), pa da i na osnovu toga skontamo koji ste vi hrcak :lol:

Evo moje:
- U jednom pretincu isprintan naki web page. dvije potrosene cek-knjizice i kartica za telefon.
- U glavnom pretincu :D : novcanik, mali neseser sa sminkom :D, blacberry, pocket PC, velika krema Nivee za ruke, paklo bazooka zvaka :D, 6 USB driver-a, Paper-mate tecni papir u olovci
- U jos jednom pomocnom pretincu :lol: : 5 pakala zvaka :D, Ruby Tuesday gift kartica (vidi Titati i zaboravila :lol:), ID za posao, ID za skolu, velika snala za kosu, mala snala za kosu :lol:, jos jedan memory stick :? :D
- Naprijed zakacene 2 olovke, BC powder za glavobolju u jednom dzepicu, u drugom-vecem 2 sjajila za usne :D
- Sa trane u dzepu Dial hand sanatizer :lol: nisam ni znala da imam Titami :lol:
- U rafesuznom pregratku :lol: imam jos 3 memory stick-a, 2 fine gumice za kosu, hanzaplast, jos jedno sjajilo za usne i jos jedan ID (haman imam dva :lol:)
- Kljuceve za auto nosim u ruci ili u dzepu, kao i cvike (suncane), dok one sa futrolom za coravost imam trenutno na ocima, pa sam ih zaboravila :lol: a inace i njih nosim u tasni.

Ponekad nosim i charger-e za blackberry i pocket PC :lol: al' sam se pocela krivit' ko hunchback of Notre Dame :lol: :lol: pa sam to batalila...

Sta vi nosite sa sobom?
Pa ovo kod tebe nije tasna, hebote treba ti citav kofer za sve nabrojano. :D
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#5

Post by FFK as Lucy01 »

pitt wrote:vidi se da si starka....cim ti toliki memory sticks trebaju :D:D:D
:P :P
Vertigo
Posts: 1188
Joined: 04/12/2005 12:06
Location: Sarajevo

#6

Post by Vertigo »

Cakiju :D
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#7

Post by Svemirski_Jebach »

Ustav SAD-a :D :D :D :lol: :lol:
Byanka
Posts: 82
Joined: 15/07/2005 01:22

#8

Post by Byanka »

novcanik, mobilni, parfem, cigare, pasos moj i djetetov :-?
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#9

Post by pitt »

Svemirski_Jebach wrote:Ustav SAD-a :D :D :D :lol: :lol:
ja sam konto reci ces west's business law .....10th edition......:D:D
Sarajevski Marlboro
Posts: 147
Joined: 30/10/2006 11:19
Location: SARAJEVO

#10

Post by Sarajevski Marlboro »

Sto volim sto sam musko :D pa vi sa tim sadrzajem u tasni (koferu :roll: ) komotno mozete dobiti bolest zvanu kicmeno iskrivljenje u desnu ili lijevu stranu.. zavisi na kojem ramenu nosis kofer.. mislim tasnicu? :D[/i]
Kwaheri
Posts: 3273
Joined: 30/04/2004 12:33

#11

Post by Kwaheri »

od sutra pishtolj
MRAVOJED
Posts: 5224
Joined: 03/12/2003 00:00
Location: temple of vtec

#12

Post by MRAVOJED »

Svemirski_Jebach wrote:Ustav SAD-a :D :D :D :lol: :lol:
:lol:
Vertigo
Posts: 1188
Joined: 04/12/2005 12:06
Location: Sarajevo

#13

Post by Vertigo »

zena wrote:od sutra pishtolj
:thumbup:
kada vidimo kako se pravda i pravo postuje,
vidjeti pod Hag
Kwaheri
Posts: 3273
Joined: 30/04/2004 12:33

#14

Post by Kwaheri »

mlada i zelena wrote::roll: sta ti se desilo? :roll:
ili je to zbog presude :sad: :roll:
ma jok
nako cisto da ne placem i ne kukam
i idem na vjezbe gađanja, odustala od pilatesa... yoge, i svih tih new age sitnica... koji ce mi... pomislim traziti azil...al kontam, ma jok...

samo pistolj u torbu...
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#15

Post by pitt »

zena wrote:
mlada i zelena wrote::roll: sta ti se desilo? :roll:
ili je to zbog presude :sad: :roll:
ma jok
nako cisto da ne placem i ne kukam
i idem na vjezbe gađanja, odustala od pilatesa... yoge, i svih tih new age sitnica... koji ce mi... pomislim traziti azil...al kontam, ma jok...

samo pistolj u torbu...
sad si spremna za amerike :D:D
Kwaheri
Posts: 3273
Joined: 30/04/2004 12:33

#16

Post by Kwaheri »

pitt wrote:
zena wrote:
mlada i zelena wrote::roll: sta ti se desilo? :roll:
ili je to zbog presude :sad: :roll:
ma jok
nako cisto da ne placem i ne kukam
i idem na vjezbe gađanja, odustala od pilatesa... yoge, i svih tih new age sitnica... koji ce mi... pomislim traziti azil...al kontam, ma jok...

samo pistolj u torbu...
sad si spremna za amerike :D:D
trebam li dodati josh americki ustav... :roll: vidish da sam ti poltronska japija , pa me kategorishesh ...
_sa_
Posts: 1048
Joined: 11/02/2007 14:57

#17

Post by _sa_ »

novcanik, mobitel, cigarete, labelo i parfem
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#18

Post by pitt »

zena wrote:
pitt wrote:
zena wrote: ma jok
nako cisto da ne placem i ne kukam
i idem na vjezbe gađanja, odustala od pilatesa... yoge, i svih tih new age sitnica... koji ce mi... pomislim traziti azil...al kontam, ma jok...

samo pistolj u torbu...
sad si spremna za amerike :D:D
trebam li dodati josh americki ustav... :roll: vidish da sam ti poltronska japija , pa me kategorishesh ...
ma jok....vodje po ustavu imas pravo da nosis oruzije :D:D Zato ti kazem... :roll: :D
Kwaheri
Posts: 3273
Joined: 30/04/2004 12:33

#19

Post by Kwaheri »

pitt wrote:
zena wrote:
pitt wrote: sad si spremna za amerike :D:D
trebam li dodati josh americki ustav... :roll: vidish da sam ti poltronska japija , pa me kategorishesh ...
ma jok....vodje po ustavu imas pravo da nosis oruzije :D:D Zato ti kazem... :roll: :D
imam i ovdje
a tamo nisam sigurna bil bio upotrijebljen u pravu svrhu, jedino sebe da mlatnem kundakom...
:oops:
ovdje tesko mozesh fulati.. trci trci pa insan ...
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#20

Post by Neelix »

lijevi dzep na farmerkama - mobitel, zvake

desni dzep na farmerkama - novcanik (posebna tema :D ) i kljucevi - kancelarija, stan, haustor i auto

unutrasnji dzep jakne - mp4 player i...nekakve uplatnice :?

Novcanik...uh :D nesto sice...licna, vozacka, saobracajna, prijava prebivalista :? bitnije vizitke, kreditne kartice, GRASova iskaznice :D ne znam koji ce mi jer ima 3-4 godine kako nisam kupio kupon, al eto :D...slika moje drage :D , jedan kartoncic na kojem je nesh nacrtala i napisala :-) :oops: :D ...

i dvije tabletice :lol: ovo mi stoji haman godinu citavu, otkako su me ustakla ledja bila :D :D :D phooy :oops:

karton dobrovoljnog darovaoca krvi :roll:

EDIT: e, da, nadjoh i rekordni racun za mob :D 189 KM, 1550 SMS-ova :lol: zadnji mjesec vojske :D
Last edited by Neelix on 26/02/2007 23:43, edited 1 time in total.
User avatar
semmy
Posts: 2610
Joined: 02/02/2007 09:23
Location: mars

#21

Post by semmy »

labelo
sjaj za usne
snala za kosu
jos jedna snala
stapic za kosu ( onaj kineski )
novcanik
jos jedan novcanik za kartice
kljucevi od stana,
pa od kancelarije,
pa od auta
cvike one za corave
suncane cvike
uplatnice od telefona, ne znam ni odkud mi ove stare jos u torbi
deo
parfem
krema za ruke
aaaaaaaa i maskaru imam u torbi...svasta...
zvake, jedan, dva paketica
hemijske 4
ona mala fascikla sa vizitkama
mali rokovnik, terminer
aspirin c sumeci
baralgin
kutijica sa ob...

eto to je sve....kad mijenjam torbu pola zaboravim prebaciti al' i drugoj ima uvijek gluposti tako da mi nikad nista ne fali... :lol: :lol: :lol:
konyan
Posts: 1285
Joined: 21/06/2004 10:03
Location: Sarajevo

#22

Post by konyan »

Kad procitah sta Lucy01 nosi, skontah da hodam bez igdje icega :D :D
User avatar
Lace
Posts: 8206
Joined: 11/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#23

Post by Lace »

vako

kljucevi od kuce i kancelarisjki nakaceni
novcanik :D - nesto para, kartice, kalendarcici, licna karta, iskaznica za videoteku, mjesečna karta, vozacka, ID za posao, potvrde s bankomata :D
mobitel
kisobran - mozda ce padati kisa a mozda nece
suncane naocale (nekad i dvoje...jedne za jako sunce-crne i jedne za mlako sunce...sive ili u boji) - mozda ce biti sunca a mozda i nece...a mozda necu spavat kuci :D
cigare + upaljac ili dva
olovka...nek se nadje
gumica ili snala za kosu - ona sto se mozes sa njom pocesljati :D
labelo / sjaj za usne ili dva
dezodorans
papirne maramice
zvake

i ne nosim velike torbe...moze to i u ruksacic :D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#24

Post by pitt »

maramice su tebi glavne :D:D:D jesu ko jastucnice? :D:D
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#25

Post by Svemirski_Jebach »

Palm Treo, novcanik, cigare, sibice, iPod...a u novcaniku, kreditna kartica, Univerzitetska iskaznica, licna i vozacka (bosanske), mjesecna metro karta, bruka potvrda sa bankomata, fotografije familije i zene, vizit kartice...
Post Reply