Sta nam Abu Hamza rece!

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
BHG
Posts: 1684
Joined: 03/07/2006 14:12

#1 Sta nam Abu Hamza rece!

Post by BHG »

citam, gledo na zalost nisam, na TV-u bio Abu Hamza, "stari bosanskohercegovacki starosjedilac" i gradjanin kakvog bi svaka drzava (ne)pozeljela...pa nam fino svima reko, otvorio nam oci, posavjetovo nas...vi ste "komunisticki Muslimani"...vasa IZ veze nema, nesto u stilu ko vas Islam nije pravi Islam...pa stvarno what the fuck glupane???? odakle tebi pravo doslo jedan zaostali primitivni :x sta vise hoces ti od nas....kazes ugrozavamo ti ljudska prava a ti mozes pljuvati po nama...e nemozes!!!! mog dede dedin dedo se rodio u sarajevu i neces ti meni govoriti kakav sam ja Bosanski Musliman!!! a tebi ako se nesvidja furaj ako te iko hoce...a ako nece i nemas dje "jednoga dana kupi pistolj i rokni se"... :x
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11030
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#2

Post by Prpa.ba »

treba te "naturalizovane" u mjesta odakle su dosli...i njih i djecu i wahabbije :oops:
User avatar
Sezam
Posts: 3412
Joined: 03/08/2006 20:30

#3

Post by Sezam »

Ma jel to onaj Abu Hamza kojeg su protjerali iz Britanije?
User avatar
BHG
Posts: 1684
Joined: 03/07/2006 14:12

#4

Post by BHG »

ma nek idu...da nelajem na formu bas pogrdno....al zna se dje...samo nek idu odavde...jer ovo sto je izjavio sam shvatio kao licnu uvredu...on prljo prljavi nije kompetentan da prica o tome nit ga je ko pitao nit ko od njega trazi njegovo misljenje...samo mi nije jasno zasto se sad neospe "mediska paljba" po njemu...i nek mu zacepe usta jednom zauvjek ili nek ide....sta ga se vise boje...to je nasa realnost...dozvolimo da svako pljuje po nama...a onda se cudimo sto nas svak ziv guzi kako stigne....
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#5

Post by _BosanaC »

Koja medijska paljba? Medijska paljba ce zapoceti onoga trenutka kad isti bude na avionu s kartom u jednom smjeru, kada ce taj isti rejs i 90% ljudi koji su se sada nasli licno uvrjedjeni govoriti kako nije to fer, kako to nije OK, kako neko razdvaja porodicu, a ljudima na vlasti se sjecati mame komunisticke koja ih je tako naucila :oops:
User avatar
BHG
Posts: 1684
Joined: 03/07/2006 14:12

#6

Post by BHG »

pa u tome i jest problem sto smo dozvolili da nas svi gaze kako stignu...od nasih najblizih do najgorih neprijatelja....to je tako tuzno jer nemamo ni ponosa ni identitita koji toliko isticemo...
Goran_35
Posts: 1382
Joined: 29/12/2005 14:08

#7

Post by Goran_35 »

Mislim da najveci problem, a to je upravo ono sto ide u korist tim vehabijama,je pridavanje znacaja i medijska paznja kada se radi o njima?!!

Treba ih ignorisati,a IZ jasno se ograditi od njih,zabranivsi im da prisustvuju molitvama.Tek kada se upristoje i kada pocnu postovati Islam onakakv kakav jeste a ne neko njihovo idiotsko tumacenje,onda im dozvoliti pristup u dzamije.Ako im se to ne svidja neka idu u zemlju gdje je bolje i gdje vladaju njihova "tumacenja islama" - koja usput budi receno nemaju nikakve veze sa Islamom vec sa Saudi Arabijom i njihovim duhovnim vodjom u doba revolucije,koji je nametnuo neko svoje vidjenje Islama...

Oni su velika steta i sramota za Islam...
User avatar
BHG
Posts: 1684
Joined: 03/07/2006 14:12

#8

Post by BHG »

Goran_35 wrote:
Oni su velika steta i sramota za Islam...
slazem se
vazda problemi
Posts: 97
Joined: 26/10/2006 08:56

#9 re:

Post by vazda problemi »

Pa sto si doso ovdje na forum raji pricat...Idi nadji se s njim pa mu to reci u lice...Kad si vec tolka faca...Kad ti je dedinog dedine dedo bio muslimancina...
User avatar
Sezam
Posts: 3412
Joined: 03/08/2006 20:30

#10

Post by Sezam »

Goran_35 wrote:Mislim da najveci problem, a to je upravo ono sto ide u korist tim vehabijama,je pridavanje znacaja i medijska paznja kada se radi o njima?!!

Treba ih ignorisati,a IZ jasno se ograditi od njih,zabranivsi im da prisustvuju molitvama.Tek kada se upristoje i kada pocnu postovati Islam onakakv kakav jeste a ne neko njihovo idiotsko tumacenje,onda im dozvoliti pristup u dzamije.Ako im se to ne svidja neka idu u zemlju gdje je bolje i gdje vladaju njihova "tumacenja islama" - koja usput budi receno nemaju nikakve veze sa Islamom vec sa Saudi Arabijom i njihovim duhovnim vodjom u doba revolucije,koji je nametnuo neko svoje vidjenje Islama...

Oni su velika steta i sramota za Islam...

I u Britaniji su ih tolerisali i ignorisali, a ovi postajali sve ekstremniji da bi bivali primjeceni; na kraju je ovdashnji Abu Hamza drzao propovjedi ispred dzamije, preko megafona (pobijte chifute! smrt hrishcanima! zhivio 9/11! - i slicne parole) ...i nece vehabije otici samo zato shto ih mi "zamolimo" da odu...to su duboko nesretni i dushevno poremeceni ljudi...
User avatar
BHG
Posts: 1684
Joined: 03/07/2006 14:12

#11 Re: re:

Post by BHG »

vazda problemi wrote:Pa sto si doso ovdje na forum raji pricat...Idi nadji se s njim pa mu to reci u lice...Kad si vec tolka faca...Kad ti je dedinog dedine dedo bio muslimancina...
i sad bih se ja trebao naci kao uvrijedjen jel????
User avatar
black
Posts: 17169
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#12

Post by black »

vec postoji slicna tema...dosta ba vise i vehabija i kojekakvih abu hamza...

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 744#965744
Locked