Šta nakon razvoda!?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Nastasia
Posts: 3421
Joined: 12/01/2018 13:44

#1551 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by Nastasia »

aratet wrote:Evo malo savjeta zenama, sta da rade kako nebi doslo do razvoda. 8)

Image
Dok postoji žena koja će mu kuhati, kupovati čipseve i davati svaku noć, ti možeš se rahat razvest i uživati u ispunjavanju svojih želja :oops:
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#1552 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by superiska »

sheilak wrote:Pa eto nemojte se zvanicno upoznavati jedno 10-15 godina i imat ce mogucnost mog scenarija (r)
Televisa Presenta :D
User avatar
superiska
Posts: 2278
Joined: 08/09/2017 12:27
Location: Šeher

#1553 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by superiska »

aratet wrote:Evo malo savjeta zenama, sta da rade kako nebi doslo do razvoda. 8)

Image

Image

Dok urlas na svoju zenu, postoji muskarac koji bi joj rado saputao. Dok ponizavas svoju zenu, postoji muskarac koji bi je svaki dan podsjecao kako je divna. Dok fizicki zlostavljas svoju zenu, postoji muskarac koji bi vodio ljubav s njom. Dok tjeras svoju zenu na suze, postoji muskarac koji bi krao njen osmijeh.

Stop nasilju nad zenama!

:novine1:
User avatar
Belay Queen
Posts: 31936
Joined: 28/08/2015 11:58

#1554 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by Belay Queen »

superiska :thumbup: :srce: :kiss:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#1555 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by sheilak »

superiska wrote:
sheilak wrote:Pa eto nemojte se zvanicno upoznavati jedno 10-15 godina i imat ce mogucnost mog scenarija (r)
Televisa Presenta :D
Kafa s okusom respa :D (r)
Last edited by sheilak on 08/08/2018 22:44, edited 1 time in total.
User avatar
ing-ecc
Posts: 18123
Joined: 31/03/2013 09:58

#1556 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by ing-ecc »

Ja ne smijem ni napisati za koga sam na ovoj temi :lol:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50414
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#1557 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by Bloo »

ing-ecc wrote:Ja ne smijem ni napisati za koga sam na ovoj temi :lol:
mogao bi fasovati... :mrgreen:
User avatar
ing-ecc
Posts: 18123
Joined: 31/03/2013 09:58

#1558 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by ing-ecc »

Bloo wrote:
ing-ecc wrote:Ja ne smijem ni napisati za koga sam na ovoj temi :lol:
mogao bi fasovati... :mrgreen:
To mi je svakako zagarantovano od tebe s tobom :D Hoces li se razvesti :lol:
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#1559 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by duminjo »

superiska wrote:
aratet wrote:Evo malo savjeta zenama, sta da rade kako nebi doslo do razvoda. 8)

Image

Image

Dok urlas na svoju zenu, postoji muskarac koji bi joj rado saputao. Dok ponizavas svoju zenu, postoji muskarac koji bi je svaki dan podsjecao kako je divna. Dok fizicki zlostavljas svoju zenu, postoji muskarac koji bi vodio ljubav s njom. Dok tjeras svoju zenu na suze, postoji muskarac koji bi krao njen osmijeh.

Stop nasilju nad zenama!

:novine1:
Ovo prvo je obicno zajebancija. Što se Fatate bezveze? I zasto Imate potrebu da odma Nesto uzvracate, ne Do bog da ostanete dužne. Nego, daj odma da mu vratim i to troduplo. Bezze vam to :mrgreen:
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#1560 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by ho oponopono »

aratet wrote:Evo malo savjeta zenama, sta da rade kako nebi doslo do razvoda. 8)

Image
...radi mikser...kulinarska kuja aleluja...hrpetina čipsa, gajba pive, to podrigivanje može da počne, dok mu muda češem uz tekmu i čekamo penale mi jurimo u anale...gazi me glava, ali nisam ja ta zmija...pak jebade iznad svega...:pusi2:
User avatar
merlin246
Posts: 1653
Joined: 21/02/2017 14:07

#1561 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by merlin246 »

ho oponopono wrote:
aratet wrote:Evo malo savjeta zenama, sta da rade kako nebi doslo do razvoda. 8)

Image
...radi mikser...kulinarska kuja aleluja...hrpetina čipsa, gajba pive, to podrigivanje može da počne, dok mu muda češem uz tekmu i čekamo penale mi jurimo u anale...gazi me glava, ali nisam ja ta zmija...pak jebade iznad svega...:pusi2:
Jesi ti musko ili zensko? :?
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#1562 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by zipoo »

merlin246 wrote:
ho oponopono wrote:
aratet wrote:Evo malo savjeta zenama, sta da rade kako nebi doslo do razvoda. 8)

Image
...radi mikser...kulinarska kuja aleluja...hrpetina čipsa, gajba pive, to podrigivanje može da počne, dok mu muda češem uz tekmu i čekamo penale mi jurimo u anale...gazi me glava, ali nisam ja ta zmija...pak jebade iznad svega...:pusi2:
Jesi ti musko ili zensko? :?
...muško ili žensko...šta ti reći...što tebe briga, za njen faking spol...možda je ladyboy, možda džentlmengirl...nekakav je spol, jebaji ga... :pusi2:
User avatar
merlin246
Posts: 1653
Joined: 21/02/2017 14:07

#1563 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by merlin246 »

zipoo wrote:
...muško ili žensko...šta ti reći...što tebe briga, za njen faking spol...možda je ladyboy, možda džentlmengirl...nekakav je spol, jebaji ga... :pusi2:
Zipo ja imam opet osjecaj da ja tebe nerviram :eh:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21564
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#1564 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by MarlboroGold »

Hopica je legenda 8-)
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#1565 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by zipoo »

merlin246 wrote:
zipoo wrote:
...muško ili žensko...šta ti reći...što tebe briga, za njen faking spol...možda je ladyboy, možda džentlmengirl...nekakav je spol, jebaji ga... :pusi2:
Zipo ja imam opet osjecaj da ja tebe nerviram :eh:
ne nerviras bona
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#1566 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by Ramzess Veliki »

moonca wrote: Ako neka žena kupuje košulju, onda je zaljubljena. Kad je pegla onda je udata. Ako pri tome pjeva, onda je i prvo i drugo.
:)
Ne trazis puno, no da nikada ne dignete glas- prosto bi bila grobna tisina.Taj osjecaj nije ugodan. :-)

Ipak imas mali krug gdje mozes takvu da nadjes, sto bi trebalo biti uspjesno -a to je u krugu bajkera-dakle bajkerica. :brmbrm:
Ma kakve bajkerice ... :lol:
Zena koja mene moze dobiti prvo treba da kaze j... te motor, jos jednom ga spomeni noge cu ti polomiti. :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#1567 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by moonca »

Ramzess Veliki wrote:
moonca wrote: Ako neka žena kupuje košulju, onda je zaljubljena. Kad je pegla onda je udata. Ako pri tome pjeva, onda je i prvo i drugo.
:)
Ne trazis puno, no da nikada ne dignete glas- prosto bi bila grobna tisina.Taj osjecaj nije ugodan. :-)

Ipak imas mali krug gdje mozes takvu da nadjes, sto bi trebalo biti uspjesno -a to je u krugu bajkera-dakle bajkerica. :brmbrm:
Ma kakve bajkerice ... :lol:
Zena koja mene moze dobiti prvo treba da kaze j... te motor, jos jednom ga spomeni noge cu ti polomiti. :lol:
Ma,znas sta ..... nedaj se ti niti jednoj -- sve su one iste... :-) :lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#1568 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by Ramzess Veliki »

moonca wrote:Ma,znas sta ..... nedaj se ti niti jednoj -- sve su one iste... :-) :lol:
Tako sam cuo ... odnosno procitao ovdje na forumu. :lol:
ovo_mi_je_nick
Posts: 1798
Joined: 04/09/2013 10:02
Contact:

#1569 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by ovo_mi_je_nick »

Euridika wrote:
ovo_mi_je_nick wrote:Baš me strah odmora. Ono što se tebi kao moderatoru ne sviđa i ako sebe pronalaziš u napisanom nije razlog razlog za brisanje posta u kojem ti mene prozivaš pogrdnim imenom koji važi za ovo područje.

Kad ćeš brisati sve off postove, kad ćeš brisati sve one npr postove, koji pišu o temi auto a nemaju auto.
Pošto te nije strah odmora:
Banned user for reason “”
» ovo_mi_je_nick
15 dana


Vrati se onda kad razviješ dovoljnu količinu empatije prema ljudima u ozbiljnim životnim situacijama kao što je razvod, pa bez obzira bio tad oženjen, razveden ili još uvijek solo. Dokle god vidiš samo tuđe "uvrede", a pritom ne vidiš hrpu vlastitih uvreda i generalizacija, ovdje ćeš biti sankcioniran. Btw, moja "uvreda" nije uvreda tebi kao forumašu, već sublimacija tvog posta (kojim se neki oduševiše, valjda zato što dijele tvoja šovinistička shvatanja).
Nije me strah, banuj opet :wink: . To što se neko razveo nisam ja kriv pa prema tome imam potpuno pravo da ne razvijam empatiju i da imam stav i mišljenje kakvo ja hoću da imam. Druga je stvar što se tebi to ne sviđa zbog razloga koje ti samo znaš.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#1570 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by Ramzess Veliki »

sheilak wrote:Govorim da sam primjetio da zene skroz izbace taj neki svoj zivot i da se posvete djeci uglavnom nakon razvoda bar sto se tice starijih generacija (r)
Sto te to cudi, znas da sam se I ja posvetio kcerkama do daljnjeg.
User avatar
Truba
Posts: 81666
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#1571 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by Truba »

više je mentalno maltretiranih muškaraca
nego pretučenih žena
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50414
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#1572 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by Bloo »

Black swan wrote:više je mentalno maltretiranih muškaraca
nego pretučenih žena
A i sljiva na oku prode, a rana na dusi nikad.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#1573 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by moonca »

Ramzess Veliki wrote: Sto te to cudi, znas da sam se I ja posvetio kcerkama do daljnjeg.
Ti si ocito bio dobar otac, jer poznajem dvije familije gdje su muzevi bili agresivni/razlog za razvod i djevojke iz oba slucaja ne zele nikakav kontakt sa ocevima. :-)
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#1574 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by Ramzess Veliki »

moonca wrote:
Ramzess Veliki wrote: Sto te to cudi, znas da sam se I ja posvetio kcerkama do daljnjeg.
Ti si ocito bio dobar otac, jer poznajem dvije familije gdje su muzevi bili agresivni/razlog za razvod i djevojke iz oba slucaja ne zele nikakav kontakt sa ocevima. :-)
Cuj "bio", kao da sad nisam najbolji tata ... :twisted:
User avatar
Truba
Posts: 81666
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#1575 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by Truba »

Bloo wrote:
Black swan wrote:više je mentalno maltretiranih muškaraca
nego pretučenih žena
A i sljiva na oku prode, a rana na dusi nikad.
jezik dublju ranu napravi od šake :mrgreen:
Post Reply