Šta nakon razvoda!?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1251 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by Tomahawk11 »

supercali wrote: Opet ti ubjedjujes me da nisam u pravu a znam da jesam jer je to moje ponasanje prema zenskoj osobi ma ko ona meni bila ili ne i ma u kojoj situaciji bilo poznanstvo veza ilo brak
Naravno da necu popustiti kad me ubjedjujes u suprotno od onoga sto znam
Nisi u pravu. Nisi bio u braku, bio si samo sa djevojkom par mjeseci i to je to.
Ne znas. Da znas, ne bih te ubjedjivao.
Mozda si mnoge rasprave dobio, ovu ne mozes.
Zasto? Prost razlog, nemas argumente i nisi u pravu.
Znam da trolamo temu i da mnogima smeta, tj. pun im je klinac ove sage, ali sta da se radi :)
User avatar
ljevoruki
Posts: 4754
Joined: 20/05/2011 22:49

#1252 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by ljevoruki »

Moja rodica - zabavljala se 10-tak godina, uzeli se, rodila dijete, bili u braku jos 5-6 godina i razveli se.
On malo sar'o po komsiluku, nije htio da radi, ratne traume i razlaz.
Rodica nakon 15 dana nasla nakog lolu i nije silazila sa njega dva mjeseca. Potrosila i bacila, nasla drugog, ista stvar, potrosna roba. I tako par godina, kaze nikad nije bila sretnija.
Sad je udata, sretna, kaze da joj je samo zao sto tolike godine potrosi sa covjekom sa kojim nije bila sretna.
Tako se to radi, prvo gledas sebe, ja i samo ja.
Sve ostalo je religija i ideologija a time se, moj Maho, bavi sirotinja. :D
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1253 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by supercali »

Tomahawk11 wrote:
supercali wrote: Al ti mene ne razumijes
Ti pricas o bratu komsiji petom desetom
Nikakav problem da su oni takvi
JA nisam takav i mogu garantovati da u huji zutoj minuti nazovi kako hoces nikad ne bi udario zensko ma sta se desilo
Ja znaci govorim za sebe ne za druge za druge mogu i ja pricati od premlacivanja do drzanja kao kap vode
Sve super, drago mi je da si takav. Ne volim siledzije.
I dalje ostaje da ne poznajes instituciju braka.
Institucija braka nema nista s tim kako se ja odnosim prema zenama generalno
Posebno kad je to zena kojoj cu reci volim te i planirati zivot s njom
Ako ne udaram nepoznanice koje mi izvade zivce huju i sl onda bi bilo nelogicno da udaram onu koja mi nesto znaci s kojom zivim i sl
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1254 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by supercali »

Tomahawk11 wrote:
supercali wrote: Opet ti ubjedjujes me da nisam u pravu a znam da jesam jer je to moje ponasanje prema zenskoj osobi ma ko ona meni bila ili ne i ma u kojoj situaciji bilo poznanstvo veza ilo brak
Naravno da necu popustiti kad me ubjedjujes u suprotno od onoga sto znam
Nisi u pravu. Nisi bio u braku, bio si samo sa djevojkom par mjeseci i to je to.
Ne znas. Da znas, ne bih te ubjedjivao.
Mozda si mnoge rasprave dobio, ovu ne mozes.
Zasto? Prost razlog, nemas argumente i nisi u pravu.
Znam da trolamo temu i da mnogima smeta, tj. pun im je klinac ove sage, ali sta da se radi :)
Radi se o tome da znam sebe i svoj odnos prema zenama generalno
Ovu raspravu mogu dobiti jer ne mozes me ubjediti da bi nekad mogao udariti zensko jer ne mogu i necu nikad
User avatar
Belay Queen
Posts: 31936
Joined: 28/08/2015 11:58

#1255 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by Belay Queen »

al kako mozes tvrditi da neces doci ni u iskusenje :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#1256 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by spreca »

Belay Queen wrote:al kako mozes tvrditi da neces doci ni u iskusenje :mrgreen: :mrgreen:
nisi se ni udala a vec te interesuje razvod :lol: :lol: ...idi trazi da se udas pa onda ovdje raspravljaj :lol: :lol:
User avatar
Belay Queen
Posts: 31936
Joined: 28/08/2015 11:58

#1257 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by Belay Queen »

spreca wrote:
Belay Queen wrote:al kako mozes tvrditi da neces doci ni u iskusenje :mrgreen: :mrgreen:
nisi se ni udala a vec te interesuje razvod :lol: :lol: ...idi trazi da se udas pa onda ovdje raspravljaj :lol: :lol:

ma suti ti...vidis da pitam samo :mrgreen: :lol: :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#1258 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by moonca »

:-) Aj jeste se uhvatili samaranja.

Mislim da je psihicko cijedjenje iz dana u dan puno gora opcija. Tacno, samar je zbilja -ponizavajucs bilo ko da ga dobije.

Ali neka netrpaeljivost , zvocanje za male stvari su ubitacne i vecini to nije razlog za razvod -izgleda,
User avatar
muha_sa
Posts: 128726
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#1259 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by muha_sa »

supercali wrote:
Tomahawk11 wrote:
supercali wrote: Opet ti ubjedjujes me da nisam u pravu a znam da jesam jer je to moje ponasanje prema zenskoj osobi ma ko ona meni bila ili ne i ma u kojoj situaciji bilo poznanstvo veza ilo brak
Naravno da necu popustiti kad me ubjedjujes u suprotno od onoga sto znam
Nisi u pravu. Nisi bio u braku, bio si samo sa djevojkom par mjeseci i to je to.
Ne znas. Da znas, ne bih te ubjedjivao.
Mozda si mnoge rasprave dobio, ovu ne mozes.
Zasto? Prost razlog, nemas argumente i nisi u pravu.
Znam da trolamo temu i da mnogima smeta, tj. pun im je klinac ove sage, ali sta da se radi :)
Radi se o tome da znam sebe i svoj odnos prema zenama generalno
Ovu raspravu mogu dobiti jer ne mozes me ubjediti da bi nekad mogao udariti zensko jer ne mogu i necu nikad
bil je nakon ovog udario :?
Image
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#1260 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by spreca »

samar ,lakat u bubrege ,noga u guJcu to su osnovne vaspitne koje su iz raja izasle :mrgreen:
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#1261 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by Euridika »

moonca wrote::-) Aj jeste se uhvatili samaranja.

Mislim da je psihicko cijedjenje iz dana u dan puno gora opcija. Tacno, samar je zbilja -ponizavajucs bilo ko da ga dobije.

Ali neka netrpaeljivost , zvocanje za male stvari su ubitacne i vecini to nije razlog za razvod -izgleda,
Ma kako nije, mentalni teror nije ništa bolji od ovog. Čak je i gori, ako uporediš kontinuirani mentalni teror s npr. jednim šamarom. Samo, mora tu biti više elemenata od samo zvocanja, pa da bude osnova za razvod. Jer svi mi zvocamo... :D
User avatar
muha_sa
Posts: 128726
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#1262 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by muha_sa »

spreca wrote:samar ,lakat u bubrege ,noga u guJcu to su osnovne vaspitne koje su iz raja izasle :mrgreen:
opali je nosom u njeno koljeno
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1263 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by supercali »

Belay Queen wrote:al kako mozes tvrditi da neces doci ni u iskusenje :mrgreen: :mrgreen:
Mogu jer nikad nikad necu ruku dici na zensko ma ni u iskusenje
Ne znam sta da uradi
Znaci nikad
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1264 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by supercali »

Belay Queen wrote:
spreca wrote:
Belay Queen wrote:al kako mozes tvrditi da neces doci ni u iskusenje :mrgreen: :mrgreen:
nisi se ni udala a vec te interesuje razvod :lol: :lol: ...idi trazi da se udas pa onda ovdje raspravljaj :lol: :lol:

ma suti ti...vidis da pitam samo :mrgreen: :lol: :lol:
Pa i ja pitam hocemo li na kafu
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1265 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by supercali »

muha_sa wrote: bil je nakon ovog udario :?
Image
Nema te stvari zbog koje bi udario
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9568
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#1266 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by fidoremilienko »

joj krespo jesi dosadan u pm
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1267 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by supercali »

Koji klinac citas ako sam ti dosadan
User avatar
fidoremilienko
Posts: 9568
Joined: 17/08/2010 10:34
Location: You are here!

#1268 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by fidoremilienko »

Tema je interesantna pasaga moj. Ali zadnjih par strana si smorio sa pricom.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#1269 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by supercali »

Pa jesam ja kriv jer me neko ubjedjuje sta bih ja radio

Doduse skrenuli smo sa teme podobro
Prijateljica sada izbiva iz kuce dok to rjesava
User avatar
mad_max_ba
Posts: 26645
Joined: 21/08/2015 12:42
Location: Tamni Vilajet

#1270 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by mad_max_ba »

moonca wrote:
Jesam ja kada sam imao 12 godina sestru, opalila me tokom od kaiša po glavi iznenada i bez objave, krv me zalila(a jest se bila i pohasila uvijek sam ja fasivao zbog nje) nije joj više nikad naumpalo ni da me poprijeko pogleda.
Da se zakljuciti da si je propustio kroz sake.

Ne znam da li si u pravi bio, jer i ja ne odobravam takve postupke sa njene strane ali je sigurna sam naucila lekciju.

I od tebe se moze ocekivati da ces i zenu , pokoji put. :-)
Krkan nisam, nisam do sada za 14 godina braka osamario zenu, da sam bio u iskusenju jesam, al da tvrdim da necu, ne mogu. Ne znam da li ce se desiti momenat huje i momenat prelaska granice... O tome govorim
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#1271 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by moonca »

:-)
Cestitam , izdrzao si tolike godine. :-D

E , drago mi je da ima i takvih -----a ima ih-- nije ni zenino maslo za Ramzana .
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#1272 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by seln »

ljevoruki wrote: Rodica nakon 15 dana nasla nakog lolu i nije silazila sa njega dva mjeseca. Potrosila i bacila, nasla drugog, ista stvar, potrosna roba. I tako par godina, kaze nikad nije bila sretnija.
Sad je udata
Ma zena za pozelit'. :thumbup:
Da nije udata, sad bih se razveo sa ovom mojom i pitao tvoju rodicu da se uda za mene.
User avatar
ljevoruki
Posts: 4754
Joined: 20/05/2011 22:49

#1273 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by ljevoruki »

seln wrote:
ljevoruki wrote: Rodica nakon 15 dana nasla nakog lolu i nije silazila sa njega dva mjeseca. Potrosila i bacila, nasla drugog, ista stvar, potrosna roba. I tako par godina, kaze nikad nije bila sretnija.
Sad je udata
Ma zena za pozelit'. :thumbup:
Da nije udata, sad bih se razveo sa ovom mojom i pitao tvoju rodicu da se uda za mene.
Nisi skonto moj point.
15-tak godina sa pogresnim covjekom je rezultiralo periodom "boli me qrc za sve i sviju", ja to potpuno razumijem. Ne razumijem tvoju osudu njenog ponasanja, ja sam samo naveo primjer kako se zena snasla nakon razvoda. Nejse, svakom svoje.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#1274 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by seln »

ljevoruki wrote:
seln wrote:
ljevoruki wrote: Rodica nakon 15 dana nasla nakog lolu i nije silazila sa njega dva mjeseca. Potrosila i bacila, nasla drugog, ista stvar, potrosna roba. I tako par godina, kaze nikad nije bila sretnija.
Sad je udata
Ma zena za pozelit'. :thumbup:
Da nije udata, sad bih se razveo sa ovom mojom i pitao tvoju rodicu da se uda za mene.
Nisi skonto moj point.
15-tak godina sa pogresnim covjekom je rezultiralo periodom "boli me qrc za sve i sviju", ja to potpuno razumijem. Ne razumijem tvoju osudu njenog ponasanja, ja sam samo naveo primjer kako se zena snasla nakon razvoda. Nejse, svakom svoje.
Snasla? Sta se ima ba snaci? Svaka zena koja nije akrep a iznese robu na trznicu, sigurno ce naci potrosaca.
Ne osudjujem njeno ponasanje, ali sam se zamislio nad njenim razumom: 10(!) godina zabavljanja i ne upoznati covjeka za kojeg se udajes!?
I neka je sa srecom hairliji koji ju je ozenio... roba je provjerena, brojni zadovoljni potrosaci mogu to posvjedociti.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#1275 Re: Šta nakon razvoda!?

Post by moonca »

:-)
Nije rijetkost , da se nakon duzeg zabavljanja i stupanja u bark desi -brodolom. Ne znam sta je u pitanju, ali ocito da brak neko dtugacije dozivi.

Nije ni rijetkost da se bas 'akrep' usreci , za razliku od dama koje imaju sta pokazati .
Zavisi ko sta trazi u suprotnoj strani.
Post Reply