Sta mislite o javnim prosidbama

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#176 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by vjesticanametli »

kaponeh1 wrote:Isao sam na blef :D Ipak bi dala odmah na sud, no, dogovorili smo se ipak da sacekamo 20.dec.... :D
Mislim, to sada hoce i ona, nije ni bitno, no cudno mi. Dramaticno je nepopustljiva ali ipak me to buni. Kako je rekla u jednom trenu :"ipak, nista nije gotovo dok ne potpisemo taj razvod..." :?: :?: :?:
Danas sam je iznenada na sred ulice, na carsiji, poljubio...stajali smo tako desetak sekundi...! Mogla se otrgnuti, izmaci...ali nije, samo me drzala za ruke koje su bile na njenom potiljku...!
sta se desilo s vama :)
User avatar
kaponeh1
Posts: 55
Joined: 25/09/2011 17:36
Location: Rajvosa

#177 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by kaponeh1 »

Shvatio sam da je i ne poznajem bas najbolje.... Imao sam potpuno drugaciju, ljepsu sliku o njoj, naivniju. Nije ona losa osoba, ali nisam je poznavao dobro, a ocigledno, ona mene jos uvijek ne poznaje dok mi prebacuje neke gluposti!
Nista, i dalje glumi bijesne gliste...
Bobi
Forum administrator
Posts: 32126
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#178 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by Bobi »

@moonca evo teme za tebe, ti sve znaš :D.
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#179 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by zrakomlat »

:lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#180 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by moonca »

srklet wrote: 13/02/2011 13:15 Evo maloprije odgledah jos jednu neuspjesnju javnu prosidbu


a takvih primjera javne bvlamaze im napretek,

Sta vi mislite o ovome?
Da li je neko od vas na ovakav nacin stupio u brak?
Da li bi vi udate gospodje, koje ste bile zaprosene na "klasican" nacin, bile s tim muzevima sa kojima jeste da su vam onomad napravili ovakvu predstavu?
Video nije dostupan.... :zoka:

....nije blamaza.. odlican test za oboje... :thumbup:

Image
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#181 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by AtillaS »

Volim sve u životu da je tiho i intimno.
snijeg_led
Posts: 6723
Joined: 08/12/2019 21:35

#182 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by snijeg_led »

Krkanluk žešći
User avatar
dystopia
Posts: 1337
Joined: 26/10/2020 12:16
Location: Utopia

#183 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by dystopia »

Mislim da bi muškarac koji bi me javno zaprosio pokazao elementarno nepoznavanje mene.

O tuđim prosidbama ne razmišljam.
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 71721
Joined: 03/10/2011 20:11

#184 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by Chloe »

Bobi wrote: 11/09/2021 16:35 @moonca evo teme za tebe, ti sve znaš :D.
Izlačenje teme iz naftalina, postom koji doziva Mo.... :hm:

Bobi, Bobi... :mrgreen:
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72764
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#185 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by Velkoski »

ne mislim o njima
snijeg_led
Posts: 6723
Joined: 08/12/2019 21:35

#186 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by snijeg_led »

ovo moze biti cool samo ako zena javno zaprosi muskarca :D
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#187 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by moonca »

Chloe wrote: 12/09/2021 05:56
Bobi wrote: 11/09/2021 16:35 @moonca evo teme za tebe, ti sve znaš :D.
Izlačenje teme iz naftalina, postom koji doziva Mo.... :hm:

Bobi, Bobi... :mrgreen:
Zna da nece pogrijeshiti... :diva: :wink:
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 71721
Joined: 03/10/2011 20:11

#188 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by Chloe »

moonca wrote: 15/09/2021 20:43
Chloe wrote: 12/09/2021 05:56

Izlačenje teme iz naftalina, postom koji doziva Mo.... :hm:

Bobi, Bobi... :mrgreen:
Zna da nece pogrijeshiti... :diva: :wink:
Smišlja, dok se ne javlja. 🙈
User avatar
Dr Kova
Posts: 14578
Joined: 19/05/2014 13:08
Location: Twitter

#189 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by Dr Kova »

Sve najgore
User avatar
FunkyzeitGames
Posts: 461
Joined: 29/09/2021 17:49

#190 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by FunkyzeitGames »

Ja iskreno mislim da žene treba da zaprose nas. Njoj su zakonsko vezivanje i finansijska/fizička sigurnost koje ženama brak donosi potrebniji deset puta nego meni. Ja nemam njen biološki sat i nisam u žurbi da imam djecu dok ona jeste. Sve oko vjenčanja i braka je njen skup potreba i nema mi smisla kao muškarcu padati na koljena radi toga, ali eto ko voli nek izvoli. :mrgreen:
BiBi911
Posts: 2879
Joined: 09/12/2018 17:47

#191 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by BiBi911 »

sherbett wrote: 03/10/2021 10:47
FunkyzeitGames wrote: 02/10/2021 08:30 Ja iskreno mislim da žene treba da zaprose nas. Njoj su zakonsko vezivanje i finansijska/fizička sigurnost koje ženama brak donosi potrebniji deset puta nego meni. Ja nemam njen biološki sat i nisam u žurbi da imam djecu dok ona jeste. Sve oko vjenčanja i braka je njen skup potreba i nema mi smisla kao muškarcu padati na koljena radi toga, ali eto ko voli nek izvoli. :mrgreen:
Ovo je za ozbiljno?

Puno muskih se opece o svakojake karleuse I onda dodje do zakljucaka koji su malo sovinisticki. Ako takvi stupe u brak eh ta je onda najebala. Ta ako vidi ista dalje od kuhinje, ves masine dobro je. Ali sto je najgore odgojice par karleusana koji ce vjerovat u ćaćino sve sto kaze I 8demo "murphy". Tata zbog neuspjesnog digića i malog mozga sjebe nekoliko generacija.

Ili su to ovi religiozni pa culi na aljaziri kako sa zenama
User avatar
FunkyzeitGames
Posts: 461
Joined: 29/09/2021 17:49

#192 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by FunkyzeitGames »

BiBi911 wrote: 03/10/2021 10:54
sherbett wrote: 03/10/2021 10:47

Ovo je za ozbiljno?

Puno muskih se opece o svakojake karleuse I onda dodje do zakljucaka koji su malo sovinisticki. Ako takvi stupe u brak eh ta je onda najebala. Ta ako vidi ista dalje od kuhinje, ves masine dobro je. Ali sto je najgore odgojice par karleusana koji ce vjerovat u ćaćino sve sto kaze I 8demo "murphy". Tata zbog neuspjesnog digića i malog mozga sjebe nekoliko generacija.

Ili su to ovi religiozni pa culi na aljaziri kako sa zenama
Možeš ti ad hominemima insinuirati da sam zadrti vehabija ili robovlasnik šovinista koliko hoćeš, činjenica je da govorim istinu i da zato ne smiješ nijednu moju stavku da izazoveš.

Zašto bih ja kao solventan, izrazito fit, uspješan i potpuno nezavistan muškarac klečao za zakonsko obvezivanje slabijem, iracionalnijem i manje sposobnom biću kojem sam potrebniji nego ona meni? Njoj je interesu da ulovi mene, ja žena poput nje generalno mogu nači tovar. To naravno ne znači da će mi biti robinja ili da ću joj nabijati na nos te stvari u braku kao neki nesigurni levat, moja supruga će imati sve što nam bude trebalo i neće imati potrebu da radi, ali ja sam glava kuće i moja odgovornost je da kući i porodici ništa ne fali. Naravno da neću dozvoliti da mi prosipa maloumne feminističke retardacije o tome kako je odgajanje djece i briga o kući neko patrijarhalno robovanje, jer održavati dom ugodnom sredinom, roditi i odgojiti novi život ili više njih je nevjerovatna odgovornost koja zahtjeva ogromnu količinu energije i veliko poštovanje.

Zanimljivo je koliko se pravite progresivni i tolerantni a čim neko ima tradicionalno mišljenje odmah ga poput neke sujetne balavčadi nazivate potencijalnim stanovnikom Gornje Maoče i povrijeđenim šovinistom koji se opekao na plastične sponzoruše. :-)
Last edited by FunkyzeitGames on 03/10/2021 11:25, edited 2 times in total.
immuno
Posts: 2022
Joined: 07/04/2010 11:05

#193 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by immuno »

Možeš ti ad hominemima insinuirati da sam zadrti vehabija ili robovlasnik šovinista koliko hoćeš, činjenica je da govorim istinu i da zato ne smiješ nijednu moju stvaku da izazoveš.

Zašto bih ja kao solventan, izrazito fit, uspješan i potpuno nezavistan muškarac klečao za zakonsko obvezivanje slabijem, iracionalnijem i manje sposobnom biću kojem sam potrebniji nego ona meni? Njoj je interesu da ulovi mene, ja žena poput nje generalno mogu nači tovar. To naravno ne znači da će mi biti robinja ili da ću joj nabijati na nos te stvari u braku kao neki nesigurni levat, moja supruga će imati sve što nam bude trebalo i neće imati potrebu da radi, ali ja sam glava kuće i moja odgovornost je da kući i porodici ništa ne fali. Naravno da neću dozvoliti da mi prosipa maloumne feminističke retardacije o tome kako je odgajanje djece i briga o kući neko patrijarhalno robovanje, jer održavati dom ugodnom sredinom, roditi i odgojiti novi život ili više njih je nevjerovatna odgovornost koja zahtjeva ogromnu količinu energije i veliko poštovanje.

Zanimljivo je koliko se pravite progresivni i tolerantni a čim neko ima tradicionalno mišljenje odmah ga poput neke sujetne balavčadi nazivate potencijalnim stanovnikom Gornje Maoče i povrijeđenim šovinistom koji se opekao na plastične sponzoruše. :-)
[/quote]

Ti sto si fit I uspjesan izgleda mislis da si TI jedini :lol: tvoje misljenje o zenama kao nekom ko je slabije, iracionalno I nesposobno bice da opstane bez "uspjesnih I fit" muskaraca je vise nego primitivno. Jednog uspjesnog muskaraca ne cini samo "deblji" novcanik, odijelo, Stan, auto....cine ga prije svega karakter,moral, respekt,socijalno zdravlje ( odnos prema slicnim I razlicitim od tebe samog upjesijim, slabijim,...)
Poznajem jako puno porodica gdje je upravo zena ta koja obezbjedjuje sve to ti kao nudis buducoj zeni, I mozes zamisliti zive svi sretno I zadovoljno. Ja sam uvijek vise zaradjvala I zaradjujem nego moj muz Ali ga to nista manje necini losijim muzem ili losijim ocem nasoj djeci❤️
Savjetujem ti da promijenis misljenje o zenama jer bit ces citav zivot nesretan niko nezasluzuje omalovazavanje, a to hoces li kleknuti da je zaprosis je star koju mozes al nemoras uciniti, vecina to i neocekuje, nevoli...
User avatar
Chloe
Photo mod
Posts: 71721
Joined: 03/10/2011 20:11

#194 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by Chloe »

FunkyzeitGames wrote: 03/10/2021 11:13
BiBi911 wrote: 03/10/2021 10:54


Puno muskih se opece o svakojake karleuse I onda dodje do zakljucaka koji su malo sovinisticki. Ako takvi stupe u brak eh ta je onda najebala. Ta ako vidi ista dalje od kuhinje, ves masine dobro je. Ali sto je najgore odgojice par karleusana koji ce vjerovat u ćaćino sve sto kaze I 8demo "murphy". Tata zbog neuspjesnog digića i malog mozga sjebe nekoliko generacija.

Ili su to ovi religiozni pa culi na aljaziri kako sa zenama
Možeš ti ad hominemima insinuirati da sam zadrti vehabija ili robovlasnik šovinista koliko hoćeš, činjenica je da govorim istinu i da zato ne smiješ nijednu moju stavku da izazoveš.

Zašto bih ja kao solventan, izrazito fit, uspješan i potpuno nezavistan muškarac klečao za zakonsko obvezivanje slabijem, iracionalnijem i manje sposobnom biću kojem sam potrebniji nego ona meni? Njoj je interesu da ulovi mene, ja žena poput nje generalno mogu nači tovar. To naravno ne znači da će mi biti robinja ili da ću joj nabijati na nos te stvari u braku kao neki nesigurni levat, moja supruga će imati sve što nam bude trebalo i neće imati potrebu da radi, ali ja sam glava kuće i moja odgovornost je da kući i porodici ništa ne fali. Naravno da neću dozvoliti da mi prosipa maloumne feminističke retardacije o tome kako je odgajanje djece i briga o kući neko patrijarhalno robovanje, jer održavati dom ugodnom sredinom, roditi i odgojiti novi život ili više njih je nevjerovatna odgovornost koja zahtjeva ogromnu količinu energije i veliko poštovanje.

Zanimljivo je koliko se pravite progresivni i tolerantni a čim neko ima tradicionalno mišljenje odmah ga poput neke sujetne balavčadi nazivate potencijalnim stanovnikom Gornje Maoče i povrijeđenim šovinistom koji se opekao na plastične sponzoruše. :-)
Naravno! Temelj zdrave obitelji, društva - samo rijetki danas to cijene i žele. 🤷‍♀️
User avatar
FunkyzeitGames
Posts: 461
Joined: 29/09/2021 17:49

#195 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by FunkyzeitGames »

sherbett wrote: 03/10/2021 12:19
FunkyzeitGames wrote: 03/10/2021 11:13

Možeš ti ad hominemima insinuirati da sam zadrti vehabija ili robovlasnik šovinista koliko hoćeš, činjenica je da govorim istinu i da zato ne smiješ nijednu moju stavku da izazoveš.

Zašto bih ja kao solventan, izrazito fit, uspješan i potpuno nezavistan muškarac klečao za zakonsko obvezivanje slabijem, iracionalnijem i manje sposobnom biću kojem sam potrebniji nego ona meni? Njoj je interesu da ulovi mene, ja žena poput nje generalno mogu nači tovar. To naravno ne znači da će mi biti robinja ili da ću joj nabijati na nos te stvari u braku kao neki nesigurni levat, moja supruga će imati sve što nam bude trebalo i neće imati potrebu da radi, ali ja sam glava kuće i moja odgovornost je da kući i porodici ništa ne fali. Naravno da neću dozvoliti da mi prosipa maloumne feminističke retardacije o tome kako je odgajanje djece i briga o kući neko patrijarhalno robovanje, jer održavati dom ugodnom sredinom, roditi i odgojiti novi život ili više njih je nevjerovatna odgovornost koja zahtjeva ogromnu količinu energije i veliko poštovanje.

Zanimljivo je koliko se pravite progresivni i tolerantni a čim neko ima tradicionalno mišljenje odmah ga poput neke sujetne balavčadi nazivate potencijalnim stanovnikom Gornje Maoče i povrijeđenim šovinistom koji se opekao na plastične sponzoruše. :-)
Nisi ti uspjesan i fit
Ti si primitivna seljacina

Pa eto ti ad hominem, solventni!
Proguglaj moj nick i vidjet ćeš i moje ime i prezime, i da li sam fit i da li sam sposoban. Svaka dalja rasprava je suvišna.
suspect_zero
Posts: 25744
Joined: 11/10/2008 21:45

#196 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by suspect_zero »

Totalno nebitna stvar u životu, baš kao i glamurozne svadbe i ostala preseravanja.
User avatar
Romeo 80
Posts: 4357
Joined: 11/12/2006 16:55
Location: Seljajevo, al Centar brale
Grijem se na: Džemper
Vozim: Azijsku nakazu

#197 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by Romeo 80 »

FunkyzeitGames wrote: 02/10/2021 08:30 Ja iskreno mislim da žene treba da zaprose nas. Njoj su zakonsko vezivanje i finansijska/fizička sigurnost koje ženama brak donosi potrebniji deset puta nego meni. Ja nemam njen biološki sat i nisam u žurbi da imam djecu dok ona jeste. Sve oko vjenčanja i braka je njen skup potreba i nema mi smisla kao muškarcu padati na koljena radi toga, ali eto ko voli nek izvoli. :mrgreen:
Svaka cast! :thumbup:
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#198 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by SaraFina »

FunkyzeitGames wrote: 02/10/2021 08:30 Ja iskreno mislim da žene treba da zaprose nas. Njoj su zakonsko vezivanje i finansijska/fizička sigurnost koje ženama brak donosi potrebniji deset puta nego meni. Ja nemam njen biološki sat i nisam u žurbi da imam djecu dok ona jeste. Sve oko vjenčanja i braka je njen skup potreba i nema mi smisla kao muškarcu padati na koljena radi toga, ali eto ko voli nek izvoli. :mrgreen:
Otkud tebi ideja da zene brakom profitiraju? Zakonsko vezivanje i financijska/fizička sigurnost koje brak donosi su puste tlapnje zaostalih balkanskih primitivaca. U takvim brakovima, zene su obično potlačene i sluze primitivnom hoštapleru da svoje najprimitivnije nagone moze iskaliti na slabijem spolu. Zašto bi neka zena dobrovoljno pristala da bude zrtva jedne takve budale? Zbog biološkog sata? Postoje slučajevi u praksi, gdje „miješanje i širenje genetskog materijala“ sa odredjenom muškom jedinkom treba spriječiti. Čak i pod cijenu neke apokalipse planetarnih razmjera koja bi rezultirala izumiranjem ljudskog roda.

Jednostavnije i korisnije je da krenemo od paramecijuma ponovno.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#199 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by moonca »

_id=17615635 wrote:03/10/2021 12:05 Zašto bih ja kao solventan, izrazito fit, uspješan i potpuno nezavistan muškarac klečao za zakonsko obvezivanje slabijem, iracionalnijem i manje sposobnom biću kojem sam potrebniji nego ona meni? Njoj je interesu da ulovi mene
hm..zvuci dobro. ali ... nije joj u interesu.takvu opisanu . 'zvjerku' imati u okruzenju... :zoka:

..lijepo je napisano- ' nije potrebno da radi' ....no, da je i... 'ako je to i njen izbor'.. imalo bi respekt
erentedia
Posts: 352
Joined: 13/03/2021 19:24

#200 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by erentedia »

Javne prosidbe su glupost, nedostatak pažnje i zadovoljstva.
Najbolje je curu zaprositi u autu dok je crveno na semaforu. Onako sami, ona iznenađena, pogubi se, pristat će. A mi nećemo morat puno da se trudimo.
Post Reply