Sta mislite o javnim prosidbama

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
janje_
Posts: 2233
Joined: 05/04/2007 14:05

#126 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by janje_ »

kaponeh1 wrote:Ljudi, mene je moja supruga ostavila, 5 godina braka i dijete imamo iza sebe. Hajd sto me ostavila ali sto ne zeli uopste da razgovara samnom o bilo kakvom nacinu pomirenja, da pokusamo ispraviti stvari, krenuti iznova, itd.. Ne, odmah je predala na sud...
Nisam nista dramaticno uradio kao sto mozda mislite, nisam je prevario, tukao, pio itd. Jednostavno smo se udaljili jedno od drugog u posljednih godinu, godinu i po. Ja sam se malo, pod pritiskom svega i svacega povukao u sebe i poceo je zanemarivati. Nismo ni razgovarali o tom problemu, samo se jedan dan pokupila i s djetetom otisla, javila mi telefonom. Imali smo, koliko toliko, 4 godine lijepog braka, voljeli smo se, i ja je jos uvijek volim i pokusao sam ama bas sve i svasta ne bi li nam pruzila jos jednu sansu. Ali djaba, tako da sam pomislio da uradim ovo, da se dogovorimo da se vidimo negdje na javnom mjestu i da je ponovo zaprosim. Ne izgleda ni meni bas najzrelije sto bi neko mogao uraditi, ali ostao sam bez opcija.... Sta vi mislite?
Obeć'o sam ti bio brda i doline
Kad sam kleknuo pred tebe na rizol.
Rekoh, pokaži zvijezdu koju da ti skinem
S dvadeset se život činio kao švedski stol

A na nama je samo da odlučimo kamo
Sve će se drugo već nekako naći
Tvoj Superman s fudbalerkom će se
Već nekako snać

Dao bih sve te noći da,da ostanem taj čovjek u tvojim očima
Zoya
Posts: 23151
Joined: 09/06/2008 14:54

#127 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by Zoya »

kaponeh1 wrote:Ljudi, mene je moja supruga ostavila, 5 godina braka i dijete imamo iza sebe. Hajd sto me ostavila ali sto ne zeli uopste da razgovara samnom o bilo kakvom nacinu pomirenja, da pokusamo ispraviti stvari, krenuti iznova, itd.. Ne, odmah je predala na sud...
Nisam nista dramaticno uradio kao sto mozda mislite, nisam je prevario, tukao, pio itd. Jednostavno smo se udaljili jedno od drugog u posljednih godinu, godinu i po. Ja sam se malo, pod pritiskom svega i svacega povukao u sebe i poceo je zanemarivati. Nismo ni razgovarali o tom problemu, samo se jedan dan pokupila i s djetetom otisla, javila mi telefonom. Imali smo, koliko toliko, 4 godine lijepog braka, voljeli smo se, i ja je jos uvijek volim i pokusao sam ama bas sve i svasta ne bi li nam pruzila jos jednu sansu. Ali djaba, tako da sam pomislio da uradim ovo, da se dogovorimo da se vidimo negdje na javnom mjestu i da je ponovo zaprosim. Ne izgleda ni meni bas najzrelije sto bi neko mogao uraditi, ali ostao sam bez opcija.... Sta vi mislite?
Nema nista od toga. Ako ona ni ne zeli da razgovara sa tobom, sumnjam da bi to ista promjenilo, jos bi ti rekla da si lud. Kad jednom pukne (i to zbog udaljavanja) onda nema dalje, da ste barem prevarili jedno drugo, mozda bi iz ljutnje durali neko vrijeme tako, i odlucili da oprostite jedno drugom... nekad, ali kad dodje do hladjenja i udaljavanja, nema nista od toga.
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#128 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by shin »

Aldino approves.
Zoya
Posts: 23151
Joined: 09/06/2008 14:54

#129 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by Zoya »

shin wrote:Aldino approves.
:D
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#130 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by Zelena Carapa »

kaponeh1 wrote:Ljudi, mene je moja supruga ostavila, 5 godina braka i dijete imamo iza sebe. Hajd sto me ostavila ali sto ne zeli uopste da razgovara samnom o bilo kakvom nacinu pomirenja, da pokusamo ispraviti stvari, krenuti iznova, itd.. Ne, odmah je predala na sud...
Nisam nista dramaticno uradio kao sto mozda mislite, nisam je prevario, tukao, pio itd. Jednostavno smo se udaljili jedno od drugog u posljednih godinu, godinu i po. Ja sam se malo, pod pritiskom svega i svacega povukao u sebe i poceo je zanemarivati. Nismo ni razgovarali o tom problemu, samo se jedan dan pokupila i s djetetom otisla, javila mi telefonom. Imali smo, koliko toliko, 4 godine lijepog braka, voljeli smo se, i ja je jos uvijek volim i pokusao sam ama bas sve i svasta ne bi li nam pruzila jos jednu sansu. Ali djaba, tako da sam pomislio da uradim ovo, da se dogovorimo da se vidimo negdje na javnom mjestu i da je ponovo zaprosim. Ne izgleda ni meni bas najzrelije sto bi neko mogao uraditi, ali ostao sam bez opcija.... Sta vi mislite?
Vama moze pomoci samo razgovor - 7 dana razgovora bez prestanka - ti njoj otvoris dusu ona tebi i vidite ima li tu kakve osnove za dalje - instant prosidba zene koja te vjerovatno vise ne voli i nije bas najbolje rjesenje.
User avatar
kaponeh1
Posts: 55
Joined: 25/09/2011 17:36
Location: Rajvosa

#131 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by kaponeh1 »

Zelena Carapa wrote:
kaponeh1 wrote:Ljudi, mene je moja supruga ostavila, 5 godina braka i dijete imamo iza sebe. Hajd sto me ostavila ali sto ne zeli uopste da razgovara samnom o bilo kakvom nacinu pomirenja, da pokusamo ispraviti stvari, krenuti iznova, itd.. Ne, odmah je predala na sud...
Nisam nista dramaticno uradio kao sto mozda mislite, nisam je prevario, tukao, pio itd. Jednostavno smo se udaljili jedno od drugog u posljednih godinu, godinu i po. Ja sam se malo, pod pritiskom svega i svacega povukao u sebe i poceo je zanemarivati. Nismo ni razgovarali o tom problemu, samo se jedan dan pokupila i s djetetom otisla, javila mi telefonom. Imali smo, koliko toliko, 4 godine lijepog braka, voljeli smo se, i ja je jos uvijek volim i pokusao sam ama bas sve i svasta ne bi li nam pruzila jos jednu sansu. Ali djaba, tako da sam pomislio da uradim ovo, da se dogovorimo da se vidimo negdje na javnom mjestu i da je ponovo zaprosim. Ne izgleda ni meni bas najzrelije sto bi neko mogao uraditi, ali ostao sam bez opcija.... Sta vi mislite?
Vama moze pomoci samo razgovor - 7 dana razgovora bez prestanka - ti njoj otvoris dusu ona tebi i vidite ima li tu kakve osnove za dalje - instant prosidba zene koja te vjerovatno vise ne voli i nije bas najbolje rjesenje.
Da, ali ne zeli samnom da razgovara uopste o tome, ona je veli, cvrsto odlucila i to je to, sta god da ja kazem ili uradim suvisno je, na sve sam promjene spreman, rekao sam joj, hajde da razgovaramo bar o tome, ne moras se odmah ni vratiti, ali daj da vidimo gdje, ko, kako, sta, ali ne, odmah je na sud predala.....
Ni o tom djetetu ne razmislja, bespotrebno joj je ovo sve, ali ne zeli da cuje.....
Ne mogu da shvatim...
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72762
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#132 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by Velkoski »

nasla drugog
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#133 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by bingov buraz »

leet wrote:nasla drugog
I meni se cini,zene bi to mogle bolje znati,hajmo forumasice pomozite covjeku :!:
User avatar
automatic
Posts: 135
Joined: 08/09/2011 17:09

#134 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by automatic »

uvijek sam bio protiv prosijačenja i onih koji stvaraju prosijake :x
User avatar
kaponeh1
Posts: 55
Joined: 25/09/2011 17:36
Location: Rajvosa

#135 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by kaponeh1 »

leet wrote:nasla drugog
A pomislio sam i ja, al ne, nije od tog posla...!
User avatar
kaponeh1
Posts: 55
Joined: 25/09/2011 17:36
Location: Rajvosa

#136 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by kaponeh1 »

automatic wrote:uvijek sam bio protiv prosijačenja i onih koji stvaraju prosijake :x
heh, dobro receno :-D
dert
Posts: 6543
Joined: 28/09/2011 07:35
Location: dert

#137 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by dert »

.... sranje kroz gusto granje :run:
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#138 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by Zelena Carapa »

kaponeh1 wrote:
Zelena Carapa wrote:
kaponeh1 wrote:Ljudi, mene je moja supruga ostavila, 5 godina braka i dijete imamo iza sebe. Hajd sto me ostavila ali sto ne zeli uopste da razgovara samnom o bilo kakvom nacinu pomirenja, da pokusamo ispraviti stvari, krenuti iznova, itd.. Ne, odmah je predala na sud...
Nisam nista dramaticno uradio kao sto mozda mislite, nisam je prevario, tukao, pio itd. Jednostavno smo se udaljili jedno od drugog u posljednih godinu, godinu i po. Ja sam se malo, pod pritiskom svega i svacega povukao u sebe i poceo je zanemarivati. Nismo ni razgovarali o tom problemu, samo se jedan dan pokupila i s djetetom otisla, javila mi telefonom. Imali smo, koliko toliko, 4 godine lijepog braka, voljeli smo se, i ja je jos uvijek volim i pokusao sam ama bas sve i svasta ne bi li nam pruzila jos jednu sansu. Ali djaba, tako da sam pomislio da uradim ovo, da se dogovorimo da se vidimo negdje na javnom mjestu i da je ponovo zaprosim. Ne izgleda ni meni bas najzrelije sto bi neko mogao uraditi, ali ostao sam bez opcija.... Sta vi mislite?
Vama moze pomoci samo razgovor - 7 dana razgovora bez prestanka - ti njoj otvoris dusu ona tebi i vidite ima li tu kakve osnove za dalje - instant prosidba zene koja te vjerovatno vise ne voli i nije bas najbolje rjesenje.
Da, ali ne zeli samnom da razgovara uopste o tome, ona je veli, cvrsto odlucila i to je to, sta god da ja kazem ili uradim suvisno je, na sve sam promjene spreman, rekao sam joj, hajde da razgovaramo bar o tome, ne moras se odmah ni vratiti, ali daj da vidimo gdje, ko, kako, sta, ali ne, odmah je na sud predala.....
Ni o tom djetetu ne razmislja, bespotrebno joj je ovo sve, ali ne zeli da cuje.....
Ne mogu da shvatim...
Izvini, ne mogu da se otmem utisku da si svoju sansu prokockao. Ako si vec bio svjestan da ste se u posljednju godinu i po udaljavali zasto nisi reagovao? Imao si bar 500 jutara da kad otvoris oci odlucis da nesto popravis u vasim zivotima i da ulozis trud. Ti si odlucio da se povuces u sebe. Bez imalo borbe za nesto sto vrijedi. Ne govorimo mi o kratkom periodu. Godina i po je zivot. Svasta se moze proziviti u tom periodu. I lijepo i ruzno.

Ali uzeti svoju suprugu i porodicu zdravo za gotovo, povuci se u sebe i cekati nesto...nikako nije rjesenje. Nazalost, svojim pasivnim stavom prema zivotu si i docekao. Docekao da te zena prestane voljeti i da odluci da hoce dalje sa svojim zivotom. Malo sta ti sad mozes uraditi ako ona ne zeli razgovarati. Jednostavno je svjesna da ako je nisi "cuo" i "vidio" proteklih godinu i po, slabo se sta moze popraviti u par dana.
Zaista mi je zao sto si se nasao u toj situaciji i iskreno se nadam da si i nqaucio nesto iz nje.

Supruge nemojte uzimati zdravo za gotovo, nemojte ih zapostavljati i imacete lijep zivot. :)

A gospodinu koji misli da se "prava zena moze i zapostaviti" mogu reci samo da je papak samo takav (ovo se ne odnosi na kaponeha)
User avatar
FnatiC
Posts: 485
Joined: 12/09/2011 13:10

#139 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by FnatiC »

Drug mogo bi ti bas najebat.Zamisli ti kleknes pred hanumu a ona te hladno napenali nogom.Zato bolje pokusaj ti sa njom popricati.Ako nece pricat posalji joj pismo to ce garant procitat pa mozda sta i bude
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#140 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by male_okice »

kaponeh1 wrote:Ljudi, mene je moja supruga ostavila, 5 godina braka i dijete imamo iza sebe. Hajd sto me ostavila ali sto ne zeli uopste da razgovara samnom o bilo kakvom nacinu pomirenja, da pokusamo ispraviti stvari, krenuti iznova, itd.. Ne, odmah je predala na sud...
Nisam nista dramaticno uradio kao sto mozda mislite, nisam je prevario, tukao, pio itd. Jednostavno smo se udaljili jedno od drugog u posljednih godinu, godinu i po. Ja sam se malo, pod pritiskom svega i svacega povukao u sebe i poceo je zanemarivati. Nismo ni razgovarali o tom problemu, samo se jedan dan pokupila i s djetetom otisla, javila mi telefonom. Imali smo, koliko toliko, 4 godine lijepog braka, voljeli smo se, i ja je jos uvijek volim i pokusao sam ama bas sve i svasta ne bi li nam pruzila jos jednu sansu. Ali djaba, tako da sam pomislio da uradim ovo, da se dogovorimo da se vidimo negdje na javnom mjestu i da je ponovo zaprosim. Ne izgleda ni meni bas najzrelije sto bi neko mogao uraditi, ali ostao sam bez opcija.... Sta vi mislite?
stvarno teska situacija, ne znam tacno koji bih ti savjet dala, moram se sloziti sa Zel. Carapom mogao si i prije reagovati dok ste jos bili pod jednim krovom, ali opet to je proslo tako da ne vrijedi sad misliti sta se moglo uraditi nekad u proslosti, bitno je ono sto sad mozes uraditi. Kako mozes procjeniti njeno sadasnje stanje, da li je ljuta povrijedjena? Mozda je zahtjev za razvod predala iz huje iz nekog zadnjeg pokusaja da ti kaze "hej ja sam ovdje sto me zanemarujes", tako da mislim da trebas ostati uporan. Nije losa ni ova ideja pisma da pokusas da joj objasnis sta ti se dogodilo i zamolis je da ti da sansu da porazgovarate, ne mora to biti odmah ali npr za 10-20 dana dok se i kod nje strasti malo smire, predlozi joj da si spreman da ucinis svasta nesto da opet pokusate, imate takodjer savjetovanje u centru za socijalni rad da pokusate i to. Mozda isto iako nisam za mijesanje porodice u veze/brakove ne bi bilo lose u krajnjoj nuzdi da porazgovaras sa njenom starom (ali samo ako je zena normalna i iole objektivna), zene cesto znaju poslusati svoje majke, a ti pokusaj ubjediti punicu da ti pomogne da smeksa ovu tvoju barem na neki normalan razgovor. Ne znam ako ste imali iole normalan brak kao sto ti kazes opet ne vidim razloga zasto ne bi sjeli razgovarali i pokusali rjesiti problem, ipak 5 godina nije malo a tu je i dijete, znam ja sta znaci kad je covjek zanemaren, ali ako bi svi pakovali odmah kofere cim nas neko zanemari onda bi se svi bili samotnjaci citavog zivota.
User avatar
kaponeh1
Posts: 55
Joined: 25/09/2011 17:36
Location: Rajvosa

#141 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by kaponeh1 »

Upravu si zelena, ja to znam i ja to priznajem, ja sam kriv sto ranije nisam odreagovao, da! Mogu se pokusati opravdati time sto nije ni ona, ali ja sam trebao! Jednostavno smo u jednom trenutku prestali razgovarati o nasim problemima, dok smo razgovarali i islo je! Mogu shvatiti zasto je otisla i kako se osjeca, ali ne mogu to da je spremna bez jos imalo truda sve odbaciti, i kaze svjesna je da sam ja sada spreman sve promijeniti, ali nije ona...?! Pa posmislim da je ovo za nju samo bio izlet, iskustvo vise, da je drama neozbiljna i neodgovorna prema tom djetetu, ali onda smirim zivce :-D Proslo je 15-ak dana od kada je otisla, i razgovarali smo jednom, kratko. Otisao sam joj kuci, kod roditelja i male_okice, punica mi veli zar imas hrabrosti doci ovdje???!!! Imao sam je i za vece stvari! Daleko od zdravog razuma zena...
Evo par dana je ne zovem i ne pisem nista, pismom sam joj nekad davno prvi put rekao da je volim, pismom cu pokusati opet ;-D
Kaze tesko je i njoj, logicno...! Ali ne otkriva nista vise kako se osjeca...!
Mogu vam do sutra ovdje pisati koliko smo lijepih iskustava skupa imali, sta smo sve prodeverali, kakav smo odnos imali ne bi li shvatili koliko mi je nejasno kako je moguce da sve to jednim potezom rusi...!
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#142 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by Zelena Carapa »

kaponeh1 wrote:Upravu si zelena, ja to znam i ja to priznajem, ja sam kriv sto ranije nisam odreagovao, da! Mogu se pokusati opravdati time sto nije ni ona, ali ja sam trebao! Jednostavno smo u jednom trenutku prestali razgovarati o nasim problemima, dok smo razgovarali i islo je! Mogu shvatiti zasto je otisla i kako se osjeca, ali ne mogu to da je spremna bez jos imalo truda sve odbaciti, i kaze svjesna je da sam ja sada spreman sve promijeniti, ali nije ona...?! Pa posmislim da je ovo za nju samo bio izlet, iskustvo vise, da je drama neozbiljna i neodgovorna prema tom djetetu, ali onda smirim zivce :-D Proslo je 15-ak dana od kada je otisla, i razgovarali smo jednom, kratko. Otisao sam joj kuci, kod roditelja i male_okice, punica mi veli zar imas hrabrosti doci ovdje???!!! Imao sam je i za vece stvari! Daleko od zdravog razuma zena...
Evo par dana je ne zovem i ne pisem nista, pismom sam joj nekad davno prvi put rekao da je volim, pismom cu pokusati opet ;-D
Kaze tesko je i njoj, logicno...! Ali ne otkriva nista vise kako se osjeca...!
Mogu vam do sutra ovdje pisati koliko smo lijepih iskustava skupa imali, sta smo sve prodeverali, kakav smo odnos imali ne bi li shvatili koliko mi je nejasno kako je moguce da sve to jednim potezom rusi...!
hajde ti ne trosi rijeci na nas vise, papir u ruku i pisi pismo - onako iz dubine duse :)

Mora da ti nama nisi sve rekao cim ti punica ima ovakav komentar - da nisi chatao sa kakvim damama na netu nocima - a da ti to ne brojis ni u sta sto je doprinjelo ovoj situaciji? Na neki nacin si je iznevjerio cim ti je upucen taj komentar.
User avatar
kaponeh1
Posts: 55
Joined: 25/09/2011 17:36
Location: Rajvosa

#143 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by kaponeh1 »

Hahaha, ma ne, ni slucajno! Ne vole oni mene od pocetka ;-)
Ovo je njoj sada - Eto sceri, jesam ti rekla... ;-)
Ali bespotrebno u potpunosti!
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#144 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by Zelena Carapa »

kaponeh1 wrote:Hahaha, ma ne, ni slucajno! Ne vole oni mene od pocetka ;-)
Ovo je njoj sada - Eto sceri, jesam ti rekla... ;-)
Varas se ako mislis da je ijednoj majci u interesu da joj se kcerka razvede i vrati kuci sa malim djetetom - gadno se varas ;)
Mr.Penguin
Posts: 3239
Joined: 27/05/2011 20:46

#145 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by Mr.Penguin »



User avatar
kaponeh1
Posts: 55
Joined: 25/09/2011 17:36
Location: Rajvosa

#146 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by kaponeh1 »

Ama i ne mislim da jeste, samo zena mene ne livo i to je to ;-)
Ne kazem ja, fkt ne znam da li je pokusala urazumit je i navesti je na to da ponovo razmisli ili je samo doljevala jos ulja na vatru, ne znam, samo kazem kako je mene docekala...!
User avatar
male_okice
Posts: 2746
Joined: 22/06/2009 13:33

#147 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by male_okice »

kaponeh1 wrote:Upravu si zelena, ja to znam i ja to priznajem, ja sam kriv sto ranije nisam odreagovao, da! Mogu se pokusati opravdati time sto nije ni ona, ali ja sam trebao! Jednostavno smo u jednom trenutku prestali razgovarati o nasim problemima, dok smo razgovarali i islo je! Mogu shvatiti zasto je otisla i kako se osjeca, ali ne mogu to da je spremna bez jos imalo truda sve odbaciti, i kaze svjesna je da sam ja sada spreman sve promijeniti, ali nije ona...?! Pa posmislim da je ovo za nju samo bio izlet, iskustvo vise, da je drama neozbiljna i neodgovorna prema tom djetetu, ali onda smirim zivce :-D Proslo je 15-ak dana od kada je otisla, i razgovarali smo jednom, kratko. Otisao sam joj kuci, kod roditelja i male_okice, punica mi veli zar imas hrabrosti doci ovdje???!!! Imao sam je i za vece stvari! Daleko od zdravog razuma zena...
Evo par dana je ne zovem i ne pisem nista, pismom sam joj nekad davno prvi put rekao da je volim, pismom cu pokusati opet ;-D
Kaze tesko je i njoj, logicno...! Ali ne otkriva nista vise kako se osjeca...!
Mogu vam do sutra ovdje pisati koliko smo lijepih iskustava skupa imali, sta smo sve prodeverali, kakav smo odnos imali ne bi li shvatili koliko mi je nejasno kako je moguce da sve to jednim potezom rusi...!
ne vrijedi plakati za prolivenim mlijekom, jelde, zao mi je zbog reakcije njene stare. Covjek bi pomislio da s godinama covjek postane i mudriji ali dobro mozda ona vrsti neki svoj film, ko ce ga znati. ono sto mozda zvuci kao glupo i kao klisej jeste da mislim da ipak ne odustajes i da pokusavas do daljneg, nemoj odustajati od svog braka mozda tako i nju podstaknes da vidi da ipak tebi nije svejedno. Pisi pismo.
User avatar
madnessa
Posts: 1532
Joined: 13/08/2008 13:26

#148 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by madnessa »

Moraš da nadoknadiš vrijeme u kom se nisi trudio sa jako velikim trudom sada. Moraš joj dati doznanja da bi sve uradio samo da se iskupiš. Da podvučem, nemoj je sada uhoditi i maltretirati, to je kontraproduktivno, ali promijeni stvari koje ti je vazda zamijerala. Ako nisi imao naviku da radiš po stanu sada ga dovedi do savršenstva, ako je auto bilo u kvaru popravi taj hepek po čijoj je buci je vazda znala da dolaziš kući, nađi bolji posao, ako joj je smetao neki brk nakrivo podreži ga... Znaš već šta želim da kažem. Daj joj doznanja da si je ipak čuo pokoji put kad ti je nešto spočitavala i da bi za njenu ljubav odrekao se i takvih stvari. Povrijeđenim ženama pravo godi kada osjete da je neko spreman za njih da se žrtvuje, da se promijeni, da radi za njihovu zajedničku budućnost...

S druge strane brine me njena odlučnost da ne želi da priča i da iznosi detalje zašto je to uradila. Moguće je da se u trenucima vaše udaljenosti jednog od drugog našao neko ko je ipak bio tu za nju i da je shvatila da ti i nisi baš najbolji izbor. I sa ovim se možeš izboriti ako pokažeš da si neko vrijedan njene pažnje i da si spreman da svu svoju pažnju posvetiš njoj i njenim problemima.

Ne očekuj da će se godina i po zanemarivanja izbrisati k'o gumicom za dvadesetak dana. Morat ćeš baš da se potrudiš i da pokažeš kako su pozitivne promjene u tvom ponašanju dugoročne i vrijedne druge šanse.
User avatar
FnatiC
Posts: 485
Joined: 12/09/2011 13:10

#149 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by FnatiC »

Ma ne moras ti nista ba.da je njoj stalo bilo rekla bi ona tebi Avdo vako ne´mre odera vamo da kontaktiramo malo.
Zato da joj se spasavalo spasila bi rekla bi ti. :D
User avatar
kaponeh1
Posts: 55
Joined: 25/09/2011 17:36
Location: Rajvosa

#150 Re: Sta mislite o javnim prosidbama

Post by kaponeh1 »

Svjestan sam ja da se ne moze sve srediti brzo, stvar je u tome sto ona ne zeli uopste da se ista sredjuje.....
Zna da je volim i vjerujte mi, to i zasluzuje....!
Promjene u meni su se desile, vec, jedan ovoliki "samar" mi je i bio potreban, no, ona mi ne daje apsolutno nikakvog prostora da joj to dokazem. Treba jos mnogo stvari vratiti na kolosijek, da, ali treba i vremena, kojeg mi ona ne daje, vec je predala na sud...??!! Moja punica nije mogla vjerovati da sam imao hrabrosti da dodjem iz veoma realnih razloga, moj punac je covjek kojem se nije zamjerat, dosta je na svoju ruku... No, nije me to sprjecavalo da joj kupim cvijet i odem gore i bukvalno molim da mi oprosti...! Novi posao, novi stan, sve potrebne zrtve sam spreman podnijeti, neke vec i jesam ne bih li je uvjerio. Djaba... Jos mi pismo ostaje ;-D
Post Reply