Sta kupit', vozat' .... kol'ko para se istegnut' i valajl' cemu?

Podforum za motocikliste...
Post Reply
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#26 Re: Sta kupit', vozat' .... kol'ko para se istegnut' i valajl' cemu?

Post by exliberal-ex »

Ramzess Veliki wrote:
visocicaguy wrote:Je li ko imao priliku koristiti ovo cudo... kako je? Ideja je zujati po gradu, na pos'o, s posla, ... ?! elektro-skuter, autonomija do nekih 20-25 kilometara, 20-30 km/h - po navodima...
Ovo sam gledao u Singapuru, ali bez sjedala, unajmis ga i obilazis grad. Vjerujem da ih i privatno imaju, simpaticna I prakticna stvarcica. :thumbup:
Kod mene su bas krenuli oni elektricni skuteri, neki izgledaju bas ko motor...ja ih licno nemogu ocima vidjet.
Koriste trake za bicikle ali posto su duplo brzi onda samo iskoce na cestu kad naidju na biciklo...prosle godine mi se desilo da sam tako isao sa motorom i jedan mi tako izleti, ni zmigavca, ni znak rukom samo skrenu...znas da je bilo kocenje navrat nanos da ga nepokupim ...i ja na svirenu i za njim...na semaforu stanem i pitam ga sta bi...sta je sta hoces ti treba da pazis, nije do mene...ma da ti jebem mater sad ces vidjet...kako sidjoh sa motora on na trotoar i pobjeze...
Ovdje ih strasno puno voze klosari, alkoholicari oni sto su izgubili vozacke....mada sad cujem nesto da grad hoce da im uvede registracije i osiguranje....oteli su se kontroli... :evil:
User avatar
dadoka84
Posts: 3476
Joined: 04/08/2006 00:30

#27 Re: Sta kupit', vozat' .... kol'ko para se istegnut' i valajl' cemu?

Post by dadoka84 »

Image
Ja sam mislio uzeti nesto ovako. Ovaj je 125cc sa 20ak ks. Uglavnom lokalna gradska voznja i malo u ribu :) Ima li ko iskustva, odrzavanje, registracija isl. Ja sam totalni pocetnik, vozim skuter dvije sezone.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#28 Re: Sta kupit', vozat' .... kol'ko para se istegnut' i valajl' cemu?

Post by Ramzess Veliki »

dadoka84 wrote:Ja sam mislio uzeti nesto ovako. Ovaj je 125cc sa 20ak ks. Uglavnom lokalna gradska voznja i malo u ribu :) Ima li ko iskustva, odrzavanje, registracija isl. Ja sam totalni pocetnik, vozim skuter dvije sezone.
Moje misljenje da mu fali 625 ccm. :D

Interesantno izgleda, ali za ribu ... kako ces svezati stapove?
Ili pecas na zavjesu? :D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#29 Re: Sta kupit', vozat' .... kol'ko para se istegnut' i valajl' cemu?

Post by Ramzess Veliki »

exliberal-ex wrote:Kod mene su bas krenuli oni elektricni skuteri, neki izgledaju bas ko motor...ja ih licno nemogu ocima vidjet.
Koriste trake za bicikle ali posto su duplo brzi onda samo iskoce na cestu kad naidju na biciklo...prosle godine mi se desilo da sam tako isao sa motorom i jedan mi tako izleti, ni zmigavca, ni znak rukom samo skrenu...znas da je bilo kocenje navrat nanos da ga nepokupim ...i ja na svirenu i za njim...na semaforu stanem i pitam ga sta bi...sta je sta hoces ti treba da pazis, nije do mene...ma da ti jebem mater sad ces vidjet...kako sidjoh sa motora on na trotoar i pobjeze...
Ovdje ih strasno puno voze klosari, alkoholicari oni sto su izgubili vozacke....mada sad cujem nesto da grad hoce da im uvede registracije i osiguranje....oteli su se kontroli... :evil:
Jesi li razmisljao da vozis bager? Idealno vozilo za gradsku voznju ... meni je zelja da uvecer protjeram valjak kroz grad kad krenu trkaci ... :lol:
User avatar
dadoka84
Posts: 3476
Joined: 04/08/2006 00:30

#30 Re: Sta kupit', vozat' .... kol'ko para se istegnut' i valajl' cemu?

Post by dadoka84 »

Ramzess Veliki wrote:
dadoka84 wrote:Ja sam mislio uzeti nesto ovako. Ovaj je 125cc sa 20ak ks. Uglavnom lokalna gradska voznja i malo u ribu :) Ima li ko iskustva, odrzavanje, registracija isl. Ja sam totalni pocetnik, vozim skuter dvije sezone.
Moje misljenje da mu fali 625 ccm. :D

Interesantno izgleda, ali za ribu ... kako ces svezati stapove?
Ili pecas na zavjesu? :D
:D
Rado bi ja nesto jace, ali pored finansijske strane nesto ne vjerujem sebi i 750cc. Kolega vozi 1200 sa 120ks pa me on i nagovarao na nesto sa 600+
Riba je u neretvi, barem ova koju ja pecam, pa mi treba nesto da me preveze tih 70km od sarajeva do vikendice. Vrijeme i brzina mi nije bitna. Volim ja guzeljanje po makadamu, ali mtb sad uglavnom vozim lokalno :D

Ovo je dvotaktni motor sa nekih 20+ ks,a trenutno vozim skuter sa 4-6ks tako da bi mi i to bio veliki napredak.
A za stapove pa antena stane u dzep :D ali mi je to sve na vikendici spremno i ceka. Zavjesama ni u stanu ne prilazim :D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#31 Re: Sta kupit', vozat' .... kol'ko para se istegnut' i valajl' cemu?

Post by Ramzess Veliki »

dadoka84 wrote: :D
Rado bi ja nesto jace, ali pored finansijske strane nesto ne vjerujem sebi i 750cc. Kolega vozi 1200 sa 120ks pa me on i nagovarao na nesto sa 600+
Riba je u neretvi, barem ova koju ja pecam, pa mi treba nesto da me preveze tih 70km od sarajeva do vikendice. Vrijeme i brzina mi nije bitna. Volim ja guzeljanje po makadamu, ali mtb sad uglavnom vozim lokalno :D

Ovo je dvotaktni motor sa nekih 20+ ks,a trenutno vozim skuter sa 4-6ks tako da bi mi i to bio veliki napredak.
A za stapove pa antena stane u dzep :D ali mi je to sve na vikendici spremno i ceka. Zavjesama ni u stanu ne prilazim :D
Ja sam poceo sa jednim malim motoricem Honda Nighthawk 49 ccm, malo deblje biciklo sa nekim motorom od fena za kosu. I uzmem nakeda 750 ccm sa kardanom i 90 hp ... ljut motor gluho bilo ... a i tezak ... :shock: Nisam mu smio prici a ne voziti ga, pa sam ipak pokusao, pomalo, krug oko zgrade pa sjednem da dodjem sebi uz kahvu ... :lol: Ali sam poceo voziti, i presao sam sa njim velikih tura.
90 hp je ipak previse za pocetnika, znam po sebi, ali na motor do 50 hp mozes komotno bez straha naskociti sa bicikla, posebno ako je u pitanju turer, odnosno laka klasa turera (choppera). Optimalna varijanta bi mi bila klasa Yamahe 650 V-Star sa 40 hp I 214 kilograma tezine, to je vec motor kojeg mozes dugo voziti, niskog je tezista tako da ti njegova tezina nece predstavljati problem, a dovoljno je tezak da te na putu ne baca turbulencija koju prave kamioni kad prodju iz suprotnog pravca:

Image

Ne mora biti Yamaha da se razumijemo, Honde, Kawasaki, Suzuki ... sve su to dobre masine.
A ne mora biti ni chopper, njih navodim samo kao klasu koju je najlakse voziti. :thumbup:
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#32 Re: Sta kupit', vozat' .... kol'ko para se istegnut' i valajl' cemu?

Post by exliberal-ex »

Ramzess Veliki wrote:
exliberal-ex wrote:Kod mene su bas krenuli oni elektricni skuteri, neki izgledaju bas ko motor...ja ih licno nemogu ocima vidjet.
Koriste trake za bicikle ali posto su duplo brzi onda samo iskoce na cestu kad naidju na biciklo...prosle godine mi se desilo da sam tako isao sa motorom i jedan mi tako izleti, ni zmigavca, ni znak rukom samo skrenu...znas da je bilo kocenje navrat nanos da ga nepokupim ...i ja na svirenu i za njim...na semaforu stanem i pitam ga sta bi...sta je sta hoces ti treba da pazis, nije do mene...ma da ti jebem mater sad ces vidjet...kako sidjoh sa motora on na trotoar i pobjeze...
Ovdje ih strasno puno voze klosari, alkoholicari oni sto su izgubili vozacke....mada sad cujem nesto da grad hoce da im uvede registracije i osiguranje....oteli su se kontroli... :evil:
Jesi li razmisljao da vozis bager? Idealno vozilo za gradsku voznju ... meni je zelja da uvecer protjeram valjak kroz grad kad krenu trkaci ... :lol:
ma nevuci me za jezik...to treba sa onim grtalicama za snijeg...a trkaci.....
znas sta su ovdje radili prosle godine...dogovore se tako njih 100-200 pa na auto put..i onda pocnu da se kurce, kaskaderske voznje...zaustave saobracah da pale gume...a svi poskidaju tablice...murij tesko zablokirat saobracaj...i tako islo dok ih nisu skontali na youtube....kurcili se levati...
sve ih pohapsili, oduzeli motore...kurko ces sad..
nadam se da to nece radit ove godine...oni naprave pizdarije onda raja tebi jebe mater ni krivom ni duznom
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#33 Re: Sta kupit', vozat' .... kol'ko para se istegnut' i valajl' cemu?

Post by Ramzess Veliki »

exliberal-ex wrote:ma nevuci me za jezik...to treba sa onim grtalicama za snijeg...a trkaci.....
znas sta su ovdje radili prosle godine...dogovore se tako njih 100-200 pa na auto put..i onda pocnu da se kurce, kaskaderske voznje...zaustave saobracah da pale gume...a svi poskidaju tablice...murij tesko zablokirat saobracaj...i tako islo dok ih nisu skontali na youtube....kurcili se levati...
sve ih pohapsili, oduzeli motore...kurko ces sad..
nadam se da to nece radit ove godine...oni naprave pizdarije onda raja tebi jebe mater ni krivom ni duznom
E I te nase policije ... prvo su morali provjeriti da nije medju njima balavac nekog ministra, pa onda hapsiti.
Bar je na autoputu lako izvrsiti kontrolu, nemaju gdje bjezat osim na naplatnu rampu.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50445
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#34 Re: Sta kupit', vozat' .... kol'ko para se istegnut' i valajl' cemu?

Post by Bloo »

Ramzess Veliki wrote:
exliberal-ex wrote:ma nevuci me za jezik...to treba sa onim grtalicama za snijeg...a trkaci.....
znas sta su ovdje radili prosle godine...dogovore se tako njih 100-200 pa na auto put..i onda pocnu da se kurce, kaskaderske voznje...zaustave saobracah da pale gume...a svi poskidaju tablice...murij tesko zablokirat saobracaj...i tako islo dok ih nisu skontali na youtube....kurcili se levati...
sve ih pohapsili, oduzeli motore...kurko ces sad..
nadam se da to nece radit ove godine...oni naprave pizdarije onda raja tebi jebe mater ni krivom ni duznom
E I te nase policije ... prvo su morali provjeriti da nije medju njima balavac nekog ministra, pa onda hapsiti.
Bar je na autoputu lako izvrsiti kontrolu, nemaju gdje bjezat osim na naplatnu rampu.
Smotaš na kakvu njivu :D
User avatar
duminjo
Posts: 20133
Joined: 03/09/2011 12:43
Location: Sarajevo

#35 Re: Sta kupit', vozat' .... kol'ko para se istegnut' i valajl' cemu?

Post by duminjo »

.

Image

Image

Kilometerstand 211 km
Hubraum 313 cm³
Leistung 25 kW (34 PS)
Kraftstoffart Benzin
Erstzulassung 07/2017
Baujahr 2017

4.299€
User avatar
dadoka84
Posts: 3476
Joined: 04/08/2006 00:30

#36 Re: Sta kupit', vozat' .... kol'ko para se istegnut' i valajl' cemu?

Post by dadoka84 »

Ramzess Veliki wrote:
dadoka84 wrote: :D
Rado bi ja nesto jace, ali pored finansijske strane nesto ne vjerujem sebi i 750cc. Kolega vozi 1200 sa 120ks pa me on i nagovarao na nesto sa 600+
Riba je u neretvi, barem ova koju ja pecam, pa mi treba nesto da me preveze tih 70km od sarajeva do vikendice. Vrijeme i brzina mi nije bitna. Volim ja guzeljanje po makadamu, ali mtb sad uglavnom vozim lokalno :D

Ovo je dvotaktni motor sa nekih 20+ ks,a trenutno vozim skuter sa 4-6ks tako da bi mi i to bio veliki napredak.
A za stapove pa antena stane u dzep :D ali mi je to sve na vikendici spremno i ceka. Zavjesama ni u stanu ne prilazim :D
Ja sam poceo sa jednim malim motoricem Honda Nighthawk 49 ccm, malo deblje biciklo sa nekim motorom od fena za kosu. I uzmem nakeda 750 ccm sa kardanom i 90 hp ... ljut motor gluho bilo ... a i tezak ... :shock: Nisam mu smio prici a ne voziti ga, pa sam ipak pokusao, pomalo, krug oko zgrade pa sjednem da dodjem sebi uz kahvu ... :lol: Ali sam poceo voziti, i presao sam sa njim velikih tura.
90 hp je ipak previse za pocetnika, znam po sebi, ali na motor do 50 hp mozes komotno bez straha naskociti sa bicikla, posebno ako je u pitanju turer, odnosno laka klasa turera (choppera). Optimalna varijanta bi mi bila klasa Yamahe 650 V-Star sa 40 hp I 214 kilograma tezine, to je vec motor kojeg mozes dugo voziti, niskog je tezista tako da ti njegova tezina nece predstavljati problem, a dovoljno je tezak da te na putu ne baca turbulencija koju prave kamioni kad prodju iz suprotnog pravca:


Ne mora biti Yamaha da se razumijemo, Honde, Kawasaki, Suzuki ... sve su to dobre masine.
A ne mora biti ni chopper, njih navodim samo kao klasu koju je najlakse voziti. :thumbup:
Sto se masina tice nemam nekih preferencija. Yamahu gotivim samo zato sto je moj nesudjeni prvi motor trebao biti yamaha 50 sa tri brzine (cini mi se chappy). Posto ga nisam tad kupio (1998) ostao mi je ah na yamahu :D
Sto se tice moje kilaze i snage motora tih 50ks bi mi onda bilo idealno. A tip motocikla, posto je kod mene mijesana voznja, asfalt 80 i 20% makadam i losije ceste racunam da bi mi neki enduro lagani zavrsio posao. Ono odem da se provozam do vrha bjelasnice bez srkleta isl.
Last edited by dadoka84 on 27/02/2018 09:33, edited 1 time in total.
User avatar
dadoka84
Posts: 3476
Joined: 04/08/2006 00:30

#37 Re: Sta kupit', vozat' .... kol'ko para se istegnut' i valajl' cemu?

Post by dadoka84 »

duminjo wrote:.

Image

Image

Kilometerstand 211 km
Hubraum 313 cm³
Leistung 25 kW (34 PS)
Kraftstoffart Benzin
Erstzulassung 07/2017
Baujahr 2017

4.299€
Prosle godine u trstu na trgu bmw roadshow a paznju mi je privukao ovaj motoric, po naski baš je onako čust :D
Last edited by dadoka84 on 27/02/2018 10:36, edited 1 time in total.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#38 Re: Sta kupit', vozat' .... kol'ko para se istegnut' i valajl' cemu?

Post by Ramzess Veliki »

Slatka Bengica ... :D
Da mi je dvajes' manje odma' bi je kupio. 8-)
User avatar
dadoka84
Posts: 3476
Joined: 04/08/2006 00:30

#39 Re: Sta kupit', vozat' .... kol'ko para se istegnut' i valajl' cemu?

Post by dadoka84 »

Uhh ima i ova verzija :D

User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#40 Re: Sta kupit', vozat' .... kol'ko para se istegnut' i valajl' cemu?

Post by exliberal-ex »

Ramzess Veliki wrote:
exliberal-ex wrote:ma nevuci me za jezik...to treba sa onim grtalicama za snijeg...a trkaci.....
znas sta su ovdje radili prosle godine...dogovore se tako njih 100-200 pa na auto put..i onda pocnu da se kurce, kaskaderske voznje...zaustave saobracah da pale gume...a svi poskidaju tablice...murij tesko zablokirat saobracaj...i tako islo dok ih nisu skontali na youtube....kurcili se levati...
sve ih pohapsili, oduzeli motore...kurko ces sad..
nadam se da to nece radit ove godine...oni naprave pizdarije onda raja tebi jebe mater ni krivom ni duznom
E I te nase policije ... prvo su morali provjeriti da nije medju njima balavac nekog ministra, pa onda hapsiti.
Bar je na autoputu lako izvrsiti kontrolu, nemaju gdje bjezat osim na naplatnu rampu.
Ma nemogu tako lako zatvorit autoput...jebiga zatvorit autoput 401 , dio kroz Toronto je najprometniji autoput u sjevernoj americi
Pokusali su na drugim, provuku se , vrate se nazad izmedju auta na naplatne rampe
Onda su ih popustili jer da je neko nastradao jebali bi muriju...

imaju kamere, pratili ih par mjeseci...onda levati poceli postavljat na youtube. :-) ..
vidjet cemo sta ce biti ove godine...a sve su to nabrijani "trkaci"...ni jedan sa coperom ili nekim normalnim motorom
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#41 Re: Sta kupit', vozat' .... kol'ko para se istegnut' i valajl' cemu?

Post by klixoris »

dadoka84 wrote: Prosle godine u trstu na trgu bmw roadshow a paznju mi je privukao ovaj motoric, po naski baš je onako čust :D
Citao sam test ovog motora u Motoreviji i utisci novinara su prilicno pozitivni. Performanse, ciklistika, kvalitet izrade dosta iznad konkurencije u toj klasi motora.
Mislim da rekose da se sklapa u Indiji, koja i jeste ciljno trziste ovog motora, ali i generalno za ljude koji traze jeftiniji motor manje zapremine. Uglavnom, skroz korektan motoric :thumbup:
User avatar
dadoka84
Posts: 3476
Joined: 04/08/2006 00:30

#42 Re: Sta kupit', vozat' .... kol'ko para se istegnut' i valajl' cemu?

Post by dadoka84 »

Tako rekose. Sumnjam da bi BMW svasta sebi dopustio. :) vrlo rado bi posjedovao jednog.
User avatar
Atego
Posts: 816
Joined: 21/02/2018 19:38

#43 Re: Sta kupit', vozat' .... kol'ko para se istegnut' i valajl' cemu?

Post by Atego »

dadoka84 wrote:Image
Ja sam mislio uzeti nesto ovako. Ovaj je 125cc sa 20ak ks. Uglavnom lokalna gradska voznja i malo u ribu :) Ima li ko iskustva, odrzavanje, registracija isl. Ja sam totalni pocetnik, vozim skuter dvije sezone.
bolje uzeti veći skuter.ja sam vozao apriliu rs125 ,otvorenu verziju kao i ovaj tvoj sudeći po snazi, i od tad se ježim tih dvotaktnih 125-ica.te de joj pravi smjesu,te malo malo pa generalka(mali motor daje veliku snagu pa se brzo "umori",šta li?),pa de sipaj ko u veliki motor(8-9l jer jednostavno neće da krene bez 6-7000 obrtaja).lanac i lančanici strahota kako se brzo troše itd...jedina prednost je 170-180 na sat,kako kad :D
User avatar
dadoka84
Posts: 3476
Joined: 04/08/2006 00:30

#44 Re: Sta kupit', vozat' .... kol'ko para se istegnut' i valajl' cemu?

Post by dadoka84 »

sve to jeste. ali meni bi trebao da mogu skakati po makadamu, a to bez mjenjaca ne ide. imam sad manji skuter i iskreno mrzim ovaj prenos. vazda mu je nesto. te ga hladi te prilagodjavaj. naravno da je to na vecoj masini lakse.

Da nije taj motor bio turpijan, jer je to prebrzo za 125, a i generalka ok jeste cesce nego na 4t al opet.
visocicaguy
Posts: 1258
Joined: 27/10/2002 00:00
Contact:

#45 Re: Sta kupit', vozat' .... kol'ko para se istegnut' i valajl' cemu?

Post by visocicaguy »

exliberal-ex wrote:
Ramzess Veliki wrote:
visocicaguy wrote:Je li ko imao priliku koristiti ovo cudo... kako je? Ideja je zujati po gradu, na pos'o, s posla, ... ?! elektro-skuter, autonomija do nekih 20-25 kilometara, 20-30 km/h - po navodima...
Ovo sam gledao u Singapuru, ali bez sjedala, unajmis ga i obilazis grad. Vjerujem da ih i privatno imaju, simpaticna I prakticna stvarcica. :thumbup:
Kod mene su bas krenuli oni elektricni skuteri, neki izgledaju bas ko motor...ja ih licno nemogu ocima vidjet.
Koriste trake za bicikle ali posto su duplo brzi onda samo iskoce na cestu kad naidju na biciklo...prosle godine mi se desilo da sam tako isao sa motorom i jedan mi tako izleti, ni zmigavca, ni znak rukom samo skrenu...znas da je bilo kocenje navrat nanos da ga nepokupim ...i ja na svirenu i za njim...na semaforu stanem i pitam ga sta bi...sta je sta hoces ti treba da pazis, nije do mene...ma da ti jebem mater sad ces vidjet...kako sidjoh sa motora on na trotoar i pobjeze...
Ovdje ih strasno puno voze klosari, alkoholicari oni sto su izgubili vozacke....mada sad cujem nesto da grad hoce da im uvede registracije i osiguranje....oteli su se kontroli... :evil:
gdje je to?
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#46 Re: Sta kupit', vozat' .... kol'ko para se istegnut' i valajl' cemu?

Post by Ramzess Veliki »

visocicaguy wrote: gdje je to?
Ma u svijetskom dunjaluku, nije kod nas ... :lol:
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#47 Re: Sta kupit', vozat' .... kol'ko para se istegnut' i valajl' cemu?

Post by exliberal-ex »

Ramzess Veliki wrote:
visocicaguy wrote: gdje je to?
Ma u svijetskom dunjaluku, nije kod nas ... :lol:

ah oduzila se ova zima....meni se ucinilo da ce proljece doci ranije da palim makinu, jos nije vrijeme .... :sad:

jesi li odlucio sta ces uzet?
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18179
Joined: 11/02/2013 11:32

#48 Re: Sta kupit', vozat' .... kol'ko para se istegnut' i valajl' cemu?

Post by Ramzess Veliki »

exliberal-ex wrote:
Ramzess Veliki wrote:
visocicaguy wrote: gdje je to?
Ma u svijetskom dunjaluku, nije kod nas ... :lol:

ah oduzila se ova zima....meni se ucinilo da ce proljece doci ranije da palim makinu, jos nije vrijeme .... :sad:

jesi li odlucio sta ces uzet?
Jok ... totalno sam raskidan izmedju sport tourera I choppera preko 1700 ccm. :sad:
Otprilike dilema izmedju Honde VFR 1200 sa setom kofera i Yamahe 1900 Stratoliner.
Oba mi se svidjaju, svaki je vrh, dva razlicita koncepta.

Image
Image
User avatar
mali Ninja
Posts: 2130
Joined: 22/09/2007 21:10

#49 Re: Sta kupit', vozat' .... kol'ko para se istegnut' i valajl' cemu?

Post by mali Ninja »

danas se malo zujalo, super dan bio 8)
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#50 Re: Sta kupit', vozat' .... kol'ko para se istegnut' i valajl' cemu?

Post by exliberal-ex »

Ramzess Veliki wrote:
exliberal-ex wrote:

ah oduzila se ova zima....meni se ucinilo da ce proljece doci ranije da palim makinu, jos nije vrijeme .... :sad:

jesi li odlucio sta ces uzet?
Jok ... totalno sam raskidan izmedju sport tourera I choppera preko 1700 ccm. :sad:
Otprilike dilema izmedju Honde VFR 1200 sa setom kofera i Yamahe 1900 Stratoliner.
Oba mi se svidjaju, svaki je vrh, dva razlicita koncepta.

Image
Image
Ako te ledja jebu kao sto kazes onda se hvataj honde
Post Reply