Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Moderator: O'zone

Locked
laik1981
Posts: 12916
Joined: 05/12/2012 13:04

#35651 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by laik1981 »

invincible1921 wrote: 22/11/2020 12:47 znaci u sarajevu opet vise opravljenih nego zarazenih, i to je vec peti dan...brojke opdaju ne znam o lakvim mjerama pricate
Zanimljivo je da je vec konstantno pozitivnost oko 30% bez obzira koliko se testova uradi. Ja mislim da smo mi ove brojke imali i ljetos samo sto je sa dolaskom jeseni i padom imuniteta povecan broj onih koji imaju izrazenije i teze simptome.. Samim tim, a s obzirom na kriterije za testiranje, porasla je i potreba za vecim obimom testiranja.. Same brojke o novim potvrdjenim pozitivnim nisu toliko bitne.. One samo pokazuju koliko je potvrdjenih pozitivnih osoba sa izrazenim simptomima. Koliki je stvarni broj pozitivnih price znaju..

Ono sto je uocljivo je da imamo slicne trendove kada su zvanicni brojevi u pitanju kao i drzave koje su uvele lockdown i ostale teske restrikcije.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#35652 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Nivelacija »

invincible1921 wrote: 22/11/2020 12:47 znaci u sarajevu opet vise opravljenih nego zarazenih, i to je vec peti dan...brojke opdaju ne znam o lakvim mjerama pricate
Pricamo o ukidanju mjera i policijskog sata zbog toga sto krizni stab suti. Oni donesu mjere i one stoje bilo 12 000 pozitivnih u sedmici ili bilo 6000 pozitivnih sedmicno.
Mogy87
Posts: 5966
Joined: 27/05/2013 10:49

#35653 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Mogy87 »

laik1981 wrote: 22/11/2020 13:06
invincible1921 wrote: 22/11/2020 12:47 znaci u sarajevu opet vise opravljenih nego zarazenih, i to je vec peti dan...brojke opdaju ne znam o lakvim mjerama pricate
Zanimljivo je da je vec konstantno pozitivnost oko 30% bez obzira koliko se testova uradi. Ja mislim da smo mi ove brojke imali i ljetos samo sto je sa dolaskom jeseni i padom imuniteta povecan broj onih koji imaju izrazenije i teze simptome.. Samim tim, a s obzirom na kriterije za testiranje, porasla je i potreba za vecim obimom testiranja.. Same brojke o novim potvrdjenim pozitivnim nisu toliko bitne.. One samo pokazuju koliko je potvrdjenih pozitivnih osoba sa izrazenim simptomima. Koliki je stvarni broj pozitivnih price znaju..

Ono sto je uocljivo je da imamo slicne trendove kada su zvanicni brojevi u pitanju kao i drzave koje su uvele lockdown i ostale teske restrikcije.
Prvi dio: brojke nisu relevantne, znacajno su podcijenjene (sto je tacno).

Drugi dio: imamo iste brojke kao i drzave sa strozim restrikcijama. Znaci nase netacne brojke su slicne brojkama u drugim drzavama. I to je argument.

Kad si u postu kontradiktoran sam sa sobom :roll:
laik1981
Posts: 12916
Joined: 05/12/2012 13:04

#35654 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by laik1981 »

Mogy87 wrote: 22/11/2020 13:11
laik1981 wrote: 22/11/2020 13:06
invincible1921 wrote: 22/11/2020 12:47 znaci u sarajevu opet vise opravljenih nego zarazenih, i to je vec peti dan...brojke opdaju ne znam o lakvim mjerama pricate
Zanimljivo je da je vec konstantno pozitivnost oko 30% bez obzira koliko se testova uradi. Ja mislim da smo mi ove brojke imali i ljetos samo sto je sa dolaskom jeseni i padom imuniteta povecan broj onih koji imaju izrazenije i teze simptome.. Samim tim, a s obzirom na kriterije za testiranje, porasla je i potreba za vecim obimom testiranja.. Same brojke o novim potvrdjenim pozitivnim nisu toliko bitne.. One samo pokazuju koliko je potvrdjenih pozitivnih osoba sa izrazenim simptomima. Koliki je stvarni broj pozitivnih price znaju..

Ono sto je uocljivo je da imamo slicne trendove kada su zvanicni brojevi u pitanju kao i drzave koje su uvele lockdown i ostale teske restrikcije.
Prvi dio: brojke nisu relevantne, znacajno su podcijenjene (sto je tacno).

Drugi dio: imamo iste brojke kao i drzave sa strozim restrikcijama. Znaci nase netacne brojke su slicne brojkama u drugim drzavama. I to je argument.

Kad si u postu kontradiktoran sam sa sobom :roll:
Pa pricam o zvanicnim brojkama. Kako ti vise nije mrsko da spinujes na najgluplji moguci nacin? Fino ti pise "kada su zvanicni brojevi u pitanju". Ako ne znas i ne zelis komunicirati na normalan nacin zaobidji me molim te.
Mogy87
Posts: 5966
Joined: 27/05/2013 10:49

#35655 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Mogy87 »

laik1981 wrote: 22/11/2020 13:16
Mogy87 wrote: 22/11/2020 13:11
laik1981 wrote: 22/11/2020 13:06
Zanimljivo je da je vec konstantno pozitivnost oko 30% bez obzira koliko se testova uradi. Ja mislim da smo mi ove brojke imali i ljetos samo sto je sa dolaskom jeseni i padom imuniteta povecan broj onih koji imaju izrazenije i teze simptome.. Samim tim, a s obzirom na kriterije za testiranje, porasla je i potreba za vecim obimom testiranja.. Same brojke o novim potvrdjenim pozitivnim nisu toliko bitne.. One samo pokazuju koliko je potvrdjenih pozitivnih osoba sa izrazenim simptomima. Koliki je stvarni broj pozitivnih price znaju..

Ono sto je uocljivo je da imamo slicne trendove kada su zvanicni brojevi u pitanju kao i drzave koje su uvele lockdown i ostale teske restrikcije.
Prvi dio: brojke nisu relevantne, znacajno su podcijenjene (sto je tacno).

Drugi dio: imamo iste brojke kao i drzave sa strozim restrikcijama. Znaci nase netacne brojke su slicne brojkama u drugim drzavama. I to je argument.

Kad si u postu kontradiktoran sam sa sobom :roll:
Pa pricam o zvanicnim brojkama. Kako ti vise nije mrsko da spinujes na najgluplji mogici nacin? Fino ti pise "kada su zbvanicni brojevi u pitanju". Ako ne znas i ne zelis komunicirati na normalan nacin zaobidji me molim te.
A kakvu vrijednost imaju ti brojevi ako sam kazes da su stvarni 5 ili 10 puta veci?
Sta se tu poredi? I koja je vrijednost toga? Poredjenje sa, u tome se slazemo, netacnim brojevima?
User avatar
zubi
Posts: 5134
Joined: 16/07/2009 00:27

#35656 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by zubi »

Nivelacija wrote: 22/11/2020 12:34 Strogi lockdown U Bosni kada poslije 18 ulice se pretvore u pustinju je dao efekta. Za 3 sedmice sedmicna brojka je pala sa 12 000 na 7000 slucajeva.

Nazalost minusi u budzetima, ekonomiji su sve veci tako da je dobro sto se brojka smanjuje drastično ali istovremeno tuzno vidjeti situaciju u ekonomiji i ulice poslije 18 sati.
Kod nas je na snazi strogi lockdown? Imamo policijski sat od 18:00 pa su zato ulice puste?

:run:
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#35657 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Tesla Edison »

Eno Raja sa biroa na FB objavili informaciju da totalno zatvaranje u Sarajevu kreće od srijede (zabrana rada ugostiteljskim objektima, obustava javnog prijevoza, obustava nastave, policijski sat).
Kako nam neki izvori kazu prema nepotvrdjenim informacijama, od srijede se sprema potpuno zatvaranje ugostiteljskih objekata u Sarajevu. Ako je to zaista istina, jos jednom ce se pokazati nesposobnost vlasti u rjesavanju bilo kakve krize. Ostavice vise stotina ljudi bez, posla, neke sa porodicama i bez ikakvih primanja, a zasto? Da bi rekli kako nesto rade, ali nista sa tim ne mogu postici. Bolje im je da pojacaju inspekcijske kontrole jer veci broj objekata i ne postuje mjere distance, ali ima i onih koji to postuju. Opali po dzepu, pojacaj kontrolu, ali nemoj da bi "sprijecio" jednu krizu izazvati jos goru i ugroziti na stotine clanova porodice i njihovu egzistenciju, konobara i ostalih uposlenika koji ionako jedva sklapaju kraj sa krajem.
Ako je to istina, to je onda klasična SDA osveta zbog rezultata izbora. Drugog objašnjenja nema jer brojevi su u nezaustavljivom padu.
Last edited by Tesla Edison on 22/11/2020 16:47, edited 1 time in total.
laik1981
Posts: 12916
Joined: 05/12/2012 13:04

#35659 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by laik1981 »

TESLA_EDISON wrote: 22/11/2020 16:40 Eno Raja sa biroa na FB objavili informaciju da totalno zatvaranje u Sarajevu kreće od srijede (zabrana rada ugostiteljskim objektima, obustava javnog prijevoza, obustava nastave, policijski sat).
Kako nam neki izvori kazu prema nepotvrdjenim informacijama, od srijede se sprema potpuno zatvaranje ugostiteljskih objekata u Sarajevu. Ako je to zaista istina, jos jednom ce se pokazati nesposobnost vlasti u rjesavanju bilo kakve krize. Ostavice vise stotina ljudi bez, posla, neke sa porodicama i bez ikakvih primanja, a zasto? Da bi rekli kako nesto rade, ali nista sa tim ne mogu postici. Bolje im je da pojacaju inspekcijske kontrole jer veci broj objekata i ne postuje mjere distance, ali ima i onih koji to postuju. Opali po dzepu, pojacaj kontrolu, ali nemoj da bi "sprijecio" jednu krizu izazvati jos goru i ugroziti na stotine clanova porodice i njihovu egzistenciju, konobara i ostalih uposlenika koji ionako jedva sklapaju kraj sa krajem.
Ako je to istina, to je onda klasična SDA osveta zbog rezultata izbora. Drugog objašnjenja nema jer brojevi su u nezaustavljivom padu.
Neka uvedu. Niko se ni prosli put nije bunio. Ako se opet ne budu bunili znaci da im ne smeta..
User avatar
Ironmen
Posts: 5971
Joined: 29/07/2015 17:36

#35660 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Ironmen »

TESLA_EDISON wrote: 22/11/2020 16:40 Eno Raja sa biroa na FB objavili informaciju da totalno zatvaranje u Sarajevu kreće od srijede (zabrana rada ugostiteljskim objektima, obustava javnog prijevoza, obustava nastave, policijski sat).
Kako nam neki izvori kazu prema nepotvrdjenim informacijama, od srijede se sprema potpuno zatvaranje ugostiteljskih objekata u Sarajevu. Ako je to zaista istina, jos jednom ce se pokazati nesposobnost vlasti u rjesavanju bilo kakve krize. Ostavice vise stotina ljudi bez, posla, neke sa porodicama i bez ikakvih primanja, a zasto? Da bi rekli kako nesto rade, ali nista sa tim ne mogu postici. Bolje im je da pojacaju inspekcijske kontrole jer veci broj objekata i ne postuje mjere distance, ali ima i onih koji to postuju. Opali po dzepu, pojacaj kontrolu, ali nemoj da bi "sprijecio" jednu krizu izazvati jos goru i ugroziti na stotine clanova porodice i njihovu egzistenciju, konobara i ostalih uposlenika koji ionako jedva sklapaju kraj sa krajem.
Ako je to istina, to je onda klasična SDA osveta zbog rezultata izbora. Drugog objašnjenja nema jer brojevi su u nezaustavljivom padu.
Ma nebi reko da je ovo tacno niti da SDA zeli ovo jer sam siguran da ce izbiti masovni prosvjedi i izazvat ce jos veci bijes kod gradjana koji je dio svog bijesa pokazao sada u KS na izborima.

Mislim da BiH ne moze finansijski vise podnijeti nikakvu vrstu zavtvaranja.
Officer Crabtree
Posts: 3537
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#35661 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Officer Crabtree »

ma kakvi protesti ...

ti isti ugostiteljski objekti, barem u mome gradu, nikakve mjere ne poštuju...
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#35662 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Nivelacija »

Potpuno mi je nejasno zasto se ne ukida policijski sat iako je u KS sedmicni presjek u padu vecem od 30 % i R faktor koji je ispod 1.

Ne mogu biti danas iste mjere kao i prije 20 dana kada su brojke bile ogromne.
User avatar
P308
Posts: 5084
Joined: 21/09/2012 23:15

#35663 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by P308 »

Ironmen wrote: 22/11/2020 17:09
TESLA_EDISON wrote: 22/11/2020 16:40 Eno Raja sa biroa na FB objavili informaciju da totalno zatvaranje u Sarajevu kreće od srijede (zabrana rada ugostiteljskim objektima, obustava javnog prijevoza, obustava nastave, policijski sat).
Kako nam neki izvori kazu prema nepotvrdjenim informacijama, od srijede se sprema potpuno zatvaranje ugostiteljskih objekata u Sarajevu. Ako je to zaista istina, jos jednom ce se pokazati nesposobnost vlasti u rjesavanju bilo kakve krize. Ostavice vise stotina ljudi bez, posla, neke sa porodicama i bez ikakvih primanja, a zasto? Da bi rekli kako nesto rade, ali nista sa tim ne mogu postici. Bolje im je da pojacaju inspekcijske kontrole jer veci broj objekata i ne postuje mjere distance, ali ima i onih koji to postuju. Opali po dzepu, pojacaj kontrolu, ali nemoj da bi "sprijecio" jednu krizu izazvati jos goru i ugroziti na stotine clanova porodice i njihovu egzistenciju, konobara i ostalih uposlenika koji ionako jedva sklapaju kraj sa krajem.
Ako je to istina, to je onda klasična SDA osveta zbog rezultata izbora. Drugog objašnjenja nema jer brojevi su u nezaustavljivom padu.
Ma nebi reko da je ovo tacno niti da SDA zeli ovo jer sam siguran da ce izbiti masovni prosvjedi i izazvat ce jos veci bijes kod gradjana koji je dio svog bijesa pokazao sada u KS na izborima.

Mislim da BiH ne moze finansijski vise podnijeti nikakvu vrstu zavtvaranja.
Ma kakvo zatvaranje, lupaju gluposti. Cuj "izvori" im kazu :-)
User avatar
zubi
Posts: 5134
Joined: 16/07/2009 00:27

#35664 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by zubi »

P308 wrote: 22/11/2020 17:37 Ma kakvo zatvaranje, lupaju gluposti. Cuj "izvori" im kazu :-)
Ne samo izvori, nego "neki izvori prema nepotvrdjenim informacijama" :D
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#35665 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Tesla Edison »

Nivelacija wrote: 22/11/2020 17:33 Potpuno mi je nejasno zasto se ne ukida policijski sat iako je u KS sedmicni presjek u padu vecem od 30 % i R faktor koji je ispod 1.

Ne mogu biti danas iste mjere kao i prije 20 dana kada su brojke bile ogromne.
Nema u KS policijskog sata. To je rekao KŠ ali u praksi nije sprovodiv bez vanrednog stanja. Odluku mora donijeti vlada inače policija nema ovlasti da sprovodi mjeru. Policija nije represivni organ KŠ već države, odnosno, Federacije. Niko do sad nije kažnjen, čak ni opomenut.
User avatar
Porodice Foht
Posts: 2799
Joined: 14/01/2019 04:56

#35666 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Porodice Foht »

Zna li neko propis ako si pozitivan a u drugoj drzavi? Mislim na fudbalera Kolasinca konkretno. Bio s reprezentacijom BiH a zivi u Londonu! Gdje provodi izolaciju? Danas ne igra za Arsenal. Moze li se tada vratiti kuci da ne bi i u Engleskoj isao u jos jednu izolaciju nakon prelezane u BiH? :?
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#35667 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Nivelacija »

TESLA_EDISON wrote: 22/11/2020 18:04
Nivelacija wrote: 22/11/2020 17:33 Potpuno mi je nejasno zasto se ne ukida policijski sat iako je u KS sedmicni presjek u padu vecem od 30 % i R faktor koji je ispod 1.

Ne mogu biti danas iste mjere kao i prije 20 dana kada su brojke bile ogromne.
Nema u KS policijskog sata. To je rekao KŠ ali u praksi nije sprovodiv bez vanrednog stanja. Odluku mora donijeti vlada inače policija nema ovlasti da sprovodi mjeru. Policija nije represivni organ KŠ već države, odnosno, Federacije. Niko do sad nije kažnjen, čak ni opomenut.
Jesi siguran ?
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#35668 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by Tesla Edison »

Nivelacija wrote: 22/11/2020 18:26
TESLA_EDISON wrote: 22/11/2020 18:04
Nivelacija wrote: 22/11/2020 17:33 Potpuno mi je nejasno zasto se ne ukida policijski sat iako je u KS sedmicni presjek u padu vecem od 30 % i R faktor koji je ispod 1.

Ne mogu biti danas iste mjere kao i prije 20 dana kada su brojke bile ogromne.
Nema u KS policijskog sata. To je rekao KŠ ali u praksi nije sprovodiv bez vanrednog stanja. Odluku mora donijeti vlada inače policija nema ovlasti da sprovodi mjeru. Policija nije represivni organ KŠ već države, odnosno, Federacije. Niko do sad nije kažnjen, čak ni opomenut.
Jesi siguran ?
U potpunosti. Čak i ne smiju nazvati ovu mjeru policijski sat već ograničenje kretanja (nije doktor već ljekar). A ni sa tim nazivom, ne mogu to sprovesti budući da krizni štab nema te ovlasti. Nema ni vlada bez vanrednog stanja, tj. stanja nesreće.

Da bi se uveo policijski sat, federalna vlada mora proglesiti Stanje prirodne ili druge nesreće. Zatim, Ministar unutrašnjih poslova nalaže kantonalnim ministarstvima da uvedu policijski sat i to uvodi i sprovodi kantonalno Ministarstvo unutrašnjih poslova. Nikakav krizni štab i bakrači.
hladan.preminger
Posts: 4403
Joined: 24/02/2011 12:06

#35669 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by hladan.preminger »

Juni wrote: 20/11/2020 16:07
geralt wrote: 20/11/2020 13:38
hladan.preminger wrote: 20/11/2020 12:23 čitav rat se pod granatma igralo, tako da smanji malo ribu
Ja govorim kakva je bila moja situacija do sredine '93., a ti vjeruj ili nemoj vjerovati, svejedno mi je. Ne da mi se objasnjavati na forumu zasto je bilo tako, a i otisao bih previse u off.
Ma pusti ga, bolan!
Nikad neću zaboraviti kada su dvojica malaca iz haustora koji su 92. imali 2-3 godine 94. godine, kada se situacija kao malo smirila prvi put
prošetali do Vječne vatre i pitali: "Jel i ovo Bosna i Hercegovina? "A živjeli na Marindvoru.
Ili sin moje rodice, rodio se u ratu, prvi put nakon rata vidio bananu i počeo je jesti onako, nije znao da se guli.
Nije bilo rata van Sarajeva, mi u krajini nismo rata osjetili.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58427
Joined: 03/08/2010 19:04

#35670 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by kakavdanakneiskustvu »

TESLA_EDISON wrote: 22/11/2020 19:10
Nivelacija wrote: 22/11/2020 18:26
TESLA_EDISON wrote: 22/11/2020 18:04

Nema u KS policijskog sata. To je rekao KŠ ali u praksi nije sprovodiv bez vanrednog stanja. Odluku mora donijeti vlada inače policija nema ovlasti da sprovodi mjeru. Policija nije represivni organ KŠ već države, odnosno, Federacije. Niko do sad nije kažnjen, čak ni opomenut.
Jesi siguran ?
U potpunosti. Čak i ne smiju nazvati ovu mjeru policijski sat već ograničenje kretanja (nije doktor već ljekar). A ni sa tim nazivom, ne mogu to sprovesti budući da krizni štab nema te ovlasti. Nema ni vlada bez vanrednog stanja, tj. stanja nesreće.

Da bi se uveo policijski sat, federalna vlada mora proglesiti Stanje prirodne ili druge nesreće. Zatim, Ministar unutrašnjih poslova nalaže kantonalnim ministarstvima da uvedu policijski sat i to uvodi i sprovodi kantonalno Ministarstvo unutrašnjih poslova. Nikakav krizni štab i bakrači.
tačno,čerkez je i rekao da nije uveden policijski sat nego ograničavanje kretanja
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#35671 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by dustaban »

Kad razmislim o ovom plesu smrti izmedju Korone i SPC, ne mogu a da ne zakljucim - pa religija i jeste oblik pandemije!
User avatar
GAU8
Posts: 9128
Joined: 05/01/2011 09:18

#35672 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by GAU8 »

dustaban wrote: 22/11/2020 20:13 Kad razmislim o ovom plesu smrti izmedju Korone i SPC, ne mogu a da ne zakljucim - pa religija i jeste oblik pandemije!
Sjecas se filma Inception: "Sta je opasnije i siri se brze od virusa? Ideja"...

Religije su isto ideja..
User avatar
geralt
Posts: 5146
Joined: 14/09/2017 12:45

#35673 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by geralt »

Religija je razlog i zasto nikakvog lockdowna nece biti. Bas kao sto je prethodni ukinut pred Bajram, sad u Federaciji imamo katolicki Bozic 25.12. radi kojeg ce HDZ blokirati bilo kakvo zatvaranje, a nakon njega ide pravoslavni Bozic i "sveti januar" u RS. Koja bi bila korist od zatvaranja svega u Sarajevu ako svako s autom moze otici na kafu na Brus ili u Sunnyland, ili na veceru u Lukavicu?

Do kraja januara je korona kod nas svakako zavrsila svoje. Pa ko ziv ko mrtav.
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#35674 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by invincible1921 »

U sarajevu opet vise oporavljenih a i nije porstao broj zarazenih u odnosu na proslih 6/7dana :bih:
User avatar
avenija
Posts: 1529
Joined: 29/03/2016 16:20

#35675 Re: Šta kada se Korona virus pojavi u BiH?? POGLEDATI PRVI POST!

Post by avenija »

Sto bi rekli daleko bolja situacija i samo da se ovako nastavi. :bih:
Locked