Šta kada izlasci dosade?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
statix
Posts: 2961
Joined: 27/08/2009 09:04
Location: Sarajevo

#51 Re: Šta kada izlasci dosade?

Post by statix »

JThomas wrote:danas dvoje s miljom maraka možete mahati ušima, a ne kućiti se.

realno govoreći.
U tome je poenta, zar nije bolje sacekati jos 1-2 godine pa se uzeti, tada bi situacija trebala biti bolja.
User avatar
statix
Posts: 2961
Joined: 27/08/2009 09:04
Location: Sarajevo

#52 Re: Šta kada izlasci dosade?

Post by statix »

nightmare wrote:Ona fino da svoj stan u zakup i na taj način pridonosi vezi finansijski, a ti ne zivis kod nje.... jednim udarcem dvije muhe :-D ..... naravno, ako se uopšte vidite u braku :)
Nije stan, kuca :sad:
wileyX
Posts: 228
Joined: 05/06/2009 08:23
Location: ko zna...

#53 Re: Šta kada izlasci dosade?

Post by wileyX »

JThomas wrote:danas dvoje s miljom maraka možete mahati ušima, a ne kućiti se.

realno govoreći.
Treba ono krenut kucit se ,bice ono,a ako bude tako ceko nece se nikad skucit.
User avatar
statix
Posts: 2961
Joined: 27/08/2009 09:04
Location: Sarajevo

#54 Re: Šta kada izlasci dosade?

Post by statix »

Halleluhwah wrote:A čovjek bi, statixe, po forumanju tvojem, rekao da nemaš nekih ozbiljnih devera. A vidi sada...
Pred zatisje slijedi bura :D sta ces, mora se zivjeti.
User avatar
Halleluhwah
Posts: 973
Joined: 28/08/2009 17:01
Location: Among and above strange people, mit dir Lili Marleen

#55 Re: Šta kada izlasci dosade?

Post by Halleluhwah »

statix wrote:
Halleluhwah wrote:A čovjek bi, statixe, po forumanju tvojem, rekao da nemaš nekih ozbiljnih devera. A vidi sada...
Pred zatisje slijedi bura :D sta ces, mora se zivjeti.
Eh, drug, želim ja tebi svu moguću sreću, snagu i strpljenje. Za tebe imam samo jedan savjet kojeg se sjetih, onako, čovjek čovjeku: razgovaraj sa njom, dogovarajte se i pokušajte pronaći najbolje rješenje, to jest plan. Siguran sam da dvoje ljudi koji se vole mogu uvijek preći preko svega, pa i preko ovoga. Ako se volite i ako ste sigurni u vašu ljubav, onda razmotrite sve opcije: čekanje tih par godina, njeno završavanje studija, zaposlenje, pa tvoje preseljenje kod nje, pokušaj i testiranje zajedničkog života, sa dosta požrtvovanja i strpljenja... Uostalom, vi najbolje znate na čemu ste i što želite. Ako se bolesni političari ne mogu dogovoriti o sudbini nesretne Bosne, dvoje koje se voli o svojoj može i mora. Love isn't just a four letter word, što ne bi rekao Bob Dylan.
Uglavnom, dogovorite se i napravite plan i odredite smjernice i ne slušajte ove što govore o razilaženju. Meni su malo (mnogo) neshvatljivi, jer šest godina je šest godina. Dovoljno da čak i dva tijela srastu u jedno.
User avatar
statix
Posts: 2961
Joined: 27/08/2009 09:04
Location: Sarajevo

#56 Re: Šta kada izlasci dosade?

Post by statix »

@Halleluhwah

Sve sto mislim, samo na papiru i lijepo sroceno. Hvala! :)

P.S. Trebao bi nastaviti citati knjige, pocinjem da gubim vjestinu definisanja svojih misli i osjecaja.
shljashtecha
Posts: 117
Joined: 15/07/2008 16:29

#57 Re: Šta kada izlasci dosade?

Post by shljashtecha »

zeni se
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 11992
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#58 Re: Šta kada izlasci dosade?

Post by Ma.Le.Na »

a jbg..strpite se dok ne dodjete u poziciju da zivite zajedno..sa papirom ili bez..
mislim da otvoren razgovor o vasem stvarnom stanju i planovima za buducnost u vasem slucaju je nesto sto je neophodno
niste djeca ..sjedite i popricajte sta i kako
User avatar
-Romeo-
Posts: 1185
Joined: 14/10/2009 09:45
Location: Ni na nebu, ni na zemlji, tj. u čardaku

#59 Re: Šta kada izlasci dosade?

Post by -Romeo- »

zelenashica wrote:
statix wrote:1000, ali nesiguran posao, kao i vecina sada.
srečo moja lijepa.....samo se ti ženi,danas niko nema siguran posao...a 1000 nije nimalo loša plata...nego nek i ona hadžijinca kako pridonese,od zimnice,pa kuhanje,pa vamo tamo žensko ako zna polijepo može uštediti od marke napraviti dvije :-) ne zajebavajte se džaba,ljudi žive i od manje love nego je tvoja plata pa se ne žale,naprotiv sloga je opet prisutna....a tu vala se može izdvojiti i za kirijicu,ha ja....ne zaboravi džaba ti i plata 3000 ako nemaš pored sebe nekog ko te vrijedan... :wink:
a nek joj i kravu nabavi, pa mlijeko, pa sir....., a može čuvati i nečiju djecu........, :lol:

uzgred, 1000 Km za porodicu je premalo, a ako su podstanari neće imati ni za kifle. žalosno ali istinito.

a kad se nema para, dolazi i do problema, a tada pucaju i najstabilniji brakovi.
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#60 Re: Šta kada izlasci dosade?

Post by Gospoda Ministarka »

.
Last edited by Gospoda Ministarka on 17/01/2012 14:02, edited 1 time in total.
ajgenrauh
Posts: 42
Joined: 01/07/2008 11:44

#61 Re: Šta kada izlasci dosade?

Post by ajgenrauh »

sure_alma wrote:pa sta sad i da prekinete opet ce ti isto biti sa drugom nakon 6 godina...previse ste se opustili...treba da poradite na svojoj vezi i da ubacite nekog spin-a...dok traje obnova nema odmora... :D

a sto se tice vjencanja, ja sam zagovornik da se prvo obezbjede osnovne stvari pa tek onda svadba i igranke...jer ako se nema osnovnih stvari tu tek nastaju razmirice i patnje...vi moze te zajedno sad poceti stvarati i kuciti se bez ikakvih vjencanja...jer u sustini udaja/zenidba je komad papira koji ti govori da eto kao sad bas ste svezani...

zato kucenje krenite sad i gradi te svoju buducnost bec cekanja na vjencanje...a kad bude vrijeme za vjencanje, zna ce te oboje... ;-)

P.S. ne daj da ti se veza raspadne zato sto ti je dosadno...za sve treba rada i muke, a posebno za veze... :thumbup:
Apsolutno se slazem. Ako vec nije nek ti ga p.o.p.u.s.i sa spinom pa da vidis rahatluka i osvjezenja.
User avatar
Ljuska_u_BaklaFi
Posts: 2689
Joined: 27/06/2008 00:48
Location: Tu i tamo...vise tu, nego tamo..
Contact:

#62 Re: Šta kada izlasci dosade?

Post by Ljuska_u_BaklaFi »

HAVANA wrote:
zelenashica wrote:
statix wrote:Naime, nakon 6 god zabavljanja, trebamo jos cekati do braka, zbog materijalnih razloga, ali izlasci su postali monotoni, a drustvo se svo pozenilo. Veza je sada u krizi.

Ikakav savjet ili iskustvo sa ovakvom situacijom?
imate li poslove :shock: bolan hebo brak đe sve uslove steknete odmah......... 8-)


Sačekajte da sve stvorite, stan,auto,vikendicu,namještaj i onda će vam biti divno. :oops:

Kakvi ba materijalni razlozi,ako se volite vjenčajte se .Jebo pare.
Radite zajedno, zaradite zajedno,patite se zajedno,stvarajte zajedno,uživajte zajedno...
Vala nishta ljepshe dugo ne cuh :)
Dado dijasporitus
Posts: 3176
Joined: 06/05/2005 23:08
Location: na baušteli
Grijem se na: Trčanje oko zgrade

#63 Re: Šta kada izlasci dosade?

Post by Dado dijasporitus »

Puno problema ovdje. Sest godina zajedno a niste se uzeli. Neznam da su pare izgovor, cak sta vise, kad zivite zajedno troskovi vam se prepolove. Drugi problem je da vam ocito treba drustvo da bi se zabavili. To je ozbiljna stvar. Ako niste jedno drugom dovoljni sta ce biti kad u starosti (ako se uzmete) stvarno ostanete sami. Trece znate li vi koliko se djece moglo napraviti u tih 6 godina. Sje.aste nam zemlju i natalitet. :x :D
arminnx
Posts: 6
Joined: 15/02/2010 05:42

#64 Re: Šta kada izlasci dosade?

Post by arminnx »

Dado dijasporitus wrote:Puno problema ovdje. Sest godina zajedno a niste se uzeli. Neznam da su pare izgovor, cak sta vise, kad zivite zajedno troskovi vam se prepolove. Drugi problem je da vam ocito treba drustvo da bi se zabavili. To je ozbiljna stvar. Ako niste jedno drugom dovoljni sta ce biti kad u starosti (ako se uzmete) stvarno ostanete sami. Trece znate li vi koliko se djece moglo napraviti u tih 6 godina. Sje.aste nam zemlju i natalitet. :x :D
Hahah, lud si :) aferim za odgovor
Officer Crabtree
Posts: 3540
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#65 Re: Šta kada izlasci dosade?

Post by Officer Crabtree »

Jah, svima je eto super zanimljivo sa djevojkom kad stalno sami izlazite. Jah jah, ljubav sve pobjeđuje... :sleep:

Rista, kombiniraj, izmišljaj, normalno je da vam je postalo dosadno... :thumbup:
*mima*

#66 Re: Šta kada izlasci dosade?

Post by *mima* »

Mogao bi ovaj podforum da promijeni naziv.....bezze da se zove ljubav i sex.....bolje je.....Officer Crabtree
Officer Crabtree
Posts: 3540
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#67 Re: Šta kada izlasci dosade?

Post by Officer Crabtree »

jedna od rijetkih žena koja ima pms po tri put u mjesecu

ostavi me se najutro dok kafu ne popijem
User avatar
vaca
Posts: 751
Joined: 24/02/2006 16:31
Location: sarajevo

#68 Re: Šta kada izlasci dosade?

Post by vaca »

brak vas neće izvaditi iz krize...nikada nikoga nije. dapače :D

unesite brate malo adrenalina i drugih kerefeka u vezu...ili se razdvojite na neko vrijeme, nije ni to suludo...pa ako je ljubaf u pitanju...šta vas briga ako je ponekda i dosadno.. :)
User avatar
Aurora Borealis
Posts: 3063
Joined: 04/08/2008 20:38
Location: Sarajevo

#69 Re: Šta kada izlasci dosade?

Post by Aurora Borealis »

.
Last edited by Aurora Borealis on 24/11/2010 11:53, edited 1 time in total.
*mima*

#70 Re: Šta kada izlasci dosade?

Post by *mima* »

Officer Crabtree wrote:jedna od rijetkih žena koja ima pms po tri put u mjesecu

ostavi me se najutro dok kafu ne popijem

Zar muškarci imaju pms?
User avatar
statix
Posts: 2961
Joined: 27/08/2009 09:04
Location: Sarajevo

#71 Re: Šta kada izlasci dosade?

Post by statix »

Pa dje ovo iskopaste? :oops: :mrgreen:

Iskre su tu, kao i prije, kriza je prevazidjena, ona zavrsva ove godine, a i ja, tako da mozda cak do kraja godine se uzmemo...

Hvala na savjetima Aurora, Officer, vaca :) tako sam nekako i ja razmisljao... :)
User avatar
Aurora Borealis
Posts: 3063
Joined: 04/08/2008 20:38
Location: Sarajevo

#72 Re: Šta kada izlasci dosade?

Post by Aurora Borealis »

.
Last edited by Aurora Borealis on 24/11/2010 11:53, edited 1 time in total.
User avatar
River_isle
Posts: 1122
Joined: 08/08/2006 08:06
Location: @home

#73 Re: Šta kada izlasci dosade?

Post by River_isle »

"cupajte se" iz te situacije; toliko ima sadrzaja koje skupa mozete raditi; tu je kuglana, bilijar, PS na koncu - upisete neki kurs plesa, borilackih vjestinja, kuhanja ...
ili jednostavno u kuci: drustvene igre, film i kokice, hekljanje :D ... zvuci smijesno ali ...
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#74 Re: Šta kada izlasci dosade?

Post by burek_in_space »

River_isle wrote:"cupajte se" iz te situacije; toliko ima sadrzaja koje skupa mozete raditi; tu je kuglana, bilijar, PS na koncu - upisete neki kurs plesa, borilackih vjestinja, kuhanja ...
ili jednostavno u kuci: drustvene igre, film i kokice, hekljanje :D ... zvuci smijesno ali ...

...okopavanje bashte, malterisanje, izvlachenje fuga na plochicama u kupatilu, cijepanje drva... :D
Officer Crabtree
Posts: 3540
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#75 Re: Šta kada izlasci dosade?

Post by Officer Crabtree »

...okopavanje bashte, malterisanje, izvlachenje fuga na plochicama u kupatilu, cijepanje drva...
primjenjivo za lezbo bracnu zajednicu
Post Reply