Sta je Omladinska Informativna Agencija??

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Hart
Posts: 974
Joined: 30/03/2004 13:09
Location: Sarajevo

#1 Sta je Omladinska Informativna Agencija??

Post by Hart »

Ocito nisam u toku sa zbivanjima, pa bih volio da mi neko objasni sta je Omladinska Informativna Agencija, cime se bavi, sta znaci ovakvo ime i sl. Jedino sto znam da su digli puno prasine promovirajuci se angazovanjem protiv prodaje Marsalke. Hvala. :)
St.Germain
Posts: 2218
Joined: 22/12/2002 00:00

#2

Post by St.Germain »

ako ti u Sarajevu ne znas, kako cu ja ovdje u dijaspori :roll:

isto sam se pito kad sam vidio vijest na sa-x portalu, al sam mislio da je nesto sto sam uslijed izbivanja iz jedne i jedine propustio, al ocito da nije tako...
CuraDrugogSistema
Posts: 134
Joined: 13/12/2003 00:00

#3

Post by CuraDrugogSistema »

VV26AA
Posts: 29
Joined: 17/02/2005 02:22
Contact:

#4

Post by VV26AA »

Ubleha poput desetina slicnih gdje par guzonjinih sinova hapa grantove a ostali statiraju ;)
mrak
Posts: 373
Joined: 25/06/2002 00:00
Location: Sarajevo-Vienna
Contact:

#5

Post by mrak »

Odlicna definicija, VV
SD-6
Posts: 750
Joined: 20/08/2004 01:20

#6

Post by SD-6 »

ko gura onog Jan-Zlatana Kulenovica(nema gdje ne stize,od tv-a do svih ne vladinih organizacija)),istego se papak u skupstini ko da je Sarajevo oslobodio,on bi ko nesto...pun nam je kurac tatinih sinova :oops:
...i sta hoce studenti :D (i sam sam),nisu oni izgradili marsalku,nije im to babovina
jedini koji imaju pravo da se bune su VF
Grozomoron
Posts: 22
Joined: 27/08/2004 10:55

#7

Post by Grozomoron »

Jan Zlatan je jedan od rijetkih omladinaca koji imaju energije i zivaca da se javno eksponiraju i da puno rade na pitanjima od interesa za mlade u BiH. Vi koji ga kritikujete - shvatam zasto to radite. To je onaj bosanski mentalitet koji obara svakoga ko imalo odstupa od prosjeka. Vise biste pameti i hrabrosti pokazali da se ukljucite u slican rad.
Guzonjini sinovi ne rade, vec hodaju po kafanama i voze bijesna auta. Jan zaista puno radi, a ako je karijerista - to je po meni pozitivno.
OIA je omladinska agencija koja ima svojih mana, ali oni su zaista najvise aktivni u ovoj oblasti, i ustvari im treba vise snage, omladine koja zna sta hoce i sta zeli. Vise sposobnih, ukljucenih ljudi bi smanjilo eksponiranje Jana Zlatana u javnosti, ako je to ono sto vama smeta...
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#8

Post by Bumbar »

Od 10 ljudi 9 ih ima lose misljenje o Janu... a sto se OIA-e tice svaka im cast jer su pravo aktivni. Ljudi rade :)
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#9

Post by Zadig »

Image



lica
sa naslovne strane

:D
Post Reply