sta da radim...?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
flora.sa
Posts: 3954
Joined: 07/05/2005 23:44
Location: sarajevo-x.com

#51

Post by flora.sa »

@stidljivi/Sve su iste...nazalost...

:x :x :x

da samo tvoja majka nije kao ostale žene... :roll:
tipicus Balkanicus :D

čak ni hljeb koji jedeš svaki dan, nije uvijek isti, ni oblikom, ni količinom utrošenog materijala, ni...etc...

trpati sve nas u isti koš, je više nego žalosno, NAŽALOST
Mercenary
Posts: 42
Joined: 09/10/2005 02:09

#52

Post by Mercenary »

hananah wrote:Ma da si ti sigurna da hoces provesti zivot sa tipom br. 1 ne bi pomislila ni na kog drugog. Zato ti je najbolje da i radi sebe i radi tipa broj 1. jednostavno prekines sa njim, jer ga u biti ne volis. Kad se neko voli ne pomislja se na nekog drugog.
Svaka cast za komentar 8)
Zbog valjanja ovakvih gluposti (mislim na pokretaca topika),pomislim svashta :D ali srecom,ima vas josh oko kojih se vrijedi pomuciti :D
Dezze
Posts: 1286
Joined: 16/06/2005 19:59

#53 Re: sta da radim...?

Post by Dezze »

sure_alma wrote:evo narode reko da se javim i da kazem svoju ljubavnu pricu, a vi ako ste raspolozeni dajte mi savjete...
imam tipa i sa njim sam vec 3 i po godine..volimo se i sve ide po planu..ima svadja tu i tamo ko i svaki par ali sve u svemu veza je savrsena..eh sad ovako, srela sam drugog tipa prosle godine i bili smo prava raja...nakon nekog vremena to prijateljstvo je preslo u nesto vise i cak je i bilo nesto vise...ali ja sam napravila odluku da se vratim svojoj vezi i da nastavim sa normalnim zivotom..sad je zamka u tome sto s vremena na vrijeme mislim o onom drugom tipu..cak sta vise vidjece mo se ovaj vikend..nije nista planirano bilo, ali imamo zajednicku raju tako da ce biti nezgodno..moj dragi nece biti tu jer ima nekih drugih obaveza..pitanje je sta da radim i kako da se postavim? da ne bude zabune, volim svog dragog i zelim da sa njim ostanem cijeli zivot, ali ima neki dzavo sto mi ne da mira...hajde sad raspisi te se i posavjetuj te ovu sitnu dusu..:)
pozdrav svima
Nisam citao ostale postove (kasno je, ne mogu...), tako da se moze desiti da kazem nesto sto je vec receno...ali cu ti ipak reci sta ja mislim. Prvo, da je tvoja sadasnja veza savrsena - NIJE. To je valjda svima jasno. Meni i u ove sitne sate jeste....namah mi se iskristaliziralo :) To da dragog svog volis, moze biti a i ne mora. Jer, kad je covjek tako dugo zajedno s nekim, ne osjeti kad ljubav postane samo navika ili jedno dobro prijateljstvo (sto bih ja rekao da je kod tebe slucaj). Cini mi s ekao da izmedju va szara vise nema....Tako barem meni zvuci..... Ocigledno ti je trebalo malo promjene u vezi i ti si to sebi obezbijedila. Ali nemoj se varati da vam je savrseno, jer nije. I vidi ti jel' to covjek za tebe, jer si ga ipak nesto rano prevarila.... :roll: A taj tip s kim si zaglavila....cini mi se da nije toliko vazan. Valjda bio samo "sredstvo" za promjenu....mozda je pod drugim okolnostima to mogao biti i neki drugi tip (i vjerovatno bi). Mozda ja cak:) Al' ne bi, jos mi savjest ne da da budem nevjeran.... 8)
Dinceroni
Posts: 1
Joined: 28/10/2005 03:42

#54

Post by Dinceroni »

Ovaj post ce mozda zvucati filozofski ili cak vuci na drugu temu, ali bio sam u vezi od 3 godine gdje se dobio osjecaj slican tvom. Kada sam prekinuo iduca veza je jako kratko trajala a onda poslije te svaka sve krace, jer se sve u sustini ponavlja. Pricas pricu o sebi, pokusavas da nadjes sto vise zajednickog, trazis zanimljivosti I nesto novo…drugacije. Opet sve sto trazis ovisi I koliko si ti izgradjena kao osoba, samostalna itd, jer sto vise imas planova u zivotu sve ces vise traziti da se poklapa. Sve u svemu pitaj se sta stvarno donosi ta veza sa tipom 2…malo razonode ili sve ono sto ti fali. Kada kazu jos si mlada ne brini o tome.. malo pomisli da kada budes starija, izbori su sve manji….a pogotovo kvalitet.
Da bi ti se dao pravi odgovor mora se znati puno vise o tebi.
Nina-x
Posts: 35
Joined: 03/03/2005 16:11

#55

Post by Nina-x »

Tema je prociscena a sad malo ozbilje, molim lijepo.
Post Reply