sta bi ste vi uradili na njegovom mjestu?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
nestasna
Posts: 120
Joined: 21/01/2005 15:57

#76

Post by nestasna »

Pearl wrote:standardna seljacka reakcija partijarhalne sredine.. :x

daleko od toga da curu opravdavam, ali da je u pitanju muskarac koji je prevario curu, ne bi sigurno dobio pola stranice mahalske novine niti bi ga se osudjivalo, nazivalo kurvarom i slicno... fuj.. za njega bi to bilo samo udovoljavanje instinktima, jer taj muskarac svoju zenu/curu voli a s ovom je imao samo sex...

kako se standardni mijenjaju kad je velicanstvo ON prevaren...
Slazem se u potpunosti!
underground
Posts: 379
Joined: 12/07/2006 00:29

#77

Post by underground »

Novine objavljuju ono sto prodaje novine. Tako je to u biznisu. Skoro pa nema pravila.

Ne kontam ljude koji bi da opravdaju ovu kuravu. Cuj vjerila se a sa strane se zega. Da je neka normalna cura nikada ovo ne bi uradila.

Normalno pod uslovom da je sve ovo istinita prica...
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#78

Post by shin »

Ja znam da je Kuduz roknuo ono dvoje.
bosn.om
Posts: 441
Joined: 27/06/2006 09:46

#79

Post by bosn.om »

Pa valjda bih raskinuo s njom, sta ja znam :D
Inace drago mi je vidjeti da je to najlosija vijest dana u BiH :roll: A plus, malo izgleda previse namjestena prica, a seks prodaje bolje neg ista drugo, pogotovo u zatvorenim drustvima kao sto je bosansko.
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#80

Post by Stitch__ »

samo vi pljujte, a u avazu zadovoljno trljaju ruke jer je novina rasprodana do zadnjeg primjerka :D

biznis :thumbup:
antikleja
Posts: 29
Joined: 11/07/2006 13:58
Location: bih

#81

Post by antikleja »

Ja stvarno ne znam ko jos kupuje taj Avaz i ostale njihove novine????? A pri tome da je normalan???? Ma FUUJJJ i novine i novinari i tem i nacin na koji pisu! Tamo moze biti novinar ko god hoce, tj. ko ima stelu!!!! Kao da je bitno da li je pismen ili ne, i da li uopste zna sta je novinarstvo!? Pa, eto, dragi moji, kupujmo i dalje te novine, i podrzavajmo ih.......ionako im je malo sto drze monopol.......i sto nam ispiru mozak i vrijedaju inteligenciju!
Pa cemo kao i do sad citati ko se za koga ud'o, gdje je proveo petak navecer i da li je neka cura PREVARILA svog vjerenika!!!! Ma prosto me zaboli k.....je li ga prevarila, otkud mi znamo sta je izmedu njih! A ON? I njegov postupak? Puno efektije bi bilo da je to sve odradio sa stilom i bez pompe.......njoj bi bilo uzasno grozno, a ovako........fujjj
zemljotres
Posts: 596
Joined: 25/03/2004 10:33

#82

Post by zemljotres »

Ulažem protest. Otežano nam je djelovanje u Hrasnom. Pozivam sve jebache Kantona da se okupe u nedjelju 23. jula ispred zgrade zajedničkih institucija i jasno izraze svoj stav negodovanja.

ŽIVJELA
SLOBODA
JEBAVANJA!

Svi pred skupštinu!
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#83

Post by Zadig »

ne vidim uopste zasto je ovo:

a) vijest

b) vrijedno da se pojavi u novinama

c) vrijedno rasprave


Mislim zar je uopste i bitno. Pa sta sada, kvoca se htjela puknut, i eto pukla se. To je njena privatna stvar. Pateticno je stanje naseg drustva i recimo cinjenica da taj haver koji je trpo u autu niti ima svoj stan, niti koje bolje mjesto za jahanje. I eto, sve to lici na pricu iz palanke a ne iz grada....jer kao sto kaze stich novine se prodase, i grad o tome bruji...

Sta bi ja radio ajd da odgovorim. NISTA, sta mozes uraditi, normalno odkazes svadbu i ides dalje. Konfrontirao bih curu (mozda je pravo mlada cim joj je 4 godine vec dojadilo, eto zrelosti majko mila kad se mladi krenu zenit, ali opet ne znam situaciju pa da ne polemisem bezze) reko joj fino iskreno sta mislim o njoj i kako me je povrijedila i eto, nastavio dalje....

Sto se tice frajera, sa njim bi isto popricao, u zavisnosti jel ga znam ili ga ne znam. Ne bih mu lomio noge, nista, samo bih ga htio vidjeti da vidim zbog cega me je draga odbacila na takav neukusan nacin. I normalno, naglasio bi mu da me po mogucnosti izbjegava i to.

Inace, ova cura nema stila sekunde, ako se vec vara, vara se profesionalno, a ne sa nekim klipanom koji nema niti stan (mozda se doduse lozi na sex u autu)

E sada, ovo je sve ideal, tj onako kako ja mislim da bih se ponasao. Da mi se to stvarno desi, mozda bih samo raskinuo vjeridbu i poslao dragu i mp3, i nastavio sa palanackim zivotom
:D
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#84

Post by Stitch__ »

i nastavio guzit usisivac

:D :D :D
FAtka
Posts: 135
Joined: 18/04/2006 23:40

#85

Post by FAtka »

pametno ovo zadig sroci :D
The_Flyer2002
Posts: 1655
Joined: 29/03/2004 20:58
Location: US
Contact:

#86

Post by The_Flyer2002 »

nego zna li iko ista iz prve ruke?


zna li iko tipove u akciji?? :-)
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#87

Post by Zadig »

The_Flyer2002 wrote:nego zna li iko ista iz prve ruke?


zna li iko tipove u akciji?? :-)
lik u autu garant edu ko da gledam
:D
User avatar
Kareem Abdul-Jabbar
Posts: 11544
Joined: 23/12/2004 14:05
Location: pao u jesen k'o pile u govno

#88

Post by Kareem Abdul-Jabbar »

Zadig wrote:ne vidim uopste zasto je ovo:

a) vijest

b) vrijedno da se pojavi u novinama

c) vrijedno rasprave


Mislim zar je uopste i bitno. Pa sta sada, kvoca se htjela puknut, i eto pukla se. To je njena privatna stvar. Pateticno je stanje naseg drustva i recimo cinjenica da taj haver koji je trpo u autu niti ima svoj stan, niti koje bolje mjesto za jahanje. I eto, sve to lici na pricu iz palanke a ne iz grada....jer kao sto kaze stich novine se prodase, i grad o tome bruji...

Sta bi ja radio ajd da odgovorim. NISTA, sta mozes uraditi, normalno odkazes svadbu i ides dalje. Konfrontirao bih curu (mozda je pravo mlada cim joj je 4 godine vec dojadilo, eto zrelosti majko mila kad se mladi krenu zenit, ali opet ne znam situaciju pa da ne polemisem bezze) reko joj fino iskreno sta mislim o njoj i kako me je povrijedila i eto, nastavio dalje....

Sto se tice frajera, sa njim bi isto popricao, u zavisnosti jel ga znam ili ga ne znam. Ne bih mu lomio noge, nista, samo bih ga htio vidjeti da vidim zbog cega me je draga odbacila na takav neukusan nacin. I normalno, naglasio bi mu da me po mogucnosti izbjegava i to.

Inace, ova cura nema stila sekunde, ako se vec vara, vara se profesionalno, a ne sa nekim klipanom koji nema niti stan (mozda se doduse lozi na sex u autu)

E sada, ovo je sve ideal, tj onako kako ja mislim da bih se ponasao. Da mi se to stvarno desi, mozda bih samo raskinuo vjeridbu i poslao dragu i mp3, i nastavio sa palanackim zivotom
:D
:D pozdrav zombiju :D:D:D:D

:D:D pada mi na pamet ona prica od prosle godine iz amerike :D:D situacija ista :D:D samo sto je lik isao do vjencanja :D:D i kada su se vjencali :D:D onda zaustavio festu :D:D i rekao gostima :D:D da ima iznenadjenje za njih :D da pogledaju fotografije koje se nalaze u kovertama zalijepljenim ispod stola :D:D na slikama mlada i kum (ako me sjecanje sluzi) u eksplicitnim pozama :D:D:D
:D i odmah zatrazio razvod :D:D a racun za vjencanje preuzela mlada :D:D:D
Max.Cherry
Posts: 610
Joined: 07/10/2004 19:05

#89

Post by Max.Cherry »

Glupo je raspravljati o Avazu i da li je i zašto je objavljeno to u novinama. Kako živimo u mahalaškoj sredini, i bez novina bi grad brujao o tome nakon dva dana. Dakle, tu Avaz nema nikakve veze. Čak se i tema zove "šta bi vi uradili", i nema nastavak, "umjesto novinara Avaza". Potpuno mi je glupo govoriti da je to fuj jer je izašlo u novinama. HEJ narode bosanski, cura fura s dečkom 4 godine i ovaj hoće da je ženi a ona se štepa sa levatom u golfu dvici. To nije fuj? I fuj je što on lijepi fotke po zidovima zgrade? A nije fuj što je ta cura, koja briše šajbu frotirnim čarapama iznutra, oličenje našeg naroda i njegovog karaktera? A fuj je što su novinari u Avazu glupi? A nije fuj što onaj misli da je vjernik pa je objesio tespih na retrovizor, dok dlakavim guzovima udara po njemu, estagfirullah...? Ccc...
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#90

Post by Zadig »

ma komplet fuj aranzman
:D
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#91

Post by Eshek »

Šta bih uradio? Rekao bih joj da imam AIDS

Nema bolje osvete. :D :D
User avatar
Sensei
Posts: 1062
Joined: 04/04/2005 19:01

#92

Post by Sensei »

mama29 wrote:
mirza wrote:kako ga majke ti moze tuzit??
zadiranje u tudju privatnost, uzenimaravanje i sl...
Haha, pa oni se krehaju na javnom mjestu i sad bi ona trebala da ga tuzi za zadiranje u privatnost. Na javnom mjestu!!!
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#93

Post by mamica papucarka »

Sensei wrote:
mama29 wrote:
mirza wrote:kako ga majke ti moze tuzit??
zadiranje u tudju privatnost, uzenimaravanje i sl...
Haha, pa oni se krehaju na javnom mjestu i sad bi ona trebala da ga tuzi za zadiranje u privatnost. Na javnom mjestu!!!
covjek povalio zensku u svom autu, mozda u svojoj avliji :D Mozda je to i njgova zenska???
Odakle vi znate gdje kako i zasto je sve to bilo, a odmah razapeste djevojku koju uopste ne poznajete :(

Zadig, vidi se razmisljanje iskusnog lisca :lol:
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#94

Post by ztluhcs »

Samo bih kratko pitao da li bi stavovi pojedinaca (osude, razapinjana, nagla¹avanje tira¾a, kreativnost i sl) ovdje bili ovako kategorièni da je u pitanju sestra, rodica ili dobra prijateljica...
justika_sa
Posts: 214
Joined: 10/07/2005 15:40

#95

Post by justika_sa »

ako je njegova strana priče tačna... ovo sa slikama je fenomenalno uradio...nadam se da ih je poslao i na kućnu adresu obitelji...
a Avaz je nešto fuj fuj fuj i cijela priča u Express-u i Avazu... no nažalost ljudi to je žuta štampa... Avaz nisu političke novine već također žuta štampa... i od ovoga oni žive... iako je nama svima to beskrajno gnusno...

ako njegova strana priče nije tačna... ako je on zapravo imbecil kojeg se ona nije mogla riješiti... nadam se da će je neko savjetovati (jer sama to očito nije u stanju) da uzme advokata i podigne privatnu tužbu... zašto? zbog objavljivanja njenih fotografija bez dopuštenja...
zemljotres
Posts: 596
Joined: 25/03/2004 10:33

#96

Post by zemljotres »

justika_sa wrote:ako njegova strana priče nije tačna... ako je on zapravo imbecil kojeg se ona nije mogla riješiti...
iz cega izvede ovaj zakljucak, ziva bila?
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#97

Post by Eshek »

ztluhcs wrote:Samo bih kratko pitao da li bi stavovi pojedinaca (osude, razapinjana, naglašavanje tiraža, kreativnost i sl) ovdje bili ovako kategorični da je u pitanju sestra, rodica ili dobra prijateljica...
Da mi je mater rođena, ako je zaslužila...
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#98

Post by ztluhcs »

Eshek wrote: Da mi je mater roðena, ako je zaslu¾ila...
Da sluèajno ne bi ispalo na kraju da se imaju dupli standardi, i da se vidi da se stavovi po¹tuju do kraja po svaku cijenu... Simpatièno...

Razmisli jo¹ jednom...
Last edited by ztluhcs on 16/07/2006 10:40, edited 1 time in total.
tempora
Posts: 2798
Joined: 03/07/2002 00:00

#99

Post by tempora »

Nevjerovatno dokle ide ta bolesna razdraganost i podrska o osveti! :?
Razularena masa zeljna krvi klice klasicnom lincu!
Covjekova velicina se oduvijek ogledala u prastanju. U cijeloj tematici nema nikakve velicine osim gorkog gnusanja.
Ako je istina da se situacija desila, tj da je osoba polijepila slike svoje vjerenice te da su iste objavljene u novinama, onda se zaista plasim da dno jos uvijek nismo dotakli!
Nije mi jasno kako jedan zdrav rezon moze na ovakvo sto reci " fenomenalno."
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#100

Post by ztluhcs »

tempora wrote:Nevjerovatno dokle ide ta bolesna razdraganost i podrska o osveti! :? U cijeloj tematici nema nikakve velicine osim gorkog gnusanja.
plasim da dno jos uvijek nismo dotakli!
Nije mi jasno kako jedan zdrav rezon moze na ovakvo sto reci " fenomenalno."
:thumbup:
Post Reply