sta bi ste vi uradili na njegovom mjestu?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#51

Post by Pearl »

standardna seljacka reakcija partijarhalne sredine.. :x

daleko od toga da curu opravdavam, ali da je u pitanju muskarac koji je prevario curu, ne bi sigurno dobio pola stranice mahalske novine niti bi ga se osudjivalo, nazivalo kurvarom i slicno... fuj.. za njega bi to bilo samo udovoljavanje instinktima, jer taj muskarac svoju zenu/curu voli a s ovom je imao samo sex...

kako se standardni mijenjaju kad je velicanstvo ON prevaren...
Vozdra_123
Posts: 2213
Joined: 31/12/2003 00:00
Location: SAD/Kanada

#52

Post by Vozdra_123 »

Pearl wrote:standardna seljacka reakcija partijarhalne sredine.. :x

daleko od toga da curu opravdavam, ali da je u pitanju muskarac koji je prevario curu, ne bi sigurno dobio pola stranice mahalske novine niti bi ga se osudjivalo, nazivalo kurvarom i slicno... fuj.. za njega bi to bilo samo udovoljavanje instinktima, jer taj muskarac svoju zenu/curu voli a s ovom je imao samo sex...

kako se standardni mijenjaju kad je velicanstvo ON prevaren...
drugarice osudio bih ja i njega....

kod mene ima samo jedno opravdanje za varanje
a to je, naletis na nekoga spavas jednu noc
sutra odes i raskines sa curom/momkom
a ovo furanje sa strane.... nije fer...
dugi
Posts: 476
Joined: 05/09/2004 15:06

#53

Post by dugi »

Pearl wrote:standardna seljacka reakcija partijarhalne sredine.. :x

daleko od toga da curu opravdavam, ali da je u pitanju muskarac koji je prevario curu, ne bi sigurno dobio pola stranice mahalske novine niti bi ga se osudjivalo, nazivalo kurvarom i slicno... fuj.. za njega bi to bilo samo udovoljavanje instinktima, jer taj muskarac svoju zenu/curu voli a s ovom je imao samo sex...

kako se standardni mijenjaju kad je velicanstvo ON prevaren...

Seljacka reakcija bi bila da je njoj polomio koscice sa bejzbol palicom. Ovo je bila gospodska reakcija sa njegove strane. Ako je ona ( vjerenica :shock: ) njega brukala i nabijala mu rogove covjek joj je vratio na neobican nacin, niposto seljacki.
Ako veza sa njene strane nije funkcionisala, trebala je raskinuti a ne zavlaciti ga tolike godine, to bi bilo gospodski od nje. A ovo sto je uradila ne treba ni komentarisati.
Mislim da ih je novine vise privuklo to kako se on "osvetio" nego to sto je ona uradila. Licno mislim da ovome nije bilo mjesto u novinama ali Avaz kao Avaz od njih nista bolje ocekivati.
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#54

Post by mamica papucarka »

ne znam kako tacno znate da je bas sve ovako kao sto je Avaz objavio :?
Mozda djevojka ima sasvim drugu pricu :?
ne znam zasto se posve ovom tipu vjeruje :? :zzzz: :-)
Kakav je ovo uopste tekst :shock:
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#55

Post by Pearl »

zato i kazem.. ako je ona nakon 4 godina mogla njega da izlevati, mislim da bi veci blam bio da je njenim roditeljima pokazao slike, nego da oblijepi po Avazu i naselju...

tucnjava je isto pravi papanski potez, jer bas ne znam da cure posalju nekog da prebiju momka koji ih prevari... :)

kakva sredina, takve i "ekskluzivne" vijesti na pola stranice.. ko da to treba da bude bitno bilo kome osim 3 osobe ukljucene u citavu situaciju
ClonedAgain
Posts: 217
Joined: 01/11/2004 09:31
Location: Sarajevo
Contact:

#56

Post by ClonedAgain »

mama29 wrote: Kakav je ovo uopste tekst :shock:
užasan
Max.Cherry
Posts: 610
Joined: 07/10/2004 19:05

#57

Post by Max.Cherry »

Pearl wrote:standardna seljacka reakcija partijarhalne sredine.. :x

daleko od toga da curu opravdavam, ali da je u pitanju muskarac koji je prevario curu, ne bi sigurno dobio pola stranice mahalske novine niti bi ga se osudjivalo, nazivalo kurvarom i slicno... fuj.. za njega bi to bilo samo udovoljavanje instinktima, jer taj muskarac svoju zenu/curu voli a s ovom je imao samo sex...

kako se standardni mijenjaju kad je velicanstvo ON prevaren...
Haj ne seri svega ti, haj ne seri... Vidiš, ja čitavo vrijeme čitam komentare raje i kontam napisati nešto uljudno ali kako? Ti pričaš o seljačkoj reakciji? Kakve patrijarhalne sredine, koji ti je? Znaš li šta znači patrijarhalno? Niko ne bi smio pisnut ni o čemu... Cura zaslužuje ne samo fotke, nego raju da zovne sada već bivši joj i nju pa nek joj redaljku naprave, i to babo da joj dobije DVD poslije sa šćerinim akrobacijama! A ta šuplja uopćena feministička priča da je u redu kada muško prevari i sve ispadne u redu... gdje živiš ti? To samo dokazuje da si ti usađena u partijarhalnu sredinu i da ne možeš da se iščupaš iz nje. Da je on to uradio njoj, zaslužio bi da mu kitu odreže, bez razmišljanja.

Problem našeg društva je što prihvata prijevaru, s bilo koje strane, kao normalnu stvar. I onda ispadne da su Avaz, "njihovo veličantsvo muškarci", patrijarhalnost, konzervativnost... krivci, i da je momak koji je uradio sasvim normalnu i apsolutno kreativnu stvar kriv što je postupio tako. Neka je i neka uradi sve što mu padne na pamet. Svaka mu čast.

On je stisno muda i uradio ono o čemu neki ne smiju ni razmišljati. Neka bilo koju od vas cura koje mislite da je postupio krivo prevari dečko, pa da vidimo šta ćete uraditi. Nećete smjeti jer ste se spetljali sa ćelavom glavom koja voli da prca u autu trebe u frotirkama, i od koje očekujete da vam bude vjerna...

Svako ko prevari bilo koga u vezi zaslužuje sve što onome drugom padne na pamet. SVE.
BAHadzic
Posts: 166
Joined: 08/07/2006 07:26
Location: REPUBLIKA BOSNA I HERCEGOVINA
Contact:

#58

Post by BAHadzic »

Pito bi jer bi oni Grupnjaka :D

Ma dobila bi batina po pi.... i po cijelom tijelu :x
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#59

Post by Murat Sabanovic »

ztluhcs wrote:
Murat Sabanovic wrote:zasluzila je
Čime? Onim što većina (muškaraca i žena) radi ili želi da uradi? Daj ne serite svega vam...

Jebala vas mjerila, zaboravili bi svu etiku da vam se sama ponudi neka zauzeta...
Ovo objavljivanje je dno dna...
oni su vjereni ,sto znaci da su vise od momka i djevojke ..
djevojka je pravila svog vjerenika glupim..lagala mu ,varala ga ....
i njegova reakcija je opravdana...
frajer je samo kriv sto joj nije mogo zadovoljstvo pruziti,ali se ona potrudila da i to dobije

pa pogledaj covjece ...ni carape nije skinula....
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#60

Post by Murat Sabanovic »

Max.Cherry wrote:
Haj ne seri svega ti, haj ne seri... Vidiš, ja čitavo vrijeme čitam komentare raje i kontam napisati nešto uljudno ali kako? Ti pričaš o seljačkoj reakciji? Kakve patrijarhalne sredine, koji ti je? Znaš li šta znači patrijarhalno? Niko ne bi smio pisnut ni o čemu... Cura zaslužuje ne samo fotke, nego raju da zovne sada već bivši joj i nju pa nek joj redaljku naprave, i to babo da joj dobije DVD poslije sa šćerinim akrobacijama! A ta šuplja uopćena feministička priča da je u redu kada muško prevari i sve ispadne u redu... gdje živiš ti? To samo dokazuje da si ti usađena u partijarhalnu sredinu i da ne možeš da se iščupaš iz nje. Da je on to uradio njoj, zaslužio bi da mu kitu odreže, bez razmišljanja.

Problem našeg društva je što prihvata prijevaru, s bilo koje strane, kao normalnu stvar. I onda ispadne da su Avaz, "njihovo veličantsvo muškarci", patrijarhalnost, konzervativnost... krivci, i da je momak koji je uradio sasvim normalnu i apsolutno kreativnu stvar kriv što je postupio tako. Neka je i neka uradi sve što mu padne na pamet. Svaka mu čast.

On je stisno muda i uradio ono o čemu neki ne smiju ni razmišljati. Neka bilo koju od vas cura koje mislite da je postupio krivo prevari dečko, pa da vidimo šta ćete uraditi. Nećete smjeti jer ste se spetljali sa ćelavom glavom koja voli da prca u autu trebe u frotirkama, i od koje očekujete da vam bude vjerna...

Svako ko prevari bilo koga u vezi zaslužuje sve što onome drugom padne na pamet. SVE.[/quote]


potpisujem....
Vozdra_123
Posts: 2213
Joined: 31/12/2003 00:00
Location: SAD/Kanada

#61

Post by Vozdra_123 »

mama29 wrote:ne znam kako tacno znate da je bas sve ovako kao sto je Avaz objavio :?
Mozda djevojka ima sasvim drugu pricu :?
ne znam zasto se posve ovom tipu vjeruje :? :zzzz: :-)
Kakav je ovo uopste tekst :shock:
a kakvu pricu moze imati? :D
vanzemaljci je natjerali :-)
The_Flyer2002
Posts: 1655
Joined: 29/03/2004 20:58
Location: US
Contact:

#62

Post by The_Flyer2002 »

da i ja koju ubacim:

tuzba?? hahhhaa. dobra vam ta. na osnovu cega? privatnosti? haha. to bosna ima bolje zakone u vezi toga vec ostatak svijeta? (paparaci?)

ovo seljacki??? haha. ovo je najgradjanskije sto se moglo desiti. nakon 4 godine sa osobom i da ovako na kraju otkrije?? sramota

moj orginalni post je bio u smislu sta bi vi uradili na mjestu tipa kojeg je zenska varala.

ja licno da sam na njegovom mjestu uradio bi isto i jos bi joj slike na internet objavio. ako nakon 4 godine je bila u stanju da ovako sta uradi ona je vala bas zasluzila

tip se treba smatrati sretnim jer je otkrio na vrijeme

nadam se da ce nekada u zivotu svatiti kakvu je gresku napravila

tip koji ju je karo -- mislim da ga nije mogla biti manja briga sto ce se ona udati ili ne.

eh eh
User avatar
black
Posts: 17169
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#63

Post by black »

Max.Cherry wrote:
Pearl wrote:standardna seljacka reakcija partijarhalne sredine.. :x

daleko od toga da curu opravdavam, ali da je u pitanju muskarac koji je prevario curu, ne bi sigurno dobio pola stranice mahalske novine niti bi ga se osudjivalo, nazivalo kurvarom i slicno... fuj.. za njega bi to bilo samo udovoljavanje instinktima, jer taj muskarac svoju zenu/curu voli a s ovom je imao samo sex...

kako se standardni mijenjaju kad je velicanstvo ON prevaren...
Haj ne seri svega ti, haj ne seri... Vidiš, ja čitavo vrijeme čitam komentare raje i kontam napisati nešto uljudno ali kako? Ti pričaš o seljačkoj reakciji? Kakve patrijarhalne sredine, koji ti je? Znaš li šta znači patrijarhalno? Niko ne bi smio pisnut ni o čemu... Cura zaslužuje ne samo fotke, nego raju da zovne sada već bivši joj i nju pa nek joj redaljku naprave, i to babo da joj dobije DVD poslije sa šćerinim akrobacijama! A ta šuplja uopćena feministička priča da je u redu kada muško prevari i sve ispadne u redu... gdje živiš ti? To samo dokazuje da si ti usađena u partijarhalnu sredinu i da ne možeš da se iščupaš iz nje. Da je on to uradio njoj, zaslužio bi da mu kitu odreže, bez razmišljanja.

Problem našeg društva je što prihvata prijevaru, s bilo koje strane, kao normalnu stvar. I onda ispadne da su Avaz, "njihovo veličantsvo muškarci", patrijarhalnost, konzervativnost... krivci, i da je momak koji je uradio sasvim normalnu i apsolutno kreativnu stvar kriv što je postupio tako. Neka je i neka uradi sve što mu padne na pamet. Svaka mu čast.

On je stisno muda i uradio ono o čemu neki ne smiju ni razmišljati. Neka bilo koju od vas cura koje mislite da je postupio krivo prevari dečko, pa da vidimo šta ćete uraditi. Nećete smjeti jer ste se spetljali sa ćelavom glavom koja voli da prca u autu trebe u frotirkama, i od koje očekujete da vam bude vjerna...

Svako ko prevari bilo koga u vezi zaslužuje sve što onome drugom padne na pamet. SVE.
:thumbup:
Dont Let
Posts: 190
Joined: 05/07/2005 11:03

#64

Post by Dont Let »

Mrzim prevaru (u bilo kojem obliku), ali mi se povraća od ovih postova u kojem se spominje nasilje. I svi naglašavaju 4 fucking godine. Pa šta? 4, 40 kao da ima veze. Pucaju veze svaki dan. Ali nasilje u tom slučaju???? :x :x :x
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#65

Post by mamica papucarka »

Beatrice_22 wrote:
The_Flyer2002 wrote:da i ja koju ubacim:

tuzba?? hahhhaa. dobra vam ta. na osnovu cega? privatnosti? haha. to bosna ima bolje zakone u vezi toga vec ostatak svijeta? (paparaci?)

ovo seljacki??? haha. ovo je najgradjanskije sto se moglo desiti. nakon 4 godine sa osobom i da ovako na kraju otkrije?? sramota

moj orginalni post je bio u smislu sta bi vi uradili na mjestu tipa kojeg je zenska varala.

ja licno da sam na njegovom mjestu uradio bi isto i jos bi joj slike na internet objavio. ako nakon 4 godine je bila u stanju da ovako sta uradi ona je vala bas zasluzila

tip se treba smatrati sretnim jer je otkrio na vrijeme

nadam se da ce nekada u zivotu svatiti kakvu je gresku napravila

tip koji ju je karo -- mislim da ga nije mogla biti manja briga sto ce se ona udati ili ne.

eh eh
ma bas se nesto mislim Flyer jel mu lakse poslije ovog? normalno, bijes je iskalio. jel mu lakse sto je cetiri godine proveo sa ovom curom a ona ga vara? i to ovako. bili mu lakse bilo da na biliboardima sirom planete njene slike objavi? samo se pitam.

a ona... de bogati, cetiri godine sa njom a da je ne zna kakva je. eto bas bi neka zlatna, vijerna cura ovo napravila. ma daj...

u nekoj normalnoj zemlji, ona bi ga mogla tuziti za narusavanje privatnosti. ali ni njoj od toga ne bi bilo lakse.

milioni djevojaka i mladica ovako varaju svoje partnere svakodnevno, samo je ovo izaslo u javnost i sad svi imaju misljenje o tom.

sj..ni su sve troje u ovoj prici
ja vala ovom tipu bas i ne vjerujem, pa vi kako hocete. :-) Ko zna jesu li uopste bili vjereni :roll: Mozda je djevojka raskidala sa njim, a on ko mutav navalio. Nasla zenska novog tipa i sa njim zaglavila u autu, a on ko da se sveti, jer ga mala vise ne voli, nego se sevi sa drugim po izletistu. Lako je njemu prosut "svoju" pricu po mahali, a vi narod ko narod naucio da osudjuje i kada nista ne zna.
Bila ona kuja ili ne, ne bi me cudilo da ga upuca :-) :-) :-)
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#66

Post by mamica papucarka »

Dont Let wrote:Mrzim prevaru (u bilo kojem obliku), ali mi se povraća od ovih postova u kojem se spominje nasilje. I svi naglašavaju 4 fucking godine. Pa šta? 4, 40 kao da ima veze. Pucaju veze svaki dan. Ali nasilje u tom slučaju???? :x :x :x
upravo tako. Ja sam sad sa muzem raspravljala o ovoj temi :lol:
On meni nesto ovako da uradi (da me prevari) definitivno bi nasao nova vrata i novu bravu. Naravno da bih bila povrijedjena, ali bih okrenula novu stranicu u svom zivotu, bez obzira sto smo tri godine u braku i imamo malu djecicu :oops:
User avatar
ahmed&nedzad
Posts: 858
Joined: 03/06/2006 00:54

#67

Post by ahmed&nedzad »

Dont Let wrote:Mrzim prevaru (u bilo kojem obliku), ali mi se povraća od ovih postova u kojem se spominje nasilje. I svi naglašavaju 4 fucking godine. Pa šta? 4, 40 kao da ima veze. Pucaju veze svaki dan. Ali nasilje u tom slučaju???? :x :x :x
Ćuj šta šta ima veze što su bili skupa 4 godine?! Svašta. Fakat si naivan. U svakom slučaju, gospođica je dobro prošla, bolje ništa nije zaslužila. Čovjek je htio oženiti, a ona ovo uradi. :roll:
Dont Let
Posts: 190
Joined: 05/07/2005 11:03

#68

Post by Dont Let »

Gargamel wrote:
Dont Let wrote:Mrzim prevaru (u bilo kojem obliku), ali mi se povraća od ovih postova u kojem se spominje nasilje. I svi naglašavaju 4 fucking godine. Pa šta? 4, 40 kao da ima veze. Pucaju veze svaki dan. Ali nasilje u tom slučaju???? :x :x :x
Ćuj šta šta ima veze što su bili skupa 4 godine?! Svašta. Fakat si naivNA. U svakom slučaju, gospođica je dobro prošla, bolje ništa nije zaslužila. Čovjek je htio oženiti, a ona ovo uradi. :roll:
Ako sam naivna jer mi se gadi nasilje :roll:

Kako se nije osjetila povlaštenom jer je on htio oženiti. Očigledno joj je nešto falilo. :x
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#69

Post by ztluhcs »

Beatrice_22 wrote: lijepo rekoh, OVDJE NIKO NIJE NORMALAN
:thumbup:
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#70

Post by Pearl »

odlicno, znaci ovdje svi smatraju da je sasvim ok da avaz-ov auditorij cita na pola stranice kako je neka tamo prevarila svog momka???

koga briga... zar je to vijest za novina?? boze sacuvaj..

jel njemu lakse jer je postirao? nije... i dalje se bijesan i prevaren..nakon prvog "joj jarane, nek si to uradio" ce mahala o njemu govoriti da je levat jer 4 godine nije skontao s kim hoda...

s druge strane, sto uvazene forumasice kazu: jel ko njegovu pricu provjerio prije objavljivanja slika.. mozda su oni davno i raskinuli, a ovo je osveta...

imam poznanicu ciji je momak sirio pricu da mu je ona prenijela STD, nakon sto su raskinuli, svim njenim prijeteljima, porodici, da se osveti..cura se poslije danima opravdavala radi tog kretena... mozda je i on to mogao da objavi u avazu, ocito je to popularno, a i ne provjerava se istinitost price...
User avatar
ahmed&nedzad
Posts: 858
Joined: 03/06/2006 00:54

#71

Post by ahmed&nedzad »

Dont Let wrote:
Gargamel wrote:
Dont Let wrote:Mrzim prevaru (u bilo kojem obliku), ali mi se povraća od ovih postova u kojem se spominje nasilje. I svi naglašavaju 4 fucking godine. Pa šta? 4, 40 kao da ima veze. Pucaju veze svaki dan. Ali nasilje u tom slučaju???? :x :x :x
Ćuj šta šta ima veze što su bili skupa 4 godine?! Svašta. Fakat si naivNA. U svakom slučaju, gospođica je dobro prošla, bolje ništa nije zaslužila. Čovjek je htio oženiti, a ona ovo uradi. :roll:
Ako sam naivna jer mi se gadi nasilje :roll:

Kako se nije osjetila povlaštenom jer je on htio oženiti. Očigledno joj je nešto falilo. :x
Ne nešto, nego svašta nešto. Malo poštovanja, morala, dostojanstva. Pa oda ne bi uradila takvo nešto čovjeku koji je uložio 4 godine života, i htio s njom provesti život.
mirza
Posts: 39
Joined: 10/05/2002 00:00

#72

Post by mirza »

joj ma neka je uradio :D

sta oni misli ? pravi se pametna? koliko ja znam muskarac moze imat vise zena ali ne i zena vise muskaraca :D sryy nisam ja sovinista fino je Bog tako reko i tacka !

p.s.
naravno mislim na serijatski zakon
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#73

Post by mamica papucarka »

ja cijelo vrijeme razmisljam, sta ako ova prica tipa nije tacna. :? Sta ako je on neki psihopata, kojeg se djevojka nije mogla rijesit?
Zamislite samo sto je tek tada tip uradio djevojci :sad Tip i sarajevski mahalasi i Havazovci koji su dobili sto su htjeli:-?

jel jos ikada bila objavljena djevojcina reakcija, ili slicno?
I podrzavam forumase koji tvrde das tip nije posve zdrav :oops: bez obzira sta god da mu je uradila, ovakva osveta nije noralna. Pa ljudi prevare jedne druge poslije 25 godina braka, pa druga strana ne reaguje ovako :-?

da je imo muda sam bi ih pratio. Pokucu na prozor automobila i rekao "AHAAA, tu si ptico"! :-) :-) :-)
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#74

Post by mamica papucarka »

jao, tek sad skontah da je pricu objavio Expres" :lol: , a cijelu pricu saznajemo od Njene najbolje prijateljice :lol: :lol: :lol:
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#75

Post by ztluhcs »

weird and sick alltogether

Image
Post Reply