sta bi ste vi uradili na njegovom mjestu?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Last_one
Posts: 349
Joined: 20/05/2006 01:00
Location: Sarajevo..Hrasno

#26

Post by Last_one »

:shock: :shock: :shock:
Ne vidim dobro.....al jel ovo on nju odozada???(na prvoj slici...)

E ja ne mogu da vjerujem da su ovako nesto objavile dnevne novine!
Hahahahah.....
Smjesno.....
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#27

Post by shin »

Od sada se zove ''Vruci Avaz'' :D
13
Posts: 202
Joined: 12/11/2002 00:00

#28

Post by 13 »

tespih nije njegov .... garant!!!!!

mora da je babin ...... a mali mazno kljuceve ......

ps. od sad samo avaz petkom .... rulessss!!!!!
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#29

Post by ztluhcs »

Murat Sabanovic wrote:zasluzila je
Èime? Onim ¹to veæina (mu¹karaca i ¾ena) radi ili ¾eli da uradi? Daj ne serite svega vam...

Jebala vas mjerila, zaboravili bi svu etiku da vam se sama ponudi neka zauzeta...
Ovo objavljivanje je dno dna...
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#30

Post by Stitch__ »

bilo bi super da se ti malo nadjes u njegovoj situaciji.vidio bih onda sta bi rekao...
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#31

Post by ztluhcs »

Stitch__ wrote:bilo bi super da se ti malo nadjes u njegovoj situaciji.vidio bih onda sta bi rekao...
Pod uslovom da se ti nisi na¹ao, iz èega ti izvlaèi¹ zakljuèke koja je normalna reakcija?

Jel ovo stvar za novine i cijeli grad?
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#32

Post by ztluhcs »

Stitch__ wrote:bilo bi super da se ti malo nadjes u njegovoj situaciji.vidio bih onda sta bi rekao...

gdje je on = momak u autu.... To je bila poenta posta...
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#33

Post by Stitch__ »

a koji si ti faktor da odlucujes o tome sta je za novine? pisel gdje u novinama ko je cura? ko je momak? sta je u tekstu ustvari "upad u privatnost"? ciju? ono sto vidis je informacija, koja je ipak ZANIMALA veliki broj citalaca. jasno sad?

jos normalnija reakcija je da je ishamara i prebije ko kucku.

murat je rekao "zasluzila je" a ne "zasluzio je". momka iz golfa ne krivim nizasta, tu ti je greska ;)
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#34

Post by ztluhcs »

Stitch__ wrote:a koji si ti faktor da odlucujes o tome sta je za novine? pisel gdje u novinama ko je cura? ko je momak? sta je u tekstu ustvari "upad u privatnost"? ciju? ono sto vidis je informacija, koja je ipak ZANIMALA veliki broj citalaca. jasno sad?

jos normalnija reakcija je da je ishamara i prebije ko kucku.

murat je rekao "zasluzila je" a ne "zasluzio je". momka iz golfa ne krivim nizasta, tu ti je greska ;)

Jesi li ti mene gdje vidio da sam ja spomenuo kakvu privatnost? Imena?
Ako se novine moraju prodavati ovakvim vjestima jebe¹ ti takve novine... Ako je ovo dnevna novina broj 1 u dr¾avi jebe¹ tu novinu... Sljedeæi put èitaj postove prije nego odgovori¹... Pitanje je bilo jel ovo stvar koja TREBA iæi u BILO KAKVE NOVINE U BILO KOJOJ FORMI...

Druga stvar, opet si proma¹io poentu... Ima se pravo reæi da je neko zaslu¾io tek kad se onaj ko govori to, ogradi i ka¾e da u sliènoj situaciji (da mu se ponudi) ne bi s tom osobom ni¹ta imao i odbio bi je.... Velika veæina mu¹karaca to ne bi uradila nego bi uredno zaglavila s njom i daj mi reci ¹ta te momke èini boljim od "kurve" u tom sluèaju?

Kako ono ka¾u nek prvi baci kamen onaj ko.... i sl...

Jasnije?
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#35

Post by Stitch__ »

sta ih cini boljim? :shock: sta su to oni uradili? odakle ti znas da je taj momak uopste znao da je ona pred udaju? u njegovoj situaciji, AKO je bio slobodan, i dodje ti cura ovo ono hoces, hocu, sta je tu lose?

a sve i da je znao, opet ga ne krivim. nije on kriv sto je ona kurvetina.
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#36

Post by ztluhcs »

Stitch__ wrote: a sve i da je znao, opet ga ne krivim. nije on kriv sto je ona kurvetina.
Po istoj logici po kojoj su i ljudi koji idu u javne kuæe èisti ko suze, dok su dame koje tamo rade dno dna na¹eg dru¹tva...
Dont Let
Posts: 190
Joined: 05/07/2005 11:03

#37

Post by Dont Let »

Stitch__ wrote: jos normalnija reakcija je da je ishamara i prebije ko kucku.
Znači ti si jedan od onih što tuku nejake?

Ti bi nju istukao jer te je prevarila??? Ma daj! Znači i ona tebe može ubiti kao vola u kupusu ako je ti prevaris??? FUJ!!!! :x :x :x
User avatar
Qler
Posts: 23608
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#38

Post by Qler »

Dont Let wrote:
Stitch__ wrote: jos normalnija reakcija je da je ishamara i prebije ko kucku.
Znači ti si jedan od onih što tuku nejake?

Ti bi nju istukao jer te je prevarila??? Ma daj! Znači i ona tebe može ubiti kao vola u kupusu ako je ti prevaris??? FUJ!!!! :x :x :x
Moze, al' kad bi smjela :D

ma ja samo kazem da je sreca pa je jarana poslao... da se on nasao ondje mislim da bio bio skroz drugi razvoj situacije :) i da bi tema bila u crnoj hronici :)
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#39

Post by Stitch__ »

fuj ili ne, tako bi bilo. i ako ja nju prevarim, zasluzio bih isto. mislim da bacanje 4 godine zivota vrijedi itekakvih batina :x
Dont Let
Posts: 190
Joined: 05/07/2005 11:03

#40

Post by Dont Let »

Znači vi ste oni muškarci o kojima smo pričali na onoj temi o tuči žena...Opravdanje kao postoji? :x
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#41

Post by Stitch__ »

halo, 4 godine :x ne mogu zamislit nijedan drugaciji slucaj, ali u ovakvoj situaciji - DOBRO JE PROSLA :x

naravno, ovo temeljim na pretpostavci da on nju nije varao. a iz clanka se da zakljuciti da nije.
User avatar
Qler
Posts: 23608
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#42

Post by Qler »

Opravdanje postoji za nesto kada je neko kriv... sta mislis da ona ne bi njega porebila kad bi ga ufatila tako?! ili bar pokusala? i to ne bi bilo nasilje? ma daj... ja sam u vezi haman 3 godine i nikad je nisam ni ruzno pogledao a ne sta drugo... i nikad i ne bi... a znala me je isprovocitari i ona mene da udari pa opet nisam nista jer znam da kad bi je udario ne bi sebi moga oprostiti.. ali kada bi je nakon svega nasa sa drugim.. ne znam.... ja onda ispadam budala sto sam vjeran sto ne varam sto ne pravim belaje a ona se okolo stema sa nekim... zamisli da si ti u takvoj situaciji... 4 godine veze... spremas se da je ozenis i onda saznas da se hebe sa drugim... ti bi joj jos i sobu iznajmio jel da se na gura po autu? ma daj....
Vozdra_123
Posts: 2213
Joined: 31/12/2003 00:00
Location: SAD/Kanada

#43 Re: sta bi ste vi uradili na njegovom mjestu?

Post by Vozdra_123 »

svaka mu cast!!
to je najbolja osveta :D
Vozdra_123
Posts: 2213
Joined: 31/12/2003 00:00
Location: SAD/Kanada

#44

Post by Vozdra_123 »

FAtka wrote:ovo je stvarno fuj...
time sto je oblijepio cijeli komsiluk njenim slikama samo je pokazao koliko je i on sam glup kad je htio u brak s nekim kao sto je ona
a ona brate kao da nije mogla prekinut a onda se shlatat s kim i gdje hoce..
polako fatamo sve najgore fazone iz zapadnj. svijeta...
ovo mi lici na jerry springer show-koji mrzim
jerry jerry jerry!!! :lol: :lol:
User avatar
maccarona
Posts: 13675
Joined: 06/07/2005 00:47
Location: u tvom profilu

#45

Post by maccarona »

meni je njegova reakcija stvarno kul :lol: :lol: :lol:

ali osobu koja je u stanju nesto ovako neukusno uciniti :oops: to vjerovatno ne tangira pa da je poredo slike po cijeloj bosni :D
Vozdra_123
Posts: 2213
Joined: 31/12/2003 00:00
Location: SAD/Kanada

#46

Post by Vozdra_123 »

daduli_sa wrote:Ja samo ne kuzim zasto je sve to objavljeno u ovim dnevnim mahalskim novinama, to jos petkom?! Jedno je da te tip slika dok se kreses sa strane, a drugo da ti slike budu objavljene u novinama! Mislim da bi cura trebala , ako je imalo pametna (Mada , sudeci po tome kako je uhvacena na djelu sumnjam da u njoj cuci neki skriveni Einstein) da tuzi ove iz (H)avaza!
tu se slazem... novine nisu trebale objavljivati...
ona ce imati dovoljno stida u komsiluku...

ovo me posjeti prije par godina na mom faxu
neki frajer je uhfatio curu kako ga vara i po citavom faksu poljepio papire "ta i ta" je kurva :lol:
User avatar
Meshtar
Posts: 1922
Joined: 04/02/2006 17:08
Location: Sarajevo

#47

Post by Meshtar »

Zanimljivo svi govore ovakav je ili onakav je. Trebao je to uraditi ili nije. No niko ne kaže šta bi uradio na mjestu tog lika. Ja bih prvi odgovorio, ali fakat pojma nemam..hm
:roll:
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#48

Post by Eshek »

pokušao bih joj povaliti mater ili (u najboljem slučaju "i") sestru tamam kad treba banuti na vrata... :D :D
Vozdra_123
Posts: 2213
Joined: 31/12/2003 00:00
Location: SAD/Kanada

#49

Post by Vozdra_123 »

Meshtar wrote:Zanimljivo svi govore ovakav je ili onakav je. Trebao je to uraditi ili nije. No niko ne kaže šta bi uradio na mjestu tog lika. Ja bih prvi odgovorio, ali fakat pojma nemam..hm
:roll:
i ja sam razmisljao kako bih reagirao
ne bih nikada digao ruku na zensko....
a ne vjerujem da bih i tom frajeru sta uradio
mislim da je bolje na "kulturni" nacin rijesiti problem :D
kao napr. njenim roditeljima i prijateljima pokazati kakva je
ClonedAgain
Posts: 217
Joined: 01/11/2004 09:31
Location: Sarajevo
Contact:

#50

Post by ClonedAgain »

Ne bi li bilo bolje izjebati je sa džinovskim vibrirajućim dildoima da je izrazvaljuje na sve strane i onda je odjebati...

:D :D :D :D :D

Mada bih je ja samo ostavio...bez obzira na 4 zijan godine...
Post Reply