sta bi ste vi uradili na njegovom mjestu?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
rashid
Posts: 932
Joined: 02/12/2005 01:21
Location: Sarajevo-Anarhija

#226

Post by rashid »

tempora wrote:
rashid wrote:E kako su uvjek muskarci krivi za sve.
ivy2383 wrote: 1. moje misljenje je da se tip ponio odvratno
...i moze ga tužiti...i tuzila bi na n jezinom mjestu...
2. ispao je gad gori od nje! fuj!
postoji nesto sto se zove dostojanstvo i
3. mogao ga je zadrzati do samog kraja,
4. ovako je ispao idiot...kao sto je netko rekao mogao je to rijesiti na kulturniji način...nj roditeljima reci nesto tipa: necu se ozeniti vasom kceri zbog toga i toga...na njihovu i njezinu sramotu...
5. od kud vi znate kakav je tip? mozda je i zasluzio da ga se vara! možda je bas beze i gas, zapravo sigurno je,
6. jer je to pokazao!
znam da kada bi mene netko varao nakon 4 god veze, ne bi učinila nista, (ne bi s njim nikad vise ni progovorila)...sta bi i mogla? hoce li to vratiti ljubav? nece! primila bi to dostojanstveno...uostalom na njegovu stetu...
7. ovo mi je prljavo...prljavije od onoga sto je napravila ona!
1. Ako je on odvratan ... sta je tek ona?
2. Mozel gore????
3. Ko moze to do kraja drzati?
4. Ispao je LEGENDAAAA HRASNA :)
5. Znaci tebi kad tip nevalja, karas se po gradskim jebalistima? Daj ostavi kontakt kad te bude tip nerviro. VARANJE SE NIKAD NE ZASLUZUJE!
6. Pokaza je HRASNOM bas o toj djevojki a i njezinim roditeljima, kao sto si rekla.
7. Cuj cistacice ....

AMIN!


U kakve sve poganosti se vjera uplice! :x
i AMIN!
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#227

Post by manijak1 »

Jecte :oops: Bjaco :D :D ....icto je to ( zadužbina and zaklada and amanet ):D ........cvuda na cvijetu :D :D cvaka pjevaja ......noci u cebi :D :D mucne clike ...... :D :D ali .......ovaj tip .......kao da je unovčio svoje nevolje :D :D .......ja stvarno ne znam šta bih :D :D ali nekako volim čitati :D :D ovaj javni trač na trač :D :D ..........i žao mi je što ne vidjeh slike :D :D :D :D .......... :D :D ........sve u svemu vrlo posjećena tema.......sve je dobro dok se nama ne dešava ........ :D :D jebi ga sve u svemu impulsivan neki tip :D :D :D :D a nju samo da upitam :D :D zašto bona ne bila ne sačeka brak ? :D :D :D :D
User avatar
chinese_water
Posts: 1688
Joined: 26/06/2006 01:02

#228

Post by chinese_water »

gh
Last edited by chinese_water on 25/12/2007 15:33, edited 1 time in total.
rashid
Posts: 932
Joined: 02/12/2005 01:21
Location: Sarajevo-Anarhija

#229

Post by rashid »

stochar wrote:
ivy2383 wrote: od kud vi znate kakav je tip? mozda je i zasluzio da ga se vara!
A mozhda je zasluzhio da mu se kazhe: dragi moj, ti meni ne odgovaras ni 'vako ni 'nako, da se pozdravi s njim i da oboje nastave zhivjeti sretno? kako to, po tvom misljenju, neko 'zasluzhi' da ga se vara? jesi li to varala pa ti to 'normalno'? otkud znas da ti nisi 'zasluzila' da te se prevari? kako bi reagirala da saznas kako te momak prevario, i onda ti neko kazhe 'pa zasluzila si'? da li bi ti na to odgovorila 'zasto nije pricao sa mnom umjesto da me ode varati?'? toliko pitanja a tako malo vremena...
:faraon1:
User avatar
ahmed&nedzad
Posts: 858
Joined: 03/06/2006 00:54

#230

Post by ahmed&nedzad »

ivy2383 wrote:moje misljenje je da se tip ponio odvratno...i moze ga tužiti...i tuzila bi na n jezinom mjestu...ispao je gad gori od nje! fuj!
postoji nesto sto se zove dostojanstvo i mogao ga je zadrzati do samog kraja, ovako je ispao idiot...kao sto je netko rekao mogao je to rijesiti na kulturniji način...nj roditeljima reci nesto tipa: necu se ozeniti vasom kceri zbog toga i toga...na njihovu i njezinu sramotu...
od kud vi znate kakav je tip? mozda je i zasluzio da ga se vara! možda je bas beze i gas, zapravo sigurno je, jer je to pokazao!
znam da kada bi mene netko varao nakon 4 god veze, ne bi učinila nista, (ne bi s njim nikad vise ni progovorila)...sta bi i mogla? hoce li to vratiti ljubav? nece! primila bi to dostojanstveno...uostalom na njegovu stetu...
ovo mi je prljavo...prljavije od onoga sto je napravila ona!
Ivy, da ti nisi plavuša?! :roll: Naravno, ne prirodna, nego jedna od onih izblajhanih?! :roll:
User avatar
black
Posts: 17172
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#231

Post by black »

........
Last edited by black on 18/07/2006 14:17, edited 2 times in total.
User avatar
black
Posts: 17172
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#232

Post by black »

........greska.....
Last edited by black on 18/07/2006 14:18, edited 1 time in total.
User avatar
black
Posts: 17172
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#233

Post by black »

ivy2383 wrote:moje misljenje je da se tip ponio odvratno...i moze ga tužiti...i tuzila bi na n jezinom mjestu...ispao je gad gori od nje! fuj!
postoji nesto sto se zove dostojanstvo i mogao ga je zadrzati do samog kraja, ovako je ispao idiot...kao sto je netko rekao mogao je to rijesiti na kulturniji način...nj roditeljima reci nesto tipa: necu se ozeniti vasom kceri zbog toga i toga...na njihovu i njezinu sramotu...
od kud vi znate kakav je tip? mozda je i zasluzio da ga se vara! možda je bas beze i gas, zapravo sigurno je, jer je to pokazao!
znam da kada bi mene netko varao nakon 4 god veze, ne bi učinila nista, (ne bi s njim nikad vise ni progovorila)...sta bi i mogla? hoce li to vratiti ljubav? nece! primila bi to dostojanstveno...uostalom na njegovu stetu...
ovo mi je prljavo...prljavije od onoga sto je napravila ona!
hoces dekicu da se pokrijes po glavi :oops:

@stochko :thumbup:
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#234

Post by mamica papucarka »

black wrote:
ivy2383 wrote:moje misljenje je da se tip ponio odvratno...i moze ga tužiti...i tuzila bi na n jezinom mjestu...ispao je gad gori od nje! fuj!
postoji nesto sto se zove dostojanstvo i mogao ga je zadrzati do samog kraja, ovako je ispao idiot...kao sto je netko rekao mogao je to rijesiti na kulturniji način...nj roditeljima reci nesto tipa: necu se ozeniti vasom kceri zbog toga i toga...na njihovu i njezinu sramotu...
od kud vi znate kakav je tip? mozda je i zasluzio da ga se vara! možda je bas beze i gas, zapravo sigurno je, jer je to pokazao!
znam da kada bi mene netko varao nakon 4 god veze, ne bi učinila nista, (ne bi s njim nikad vise ni progovorila)...sta bi i mogla? hoce li to vratiti ljubav? nece! primila bi to dostojanstveno...uostalom na njegovu stetu...
ovo mi je prljavo...prljavije od onoga sto je napravila ona!
hoces dekicu da se pokrijes po glavi :oops:

@stochko :thumbup:
joj kako si me samo razocaraooooo :roll: Ja te uracunala u generaciju, a ti ko deriste :oops:

Mislim, ako ona nije ispala dama, mogao je on ostat gospodin. :)

jel primijecujete kako zene i muskarci na forumu imaju totalno razlicito misljenje o ovoj temi :?
User avatar
Anka
Posts: 425
Joined: 02/07/2006 01:36
Location: Beograd

#235

Post by Anka »

Prevare su svakodnevna pojava. Različiti ljudi se na različit način nose sa tim.
Neću da komentarišem rekaciju ovog mladića,niti devojku i njen postupak,jer, niko osim njih dvoje ne zna šta je tu istina,da li su stvarno bili vereni,da li je on nešto umišljao,da li je ona stvarno ispala gad... i zar takve stvari trebaju biti tema nekih novina?
Zar je to način da se poveća tiraž?
Zgrozim se kada vidim naslovne strane časopisa: Kurir,Skandal,Svet. Sramota je za te novine, sramota je za ljude koji sebe nazivaju novinarima a objavljuju ovakve stvari. Gde im je etika? Ovo je jadno,bedno,neljudski, totalna mizerija!
izblajhana
Posts: 666
Joined: 16/07/2006 15:42
Location: Sarajevo

#236

Post by izblajhana »

Eh sad, Gargamel, uvrijedi ti mene :D :D :D
Pa nisam ni dva dana na ovom forumu, a vec sam prozvana..sta ti imas protiv izblajhanih, tuzicu te za pretrpljenu dusevnu bol :D :D
Nego da se vratim na ovu nasu temu!
Dajte ljudi, ima milion varijanti...
sta ako je ovaj ludjak koji je lijepio slike po Hrasnom zapravo njen bivsi, ostavljeni i povrijedjeni momak koji nema pametnijeg posla nego da se sveti svojim bivsim djevojkama :?
Sta ako je ovaj nas hairlija iz auta, zapravo njen sadasnji vjerenik :D evo sta mi imamo ovdje...samo izjavu njene "prijateljice"! Ma daaajte, koji bi se prijatelji mjesali u ovako nesto i to na ovaj nacin...
A sta ako je ta, nazovimo je prijateljica, bivsa djevojka od ovog naseg hebaca,zeljna osvete, poslala nekog svog havera da ih prati, slika i da svoju uvrnutu verziju price u novine :D heeeeeeej, pa stvarno, mozda je zeljela da postavi pricu sa suprotne strane, ne zeleci da je neko poveze sa ovakvim gnusnim cinom :shock: Postoji mogucnost da je ovo ustvari zenska osveta, a ne muska...kazu da je ona daleko gora :D
Aha, sta mislite je li iza ovakvog cina stoji zenski mozak :D :D :D
senada
Posts: 2838
Joined: 08/12/2005 13:18

#237

Post by senada »

drage casne i prepostene "muskarcine" slike su samo i jedino njegova bruka i da je tip iole normalan ona mu nebi nabila zasluzene rogove, sto je na kraju sam dokazao.

sto se mene tice svaka joj cast!
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#238

Post by mamica papucarka »

senada wrote:drage casne i prepostene "muskarcine" slike su samo i jedino njegova bruka i da je tip iole normalan ona mu nebi nabila zasluzene rogove, sto je na kraju sam dokazao.

sto se mene tice svaka joj cast!
Senada, ova ti je odlicna. Ozbiljno :oops:
Fakat, tip je sam sebi nabio rogove (vidim da ovo nabijanje rogova muskarcima jakooo tesko pada), tako sto je javno razotkrio da ga je zenska varala.
Da je sutio, to bi znali ona, onaj dlakavi tespijas i on. Eventualno neki povjerljivi jaran :D


Medjutim, ja sam i dalje sigurna da ova prica nije tacna 8-)
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9905
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#239

Post by Bosanac sa dna kace »

.............i htjedose da se uzmu....aman aman....... :D
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#240

Post by ztluhcs »

mama29 wrote: Medjutim, ja sam i dalje sigurna da ova prica nije tacna 8-)
Image
idic
Posts: 865
Joined: 04/06/2002 00:00
Location: Sarajevo

#241

Post by idic »

Idioti su i jedno i drugo i zaslužili su da provedu zajedno život u zdravlju i veselju, sa puno isto tako pametne djece kao što su i sami. :) :)
User avatar
atko
Posts: 6054
Joined: 06/07/2006 14:51

#242

Post by atko »

Samo da prekrenem plocu :D

A haj zamislimo, da se desilo obrnuto, dali bi i stavovi bili obrnuti? :D
senada
Posts: 2838
Joined: 08/12/2005 13:18

#243

Post by senada »

[quote="idic"]Idioti su i jedno i drugo i zaslužili su da provedu zajedno život u zdravlju i veselju, sa puno isto tako pametne djece kao što su i sami. :)

sta ti imas od srece il' nesrece dvoje anonimusa?
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#244

Post by Stitch__ »

Bosanac sa dna kace wrote:.............i htjedose da se uzmu....aman aman....... :D
:lol: :lol: horns im ne dade :lol:
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#245

Post by horns&drums »

Ne znam, vi sto branite curu ste stvarno...smijesni. Ok, zenska solidarnost ok ali ovo je vec van toga. On je mozda pojeo govno objavljujuci na taj nacin preljub ali bit ostaje: Ona je kriva

Inace, za vasu informaciju, uskoro ce izaci video sa kompletnim dozivljajima tespih boja i udavace :D:D

Naravno, posto ste veliki mahalasi, mozete samo sanjati o njemu, ne dam :D:D
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#246

Post by vryzas »

senada wrote:drage casne i prepostene "muskarcine" slike su samo i jedino njegova bruka i da je tip iole normalan ona mu nebi nabila zasluzene rogove, sto je na kraju sam dokazao.

sto se mene tice svaka joj cast!
bas njegova bruka :-) ...a sto se mene tice ona je OHRNDANA RAVAKU 8)
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#247

Post by horns&drums »

Znate koja je nova kletva nesudjenom mladozenji? "Jelenskih mi rogova" :D:D:D
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#248

Post by horns&drums »

mama29 wrote:

Medjutim, ja sam i dalje sigurna da ova prica nije tacna 8-)
Ja znam da je tacna osim dijela da je ona njegova vjerenica. Nije mu vjerenica nego su se zabavljali 4 godine
User avatar
jazzer
Posts: 7216
Joined: 20/12/2004 14:44

#249

Post by jazzer »

Ako je suditi po komentarima zenskih osoba sa ovog foruma
tip je, nakon sto je skontao da ga cura vara, trebao reci
nesto ovako: 'O. K. varas me, nista zbog toga. Jeb'o 4 godine
provedene skupa. Ja sam ipak gospodin i odlazim sada ponosno.
Iako si me varala zelim ti svu srecu ovoga svijeta'.

U tom slucaju on bi bio cool.

Ma dajte...
senada
Posts: 2838
Joined: 08/12/2005 13:18

#250

Post by senada »

serijatska policija je ZAKON!
Post Reply