sta bi ste vi uradili na njegovom mjestu?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#126

Post by horns&drums »

Earthquake, ja ne iznesoh svoje misljenje o ovom dogadjaju nego procitah sve vase postove na ovu temu pa zakljucih da bi hotili sto vise informacija pa vam ih pruzih vise nego Express :D:D

Done, zamolio sam ga i to se placa, a nisam pri parama :D:D:D
DonDavudes
Posts: 814
Joined: 09/12/2003 00:00
Location: sarajevo

#127

Post by DonDavudes »

rijaliti šou:

Jebac Sa Tespihom in ekšn :D
The_Flyer2002
Posts: 1655
Joined: 29/03/2004 20:58
Location: US
Contact:

#128

Post by The_Flyer2002 »

ja vas neke nekontam.

zasto okrivljujete ovog mladica sto je postvio slike? pa to je najcivilizovaniji nacin osvete.

to sto je avaz objavio SVAKA IM CAST. zasto? zato sto su mozda dali nekome drugom ideju kako da se osveti na civilizovan nacin. bolje naslov KARALA SE U AUTU vec "MLADIC UBIO ZARUCNICU SA LJUBAVNIKOM SA 10 METAKA" sta bi vama bilo draze? unistena 3 zivota ili sedam dana sramote?

cini mi se da neki od vas nesvacaju kakve stvari bjesni ljudi rade. recimo UBISTVO. i vi osudjujete ovo? heh
zavrzlama
Posts: 10307
Joined: 15/01/2006 18:35

#129

Post by zavrzlama »

Tip se zabavljao 4 godine sa tom trebom a ona se sexsala sa drugim u autu.........Do njega je izgleda..ajd sto je glup nego je i slab u krevetu pa jadna cura se obratila na pravu adresu :D
User avatar
Qler
Posts: 23599
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#130

Post by Qler »

Image
adidas
Posts: 74
Joined: 27/01/2006 11:48

#131

Post by adidas »

zavrzlama wrote:Tip se zabavljao 4 godine sa tom trebom a ona se sexsala sa drugim u autu.........Do njega je izgleda..ajd sto je glup nego je i slab u krevetu pa jadna cura se obratila na pravu adresu :D
Da, ali se kuja nije uredno odjavila s prijasnje adrese!
zavrzlama
Posts: 10307
Joined: 15/01/2006 18:35

#132

Post by zavrzlama »

Pa ja ...kod nas je obicno kad frajer vara zensku ...laf i veliki j...c...a kad cura to uradi kuja i kurva....... :D
adidas
Posts: 74
Joined: 27/01/2006 11:48

#133

Post by adidas »

zavrzlama wrote:Pa ja ...kod nas je obicno kad frajer vara zensku ...laf i veliki j...c...a kad cura to uradi kuja i kurva....... :D
Necu komentarisati ovo ko je ko! Ali u ovom slucaju je ona u pitanju, i stvarno ne kontam zasto je opravdavas?! On ocito nije bio jebac, al ne mora ni biti rogonja zbog toga...
Nije za pozitivan komentar ni objavljivanje slika, ali bilo kakvo pravdanje nje...stvarno jadno!
zavrzlama
Posts: 10307
Joined: 15/01/2006 18:35

#134

Post by zavrzlama »

adidas wrote:
zavrzlama wrote:Pa ja ...kod nas je obicno kad frajer vara zensku ...laf i veliki j...c...a kad cura to uradi kuja i kurva....... :D
Necu komentarisati ovo ko je ko! Ali u ovom slucaju je ona u pitanju, i stvarno ne kontam zasto je opravdavas?! On ocito nije bio jebac, al ne mora ni biti rogonja zbog toga...
Nije za pozitivan komentar ni objavljivanje slika, ali bilo kakvo pravdanje nje...stvarno jadno!
Ne opravdavam nju..nego onako logicki razmisljam...ako ja recimo se zabavljam 4 godine sa djevojkom i nisam u stanju znati kakva je karakterom ,onda stvarno ja ili sam slijep od ljubavi prema njom ili sam naglup....jer je ona vjerovatno i prije njega varala...a on nakon 4 godine tek se odlucio da provjeri dali su njegove sumnje opravdane.

Moja je parola "s kim si takav si" dobio je ono stoje i zasluzio ..kaznio ga zivot jer nije zavrsio najjacu skolu....skolu zivota...
adidas
Posts: 74
Joined: 27/01/2006 11:48

#135

Post by adidas »

zavrzlama wrote:
adidas wrote:
zavrzlama wrote:Pa ja ...kod nas je obicno kad frajer vara zensku ...laf i veliki j...c...a kad cura to uradi kuja i kurva....... :D
Necu komentarisati ovo ko je ko! Ali u ovom slucaju je ona u pitanju, i stvarno ne kontam zasto je opravdavas?! On ocito nije bio jebac, al ne mora ni biti rogonja zbog toga...
Nije za pozitivan komentar ni objavljivanje slika, ali bilo kakvo pravdanje nje...stvarno jadno!
Ne opravdavam nju..nego onako logicki razmisljam...ako ja recimo se zabavljam 4 godine sa djevojkom i nisam u stanju znati kakva je karakterom ,onda stvarno ja ili sam slijep od ljubavi prema njom ili sam naglup....jer je ona vjerovatno i prije njega varala...a on nakon 4 godine tek se odlucio da provjeri dali su njegove sumnje opravdane.

Moja je parola "s kim si takav si" dobio je ono stoje i zasluzio ..kaznio ga zivot jer nije zavrsio najjacu skolu....skolu zivota...


Sta reci....stoji i ta :D
zemljotres
Posts: 596
Joined: 25/03/2004 10:33

#136

Post by zemljotres »

zavrzlama wrote:kaznio ga zivot jer nije zavrsio najjacu skolu....skolu zivota...
ne mogu da vjerujem
Vozdra_123
Posts: 2213
Joined: 31/12/2003 00:00
Location: SAD/Kanada

#137

Post by Vozdra_123 »

horns&drums wrote:Waaahahahahahaaaaaaaa

E ljudi, samo da vam kazem da znam tipa, ne ovog koji je slikao nego ovog sa tespihom, evo sad sam se cuo s njim. Ma znao je on da je ona pred udaju, a doticna dama se praska s njim zadnjih pola godine. Ne zna koje je godiste ali ima cura godina, srednje dvadesete.


Eto pa raspravljajte i dalje, dok vi nagadjate sta je horns se dao u istrazivacko novinarstvo :D:D:D:D

p.s. Stich, koliko placa Fahro za intervju sa jebacem? :D:D:D:D
H&D je car!!!!!!!!!! :lol:

a sarajevo jedna mahala :D
dashing
Posts: 256
Joined: 30/05/2006 07:10

#138

Post by dashing »

A ruzne mu boje auta ...ciklama!!!! :roll:
Hendrix
Posts: 4110
Joined: 27/02/2004 00:00

#139

Post by Hendrix »

Pa možda je ovaj prevareni bio nešto poput jarana moga iz srednje,frajer odvuko curu na Igman,poznati jebodrom visoke klase,i tamo je munto i slago priču i krenuo u akciju i ona mu kaže da ne može gore.ne osjeća se udobno,nego na parkingu 10m od njene kuće.I odveze je on tamo,ona izađe iz auta i jebe mu sve živo po spisku i ode u kuću.E ovo je jebač :lol:
Vjerenik se dobro zeznuo sa vjerenicom.Ali,ko zna možda već sada nečija djevojka ovde na izletu s nekim tespihašom radi svašta,zar ne :?
zavrzlama
Posts: 10307
Joined: 15/01/2006 18:35

#140

Post by zavrzlama »

U nesreci ima i srece.....

Pa taj tkz."vjernik" nije ni svjestan koliko je sretan... otkrio da mu je vjerenica radodajka i da ga vara...bas dobro jer da se ozenio njome kasnije bi imala problema i njegova buduca djeca...ovako samo je on ispao naivan i tacka. I na kraju svi sretni i on i neka buduca djeca,i ona a bogami ionaj tespihas :D :D


Dobar vjernik uvijek prasta :D
User avatar
ahmed&nedzad
Posts: 858
Joined: 03/06/2006 00:54

#141

Post by ahmed&nedzad »

Horns, imal' kakvih novih info?! :D
Hoće li je ipak oženiti?! :D :D
Helem
Posts: 1386
Joined: 05/07/2006 06:12
Location: za kompjuterom

#142

Post by Helem »

ne bi joj nikako trebalo oprostiti
Vjerenik ce se stvarno naci u dilemi
ako joj oprosto opet ce se natezati
ako joj ne oprosti opet ce se natezati
uglavnom ce se natezati u svakom slucaju
po mojim vjerskim ubjedjenjima treba je pustiti da se i dalje nateze...
Vjernik bi trebao da je pusti da ide i da se dalje nateze i kada joj dodje ceif da slobodno dodje njemu i da je on nateze.....
ima sentimentalna prica o tome kako se zena natezala sa muskarcima ali je muskarac volio i nije znao sta da uradi a onda se sjeti da dovede svog najboljeg prijatelja koji je imao golemu harabatiju i da mu ponudi svoju zenu;helem zvekne taj dobro njegovu zenu i jednostavno je rasturi pa zena dodje svom muzu i kaze mu da nece vise nikada i da ce odsada voljeti samo njega i tako...
U mene je komsija radio u inostranstvu a zena mu je kod kuce se redovno podmirivala ali komsija kada dodje kuci zena mu to radi sa njim i ni sa kim drugim.
Svi zenini ljubavnici uzmu pauzu mjesec dana posto je stigao rospijin muz.
Ljudi su mu iz mahale govorili da mu to zena radi za sve vrijeme njegovog rada u inostranstvu a covjek sasvim mirno odgovori:"Ja to znam ali imam i ja u Njemackoj drugu zenu,ja to radim u Njemackoj.Kada ja dodjem kuci moja zene spava samo sa mnom i ni sa kim drugim.To je moja zena i ja nju volim i ujedno mi cuva djecu"

"A jeste los covjek,on je nikakav covjek,covjek bez ikakava obraza",
brujala je mahala.

A jedina i najlepsa kucica u mahali,nasredjenija,ispod potocic cvijece,ljeti otvoreni prozori,muzika,kroz pendzere se vidjele deke na uredno sredjenom krveteu bila je ta kuca,kuca ljubavi u mojoj mahali... :razz:
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9904
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#143

Post by Bosanac sa dna kace »

pa sta bi joj uradio?
hm, fino s*ebo joj je zivot, nece se udat u Sarajvu za zivota svog, neve je ni ovaj tespihas, ko zna sat bi mi uradili na njegovom mjestu!
a ako je vjencanje vec zakazano hm, pa eto otiso bi ja na to vjencanje fino, i fino lijepo u opstini odalamio NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!
A kad pitaju zasto; reknem ne navaljujte! Ko je*ebe zasto!

I fino lijepo se izvucem iz mase! :D
User avatar
horns&drums
Posts: 15667
Joined: 16/03/2004 16:24
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

#144

Post by horns&drums »

... neve je ni ovaj tespihas
Gnusna laz :D

Nece je samo zeniti :D

Kaze da su na pragu pomirenja, ona i njen (sad vec bivsi) decko :D , s tim da je "jebac" ima svaki drugi vikend :D
FAtka
Posts: 135
Joined: 18/04/2006 23:40

#145

Post by FAtka »

to si ti H&D bio s njom? :D
kad? :D
jesi l makar skinuo onaj tespih? :D
User avatar
ahmed&nedzad
Posts: 858
Joined: 03/06/2006 00:54

#146

Post by ahmed&nedzad »

horns&drums wrote:
... neve je ni ovaj tespihas
Gnusna laz :D

Nece je samo zeniti :D

Kaze da su na pragu pomirenja, ona i njen (sad vec bivsi) decko
:D , s tim da je "jebac" ima svaki drugi vikend :D


:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
dexcox
Posts: 385
Joined: 06/12/2004 11:06

#147

Post by dexcox »

a ima li video?
Vozdra_123
Posts: 2213
Joined: 31/12/2003 00:00
Location: SAD/Kanada

#148

Post by Vozdra_123 »

horns&drums wrote:
... neve je ni ovaj tespihas
Gnusna laz :D

Nece je samo zeniti :D

Kaze da su na pragu pomirenja, ona i njen (sad vec bivsi) decko :D , s tim da je "jebac" ima svaki drugi vikend :D
nesto meni ovdje mirise... :D

znas onaj fazon ne treba meni nego mom jaranu.... :D

koji ti auto vozis h&d :D
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#149

Post by Stitch__ »

dobro si ti to kuzno vozdra :D sad kad ponovo procitam, i meni je shuhveli :D
User avatar
dexcox
Posts: 385
Joined: 06/12/2004 11:06

#150

Post by dexcox »

Vozdra_123 wrote:
horns&drums wrote:
... neve je ni ovaj tespihas
Gnusna laz :D

Nece je samo zeniti :D

Kaze da su na pragu pomirenja, ona i njen (sad vec bivsi) decko :D , s tim da je "jebac" ima svaki drugi vikend :D
nesto meni ovdje mirise... :D

znas onaj fazon ne treba meni nego mom jaranu.... :D

koji ti auto vozis h&d :D
vozi crvenog golfa :) al nije gomorica musliman
Post Reply