sta bi ste vi uradili na njegovom mjestu?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
The_Flyer2002
Posts: 1655
Joined: 29/03/2004 20:58
Location: US
Contact:

#1 sta bi ste vi uradili na njegovom mjestu?

Post by The_Flyer2002 »

http://s2.slibe.com/image/8eef77f6-b9cf7687-dddd-jp/

a?

edit: nastavak price
idic wrote:Dnevni avaz

Epilog sex -skandala u Sarajevu


Vjerenik prijeti dečku sa fotografije


Fotografije na kojima je izvjesna djevojka sa inicijalima A.M. uhvaćena u preljubi sa svojim ljubavnikom u skučenoj unutrašnjosti njegovog automobila i dalje je top tema stanovnika naselja Hrasno.

Njenu preljubu zauvjek je ovjekovjećio prijatelj njenog vjerenika, koji je opsjednut osvetom oblijepio slike oko njenog haustora u Hrasnom. Prijateljica koja želi ostati anonimna, kaže da su objavljene fotografije poput groma odjeknule među porodicama sad već bivših vjerenika.

Porodica nesuđenog mladoženje oštro je osudila prevaru koju je učinila A.M. i poručila joj da su vrata njihove kuće za nju zauvjek zatvorena.. Preko prijateljice je A.M. poručila da je njen bivši vjerenik po naravi vrlo agresivna i opsesivna osobakoja je spremna na sve, ali nije mogla ni predpostaviti da je toliko bolestan da pošalje svog najboljeg prijatelja, koji im je trebao biti vjenčani kum, da je uhodi.
- Moj bivši vjerenik, totalna je svinja. Hvala bogu da smo prekinuli zaruke, jer sada mnogo lakše dišem. On je oduvijek bio bolesno ljubomoran i zbog toda sam imala dosta problema. Stalno me je ispitivao gdje sam bila i šta sam radila. Ukoliko bi sa posla došla i minutu kasnije, odmah bi me vrijeđao. I pored svih maltretiranja kroz koja sam prolazila, mislila sam da ga volim i željela sam se udati za njega.
Međutim taj osjećaj me je sve više popuštao kako sam upoznala drugog momka , koji je bio dosta nježniji prema meni i uz njega sam se ponovo osjećala moćnom i poželjnom. Iako nisam htjela, upustila sam se u vezu sa njim. Vjerujte nije mi bila namjera da varam svog vjerenika, ali taj drugi momak me je privukao. bez ovog skandala, zaruke bi bile prekinutejer sam odlučila kazati vjereniku da se ne želim udati za njega. Zbog svega toga ova me afera nije uopće puno pogodila i ne žalim ni za čim - rekla je A.M. čije je riječi prenjela prijateljica.
A.M. i nen novi dečko nisu se sastajali zadnjih par danazbog previše prašine koja se podigla zbog fotografija, ali su oboje odlučni nastaviti vezu.
U međuvremenu bivši vjerenik pozvao je A.M. samo jednom i uz bujicu psovki zaprijetio da će se fizički obračunati sa dečkom na fotografijama.

I on je mene varao

A.M. tvrdi da ju je bivši vjerenik u prošlosti prevario nekoliko puta, ali mu je svaki put oprostila jer ju je uvjeravao da se to više neće ponoviti. Ona ističe da njena preljuba nije nikakva osveta za ono što joj je vjerenik priredio u prošlosti već da se radi o ljubavi koju je otkrila u zagrljaju drugog momka,
Last edited by The_Flyer2002 on 22/07/2006 23:12, edited 1 time in total.
User avatar
ahmed&nedzad
Posts: 858
Joined: 03/06/2006 00:54

#2 Re: sta bi ste vi uradili na njegovom mjestu?

Post by ahmed&nedzad »

Ja taman krenuo da skeniram, i čim sam vidio naslov teme znao
sam da je to. :D :D

Image(da ne ide preko tog linka)
neupucena
Posts: 623
Joined: 05/06/2006 16:03
Location: Livada na kojoj krave zadovoljno pasu travu
Contact:

#3

Post by neupucena »

Kada bi svi radili ovo sto je on uradio s tim fotografijama, Dnevna glupost bi komotno mogla pokrenuti novi dnevni uradak, na zadatu tematiku.
Na njegov poduhvat ljepljena fotografija po Hrasnom i nemam neki komentar, mene je vise zaprepastilo da je to Dnevna glupost objavila i onako ubacila slike posvecujuci pola stranice tome.
Prava hrana za gladne svinje.
mirza
Posts: 39
Joined: 10/05/2002 00:00

#4

Post by mirza »

eh vala neka je pokazao sta kurva radi
kad se ona vec ne stidi sto bi on trebao?
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#5

Post by pirmin »

Tespih na retrovizoru mu je najjaci. :lol: :lol:
User avatar
Skyfox
Posts: 7489
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#6

Post by Skyfox »

Cudi me da nije to rijesio lomljenjem koljena i slicno, kako to kod nas inace biva. Ovo je pravo sofisticirana metoda za nas pojam... moze se reci evolucijski korak. Nije lose ali ona ga komotno moze tuziti....
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#7

Post by pirmin »

Ja sam cuo za slucaj da je jedan uhvatio svoju dragu na karanju,zatrazio od jebaca 100 DM,uramio ih i objesio na zid u stanu.
Ko god da mu je dosao u stan upitao bi znaci ta "slika" na sta bi slijedio odgovor da su to prve pare koje je dama zaradila kao kurva. :D


I tako su zivjeli sretno do kraja zivota. :D :D
mirza
Posts: 39
Joined: 10/05/2002 00:00

#8

Post by mirza »

kako ga majke ti moze tuzit??
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#9

Post by mamica papucarka »

Skyfox wrote:Cudi me da nije to rijesio lomljenjem koljena i slicno, kako to kod nas inace biva. Ovo je pravo sofisticirana metoda za nas pojam... moze se reci evolucijski korak. Nije lose ali ona ga komotno moze tuziti....
I njega i Avaz moze oglobit :oops: Da je pametna ...

Ona je kuja, a on definitivno jado kada je to morao objavit, pratit, fotografisat... A Avaz je odron od novine :oops:

A tespih u autu :shock: :D :-) Dragi Boze, svasta u Bozijoj basti :shock:
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#10

Post by shin »

Dajgle njoj tena, mora da je sa jogginga pokupio :D
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#11

Post by mamica papucarka »

mirza wrote:kako ga majke ti moze tuzit??
zadiranje u tudju privatnost, uzenimaravanje i sl...
User avatar
Meshtar
Posts: 1922
Joined: 04/02/2006 17:08
Location: Sarajevo

#12

Post by Meshtar »

Moj favorit su frotirne čarape, valjda da nogice ne nazebu :D :D

PS: Dobro je pa je lik provalio svoju vjerenicu, zamalo da je oženi.
shin
Posts: 7092
Joined: 19/09/2005 10:52

#13

Post by shin »

Ovaj nije pravi jebac, pravi jebaci imaju borice u autu.

Image

:D
User avatar
king31
Posts: 176
Joined: 27/03/2006 23:44
Location: Teotihuacán

#14

Post by king31 »

A ko kaze daj nece ozeniti?
User avatar
Meshtar
Posts: 1922
Joined: 04/02/2006 17:08
Location: Sarajevo

#15

Post by Meshtar »

king31 wrote:A ko kaze daj nece ozeniti?
Ja kažem, to mi je komšija od druga. :D
User avatar
Kona__
Posts: 666
Joined: 10/07/2006 13:55

#16

Post by Kona__ »

Meshtar wrote: Ja kažem, to mi je komšija od druga. :D
Sta ko rek'o??? :D




Ludilo, ne znam ko je od njih dvoje gluplji! :D
FAtka
Posts: 135
Joined: 18/04/2006 23:40

#17

Post by FAtka »

ovo je stvarno fuj...
time sto je oblijepio cijeli komsiluk njenim slikama samo je pokazao koliko je i on sam glup kad je htio u brak s nekim kao sto je ona
a ona brate kao da nije mogla prekinut a onda se shlatat s kim i gdje hoce..
polako fatamo sve najgore fazone iz zapadnj. svijeta...
ovo mi lici na jerry springer show-koji mrzim
štzngrm
Posts: 401
Joined: 16/03/2005 14:43

#18

Post by štzngrm »

izlijepio fotografije, pa ne može se uvijek svladati bijes
mogu zamisliti kako se osjećao kad je vidio fotografije-
ali u svemu ima neko dobro, mislim da će ova priča doprinijeti stvaranju novih radnih mjesta, dosta ljudi sumnja-dosta žena se kurva- poslije ove afere slobodni amateri fotorepoprteri biće više nego traženi-
eto rješenja za nezaposlenost- vlasti bi trebale samo da doniraju ljudima neke jeftine fotoaparate i to je to
User avatar
daduli_sa
Posts: 2039
Joined: 02/04/2005 23:16
Location: Sarajevo

#19

Post by daduli_sa »

Ja samo ne kuzim zasto je sve to objavljeno u ovim dnevnim mahalskim novinama, to jos petkom?! Jedno je da te tip slika dok se kreses sa strane, a drugo da ti slike budu objavljene u novinama! Mislim da bi cura trebala , ako je imalo pametna (Mada , sudeci po tome kako je uhvacena na djelu sumnjam da u njoj cuci neki skriveni Einstein) da tuzi ove iz (H)avaza!
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#20

Post by Bumbar »

daduli_sa wrote:Ja samo ne kuzim zasto je sve to objavljeno u ovim dnevnim mahalskim novinama, to jos petkom?! Jedno je da te tip slika dok se kreses sa strane, a drugo da ti slike budu objavljene u novinama! Mislim da bi cura trebala , ako je imalo pametna (Mada , sudeci po tome kako je uhvacena na djelu sumnjam da u njoj cuci neki skriveni Einstein) da tuzi ove iz (H)avaza!
Ni meni vala nije jasno kako su to objavili...i to preko pola stranice fino...
mr`mirza
Posts: 92
Joined: 20/03/2004 18:51

#21

Post by mr`mirza »

Tip je prava legenda. Svaka mu cast. Sad ce se kurava udati al u qurcu.
User avatar
Chischo
Posts: 883
Joined: 06/06/2004 22:20
Location: Sarajevo

#22

Post by Chischo »

svaka cast frajeru...
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#23

Post by Murat Sabanovic »

zasluzila je
User avatar
maccarona
Posts: 13675
Joined: 06/07/2005 00:47
Location: u tvom profilu

#24

Post by maccarona »

svasta ima :D
a baska tespih u autu :-) :-) :-)
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#25

Post by Stitch__ »

uradio bih isto sto i on :D a vi sto serete (prijatno :D ) po avazu, :D PROCITAJTE TEKST, pa nadjite i jednu osnovu za tuzbu :lol: ime, slika? u CIJU privatnost??


da ne spominjemo sto pojma nemate koliko je novina prodala ova vijest :D citav grad je brujao o tome :D

jel valja govno :D
Post Reply