Šta ako je davno išao prostitutkama?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#201 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by fatamorgana »

azurna_obala wrote:U tom slučaju, nek se prostitutkama i vrati...nije ništa drugačiji od njih, ako se već s njima družio.
Dežurna moralistkinja?
User avatar
anthraxQ
Posts: 1936
Joined: 14/07/2010 11:26
Location: sretan sam što osjećam,da nisam kao drugi,ne zatupljuju me medijima,u podsmijehu sam prvi

#202 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by anthraxQ »

azurna_obala wrote:U tom slučaju, nek se prostitutkama i vrati...nije ništa drugačiji od njih, ako se već s njima družio.

ne, neee...

ne postavljati se kao moralni autoritet. ;-)
User avatar
carlos acosta
Posts: 654
Joined: 03/10/2011 00:34
Location: mozda je vrijeme da si priznas da na svijetu nema niceg osim sna

#203 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by carlos acosta »

azurna_obala wrote:U tom slučaju, nek se prostitutkama i vrati...nije ništa drugačiji od njih, ako se već s njima družio.

zasto konstantno vrijedjate prostitutke???
i one su ljudi, posteno zaradjuju svoje novce
ne kradu ni od koga, ne ubijaju, mislis da one vole da ih svaki debil sa sto maraka u dzepu moze odraditi?
oridjidji
Posts: 5811
Joined: 07/09/2009 10:07

#204 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by oridjidji »

HAVANA wrote:Jel ko iso u parenclub? :run:
prvi put čujem ... :D
User avatar
azurna_obala
Posts: 5571
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#205 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by azurna_obala »

:lol: :lol: :lol: :lol: vidi ih kako ih brane....jok jok...nevjerovatno....
Onda se duboko ispričavam :lol: :lol: :P :P
Ako vi muški ne biste imali ništa protiv, ali ama baš ništa da znate da je vaša djevojka bila prostitutka onda OK :lol: :lol: :lol:

sumnjivo ovo brate :shock: :lol: :lol: :lol:
User avatar
carlos acosta
Posts: 654
Joined: 03/10/2011 00:34
Location: mozda je vrijeme da si priznas da na svijetu nema niceg osim sna

#206 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by carlos acosta »

azurna_obala wrote::lol: :lol: :lol: :lol: vidi ih kako ih brane....jok jok...nevjerovatno....
Onda se duboko ispričavam :lol: :lol: :P :P
Ako vi muški ne biste imali ništa protiv, ali ama baš ništa da znate da je vaša djevojka bila prostitka onda OK :lol: :lol: :lol:

sumnjivo ovo brate :shock: :lol: :lol: :lol:

ako nema kakvih bolestina, a dobra je pravo, zasto da ne
User avatar
anthraxQ
Posts: 1936
Joined: 14/07/2010 11:26
Location: sretan sam što osjećam,da nisam kao drugi,ne zatupljuju me medijima,u podsmijehu sam prvi

#207 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by anthraxQ »

azurna_obala wrote::lol: :lol: :lol: :lol: vidi ih kako ih brane....jok jok...nevjerovatno....
Onda se duboko ispričavam :lol: :lol: :P :P
Ako vi muški ne biste imali ništa protiv, ali ama baš ništa da znate da je vaša djevojka bila prostitka onda OK :lol: :lol: :lol:

sumnjivo ovo brate :shock: :lol: :lol: :lol:
ne shvataš. živo me zaboli za prostitutkama...

stvar je da ljudima općenito ne treba pričati sa 'moralnog balkona' i odozgo dobacivati ko je kakav.

svako padne s tog balkona... a i ovi iznad, i ovi ispod, su isti.
User avatar
anthraxQ
Posts: 1936
Joined: 14/07/2010 11:26
Location: sretan sam što osjećam,da nisam kao drugi,ne zatupljuju me medijima,u podsmijehu sam prvi

#208 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by anthraxQ »

carlos acosta wrote:
azurna_obala wrote::lol: :lol: :lol: :lol: vidi ih kako ih brane....jok jok...nevjerovatno....
Onda se duboko ispričavam :lol: :lol: :P :P
Ako vi muški ne biste imali ništa protiv, ali ama baš ništa da znate da je vaša djevojka bila prostitka onda OK :lol: :lol: :lol:

sumnjivo ovo brate :shock: :lol: :lol: :lol:

ako nema kakvih bolestina, a dobra je pravo, zasto da ne

smije li se nju isprepadati u krevetu kao svoju djevojku?

:D
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#209 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by fatamorgana »

azurna_obala wrote::lol: :lol: :lol: :lol: vidi ih kako ih brane....jok jok...nevjerovatno....
Onda se duboko ispričavam :lol: :lol: :P :P
Ako vi muški ne biste imali ništa protiv, ali ama baš ništa da znate da je vaša djevojka bila prostitutka onda OK :lol: :lol: :lol:

sumnjivo ovo brate :shock: :lol: :lol: :lol:
smells like religious spirit ....
User avatar
carlos acosta
Posts: 654
Joined: 03/10/2011 00:34
Location: mozda je vrijeme da si priznas da na svijetu nema niceg osim sna

#210 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by carlos acosta »

anthraxQ wrote:
carlos acosta wrote:
azurna_obala wrote::lol: :lol: :lol: :lol: vidi ih kako ih brane....jok jok...nevjerovatno....
Onda se duboko ispričavam :lol: :lol: :P :P
Ako vi muški ne biste imali ništa protiv, ali ama baš ništa da znate da je vaša djevojka bila prostitka onda OK :lol: :lol: :lol:

sumnjivo ovo brate :shock: :lol: :lol: :lol:

ako nema kakvih bolestina, a dobra je pravo, zasto da ne

smije li se nju isprepadati u krevetu kao svoju djevojku?

:D

sve je dozvoljeno, samo me plasi da bi poslije seksa htjela da naplati
jbg, navike se tesko mijenjaju :D :D
User avatar
anthraxQ
Posts: 1936
Joined: 14/07/2010 11:26
Location: sretan sam što osjećam,da nisam kao drugi,ne zatupljuju me medijima,u podsmijehu sam prvi

#211 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by anthraxQ »

ma hajde... dadneš joj žetona. :lol:
User avatar
azurna_obala
Posts: 5571
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#212 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by azurna_obala »

Prostitukama bih oprostila, al ne i njemu :lol: :lol: :lol:
User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#213 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by fatamorgana »

azurna_obala wrote:Prostitukama bih oprostila, al ne i njemu :lol: :lol: :lol:
ženska solidarnost, :lol:
User avatar
azurna_obala
Posts: 5571
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#214 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by azurna_obala »

fatamorgana wrote:
azurna_obala wrote:Prostitukama bih oprostila, al ne i njemu :lol: :lol: :lol:
ženska solidarnost, :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
carlos acosta
Posts: 654
Joined: 03/10/2011 00:34
Location: mozda je vrijeme da si priznas da na svijetu nema niceg osim sna

#215 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by carlos acosta »

ej kad smo vec kod toga, malo offtopic, ali zasto se za prostituciju uvijek govori najstariji zanat??
nije mi to bilo najjasnije nikad
ocekujem ozbiljne odgovore :D :D
oridjidji
Posts: 5811
Joined: 07/09/2009 10:07

#216 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by oridjidji »



Oprosti bilo je nesvijesno ... Al ti mi samo kažeš to je nedopustivo!!!
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#217 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by pustopoljina »

HAVANA wrote:Jel ko iso u parenclub? :run:
je li ovo swingerclub?
ne znam...nista nije bez posljedica...zavisi od odgoja,shvatanja...nekad je bolje ne cackati mecku.

hm...ne znam...mislim da bih kontala da me lik ne voli i da sigurno u meni ne vidi "the one" da mi to predlozi.
a da mi to predlozi nakon djece i puno godina braka...onda bih i razmislila.
hah, ali tada bi svi bjezali od nas :lol:
User avatar
Tvrdokorna mrlja
Posts: 4203
Joined: 04/10/2011 23:45

#218 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by Tvrdokorna mrlja »

nemam pojma,ovo je vjerovatno pitanje za zene.
al eto..
ja sam malo lutao po onim srednjobosanskim nekad,malo virio po amsterdamu,hamburgu i antverpenu...cisto da upoznam tu subkulturu..i nije me se dojmilo nesto,premda mogu istaci razliku u tome da su ove nase,dok su bile po bosni ukrajinke,rumunke i moldavke,vise od svega bile roblje,te da se sex s njima nekako moze poistovijetiti sa zestokim tjelesnim iskoristavanjem,odnosno nekom vrstom silovanja,dok je vani to vise kupi-prodaj odnos ugovornih strana,to je njima neki freelancer posao i maltene dok se tusiras dobijes racun sa obracunatim porezom i taksom za koristenje vode.

tako da..
i s jedne i sa druge strane mi je to fuj,nit silovanje,nit taj merkator odnos sa ovima iz izloga ne odgovaraju mom senzibilitetu
User avatar
ljevoruki
Posts: 4747
Joined: 20/05/2011 22:49

#219 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by ljevoruki »

Zasto brzi Joe ne voli koristiti kondom?
Ne podnosi miris spaljene gume. :D

Jeste li ikad razmislili da je nekad zdravo i pozeljno pristaviti u drugu rupu, cisto promjene radi? :run:
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#220 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by ljubav_aha »

zelenashica wrote: Naravno svodi se na sex....ali nije isto ući u radnju i za novac kupiti kutiju cigareta ili isprositi kutiju cigareta....bar meni night stand liči na prosijački čin dok je prostituisanje poštena kupnja usluge.
one night stand je na doborvoljoj bazi oboje,a mnoge zene rade kao prostituke jer su bijelo roblje,plus,cak i na zpadu,rade doticni posao sa eskluzivinim gadjenjem i prilicnom dozom alkohola ili laksih droga :!: :| a tako nesto mnogim muskarcima nije ni vazno,ah,ko je njoj kriv sto je "izabrala" takav zivot :!: :skoljka: davanje usluge klijentali nema veze sa postenim poslovanjem,s obzrim na status zene u takvom zanimanju,a ni postena kupovina takvih usluga nema veze sa postenjem ,jer doticni zna sto se krije iza takvog poslovanja :!:
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#221 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by ljubav_aha »

Chmoljo wrote:
PalaSa Marsa wrote: A sve ovo moze da te kosta, to jes' da dobijes kusur u obliku neke bolestine. Mislim daj, jeftino, ne zezeas se, platis i svi mirni. Mislim ovo vazi garant za one ljude koji misle samo na sebe i ne na druge, i ne na zenu i ne na eventualnu djecu koju je izrodio recimo sa svojom zenom.
bilo bi lijepo da si pročitala otpočetka. kakva žena, kakva djeca?

osim toga, što se bolesti tiče i to je u uvodnom postu odbačeno, i nije o tome riječ. a kurtoni, jes da nisu jeftini za studenta, ali i bauštelac na minimalcu ih može sebi priuštiti.
kako ces Chmoljo odbaciti bolestine,znas da nema garancije :D :lol:

PalaSa Marsa :thumbup:
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#222 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by ljubav_aha »

Chmoljo wrote:
PalaSa Marsa wrote: Nisu Boga mi floskule bile nikakve, pa ti sad kako hoces. :)

Ma ne znam, sta ja znam, valjda zato pitam. :zoka:

Nemam pojma sta bi da je is'o kod njih, mozda bi mi to govorilo dosta toga o njemu kako licnosti, a s'druge strane, ne znam.. vjerovatno iz razloga sto covjek nije im'o takvih situacija pa ono.. :|
otići kurvi ispod mosta kod Wise, ili otići kurvi u Amsterdam je razlika. ogromna. to su ljudi već pominjali.
razlika je samo jedna:prva nema ni zdrastveno osiguranje,a druga ima redovne preglede , prva nije sofisticirna,a druga ima status jer je eto certificirana prema necijim kriterijumima poslovanja

a tek kad pomislim ko su vlasnici/vlansnice javnih kuca :D

razlike u sustini nema,lako ih je postaviti na pravo mjesto,ali iz vlasitih ciljeva,ko koga ovdje laze , osim sto osoba laze sebe ;-)
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#223 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by ljubav_aha »

pustopoljina wrote:mene vise sva ta prica o seksu nervira...
kako mislimo kolonizirati planete, kad smo u glavi ostali u srednjem vijeku, grijehu i kazni...pa je seks jos uvijek unosan biznis.
:-D :thumbup:
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#224 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by HAVANA »

pustopoljina wrote:
HAVANA wrote:Jel ko iso u parenclub? :run:
je li ovo swingerclub?
ne znam...nista nije bez posljedica...zavisi od odgoja,shvatanja...nekad je bolje ne cackati mecku.

hm...ne znam...mislim da bih kontala da me lik ne voli i da sigurno u meni ne vidi "the one" da mi to predlozi.
a da mi to predlozi nakon djece i puno godina braka...onda bih i razmislila.
hah, ali tada bi svi bjezali od nas :lol:


Gluho bilo,dje cu zenu vodit tamo...udavio bi nekog... :evil: :lol:
Davno nekad(hebo mater kod mene sve davno,jesam ostario :cry: ) nagovorili me ovi moji da odemo...haj reko havana...moras ti sve probat...makar jednom...samo malkice :lol: i odem ja... :shock: ja cudna svijeta...ma nikog ja dofatio nisam :-) muz sa zenom...vlastitom...zena sa muzem...vlastitim...gomila rsuza...tarlaha ko koga stigne :-) ja se sanka ufatio,pijem pivu...u crnim gacama :lol: smijem se ovim mojim budalama...viknem ponekad...nemoj bolan ubice te coek...to mu zena... :cry: :lol: kaze ovaj moj...jesi i ti budala...pa zato su i dosli :D previse je to za moj mozak... :roll: al drago mi je da sam i to vidio :D
A amsterdam ko amsterdam...ko je bio a nije bio u fenjerima,muzeju,zapalio joint u buldogu , probao svemirski kolac...ko da nije ni bio... :skoljka: :D Uf sto volim taj grad...svega ima nadrobljenog...i finog i loseg...i lijepog i ruznog...i pametnog i ludog...bas po mom ukusu...I sad volim otici,al ko kakav ciko...sad hodam sa zenom i djecom i sjecam se,u sebi... :lol: a naglas im objasnjavam e ovo je centralna stanica...ovde je muzej...ovde imaju lijepe majice sa stampom...a vidi finih klompi... :D :lol:
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#225 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by Ridjobrki »

Ne bih bio sa curom koja je plaćala za seks. Odmah bi mi bilo jasno da je riječ o izrazito neekonomičnoj osobi čim baca šolde na nešto što je tako lako dobiti besplatno. Takva sigurno ne kupuje ni na rasprodajama, debelo zaguljuje krompir a paradajz iz sopstvena uzgoja joj je zacijelo misaona imenica. To bi po mrvama moglo hodati i ne vidim tu osnove za neki perspektivan odnos.
Post Reply