Šta ako je davno išao prostitutkama?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Eborg
Posts: 10629
Joined: 20/09/2006 20:58
Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...

#1 Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by Eborg »

Neku noć izleti neka poluintelektualna rasprava u miješanom muško-ženskom društvu o tome da li su muškarci koji su koristili usluge prostitutki u svojoj prošlosti gadni ženama ili ne i čuo sam dosta ženskih mišljenja koja su me poprilično iznenadila.

Dakle, ako zamislimo da je muškarac s kojim ste u vezi nekad u svojoj prošlosti otišao na "druženje" sa nekom prostitutkom, kako to utječe na vas? Pretpostavimo da je ili koristio zaštitu ili da se testirao tako da taj zdravstveni element uopće nije sporan i nije element ove priče.

1) Je li vam to svejedno ili ne?
2) Igra li vam ulogu je li to recimo bilo u Amsterdamu ili recimo Bugojnu? :D
3) Je li vam svejedno je li to bilo jednom ili nekoliko puta?
4) Da li biste isto reagovale da to saznate na petom sastanku ili nakon godinu dana veze?

Ono što me najviše začudilo je što većina djevojaka to ostavlja u prošlosti i kaže da nema prevelike razlike između odlaska kod prostitutke i seksa za jednu noć između dvoje ljudi koji se upoznaju na nekom izlasku te stoga to ne uzimaju za veliku stvar. Svjestan sam da percepcija prostitucije nije ista u našem prilično konzervativnom društvu i nekim tradicionalno liberalnijim zemljama ali ovo me baš iznenadilo. Ne znam, uvijek sam nekako mislio da bi se svaka žena zapitala s kakvim je to muškarcem ako već isti mora da se "olakšava" na takve načine. Mislim, ako mu je baš tolika kriza, pa valjda uvijek ima neki kanal ili stranica. :D Uvijek sam mislio da je to "no-no" što se tiče žena, isto kao da joj priznaš da si u vojsci tarabio najboljeg jarana u momentima krize. :lol:

Stoji da je to bilo u prošlosti no zar zaista nemate zamjerki prema takvim stvarima iako su bile mjesec, godinu, deset godina prije vas?
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#2 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by MedenoSrce »

Nemam lijepo misljenje o muskarcima koju razmisljaju da "mu je svugdje bolje nego u gacama".
Nemam lijepo mišljenje o mučkarcima koji nisu izbirljivi i mogu sa svakom voljnom imati odnose.
Ako je davno išao prostitutkama mislim da bi me spopala blaga mučnina na to saznanje ali isto tako vjerujem da svako može evoluirati ili što bi se reklo, doći tobe.
Nemam ništa protiv da posjeti striptiz klub, može vala i mene povesti to mi je uvijek bila želja :D
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#3 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by JThomas »

znaš kako kaže u alan fordu: to su laži, a i bilo je davno 8-)
User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42259
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#4 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by Mis mekinjas »

MedenoSrce wrote:Nemam lijepo misljenje o muskarcima koju razmisljaju da "mu je svugdje bolje nego u gacama".
Nemam lijepo mišljenje o mučkarcima koji nisu izbirljivi i mogu sa svakom voljnom imati odnose.
Ako je davno išao prostitutkama mislim da bi me spopala blaga mučnina na to saznanje ali isto tako vjerujem da svako može evoluirati ili što bi se reklo, doći tobe.
Nemam ništa protiv da posjeti striptiz klub, može vala i mene povesti to mi je uvijek bila želja :D
Što se čudiš, i štane voliš, kad vidim kakvih ima trudnica, stvarno pomislim: "A i muško može svašta :dance: ..." :-) :roll:
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#5 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by MedenoSrce »

Mis mekinjas wrote:
Što se čudiš, i štane voliš, kad vidim kakvih ima trudnica, stvarno pomislim: "A i muško može svašta :dance: ..." :-) :roll:
Znam ja kakve je vecina, al mene vecina ne zanima :wink:
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#6 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by pustopoljina »

ne bi mi bilo svejedno da saznam da je obilazio rupace po bosni sa bijelim robljem. jednom sam cak cula od jednog takvog da "one mogu birati sta ce raditi"...dobijem sadisticki poriv momentalno.
ako je zivio/zivi u zemljama poput holandije, njemacke...ocekujem da je barem pokusao, ako ne i uradio. muskarci su prilicno povodljivi, i da ih je petorica, ako jedan kaze idemo- drugi nece da ispadnu papci i kukavice.
obicno su se zalili da su brze zavrsili, nego sto im je trebalo da se skinu. sad...da znam da se navadio na te usluge...opet bih se zapitala, zar nije bio u stanju imati curu?
nije mi to drama.
drama mi je ako takav ima neka ocekivanja spram cura. ono, dvostruka mjerila...
User avatar
Voodoo Kotlić
Posts: 45
Joined: 29/03/2011 21:09

#7 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by Voodoo Kotlić »

svoj odgovor ću formulisati kao obrnutu filozofiju luja petnaestog: 'prije mene potop!'
cucamonga
Posts: 529
Joined: 29/06/2011 09:30

#8 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by cucamonga »

strašan grijeh otici prostitutki nema sta.

odmah polit benzinom i užgat tog besramnika :lol:

pored toliko "dama" koje traze "finansijski sposobnog", "situiranog", "kulturnog" "gospodina" "koji zna sta hoce u zivotu". :lol: :lol: :lol:


dno dna ili vrh licemjerja - kako kome i kako ko s'vati :D :mrgreen:

mislim ovo su trenutne koje su mi pale na pamet. :D :mrgreen:
Last edited by cucamonga on 16/10/2011 16:32, edited 1 time in total.
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 11993
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#9 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by Ma.Le.Na »

hm
ako pocnes o tome razmisljat onda se svodi i na razmisljanje o svim proslim partnerima..bilo to u vezi ili one night stand
na kraju krajeva sta je razlika izmadju prostitutke ili one night standa..? mislim za sadasnju djevojku.. :? :?

licno...najbitnije mi je zdravlje...
ne kazem da mi je sad svejedno ako dragi ima rekord iza sebe :roll: ali razlika prostitutke ili one night standa - meni nije velika..ili sponzoruse i prostitutke..
hm ne znam...lupam gluposti fkt :oops:
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#10 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by zelenashica »

1) Je li vam to svejedno ili ne?
2) Igra li vam ulogu je li to recimo bilo u Amsterdamu ili recimo Bugojnu? :D
3) Je li vam svejedno je li to bilo jednom ili nekoliko puta?

Uopšte me ne smeta ništa što ima veze s njegovom sexualnom prošlošću prije mene.
Sve što se desilo PRIJE nije mi ni na kraj pameti da razbijam glavu s tim.Jedino što mogu od njega tražiti je dokaz da je zdrav,da ne daj bože nije fasovao neku bolest.
Na kraju krajeva draže mi je da je davno išao prostitutkama,pošteno platio uslugu,nego neku ženu lagao,obećavao i šta sve ne za jednu noć uživanja.Čisto pošteno odradio fiziOlošku potrebu,uredno platio ha ja.....bože moj potreba ko potreba,posao ko posao.
Koliko para toliko muzike,ha ja...kako rekoh u prvom pitanju ne zanima me pa me i ne zanima je li Amsterdam,Bugojno....prošlost i neka ostane gdje jeste.
4) Da li biste isto reagovale da to saznate na petom sastanku ili nakon godinu dana veze?
Voljela da to saznam ranije,čisto radi onog da mi ne kaže neko drugi prije njega.
User avatar
Baby Jane
Posts: 1261
Joined: 01/09/2006 12:58

#11 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by Baby Jane »

Nesto kontam, odgovor na ovo pitanje je identican onome na pitanje "da li bi vam smetalo da znate da vam je djevojka/ zena davno nekad bila prostitutka?"

Kako kome...al' vecinu bi zuljalo.
User avatar
S13S
Posts: 263
Joined: 09/10/2011 01:25
Location: kod škole

#12 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by S13S »

Baby Jane wrote:Nesto kontam, odgovor na ovo pitanje je identican onome na pitanje "da li bi vam smetalo da znate da vam je djevojka/ zena davno nekad bila prostitutka?"

Kako kome...al' vecinu bi zuljalo.

objasnila....kako god....nije svejedno !
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#13 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by zelenashica »

Baby Jane wrote:Nesto kontam, odgovor na ovo pitanje je identican onome na pitanje "da li bi vam smetalo da znate da vam je djevojka/ zena davno nekad bila prostitutka?"

Kako kome...al' vecinu bi zuljalo.
Naravno da nije svejedno.....ipak je to malo teško za svariti svakom muškarcu pa i ženi ako je riječ o muškarcu koji se bavio sličnim poslom.
cucamonga
Posts: 529
Joined: 29/06/2011 09:30

#14 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by cucamonga »

zavisi sta se pod prostitutkom podrazumijeva - imao sam ribu koja je imala 15tak frajera prije mene i nisam imao apsolutno nista protiv - razisli smo se zbog nekih trivijalnih gluposti - ako je to prostitutka onda ga jebi :mrgreen:

ne bih imao nista protiv ni da budem sa bivsom prostitutkom u vezi ako znam da je treba vozdra i ako meni moze biti fino sa njom i ako mi se svidja fizicki - prema tome ako me to svrstava u svaštojeba i opet ga jebi :mrgreen:
Last edited by cucamonga on 16/10/2011 16:55, edited 1 time in total.
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#15 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by Officer Crabtree »

cucamonga wrote:zavisi sta se pod prostitukom podrazumijeva
pa ako ti popuši i vidiš u njenim očima da to nije uradila za svoju zemlju
PalaSa Marsa
Posts: 18966
Joined: 11/09/2008 11:48
Location: Where the Moon play with the Stars :)

#16 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by PalaSa Marsa »

Prvo bi ga poslala na pregled kod Dr-a :lol: i to detaljni. :D
ella.ella
Posts: 114
Joined: 21/06/2010 21:17
Location: Sarajevo-Tuzla

#17 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by ella.ella »

ih sad, vi odoooste daleko sa prepravljanjem pitanja na temu.
onda se moze pitati i da li bi vam djeci smetalo da saznaju da im je:
a) tata ucio zanat kod prostitutke
b) da im je mama bila bivsa prostitutka
pogotovo mislim na zensku djecu. a djeca uvijek sve saznaju.

ili moze se postavit pitanje i drugacije:
da li bi vama smetalo da vam je babo isao kod prostitutke, a mama bila bivsa nocna ptica.

ili
koliko vam je mama imala seksualnih odnosa prije vaseg tate ...

htjela sam reci: nemojte sad sirit pricu, coek fino objasnio temu. ja mogu reci da sam ja svom bila jedina i on meni jedini :) i moram priznati da mi je taj osjecaj neopisiv, maltene svet, osjecas se da si najvaznija i da ti je sudbina tako namijenila, ali da ne padam previse u romantiku ili patetiku ili price o princu na bijelom konju odoh s teme :run:
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#18 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by pustopoljina »

kad se u bosni legalizira prostitucija, tad ce mi biti svejedno da li je bugojno ili amsterdam.
dok god necije sestre i kcerke pod izgovorom bolje buducnosti, preko sumnjivih agencija, budu drzane u nasoj zemlji, bez pasosa, zdravstvene njege, fizicki zlostavljane, drogirane i unistavane kao osobe- do tada ce mi se gaditi ljudi koji placaju njihovim gazdama za praznjenje svojih jaja.
i nikome nije zao kad takva umre od osam bolesti, kao pasce, u nekom nasem gradu...i svi fini i posteni...sa svojim fizioloskim potrebama. fuj.
nasa zemlja je na ruti trgovine zenama i kome to ne smeta- svaka mu cast.
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#19 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by zelenashica »

pustopoljina wrote:kad se u bosni legalizira prostitucija, tad ce mi biti svejedno da li je bugojno ili amsterdam.
dok god necije sestre i kcerke pod izgovorom bolje buducnosti, preko sumnjivih agencija, budu drzane u nasoj zemlji, bez pasosa, zdravstvene njege, fizicki zlostavljane, drogirane i unistavane kao osobe- do tada ce mi se gaditi ljudi koji placaju njihovim gazdama za praznjenje svojih jaja.
i nikome nije zao kad takva umre od osam bolesti, kao pasce, u nekom nasem gradu...i svi fini i posteni...sa svojim fizioloskim potrebama. fuj.
nasa zemlja je na ruti trgovine zenama i kome to ne smeta- svaka mu cast.
Ti sad ode u poslovnu politiku prostituisanja :roll:
To je problem države da istu leglizuje ili zabrani.
User avatar
Teta Macheta
Posts: 138
Joined: 09/09/2011 19:55
Location: Šeher Sarajevo

#20 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by Teta Macheta »

Eborg wrote:
Ono što me najviše začudilo je što većina djevojaka to ostavlja u prošlosti i kaže da nema prevelike razlike između odlaska kod prostitutke i seksa za jednu noć između dvoje ljudi koji se upoznaju na nekom izlasku te stoga to ne uzimaju za veliku stvar. Svjestan sam da percepcija prostitucije nije ista u našem prilično konzervativnom društvu i nekim tradicionalno liberalnijim zemljama ali ovo me baš iznenadilo.
E vidiš, meni je jako bitno da li je išao kod prostitutke ili je bio one night stand. Sa prostitutkom u prošlosti
imala bih uviejk osjećaj da je baš bio pao na niske grane i onda je morao imati sex za novac.
To bi ga stvarno oborilo skroz u mojim očima i to bi mi smetalo. S druge strane oko one night stand
se ipak morao na neki način potruditi i dokazati. Razumjevanja za to bi imala jer dugo radi posla i putovanja
nije imao vremena za ozbiljnu vezu. Ipak da bi muškarac ostao normalan mora imati sex, ko tvrdi suprotno neka
malo bolje pogleda kako izgledaju životi i interesovanja 40, 45 godišnjih samaca... :sad:
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#21 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by pustopoljina »

blago tebi.
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#22 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by Officer Crabtree »

E vidiš, meni je jako bitno da li je išao kod prostitutke ili je bio one night stand. Sa prostitutkom u prošlosti
imala bih uviejk osjećaj da je baš bio pao na niske grane i onda je morao imati sex za novac.

čuj, da bi imao redovan seks na "one night stand" način onda bi morao promjeniti više treba ... pa me čisto zanima kakav bi tu imala osjećaj...
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#23 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by zelenashica »

Teta Macheta wrote:
Eborg wrote:
Ono što me najviše začudilo je što većina djevojaka to ostavlja u prošlosti i kaže da nema prevelike razlike između odlaska kod prostitutke i seksa za jednu noć između dvoje ljudi koji se upoznaju na nekom izlasku te stoga to ne uzimaju za veliku stvar. Svjestan sam da percepcija prostitucije nije ista u našem prilično konzervativnom društvu i nekim tradicionalno liberalnijim zemljama ali ovo me baš iznenadilo.
E vidiš, meni je jako bitno da li je išao kod prostitutke ili je bio one night stand. Sa prostitutkom u prošlosti
imala bih uviejk osjećaj da je baš bio pao na niske grane i onda je morao imati sex za novac.

To bi ga stvarno oborilo skroz u mojim očima i to bi mi smetalo. S druge strane oko one night stand
se ipak morao na neki način potruditi i dokazati. Razumjevanja za to bi imala jer dugo radi posla i putovanja
nije imao vremena za ozbiljnu vezu. Ipak da bi muškarac ostao normalan mora imati sex, ko tvrdi suprotno neka
malo bolje pogleda kako izgledaju životi i interesovanja 40, 45 godišnjih samaca... :sad:
Zbilja su nam misljenja definitivno različita ali naravno svako ima pravo na svoje.
Ja eto totalno drugačije gledam na ovo boldirano.
Meni plaćanje sexa nije nimalo odraz padanja na niske grane(možda ranije jeste bio,ali ljudi se mijenjaju kroz godine pa haman i ja).
U neku ruku plaćanje sexa ima i kako već rekoh onu stranu karaktera.Zasto se bezveze nekome "prodavati, glumiti i pričati bajke" ako već imaš opciju platii-uživaj.Bez veze mi je dokazivanje i trud za night stand vezu jer takva veza je samo na kraju se svodi na sex.U mojim očima više padaju oni koji glume trud i dokazivanje nego oni koji uđu,plate i obave potrebu.
User avatar
pape
Posts: 6833
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#24 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by pape »

Hajde, hajde, .... sta ste skocili na prostitutke, regularnije su u svom zanimanju od vecine ostalih trgovaca, a njihov posao je trgovina i nista drugo od toga. U koliko trgovina vam prodaju robu sa isteklim rokom trajanja? U koliko trgovina vam kruh daju golom rukom sa police, pa ga stavite u prljavu korpu?
Naravno, govorim o ovim registriranim, "iz izloga", na zapadu, .... one druge, ulicarke, ... su potpuno druga prica.
Ove registrirane su pod obaveznim ljekarskim nadzorom i prodaju svoje usluge transparentno. Oshajcujes je i pitas za cijenu usluge, ... ako smatras da je skupo, ... ne uzimas, ... ili, obratno, ... uzimash i uzivas, kao na nekoj dobroj pozorisnoj predstavi, utakmici, ... hercegovackoj janjetini, sa dobrom salatom, a sve zalijevas hladnom pivom.
Povrh toga, .... obostrano nemate nikakvih obaveza jedno prema drugom, .... i ona i ti znate zbog cega ste tu, ... ona da rasiri noge, a ti da ga zakucas, posteno platis dogovoreno, na isti nacin kao kad placas janjetinu, i kraj price.

Nisam nikada koristio njihove usluge, ali necu se zakleti da mozda i necu, ... ima ih da ti oko stane, .... :-) :dance:
Gospoda Ministarka
Posts: 4111
Joined: 04/07/2009 12:46

#25 Re: Šta ako je davno išao prostitutkama?

Post by Gospoda Ministarka »

.
Last edited by Gospoda Ministarka on 18/01/2012 12:51, edited 1 time in total.
Post Reply