SS Lazio - fan klub!!!

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#451 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Šta ovo Torino neće da putuje u Rim i pored toga što imaju dovoljan broj igrača da se utakmica održi i što nemaju više pravo na odgodu (bar koliko znam)?
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#452 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Point. »

Prave se pametni. Pravila su sasvim jasna. I Genoa je igrala sa Napolijem a imali su više zaraženih od Torina sada. Pa i Lazio je igrao sa B ekipom neke tekme zbog covida.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#453 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Valjda igraju na kartu Napolija, ali to je sasvim drugačija situacija bila. Službeno 3:0 i ćao ragaci.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#454 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Eto, nije se ni odigralo. Cirkus se nastavlja. Ovime se definitivno dovodi u pitanje regularnost takmičenja. Ne znamo koliko će sve ovo trajati, ali definitivno bi morali naći neko jedinstveno rješenje za ovakve situacije.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#455 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Ovo će Inzaghi 100% izvesti protiv Juventusa.

Reina
Patric-Acerbi-Musacchio
Marušić-Sergej-Leiva-Alberto-Lulić
Immobile-Correa
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#456 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Ne zna čovjek šta više da kaže. Sljedeću utakmicu igrati Marušić-Acerbi-Lulić nazad i tako dok se dvojica povrijeđenih ne vrate. Protiv jačih ekipa 4-4-2. Hoedta i Patrica ne ubacivati. I ovo što je večeras izmiješao je nerazumno. Vezni red sa svim izmjenama ne bi dao gol da se do sutra igralo, a Muriqi i Caicedo mu u napadu. Immobile već 5 utakmica bez gola. Što je najgore nije se ni sastavio sa loptom. Teška nas vremena stigla.
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#457 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Point. »

Može komotno igrati da 4 pozadi, ne znam koji kurac je toliko tvrdoglav i nastavlja sa 3 kad nemaš kvalitet za to, posebno kako nema staklenih Felipe i Radua.

Marušić-Acerbi-Musacchio-Lulić može komotno dok se oni ne vrate.

Kad ti mrtvi Morata uvali dva komada, upucaj se. Baš i kao protiv Milana, Inzaghi uradi dvije glupe izmjene i odmah fasovaše gol. Što znači da on ništa ne uči od svojih grešaka, nego ih nastavlja činiti i nada se drugačijem ishodu. Ne može tako. Zasitio sam se i njega i njegove taktike. Hvala za sve Simeone i hajmo u restart sa novim idejama. Dati šut kartu i Tareu, taj mamojebač nas je uništio zadnja dva mercata. Spičkao je ogroman novac na ublehe od igrača, Durmisi, Jony, Berisha, Muriqi, Fares, Hoedt, Escalante su čisti promašaji, jedino Reina što se ustalio u ekipi. Ne može to tako, glave su padale i za manje.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#458 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Ono sinoć je bio vrh njegove gluposti. Patric mu u veznom redu. Još je nekakvu kurčevitu izjavu dao poslije utakmice. On se odavno pogubio, a ovo je samo vrhunac. Razići se na kraju sezone i kraj priče. Definitivno nema više smisla nastaviti dalje. Što se mene tiče, protiv slabijih ekipa može 3-5-2 jer možemo podnijeti, ali protiv jačih nema šanse. Neće biti lahko ni protiv Crotonea. Oni se dobro postave na početku utakmice. Ako ne bude rani gol, možemo neko iznenađenje u vidu remija da gledamo. Mi moramo kako god znamo i umijemo uzeti 6. mjesto.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#459 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by ultima_palabra »

Bas lose onako kapitulirati od onakvog sastava Juvea, i to nakon vodstva 0-1.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#460 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Opet Panter vadi situaciju. Nadam se da su uvidjeli koliko su se ogriješili od čovjeka i nadam se da će izgladiti odnos i da će ostati u klubu i sljedeću sezonu, inače smo nadrljali sa Muriqijem u napadu, pošto mislim da neće trošiti novac na napad, jer će trebati mnogo nadoknaditi u odbrani i u vezi.

To su samo želje. Očekujem opet sve po starom. Od danas se više ne sekiram. Mrtvi Crotone nam dao dva gola. Da je onaj treći ušao, to bi bilo to. Nama veoma loše funkcionišu strane. Gotovo da nema ubačaja Marušića i Faresa. Potpuno su nevidljivi. Ovo forsiranje sredine i dva igrača ne može proći ni protiv Crotonea, a kamo li protiv jačih ekipa. Morat će mijenjati taktiku.

Sada protiv Bayerna neka se organizuju kako god znaju da razlika ne bude veća od tri gola.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65592
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#461 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by _BataZiv_0809 »

Jesam se i umorio, ko da sam ja igrao :-)
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#462 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by ultima_palabra »

Caicedo opet spasilac. Ciru stalo, koliko utakmica bez gola?
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#463 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Šest utakmica računajući i Bayern.
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#464 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Point. »

Bez obzira na današnju pobjedu, i dalje smatram da je vrijeme za remont i razlaza sa Inzaghijem i Tareom.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#465 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Današnja pobjeda je produžavanje agonije. Očekujem kiks u Udinama. Bit će patnja gledati tu utakmicu. Iks ili poraz. Ne vjerujem da ćemo ih dobiti i to bi onda bilo to.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#466 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Kada budemo kompletni, mislim da je ovo najjača postava.

Reina
Marušić-Acerbi-Lulić
Lazzari-Sergej-Leiva-Alberto-Correa
Caicedo-Immoble

Patrica i Hoedta maknuti skroz. Oni su svoje vrijeme potrošili. Musacchia ubaciti kao izmjenu da ga isprobamo. Ima takav ugovor da ako nastupi u 10 utakmica Serie A automatski dobija ugovor. Protiv Bayerna je napravio katastrofu i obično to ne izađe ni poslije na dobro, ali dati mu još bar 1-2 prilike.

Correu staviti na krilo jer je dobar tehničar i ima snagu da se vrati nazad i pokrije stranu. Caiceda obavezno staviti sa Immobileom. Immobile je previše zahtjevan igrač i potrebno je da se poklope sve zvijezde da bi dao gol. Mi vapimo za jednim klasičnim napadačem. Tu dobijamo na skok igri i jačini. Ove tehničare je lahko otresti i ne sjećam se kada smo nekome dali gol glavom. Uz to nam bočni igrači uopšte ne igraju svoju ulogu, jer nemaš na koga ubaciti loptu.

Vidim priča se da bi protiv Bayerna mogli igrati Caicedo i Correa zajedno, bez Immobilea. Nazad vjerovatno Mussacchio sa Acerbijem i Raduom. Na stranama Fares i Marušić, što znači da će ova lijeva strana biti dosta porozna.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#467 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Večerašnji sastav

Reina
Musacchio-Acerbi-Radu
Marušić-Sergej-Escalante-Alberto-Fares
Caicedo-Immobile

Ne sviđa mi se ova 3-5-2 formacija, radije 4-4-2. Faresa nikako na fullbacka.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#468 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Kako glup penal Murićija.

Ponavalja se prošla utakmica. Dobro se držali do gluposti Musakija i poslije pali. Sada je štafetu preuzeo Murići.

Inače, nismo ni dobri ni loši, kao ni Bayern. Nije smislene akcije bilo, osim one kod pokušaja Sergeja i Levandovskog. Samo da ne pukne trojka.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#469 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Iako ga često kritikujem ne mogu reći da Inzaghi nije pokušao nešto izvući u drugom poluvremenu. Sa 4-2-3-1 smo bolje stajali. Nevjerovatno kako nam puca odbrana u bilo kojoj formaciji. Suma sumarum, ovih 6-2 realno. Mi sebi dali 3 gola i sreća nas pogledala toliko puta. Biće sada tegoba u Udinama. Valjda Ćiru opameti ovo klupiranje.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65592
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#470 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by _BataZiv_0809 »

Nisu se osramotili. :thumbup:

Vucica je znala primiti 7 komada u jednoj tekmi 8-)
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#471 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Point. »

Samo vidi se da je Muriqi zalutao na ovaj level. Poslije, Signori, Casiraghi, Bokšić, Salas, Vieri, Crespo, Claudio Lopez, Rocchi, Klose i takvih kilera i klasa sada gledam mrtvog Muriqija u 16-tini finala LŠ u dresu Lazija. :-?

Correa isto slab. Sviđa mi se potez prebacivanja Marušića u zadnju liniju, frajer igra tu poziciju ko da nikad drugo nije ni igrao. Nadam se da će taj potez i povratak Radua udaljiti kloceve Hoedta i Patrica van tima.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#472 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

_BataZiv_0809 wrote: 17/03/2021 23:21 Nisu se osramotili. :thumbup:

Vucica je znala primiti 7 komada u jednoj tekmi 8-)
Rezultat koji je uljepšao kišne okotobarske dane. :thumbup:
Point. wrote: 17/03/2021 23:49 Samo vidi se da je Muriqi zalutao na ovaj level. Poslije, Signori, Casiraghi, Bokšić, Salas, Vieri, Crespo, Claudio Lopez, Rocchi, Klose i takvih kilera i klasa sada gledam mrtvog Muriqija u 16-tini finala LŠ u dresu Lazija. :-?

Correa isto slab. Sviđa mi se potez prebacivanja Marušića u zadnju liniju, frajer igra tu poziciju ko da nikad drugo nije ni igrao. Nadam se da će taj potez i povratak Radua udaljiti kloceve Hoedta i Patrica van tima.
Nažalost, morat ćemo se navići na njega, jer će on biti izmjena i drugi izbor u sljedećoj sezoni. Nekada čak i prvi. :skoljka:

Marušićeva prirodna pozicija je desni bek, a ne fulbek. Na ovoj prvoj nam je potrebniji, a i taj dvojac više ne smije primirisati prvom timu.
User avatar
Rockefeller
Posts: 7219
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#473 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Rockefeller »

avetinja wrote: 17/03/2021 22:56 Iako ga često kritikujem ne mogu reći da Inzaghi nije pokušao nešto izvući u drugom poluvremenu. Sa 4-2-3-1 smo bolje stajali. Nevjerovatno kako nam puca odbrana u bilo kojoj formaciji. Suma sumarum, ovih 6-2 realno. Mi sebi dali 3 gola i sreća nas pogledala toliko puta. Biće sada tegoba u Udinama. Valjda Ćiru opameti ovo klupiranje.
Ma šta nam se to dešava sa najboljim napadačem lige :mrgreen:
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#474 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Rockefeller wrote: 18/03/2021 09:56 Ma šta nam se to dešava sa najboljim napadačem lige :mrgreen:
Indisponiran je nešto. :D

Kaćete otjerati grobara kluba Ronalda? :mrgreen:
User avatar
Rockefeller
Posts: 7219
Joined: 02/02/2015 13:05
Location: Rijeka Sćona

#475 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Rockefeller »

avetinja wrote: 18/03/2021 10:38
Rockefeller wrote: 18/03/2021 09:56 Ma šta nam se to dešava sa najboljim napadačem lige :mrgreen:
Indisponiran je nešto. :D

Kaćete otjerati grobara kluba Ronalda? :mrgreen:
Sad je mart, tad se lomi pa će i on pokazati svjetsku klasu :mrgreen:

Rona primadona ne napušta klub narednu sezonu. Siguran sam u to.
Post Reply