SS Lazio - fan klub!!!

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65592
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#426 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by _BataZiv_0809 »

Evo i mene, pozurio sam iz teretane, jebiga kud dodjoh.....cudan osjecaj skroz :roll: :roll: :( :(
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#427 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Point. »

Jebeni parmaci Patric i Musacchio. Kakve mi levatine imamo na bekovskim pozicijama, mene sramota. Nek je onaj Tare bacio 20 miliona na zemljaka a u odbrani mu igraju poluinvalidi i poluamateri.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#428 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Mi odbranu nemamo. Patric i Musacchio krivci za dva gola, a i Acerbi je ondje morao bolje reagovati. Čak je Reina kiksao sa ispucavanjem, ali tu vidiš koliko je prostora ostalo da naša odbrana nije zatvorila igrača iz prilike gdje smo mi bili u dobrom broju postavljeni. Sreća pa je Inzaghi prebacio formaciju na 4-4-2, inači bi one greške Hoedta koštale još barem jednog gola. Zapravo, možda se tako i trebalo krenuti sa 4-4-2, govorio sam o tome. Tačno fali taj jedan igrač da pokrije kada Patric ili Hoedt pogriješe. Ovako sa trojicom ostane čistina. Možemo mi igrati 3-5-2 protiv slabijih i egal timova, ali ne možemo protiv ekipa koju su fizički i tehnički jače od nas. U suštini, Bayern nas je pojeo na sredini terena, a mi smo tu najjači. Onaj gol smo im kroz sredinu dali jer su valjda Švabe bile opuštene nakon 0:4 i kontali da nećemo tamo gdje su nas u 90% duela uzeli. Više smo mi igrali za Bayern, ali nismo zaslužili ovako visok poraz.

Na kraju, treba spustiti loptu i skontati da ova ekipa može komotno završiti 4., a može i 7. u Seriji A. Nama su tri gola davali Milan, Inter, Atalanta, Torino, Sampdorija, Udinese. Atalanta i četiri. Nije čudo da nam Bayern da četiri gola, koji je poharao Evropu prošle sezone. Sada je najbitnija pobjeda protiv Bologne. Tu nemamo pravo na kiks. Na ljeto uprava mora riješiti pitanje odbrane, inače ne treba imati nade više od 7. mjesta, da se ne bi razočarali.

AVANTI LAZIO!
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#429 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Šta se ovo spominje kazna za Lazio zbog prikrivanja zaraženih igrača na utakmicama sa Juventusom i Torinom? Zar se to nije riješilo? Kako mogu kažnjavati kada je WHO prije mjesec dana rekla da PCR test nije dokaz da je neko pozitivan?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65592
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#430 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by _BataZiv_0809 »

Gledao sam malo snimak tekme i glavni utisak mi je da je ocigledno koliko Lazio nema iskustva utakmica na ovom nivou i da su se prepali Bayerna. U drugom poluvremenu je Bayern zatvorio utakmicu i mislim da je i bolje sto je tako jer su mogli dati onoliko golova koliko su htjeli.

Odbrana je stvarno bila losa i dekoncentrisana.
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#431 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Point. »

avetinja wrote: 24/02/2021 16:31 Šta se ovo spominje kazna za Lazio zbog prikrivanja zaraženih igrača na utakmicama sa Juventusom i Torinom? Zar se to nije riješilo? Kako mogu kažnjavati kada je WHO prije mjesec dana rekla da PCR test nije dokaz da je neko pozitivan?
To smrdljiva Gazzetta i Cairo preuveličavaju stvar. Ništa nije Lazio prikrivao nego su radili testove u Avelinu, za razliku od većine klubova koji šalju testove u neki drugi grad, ne sjećam se sad koji.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#432 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Point. wrote: 24/02/2021 19:20
avetinja wrote: 24/02/2021 16:31 Šta se ovo spominje kazna za Lazio zbog prikrivanja zaraženih igrača na utakmicama sa Juventusom i Torinom? Zar se to nije riješilo? Kako mogu kažnjavati kada je WHO prije mjesec dana rekla da PCR test nije dokaz da je neko pozitivan?
To smrdljiva Gazzetta i Cairo preuveličavaju stvar. Ništa nije Lazio prikrivao nego su radili testove u Avelinu, za razliku od većine klubova koji šalju testove u neki drugi grad, ne sjećam se sad koji.
Da, znam za to. Nešto su govorili da u Avelinu rade testove na drugačijem principu nego tu gdje se inače testiraju. Mislim, nema nikave veze, kako se onda drugi ljudi tu testiraju. Izgleda da se pokušavaju navući bodovi Juventusu. U krizi su pa daj im da stignu Inter. Bude li šta na našu štetu, odmah CAS-u tužbu pisati. Svakako je talijanski savez ispao smijurija sa Napolijem. Ovo im ne bi prošlo ni za šta.
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#433 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Point. »

avetinja wrote: 24/02/2021 19:32
Point. wrote: 24/02/2021 19:20
avetinja wrote: 24/02/2021 16:31 Šta se ovo spominje kazna za Lazio zbog prikrivanja zaraženih igrača na utakmicama sa Juventusom i Torinom? Zar se to nije riješilo? Kako mogu kažnjavati kada je WHO prije mjesec dana rekla da PCR test nije dokaz da je neko pozitivan?
To smrdljiva Gazzetta i Cairo preuveličavaju stvar. Ništa nije Lazio prikrivao nego su radili testove u Avelinu, za razliku od većine klubova koji šalju testove u neki drugi grad, ne sjećam se sad koji.
Da, znam za to. Nešto su govorili da u Avelinu rade testove na drugačijem principu nego tu gdje se inače testiraju. Mislim, nema nikave veze, kako se onda drugi ljudi tu testiraju. Izgleda da se pokušavaju navući bodovi Juventusu. U krizi su pa daj im da stignu Inter. Bude li šta na našu štetu, odmah CAS-u tužbu pisati. Svakako je talijanski savez ispao smijurija sa Napolijem. Ovo im ne bi prošlo ni za šta.
Cairo, patron Torina i vlasnik Gazzette se popičkarao sa Lotitom, pa koristi svaku priliku da ocrni Lazio i Lotita. Može ga sisati govnar.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#434 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Znam da Lotita ne vole navijači Lazia, ali ne znam šta bilo sa tim iz Torina.
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#435 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Point. »

Pred utakmicu Torino Lazio bio je negativan rezultat testiranja Cire, Leive i Strakoshe ja mislim. Tad je ono Lazio preokrenuo u zadnjim sekundama na 2-3 Ciro je dao gol iz penala. Poslije je urađen opet test pred CL utakmicu i bio je pozitivan rezultat na te igrače i oni su propustili CL utakmicu. Hoće govnar iz Torina 3 boda što je zijanio na terenu pa koristi svaku priliku da ocrni Lotita. Naravno ni ovaj mu nije ostao dužan i d se ganjaju preko komentara.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#436 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Ma ne mogu ništa. Torino je simpatična ekipa, ali više gotivim Cagliari od njih, sada još više.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#437 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Utakmicu protiv Bologne sudi Piero Giacomelli, poznati smrad. Dvije i po godine nam nije sudio.
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#438 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Point. »

Poznati romanista koji nas je uništio protiv Torina prije 2 godine mamu mu jebem.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#439 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Evo zbog ovoga ova ekipa neće ići u Ligu prvaka, a realna pozicija je 6. ili 7. mjesto. Inzagi debilu sve ti jebem. Jebo li te Murići. Ne mogu Murići i Kaisedo zajedno igrati, jer su dva panja kada su tandem. Stavi Kaiseda sa Koreom i kraj priče. Koji kurac ga ubacuje 15 minuta prije kraja. Neka ga nikako onda ne ubacuje. Ove njegove hibridne formacije kada vodimo ili gubimo su očajne.
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#440 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Point. »

Vrijeme je za jedan restart. Muka mi je od Inzaghija, njegove 3-5-2 formacije i manjak vjerovanja mlađim igračima. Muka mi je i od albono Tarea, nek se jebe i on i Muriqi i Hoedt i Patric.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#441 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Mislim da je vrijeme za razlaz Lazia i Inzaghia. O tome se mnogo pričalo kada je Inter redao loše rezultate i kada se pričalo o Conteovoj poziciju. Mediji su tu vidjeli Inzaghia, kojem je kao bila želja da vodi Inter. Mislim da je došlo do zasićenja materijala, ne može ponuditi ništa više Laziu. Mada, imamo problema sa kadrom, to je istina. Ali isto tako je istina da ovo njegovo izmišljanje u toku utakmice ne vodi ničemu dobrome. Mogli smo i ranije kiksati i prosuti bodove, čak i Ligu prvaka zbog njegovih ideja. Još ga mediji furaju sa pričom da u svakome trenutku ima 3-4 ideje šta će uraditi.
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#442 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Point. »

Ima kurac moj, iste igrače stavlja u prvih 11, iste igrače vadi i iste igrače uvodi. Ista formacija bez obzira na igrački kadar. Zajebi to. Ili se prilagodi kadrom kojem raspolažeš ili se goni u 3pm. Muka mi je od ove formacije, nikad nisam bio ljubitelj 3 man defence, posebno sa ovim parmacima.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#443 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

I zatvara utakmicu i napada sa istim igračima. Mislim da se gubi kada stvari ne idu u željenom pravcu. Formacija 3-5-2 nije bila toliko loša do sada. Možemo mi to igrati sa egal i slabijim ekipama, ali protiv jačih ekipa (Inter, Juventus, Bayern) mora ići 4-4-2. Mi smo uglavnom gubili utakmice kada su nam falili igrači. Sampdorija, Udineze, Bolonja sve utakmice gdje nismo bili kompletni. Sada pogotovo zbog odbrane. Možda je trebao nešto promjeniti za danas, mada mislim da bi zijanili svakako, jer je ekipa očigledno izmorena od Bayerna.
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#444 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Point. »

Ma šta imaju biti izmoreni, nisu ni igrali protiv Bajerna.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#445 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Udinese i Verona su došli nakon Zenita i Bruggea. Obje utakmice katastrofalne, hodati nisu mogli. Ovo sinoć je izgledalo možda bolje nego tada, ali totalno bezidejno. Jedine prilike što imali su šut Sergeja, penal i kada je zamalo bio autogol kod kornera. Da je penal ušao, možda bi sve bilo drugačije. A nije ni lahko izaći na teren tri dana nakon što u utakmici života daš samome sebi dva gola od četiri primljena. Torino moraju uzeti. Ovi su desetkovani, trojica iz prve postave protiv Cagliarija im fale.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65592
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#446 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by _BataZiv_0809 »

Point. wrote: 28/02/2021 12:03 Ma šta imaju biti izmoreni, nisu ni igrali protiv Bajerna.
Psihicki su pali.

Da je samo nekako uhvatit mjesto koje vodi u euro kupove, da se uhvati kontinuitet igranja na njima.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#447 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Vala ako odemo u sirotinjsku Evropa ligu, trebamo to odbiti. Nikome se ne gledaju utakmice protiv Moldavaca, Bugara, Rumuna, Azerbejdžanaca pa i protiv ovih ex-Yu klubova. Bilo bi ponižavajuće igrati to takmičenje. Normalna Evropa liga može.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65592
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#448 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by _BataZiv_0809 »

Ja ne bih nista odbijao. Bitan je kontinuitet igranja vise takmicenja i sticanja iskustva i refleksa pobjednika.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#449 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Džabe se trošiti na potpuno nebitnom takmičenju. Ne možeš poslati drugim tim jer će te natrpati, a sa prvim timom se trošiš i gubiš mjesto u ligi. Meni je ponižavajuće igrati to novokomponovano takmičenje. Neka uprava odriješi kesu i dovede normalnu odbranu pa ćemo biti četvrti bez problema. Ovako ne ide više. Ako uđemo u sljedeću sezonu sa ovom odbranom, trebamo odmah računati na 7. mjesto. Može biti samo gore, jer i sada imamo više bodova nego što smo trebali imati.
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#450 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Point. »

Nova odbrana je pod moranje. Žalosno je bilo da nakon svih ovih godina gledamo jebenog Patrica u osmini finala CL protiv Bajerna. To je sramota. Ovdje je Tare najveći krivac. Skršio je 20 miliona eura na nekog bezveznog Muriqija a mogao je za te pare dovesti dva solidna beka. Još kad znaš da u timu imaš dva igrača poput Radu i Felipe Luisa koji ne mogu povezati 3 uzastopne utakmice, vremešnog Acerbija koji ma koliko dobar bio ipak ima 33 godine i klovna Patrica, on dovede mrtvog Hoedta koji nije igrač za Udinese, kamoli Lazio.

Tare je najveći problem. Zadnja dva mercata je uništio, Durmisi, Jony, Vavro, Berisha, Muriqi, Fares su koštali zajedno preko 50 miliona eura što nije mala para a niko noje standardan niti je poboljšao tim. Naprotiv.

Naravno ima tu dosta i Inzaghijevog tersa. On jednostavno nema plan B, nego udri 3-5-2 dok se boje ne rastope. Ne možeš na Bajern ići sa Patricom, Acerbijom i novim Musacchiom. Prilagodi se protivniku jebemu mater, mislim da bi mnogo bolje izgledalo da je igrao sa 4 u zadnjoj liniji, Marušić-Acerbi-Musacchio-Lulić. Nedostatak rotacije i nepovjerenje mlađim igračima takođe stavljam na dušu Inzaghija.
Post Reply