SS Lazio - fan klub!!!

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
skyspy
Posts: 172
Joined: 20/04/2006 14:30
Location: Travnik

#1 SS Lazio - fan klub!!!

Post by skyspy »

E ima li nas koliko....., fakat mi je puna kapa onih tajkunskih kubova tipa Chelsi, Real, Bayern itd..........
elSaik
Posts: 11895
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#2

Post by elSaik »

"Chelsi" :lol:

Ma kakav ba Lazio... fašisti...

Fiorentina! 8-)
zlotscha
Posts: 356
Joined: 06/08/2007 21:25

#3

Post by zlotscha »

odvratna fasitoiidna tvorevina koja je svojevremeno velicala zlikovce odgovorne za situaciju da svaki mjesec imamo DAN ZALOSTI! :( :( :(
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#4

Post by Comrad »

Taj Lazio je meni smijesan, ne mogu da osvoje nista, ne znam sto se takmice uopste :lol: Vladari Serie A su se vratili...
Forza Juve :D
User avatar
Patron of Formello
Posts: 758
Joined: 18/10/2006 08:39
Location: SFRJ

#5

Post by Patron of Formello »

Ima nas. 8-)

Image



FORZA GRANDE LAZIO!!!
User avatar
Patron of Formello
Posts: 758
Joined: 18/10/2006 08:39
Location: SFRJ

#6

Post by Patron of Formello »

Comrad wrote:Taj Lazio je meni smijesan, ne mogu da osvoje nista, ne znam sto se takmice uopste :lol: Vladari Serie A su se vratili...
Forza Juve :D
Svoje komplekse oko ispadanja :D i razno raznih malverzacija lijecite na svojoj temi. :oops:
stidljiv
Posts: 2750
Joined: 05/07/2004 15:09
Location: Sarajevo

#7

Post by stidljiv »

Merda Nazio...
skyspy
Posts: 172
Joined: 20/04/2006 14:30
Location: Travnik

#8

Post by skyspy »

Eto znao sam da ce ovi Bosancerosi odmah poceti sa uvredama , jehiga takav smo narod sta li...nego Lazio je osvajao i kup UEFA, skudeto, i to bez nekih zvucnih nafuranih imena ...zato ih volim!!!!!!!!!!!!
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18040
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#9

Post by GandalfSivi »

I jos su uputili posljednji pozdrav Arkanu sa tribina, te zamalo nisu lincovali jedinog crnca koji je ikada pokusao igrati za njih. Da ne spominjem sto imaju SS u imenu, te onog orlica iznad grba, ili kad im jedan od najboljih igraca pozdravlja navijace sa Sieg Heil. I mimo svega toga, gradski su rival jednoj Romi. Pa ima mali milion razloga zasto ih nikada nisam volio...

Ima aspirin za sve pa tako i za ove. Zove se A.S. Livorno Calcio...


Image
elSaik
Posts: 11895
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#10

Post by elSaik »

skyspy wrote:Eto znao sam da ce ovi Bosancerosi odmah poceti sa uvredama , jehiga takav smo narod sta li...nego Lazio je osvajao i kup UEFA, skudeto, i to bez nekih zvucnih nafuranih imena ...zato ih volim!!!!!!!!!!!!
Što li? :roll:

Slijedi odgovor

Image
red_djavo
Posts: 59
Joined: 17/01/2003 00:00
Contact:

#11

Post by red_djavo »

GandalfSivi wrote:I jos su uputili posljednji pozdrav Arkanu sa tribina, te zamalo nisu lincovali jedinog crnca koji je ikada pokusao igrati za njih. Da ne spominjem sto imaju SS u imenu, te onog orlica iznad grba, ili kad im jedan od najboljih igraca pozdravlja navijace sa Sieg Heil. I mimo svega toga, gradski su rival jednoj Romi. Pa ima mali milion razloga zasto ih nikada nisam volio...

Ima aspirin za sve pa tako i za ove. Zove se A.S. Livorno Calcio...
Sve se slazem, u Italiji podnosim samo Livorno, ali ovo S.S. mislim da, barem zvanicno, znaci Societa Sportiva (Lazio). Danasnji navijaci su fasisti (raspali se dabogda :D ), a Romanisti bi trebali biti kao suprotno (mada je i kod njih situacija shushava :D ) ali Wikipedia tvrdi da su 1927. bili jedini rimski klub koji se suprotstavio formiranju jednog kluba (danasnje Rome) od strane fasista...Posto nesto vele ne vjerujem Wikipediji, ako ko ima vise informacija, ne bi bilo lose cuti...
elSaik
Posts: 11895
Joined: 27/03/2007 16:49
Location: 8. krug pakla

#12

Post by elSaik »

red_djavo wrote:
GandalfSivi wrote:I jos su uputili posljednji pozdrav Arkanu sa tribina, te zamalo nisu lincovali jedinog crnca koji je ikada pokusao igrati za njih. Da ne spominjem sto imaju SS u imenu, te onog orlica iznad grba, ili kad im jedan od najboljih igraca pozdravlja navijace sa Sieg Heil. I mimo svega toga, gradski su rival jednoj Romi. Pa ima mali milion razloga zasto ih nikada nisam volio...

Ima aspirin za sve pa tako i za ove. Zove se A.S. Livorno Calcio...
Sve se slazem, u Italiji podnosim samo Livorno, ali ovo S.S. mislim da, barem zvanicno, znaci Societa Sportiva (Lazio). Danasnji navijaci su fasisti (raspali se dabogda :D ), a Romanisti bi trebali biti kao suprotno (mada je i kod njih situacija shushava :D ) ali Wikipedia tvrdi da su 1927. bili jedini rimski klub koji se suprotstavio formiranju jednog kluba (danasnje Rome) od strane fasista...Posto nesto vele ne vjerujem Wikipediji, ako ko ima vise informacija, ne bi bilo lose cuti...
Pa Lazio je formiran 1900. a fašizam se pojavio 1919.. Ukoliko je Roma pak osnovana 1927. zvuči mi vjerodostojno da je klub formiran od strane fašista. Vjerodostojno da, ali ne mora biti nužno i istinito...
User avatar
Patron of Formello
Posts: 758
Joined: 18/10/2006 08:39
Location: SFRJ

#13

Post by Patron of Formello »

[quote="GandalfSivi"]I jos su uputili posljednji pozdrav Arkanu sa tribina, te zamalo nisu lincovali jedinog crnca koji je ikada pokusao igrati za njih. Da ne spominjem sto imaju SS u imenu, te onog orlica iznad grba, ili kad im jedan od najboljih igraca pozdravlja navijace sa Sieg Heil. I mimo svega toga, gradski su rival jednoj Romi. Pa ima mali milion razloga zasto ih nikada nisam volio...



Jeste pitarcicu. :oops: Sve si u pravu. :oops: Lazio je kriv za rat i ubijanje u BiH. :oops: To je cetnicki klub,klub u kojem igraju ili su igrali ofarbani bijelci Makinwa,Manfredini,Mudinghai,Liverani,Winter...
SS znaci velicanje 3 rajha. :oops: Svaki navijac pozdravlja sa uzdignutom rukom ulazak igraca na teren,svi mi navijaci imamo istetoviran kukasti krst i djetelinu sa tri lista. :oops: Kokarde su nam u dzepovima i nedaj boze da se zarati svi bi otisli u cetnike u znak sjecanja na sitnog kokosara Arkana. :oops:
Mozete nam se sageti i ti i merda roma i buduci drugoligas Livorno. 8-)

Forza Lazio!
skyspy
Posts: 172
Joined: 20/04/2006 14:30
Location: Travnik

#14

Post by skyspy »

Pokrecuci ovu temu nisam mislio da se sa nekim prepucavam ili prepucavamo, jednostavno sam htio da vidim ima li jos navijaca Lazija i tako to,...
Sto se tice tog da su rasisti , nacisti itd...u Laziju koliko znam i sad igra par tamnoputih igraca a sto se tice nekakvog negativnog imida koji ih navodno prati sve mi se cini da su zato najvise doprinjeli protivnicki timovi koji na sve nacine to zele istaknuti pa se otud i stvara neka vrsta revolta kod igraca i kod navijaca Lazia. Jednostavno nekako svi hoce da istaknu slabe ili nazovi negativne strane e u tom slucaju ljudima dosadi da se prave fini, izvinjavaju nego kazu :E VALA I JEST TAKO I STA SAD???????????????????????????
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#15

Post by Majstorinho »

Najveca nocna mora za vas Laziove navijace.

Image

8-)
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#16

Post by Neelix »

elSaik wrote: Image
ja jos ne vidjeh sta navijaci kazu na ovo.
peanuth
Posts: 344
Joined: 10/07/2005 13:37
Location: Deutschland

#17

Post by peanuth »

Neelix, reci mu.. :D

potpuno te podrzavam :D

I da ispravim onog tipa.. Bayern nije tajkunski klub kao ni Real..
User avatar
Comrad
Posts: 4326
Joined: 17/04/2007 12:40
Location: C:\Program files

#18

Post by Comrad »

Patron of Formello wrote:
Comrad wrote:Taj Lazio je meni smijesan, ne mogu da osvoje nista, ne znam sto se takmice uopste :lol: Vladari Serie A su se vratili...
Forza Juve :D
Svoje komplekse oko ispadanja :D i razno raznih malverzacija lijecite na svojoj temi. :oops:
Pa bolan 2 scudetta ste osvojili, mene bi bilo stid otvoriti ovu temu :D :D
p.s. i pogledaj sta je sve pisano na temi o juventusu...

joj i zaboravih ovaj broj 27

forza bianconeri :)
skyspy
Posts: 172
Joined: 20/04/2006 14:30
Location: Travnik

#19

Post by skyspy »

Comrad wrote:
Patron of Formello wrote:
Comrad wrote:Taj Lazio je meni smijesan, ne mogu da osvoje nista, ne znam sto se takmice uopste :lol: Vladari Serie A su se vratili...
Forza Juve :D
Svoje komplekse oko ispadanja :D i razno raznih malverzacija lijecite na svojoj temi. :oops:
Pa bolan 2 scudetta ste osvojili, mene bi bilo stid otvoriti ovu temu :D :D
p.s. i pogledaj sta je sve pisano na temi o juventusu...

joj i zaboravih ovaj broj 27

forza bianconeri :)
Jehiga da imamo para ko Juve pa da kupujemo tekme vjerovatno bi smo osvojili vise :-D :-D :-D
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#20

Post by strong69 »

GandalfSivi wrote:
Ima aspirin za sve pa tako i za ove. Zove se A.S. Livorno Calcio...

Livorno je suprotno njesra... Radikalni ljevicari koji su odali pocast Slobodanu Milosevicu nakon njegove smrti...

Lazio... No comment...
skyspy
Posts: 172
Joined: 20/04/2006 14:30
Location: Travnik

#21

Post by skyspy »

Image



Ima li ista ljepse....
zlotscha
Posts: 356
Joined: 06/08/2007 21:25

#22

Post by zlotscha »

skyspy wrote:Image



Ima li ista ljepse....
iiiiiiiiii
koliko vas se nabra u klubu i to fan? :-)
User avatar
Fiore
Posts: 1154
Joined: 28/03/2007 15:18
Location: IRRIDUCIBILI

#23 we

Post by Fiore »

Majstorinho wrote:Najveca nocna mora za vas Laziove navijace.

Image

8-)
Totti Bavoso! :x

Lazio je meni drga i ima nas dosta koji za njega navijam o iz petnih zila..
nego Laziale javi se meni a ostalo ces saznati.. 8-)
Sto se tice crvenih i komunjara., njima njihovo.. LAZIO LA MIA VITA PER SEMPRE
AVE GRANDE LAZIO! IRRIDUCIBILI!
User avatar
cico x
Posts: 1042
Joined: 31/12/2002 00:00
Location: Nikad zeljo,nikad avaz...

#24

Post by cico x »

Image
User avatar
Meho Kodro
Posts: 1141
Joined: 30/09/2005 13:57

#25

Post by Meho Kodro »

cico x wrote:Image
:D :lol:
Post Reply