SS Lazio - fan klub!!!

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#476 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Rockefeller wrote: 18/03/2021 11:26 Sad je mart, tad se lomi pa će i on pokazati svjetsku klasu :mrgreen:

Rona primadona ne napušta klub narednu sezonu. Siguran sam u to.
Imat ćete Capocannoniera lige, ali samo ovu sezonu. Sljedeća je opet naša. :oops:
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#477 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Point. »

Ciro je dokazao da je Tito. Svako naleti na period suhotine.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#478 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Je li neko upratio koliko nas igrača napušta/možda napusti?

1. Strakosha bi trebao otići, jer je nezadovoljan tretmanom da bude rezervni golman.
2. Alia ima ugovor do 30.06. Ne znam da li ćemo produžiti ugovor sa njim.
3. Hoedtu ističe ugovor i napušta nas. Nije zadovoljio kriterijume.
4. Musacchio navodno ima ugovor prema koje ako odigra 10 utakmica u Seriji A ostaje u klubu, ali nisam siguran da će se to dogoditi.
5. Raduu ističe ugovor 30.06. Ne znam da li ćemo sa njim produžiti ugovor.
6. Milinković-Savić se ozbiljno povezuje sa PSG-om.
7. Escalante je navodno nezadovoljan time što ne igra veću minutažu.
8. Parolu ističe ugovor 30.06. i odlazak je najavljen početkom godine.
9. Minali ističe ugovor 30.06.
10. Fares navodno odlazi, jer nije zadovoljio kriterijume.
11. Luliću ističe ugovor 30.06. i najavljeno je da odlazi.
12. Pereiri ističe ugovor 30.06 i napušta nas.
13. Muriqia navodno žele Tottenham i Burnley i njegov odlazak je vrlo izgledan.
14. Caicedo odlazi i to svi manje više znamo.

Od ukupnih 28 u rosteru, pola tima bi nas moglo napustiti.
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#479 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Point. »

Ne treba ni zaboraviti da Simone Inzaghiju isto ističe ugovor u junu.

Lazio je zaradio 45 miliona eura od ovosezonskog učešća u CL. Mislim od gore nabrojanih da će ostati Radu i Lulić. Caicedo vjerovatno ode u neku arapsku vukojebinu da iskašira zadnji ugovor karijere dok bi, da sam na mjestu Lotita, prodao Strakoshu, Correu i Sergeja. Tu uzeti finu paru i polako krenuti u rekonstrukciju ekipe. Escelante neće nigdje, doveden je da sa vremenom preuzme Lucasovu ulogu a to vrijeme je već možda došlo. Što se tiče Muriqija, njega bih prodao prvom prilikom mada mislim da do toga neće doći jer Tareov ego to ne bi podnijeo, ipak ga je on doveo. Fares bi trebao dobiti još jednu šansu, imao je puno problema sa povredama ove sezone.

Speaking of Tare, mene jeza fata da bi on baratao sa eventualnim parama od prodaje Strakoshe i SMSa. Očigledno je da ne zna ubosti transfer kad ima love, spičkao je popriličnu svotu na flopove poput Muriqi, Durmisi, Berisha, Vavro. Bolje mu ide kad nema čime.

In other news, tužitelj u slučaju Covid testova će zatražiti da se oduzme 6 bodova Laziju na predstojećem suđenju. Ovom prilikom da mu se sjetim ženskog roda famElije i neka žvaće mlitavu kitu.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#480 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Mislim da bi nas Inzaghi trebao napustiti. Hvala za sve, ali dalje ne ide. Istina je da je ove sezone imao manjka materijala za izraditi ekipu za više ciljeve, ali ima previše grešaka i tvrdoglavosti koje su nas između ostalog i dovele do 7. mjesta.

Mislim da je greška što se Pereiri nije pružilo više šansi. Meni se on sasvim solidno pokazao u onome što je odradio.

Što se tiče prodaja, ako ih možemo zamijeniti istim/približnim kvalitetom, onda bih ih prodao. U suprotnom ne, jer će nam ionako teško biti sastaviti ekipu sljedeće sezone. Očekujem da plivamo na pozicijama za Evropa ligu i onu sirotinjsku ligu, znači 5.,6.,7. mjesto. Valjda imaju i plan i znaju šta rade, jer bi još jedan loš prijelazni rok bio ubitačan.

To suđenje je odgođeno, a trebalo je biti ove sedmice, mislim. Baš me interesuje na koji način su utvrdili da smo mi naštimali rezultate, jer bi u tom slučaju trebali i drugi stradati. Očito je da se Juventusu trebaju dodati krucijalni bodovi, ali ove sezone im ni to neće pomoći.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#481 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by ultima_palabra »

Pa nije ni ova sezona izgubljena, 4. mjesto je dostizno ako se malo dohavizaju.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#482 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Ne vjerujem u to. Sedam ekipa nam je dalo tri gola. Protiv Crotonea smo mogli izgubiti da su znali dati gol. Mi pravu utakmicu u ligi nismo odigrali još od pobjede protiv Atalante, a to je bilo prije šest kola. Na papiru je moguće, ali mislim da nam je šesto-peto mjesto mnogo bliže.
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#483 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Point. »

Po prirodi sam skeptičan tako da ne vjerujem u 4 mjesto. Previše je tu ekipa, Napoli i Atalanta mi djeluju puno bolje. Mi imamo stvarno lošu odbranu koja kuburi sa povredama i ne vidim kako će uspjeti.

A i ako oduzmu 6 boba, piši propalo.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#484 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Vile nas nosale, ali iščupasmo tri boda.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65592
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#485 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by _BataZiv_0809 »

Dobra pobjeda.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#486 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Inzaghiju ugovor navodno još uvijek nije produžen. Mediji spominju tri imena: Jurić, Mihajlović i Gattuso. Piše se da bi se mogla desiti zamjena Inzaghi-Gattuso, iako se već pisalo da je Napoli zainteresovan za Zaccagnia i Jurića u kompletu. Koga biste vi htjeli? Od ove trojice jedino bih Jurića prihvatio. Ako ćemo dovoditi nekoga od ove druge dvojice, onda trebamo produžiti ugovor Inzaghiju.
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#487 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Point. »

Jurić. Mihajlović više nema kluba u Serie A u kojem nije bio i nije neke zapažene rezultate napravio. Nit smrdi nit miruhne. Gattusa ne mogu prihvatiti iz nekih razloga kao ozbiljnog trenera. Jurić već drugu godinu radi dobar posao sa prosječnom Veronom.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#488 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Presuda u vezi testova igrača je donesena danas. Lotitu je zabranjeno obavljanje dužnosti u sportu na 7 mjeseci. Dva doktora su dobila 12 mjeseci zabrane rada. Lazio će biti kažnjen sa 150 000 eura. Nije se ništa spominjalo o oduzimanju bodova.
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#489 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Point. »

Cairo ga može dudlati. Mislio je uzeti 3 bobe za zelenim stolom. Ćorak.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#490 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by ultima_palabra »

Point. wrote: 26/03/2021 18:43 Cairo ga može dudlati. Mislio je uzeti 3 bobe za zelenim stolom. Ćorak.
Sta je sa drugom utakmicom protiv Torina?
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#491 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Point. »

ultima_palabra wrote: 26/03/2021 18:44
Point. wrote: 26/03/2021 18:43 Cairo ga može dudlati. Mislio je uzeti 3 bobe za zelenim stolom. Ćorak.
Sta je sa drugom utakmicom protiv Torina?
Igra se 17 aprila čini mi se.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#492 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Apelacioni sud je danas odbio našu žalbu da se utakmica protiv Torina registruje 3:0 u našu korist i sada prestaje da sačekamo datum i vrijeme odigravanja utakmice.
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#493 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Point. »

Bolje na terenu da ih natrpamo.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#494 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Odgledah sada reprizu utakmice. Utakmica kao režirana od kladionice. Mislim da nas je sudija pogurao. Ako je nama svirao penal, mogao je i Speziji kada je Acerbi igrao rukom. Correa baš glupost napravio. Biće Laziu zeznuto bez dva standardna igrača protiv Verone. Immobile je baš pao u Laziu, ne znam šta mu se dešava.
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#495 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Point. »

Naleti period, ne može vazda zabijati ko na traci. Correa neka malo odmori, ništa nije uradio zadnjih utakmica. Ima Caicedo. Briga je što neće biti Lazzarija, što znači da će Marušić na mjesto desnog, što znači da će na mjesto Marušića Patric ili onaj drugi klaun Hoedt, što u konačnici znači pomozi Bože.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#496 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Prije da će Patric. Možda Inzaghi ipak tvrdoglavo krene sa Muriqiem. Verona napada isključivo po stranama, tako da bi moglo biti zanimljivo. Interesuje me posebno kako će Lasagnu čuvati. Ako mu budu dijelili dobre lopte, biće opasno. I jak je i brz. Jedina (ne)sreća je što zna dobro da promaši.
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#497 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by Point. »

Derby della Avetinja.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#498 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

:lol: :lol: :lol:

Da znaš da jeste. Ne mogu nikako reći koga bih volio vidjeti kao pobjednika. Prošli put je Veroni trebalo, jer je bila pretpostavka da će jedva osigurati opstanak. Sada Laziu više treba.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#499 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Pišete li vi ovdje išta?!

Ono Sergeju u zadnjim sekundama neću oprostiti. :D

Protiv Beneventa sramota. Zamalo su ispustili 3:0. Ćiro se konačno probudio iz zimskog sna. Neka odmori malo od penala, tri ih je fulio zaredom.

Sada je svaka meč lopta, a prva je Napoli.
User avatar
avetinja
Posts: 31423
Joined: 19/07/2014 13:31

#500 Re: SS Lazio - fan klub!!!

Post by avetinja »

Kakva smijurija. Ni napada ni odbrane. Fares večeras ubjedljivo najlošiji. Momak nije niti jednu loptu iskoristio kako treba, još je krivac za gol. Najgore je što ga ni spori Lulić ne može časno zamijeniti. Ova troma igra sa peljanjem lopte od strane Corree i Alberta ne prolazi. I ne znam kako ono nad Lazzarijem nije penal.

Serie A
Lazio-Atalanta 1:4
Sampdoria-Lazio 3:0
Torino-Lazio 3:4
Lazio-Udinese 1:3
Milan-Lazio 3:2
Inter-Lazio 3:1
Juventus-Lazio 3:1
Lazio-Benevento 5:3
Napoli-Lazio 5:2

Coppa Italia
Atalanta-Lazio 3:2

UEFA Champions League
Lazio-Bayern 1:4

U 11 utakmica Lazio je primio 3 ili više golova. Neko za ovo mora odgovarati. Prvi Tare.
Post Reply