Srpska pravoslavna crkva medijima: Prestanite sa objavljivanjem karikatura Muhameda koje vrijeđaju muslimane

User avatar
shibonja
Posts: 1724
Joined: 29/05/2006 08:37
Location: Cogito, ergo sum

#101 Re: Srpska pravoslavna crkva medijima: Prestanite sa objavljivanjem karikatura Muhameda koje vrijeđaju muslimane

Post by shibonja »

Arapi ulazu velike pare u Srbiju,Ceceni se mire sa Rusima,Srbska Pravoslavna Crkva i Vlada Srbije stiti muslimane?

Hmmm,da nece biti kakav novi svjetski poredak

Ko zna ,ko zna???
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#102 Re: Srpska pravoslavna crkva medijima: Prestanite sa objavljivanjem karikatura Muhameda koje vrijeđaju muslimane

Post by insomnia78 »

shibonja wrote:Arapi ulazu velike pare u Srbiju,Ceceni se mire sa Rusima,Srbska Pravoslavna Crkva i Vlada Srbije stiti muslimane?

Hmmm,da nece biti kakav novi svjetski poredak

Ko zna ,ko zna???
Za Bosnje nece, ne brini, cim dodje do nekih velikih pomaka na svjetskoj sceni eto ovih "blagoslovljenih" preko drine da svete pobijenu nejac
Istorija je uciteljica zivota
Drvenija87
Posts: 1027
Joined: 13/08/2014 05:06

#103 Re: Srpska pravoslavna crkva medijima: Prestanite sa objavljivanjem karikatura Muhameda koje vrijeđaju muslimane

Post by Drvenija87 »

shibonja wrote:Arapi ulazu velike pare u Srbiju,Ceceni se mire sa Rusima,Srbska Pravoslavna Crkva i Vlada Srbije stiti muslimane?

Hmmm,da nece biti kakav novi svjetski poredak

Ko zna ,ko zna???
Takvog poretka na Balkanu zasigurno neces docekati.Znamo mi dobro za arapske novce u Srbiji,posto ste svorc i Rusija vas je cak otpisala,pa se morate negdje ogrebati.Ljubav i brigu od prekodrinskih susjeda smo dobro osjetili na svojoj kozi tokom 90-tih.DALEKO VAM ''LEPA KUCA''!
Drvenija87
Posts: 1027
Joined: 13/08/2014 05:06

#104 Re: Srpska pravoslavna crkva medijima: Prestanite sa objavljivanjem karikatura Muhameda koje vrijeđaju muslimane

Post by Drvenija87 »

insomnia78 wrote:
shibonja wrote:Arapi ulazu velike pare u Srbiju,Ceceni se mire sa Rusima,Srbska Pravoslavna Crkva i Vlada Srbije stiti muslimane?

Hmmm,da nece biti kakav novi svjetski poredak

Ko zna ,ko zna???
Za Bosnje nece, ne brini, cim dodje do nekih velikih pomaka na svjetskoj sceni eto ovih "blagoslovljenih" preko drine da svete pobijenu nejac
Istorija je uciteljica zivota
Da,istorija je uciteljica zivota!10 Genocida nad Bosnjacima od ''blagoslovljenih'' iz komsiluka,a ne iz daleke Amerike. Ko je nije naucio na kraju i nastradao.
Last edited by Drvenija87 on 11/01/2015 08:29, edited 1 time in total.
User avatar
res publica
Posts: 788
Joined: 17/02/2011 21:49

#105 Re: Srpska pravoslavna crkva medijima: Prestanite sa objavljivanjem karikatura Muhameda koje vrijeđaju muslimane

Post by res publica »

Altair_SA wrote:Vidim jos se zivi u nadi da ce nekakvi trendovi da vam se poklope... :-)
Moli, kaze mi co'ek, Boga da se ne nastave trendovi na zapadu... pa opet Genocid valjda da cine, sta li... nada se co'ek, sto jeS jeS... :oops: samo se ti nadaj :lol:
Ne budi zloban, mislio sam da neće biti povoljno za politiku za koju se zalaže većina Bošnjaka, a to je politika cjelovite, suverene, nedjeljive itd. koja je do sada funkcionirala bezprijekorno. :lol:
Inace, kratko da ti odgovorim na pitanja... sa onim onolikim oruzjem i plus presutnu dozvolu nekih zapadnih zemalja, posebno u pocetku (bilo je tu sminke u vidu ko satro sankcija i ostalih rezolucija koje vi naravno niste postovali i regularno ste nastavljali gdje god ste mogli, a embargo na uvoz oruzja je pogodjao upravo nas) ste trebali pregaziti sve, ali trebalo je imati i muda uz to, a curice to nemaju normalno :oops: .
A što ste vi stali 1995? Mala prijetnjica vi batalite sveti cilj oslobađanja cijele vam domovine? :lol:
A, Srbi su 1992. zauzeli 70% BiH i normalno da su stali jer je trebalo ostaviti neki prostor za vas, da ne bi opet bila neka zajednicka država...
User avatar
filosofman
Posts: 1502
Joined: 07/11/2014 22:35
Contact:

#106 Re: Srpska pravoslavna crkva medijima: Prestanite sa objavljivanjem karikatura Muhameda koje vrijeđaju muslimane

Post by filosofman »

piupiu wrote:
filosofman wrote: - Mnogo je primera iz života Božjeg poslanika konačnog, blagoslovljenog Ahmeda Muhameda, koji pokazuju da on nikada nije delovao sa stanovišta svoje sujete, svoga naroda, svoje vere, u smislu veroljublja, već da je svim bićem svojim pronosio Boga, bogoljubljem.
Eto, to je sustina. :thumbup:
To je u intervjuu rekao Muhamed Jusufspahić, muftija.
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#107 Re: Srpska pravoslavna crkva medijima: Prestanite sa objavljivanjem karikatura Muhameda koje vrijeđaju muslimane

Post by hAZNADAR »

Upravo po tim crtezima se vidi "pamet" muslimana danasnjice.

Vise bijesa izazovu crtezi nego klanje, genocid, logori, opsade, dronovi, jame, rusenje djamija, ...

Ispadaju Danska i Francuska najveci neprijatelji islama. :roll:

Sto pravim i najgorim neprijateljima daje jasnu poruku sta sve mogu raditi muslimanima i do koje mjere.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45505
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#108 Re: Srpska pravoslavna crkva medijima: Prestanite sa objavljivanjem karikatura Muhameda koje vrijeđaju muslimane

Post by Chmoljo »

res publica wrote:
Red Wolf wrote: ja ne znam sta si ti al i zaboli me iskreno sta si,samo znam da nisi dobar to tvrdim jer osoba koja zagovara neku podjelu BiH i osamostaljenje manjeg entiteta nije dobro,ti to nikada neces dozivjeti,a sad pjeni i pisi sta hoces
:) Ne zagovaram ja, nego predsjednik i rukovodstvo RS-a, a i većinsko raspoloženje građana je tako. Ja ih samo podržavam, i smatram da je dobro da koriste aktuelne tokove za svoje ciljeve.
Banned user for reason “kršenje pravila foruma”
» res publica

ćao
:)
Locked