Srebrena koloidna vodica

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
Adnann85
Posts: 16
Joined: 04/08/2010 12:28

#1 Srebrena koloidna vodica

Post by Adnann85 »

Po nekim preporukama kupio sam ovu vodu, pijem je ima par dana, prije svega za jačanje imuniteta, a imam problema i sa kašljom, pa mi preporucise. Koliko sam uspio pročitati na netu, skoro da nema negativnog uticaja na organizam. Negdje sam pročitao da može doći do "posrebravanja" kože, tj da koža poprimi srebrenu boju ako se konzumira više i duže itd

Ima li neko iskustva sa ovom vodom? Pozitivna? Negativna???
luna09
Posts: 365
Joined: 16/10/2010 21:39

#2 Re: Srebrena koloidna vodica

Post by luna09 »

Moja mama je pije duže vrijeme i vala još nije počela da sjaji.Ne znam ko je proizvođač ali znam da u pakovanju koje proizvodi De facto iz Bihaća ima fina knjižica sa upustvima
murta
Posts: 5
Joined: 21/03/2011 16:16

#3 Re: Srebrena koloidna vodica

Post by murta »

Što se tiće plavljenja to su gluposti. Da bi čovjek poplavio treba uzimati srebreni nitrat koji se nekad koristio umjesto koloida. Srebreni koloid se mjeri u ppm jedinicama, što su djelovi srebra na milion djelova vode, znači u jednoj toni (1000 kg ili 1 000 000 gr, kubik vode) vode ima svega 5 - 20 gr srebra sa jačinama od 5 do 20 ppm. Kada bi svaki dan pili po jedan litar srebrenog koloida od 5 ppm, tek nakon 3 godine bi uzeli 5 grama srebra, a ako pogledate antibiotike oni imaju cak i do 1 gr aktivne supstance u jednoj tableti, a svi znamo da su otrovni.

Ja već neko vrijeme pijem Bosansku srebrenu vodu (link ima niže) i super sam. U početku sam kupovao u apotekama, ali su im cijene visoke. Onda sam otkrio da u Sarajevu možete uzeti srebreni koloid (Bosanska srebrena voda) po pristojnim cijenama:

http://www.pik.ba/artikal/564303/srebrn ... -narudzbi/

Evo i cjenovnik i kontakti kopirani sa ove stranice:

Koncentracije i cijene:

- 5 ppm - 10 km/l
- 10 ppm - 13 km/l
- 15 ppm - 15 km/l
- 20 ppm - 17 km/l

Popusti: Popuste dajemo redovnim kupcima i na veće količine.

Kako do nas: 061-864-783

Narudžbe: Svaki radni dan, od 9:00 do 21:00. Koncentracije od 5 i 10 ppm naručene prije 12:00, mogu biti gotove isti dan, a 15 ili više trebaju više vremena za proizvodnju, te se mogu preuzeti tek slijedeći dan. Narudžbe subotom i nedjeljom primamo, ali mogu biti preuzete samo radnim danima.
Post Reply