Sramota BHT-a

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

ludacha
Posts: 709
Joined: 10/04/2003 00:00

#26

Post by ludacha »

ne znam sad da li je objavio ili ne..ali se u centralnom dnevniku iz rima javio inoslav besker sto je super..jer inoslav je zakon sto se tog dijela tice..
kad to usporedimo sa sanjom muzaferijom ili tako nesto..ne mogu se sjetiti kako se preyiva, dopisnica ftva iz rima ili sa onom djokom sa bht-a ma katastrofa su...mislim ova 2. ..
djoko se nije mogao sjetiti imena veleposlanika s kojim je pricao...stalno je zamuckivao, isto kao i novinarka u studiju...
dok se na ftv-u sanja na slici ceri, a prica o smrti...
ma katatrofa..

da su malo pazili, mogli su sve to izbjeci
ludacha
Posts: 709
Joined: 10/04/2003 00:00

#27

Post by ludacha »

nego, kad smo vec kod bh medija...

maloprije bila u katedrali na misi, kontam nece nitko biti, ipak ce kardinal veceras drzati misu, ono puno novinara.
hajde, sve bibilo ok, da oni imaju neku kulturu...ali ne ne

jesu li iskljucili mobitele?
- naravno da nisu

skljocaju non stop, buce, mogli su bar iskljuciti onaj zvuk na fotoaparatima (kod onih malenih ima nekakav debilski zvuk kad se skljocne)
jedan kamerman je uskocio u red kad vjernici idu primiti svetu pricest...
ima toga jos..al i ovo je previse


opcenito...jedva velika nekultura vlada mjenju nasim novinarima...
fadil schtil
Posts: 200
Joined: 28/01/2005 23:46

#28 Re: Sramota BHT-a

Post by fadil schtil »

2HD wrote:Na zalost,umro je PAPA ! Na BHT su kasnije nego sto su trebali,prekinuli program sa vanrednim vijestima.Javili su da je umro Papa.Poslije vanrednih vijesti i saopstenja tuzne vijesti da je umro veliki covjek i velika istorijska licnost, emitovali su muzicki spot I NEKOG KLOVNA KOJI SKAKUCE PO SCENI!!! SRAMOTA !!
papi svaka cast, citav svijet je jednoglasan da je covjek svoju misiji iskoristio u promicanje mira i priblizavanja sve tri abrahamitske religije jedne drugim, borbu za 'malog' covjeka i mir.

a i mi bosnjaci moramo mu biti zahvalni za angazman u toku agresije

i neka mu je lahka zemlja!

a prkinule su i prilagodile svoj program samo dvije od 20-tak njemackih tv-kuca. jel i to neukus?? jel neukus sto se svu noc tamburalo u berlinu na ECHO-u?? ma nije, objavljena je informacija i program, kao i zivot idu dalje.

by the way, nasa sarajevska jaranica christiane amanpour LIVE sa petrovog trga za CNN nije preskocila da spomene papin pokusuj da dodje u sarajevo '94., ali mu SRBI, koji su grad drzali under the siege sa onim velikim srpskim oruzjima oko grada, nisu "garantovali sigurnost"
halal vjera christiane
User avatar
Truba
Posts: 82569
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#29

Post by Truba »

postoji razlika između javnih i privatnih/komercijalnih televizija

pinku neće nitko zamjerati zbog tamburanja... ali zamjeram PTCP-u i
BHT-u ... pa mogu li programsku shemu barem jedan dan napraviti sa ozbiljnom glazbom bez polugolih nepismenih kurava( ovo se prventsveno odnosi na PTCP jer tog klauna nisam vidio)
maks
Posts: 54
Joined: 14/03/2005 21:06

#30

Post by maks »

Ne vidim razlog za ozbiljnu muziku na javnoj televiziji, mozda na TV Vatikan ili TV Polska :shock:
User avatar
Brando
Posts: 481
Joined: 13/10/2003 00:00
Location: VP

#31

Post by Brando »

FTV=poluamateri
BHT=amateri

zalosno ali istinito :x :x
igla
Posts: 217
Joined: 19/05/2003 00:00
Location: sarajevo

#32

Post by igla »

ma umro je velik covjek i definitivno treba naci prikladan nacin da mu se oda pocast ali ono preseravanje po hrvatskim televizijama izvanredne vijesti svaki sat i prikaz kad je ko prno kraj odra Pape je odvratno
svi se furaju da pokazu da su oni najveci katolici fuuj
pentax
Posts: 27
Joined: 22/03/2005 11:59

#33 Re: Sramota BHT-a

Post by pentax »

2HD wrote:Na zalost,umro je PAPA ! Na BHT su kasnije nego sto su trebali,prekinuli program sa vanrednim vijestima.Javili su da je umro Papa.Poslije vanrednih vijesti i saopstenja tuzne vijesti da je umro veliki covjek i velika istorijska licnost, emitovali su muzicki spot I NEKOG KLOVNA KOJI SKAKUCE PO SCENI!!! SRAMOTA !!
Sto bi rekli The-Temptations
The-Temptations wrote:"I said, Papa was a rolling stone. Wherever he laid his hat was his home.
(And when he died) All he left us was alone."
:)
leech
Posts: 823
Joined: 23/03/2005 21:59

#34

Post by leech »

Ne gledam državnu televiziju, pogotovo ne BHT koja nema nikakvog sadržaja, uglavnom... 3 dana slike mrtvog pape na CNNu je isto tako pretjerivanje.
User avatar
Truba
Posts: 82569
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#35

Post by Truba »

leech wrote: 3 dana slike mrtvog pape na CNNu je isto tako pretjerivanje.
3 dana u 26 godina :?
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#36

Post by pitt »

leech wrote:Ne gledam državnu televiziju, pogotovo ne BHT koja nema nikakvog sadržaja, uglavnom... 3 dana slike mrtvog pape na CNNu je isto tako pretjerivanje.
A tek koliko ce CNN jos trubiti i mudrovati tome...tek sad pocinju igre bez granica...predvidjanja ranih palmudana ko ce biti novi papa....sve strucnjak do strucnjaka :D:D
leech
Posts: 823
Joined: 23/03/2005 21:59

#37

Post by leech »

Papi porasla temperatura, papa izgubio svijest, papa umro, ne, papa nije umro. Ispravite me ako griješim ali klasičan primjer zarade na tuđoj muci - posljednji zemljotres u Indoneziji kad su se danima pitali zašto (a ne kako) ovaj nije izazvao Tsunami a onaj jeste i hoće li rasti broj žrtava...
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#38

Post by pitt »

Eeee to ti se zove senzacionalizam i komercijala :D:D SVe dok ima degene kojim ce to biti za premedet, oni ce isto raditi....pa po pet puta jedno te isto kazu u roku od 10 minuta al dzaba.... :D:D
amina22
Posts: 34
Joined: 05/04/2005 21:20

#39

Post by amina22 »

Ma meni je bilo interesantno gledati sav narod,kad vidim koliko ih ima i koji su sve plakali i ja se rastuzim.
Nego bit ce jos gore kad budu prenosili sahranu :( ,inace ovdje gdje ja zivim sve su to dobro popratili na tv-u.
Ali su isto i kad je Arafat umro,extra vjesti,emisije kao da im je kralj umro :)
leech
Posts: 823
Joined: 23/03/2005 21:59

#40

Post by leech »

pitt wrote:Eeee to ti se zove senzacionalizam i komercijala :D:D SVe dok ima degene kojim ce to biti za premedet, oni ce isto raditi....pa po pet puta jedno te isto kazu u roku od 10 minuta al dzaba.... :D:D
Aha a u pauzama breaking news... i nije pretjerivanje...
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#41

Post by pitt »

Ja ozbiljno kontam uzet sebi onaj TiVo i da zajebem i vijesti i reklame :D:D
leech
Posts: 823
Joined: 23/03/2005 21:59

#42

Post by leech »

Ja kontam ugasiti televizor i gledati kroz prozor. :-)
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#43

Post by pitt »

Meni nevalja pogled :D:D:D
leech
Posts: 823
Joined: 23/03/2005 21:59

#44

Post by leech »

Kakva ti je šara na plafonu? :D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#45

Post by pitt »

Slaba mogu ti reci.....zamantalo bi mi se brzo :D:D
User avatar
zenny
Posts: 885
Joined: 11/03/2005 05:03
Location: Sarajevo

#46 Re: Sramota BHT-a

Post by zenny »

2HD wrote:Na zalost,umro je PAPA ! Na BHT su kasnije nego sto su trebali,prekinuli program sa vanrednim vijestima.Javili su da je umro Papa.Poslije vanrednih vijesti i saopstenja tuzne vijesti da je umro veliki covjek i velika istorijska licnost, emitovali su muzicki spot I NEKOG KLOVNA KOJI SKAKUCE PO SCENI!!! SRAMOTA !!
a sta bi ti matereti,,citav dan da nam pricaju kako je umro, daj mi primjer jedne tv stanice koja je ucinila to u svijetu(nemoj neki crkveni kanal :-D ), nebrini ba ima vremena kad dodje vrijeme sahrane i to, po citav dan ce ti biti o njemu, sjedi pred TV i ciiiiiiiitav dan gledaj

ja iskreno postujem papu i sve sto je ucinio al vas neke stvarno ne razumijem...
User avatar
Prince
Posts: 810
Joined: 17/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#47 Re: Sramota BHT-a

Post by Prince »

komi wrote:
2HD wrote:Na zalost,umro je PAPA ! Na BHT su kasnije nego sto su trebali,prekinuli program sa vanrednim vijestima.Javili su da je umro Papa.Poslije vanrednih vijesti i saopstenja tuzne vijesti da je umro veliki covjek i velika istorijska licnost, emitovali su muzicki spot I NEKOG KLOVNA KOJI SKAKUCE PO SCENI!!! SRAMOTA !!

šta drugo očekivati od te "televizije"
Pa šta su trebali, možda svi crninu obući :shock: ? Da možda prestanemo živjeti koji dan, da svi plačemo zbog čovjeka kojem je bilo 100 godina? Šta vam je ljudi, ima i prečih stvari.
User avatar
Prince
Posts: 810
Joined: 17/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#48

Post by Prince »

Eto, imate dan žalosti u petak, a za to svako normalan ne vidi velikog osnova.
SD-6
Posts: 750
Joined: 20/08/2004 01:20

#49

Post by SD-6 »

...u petak ce se poslije dzuma namaza rahmetliji klanjati dzenaza namaz u odsustvu :oops: :D
micika
Posts: 3439
Joined: 27/02/2004 00:00
Location: ankara

#50

Post by micika »

Eh narode.jos jedna u nizu sramota :oops:

malo prije gledah vijesti na bht1 i niti jedne rijeci nisu rekli o godisnjici tuzlanskog masakra.Niti jedne rijeci o jednoj od najvecih tragedija u Bosni i Hercegovini.
kakvi smo to postali :roll: nekima je tako lako zaboraviti :( :(
Post Reply