SPORT KLUB

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Warashii
Posts: 4263
Joined: 13/09/2011 12:55

#226 Re: SPORT KLUB

Post by Warashii »

Tomahawk11 wrote:Dakle, da konstatujemo, bolje da ne gledamo nikako nego preko SK.
Pogresna konstatacija izvucena iz konteksta na poprilicno los nacin.
Sta je sa onima koji nemaju SK kako ce oni gledati? Oni nece gledati nikako zar ne.
Svi smo mi siti javnog servisa i njihovog malo hocu malo necu prenositi.
Ja sam rekao koje su moje zamjerke SK.
I mislim da si pitao je li im ko slao dopis, ja jesam, nisu se udostojili ni da odgovore.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#227 Re: SPORT KLUB

Post by mali_milojica »

Tomahawk11 wrote:Dakle, da konstatujemo, bolje da ne gledamo nikako nego preko SK.
Totalno pogrešna konstatacija i rekao bih i spinovanje. Da nije kupio SK,UEFA bi prihvatila sljedeću najbolju ponudu i prenosio bi neko drugi.
User avatar
Rugafet
Posts: 4712
Joined: 14/12/2015 17:52

#228 Re: SPORT KLUB

Post by Rugafet »

Tomahawk11 wrote:Dakle, da konstatujemo, bolje da ne gledamo nikako nego preko SK.
Pa prema upisima pojedinaca upravo se taj zakljucak da izvesti...
Najveci kriticari svega sto uradi SK su (vecina) korisnici/uposlenici 'ugrozenog'' Telecoma. Uglavnom, kao i do sada nista novo, vazda se ima dezurni krivac, samo gle cuda nikad i nizasta drzava u kojoj se to sve desava nikad i ni malo nije odgovorna :-)
Cavendish
Posts: 471
Joined: 21/04/2013 17:12

#229 Re: SPORT KLUB

Post by Cavendish »

Kvalitetan tekst čiji se sadržaj može preslikati i BiH
http://telesport.telegram.hr/price/kont ... anizirana/
User avatar
Warashii
Posts: 4263
Joined: 13/09/2011 12:55

#230 Re: SPORT KLUB

Post by Warashii »

Rugafet wrote:
Tomahawk11 wrote:Dakle, da konstatujemo, bolje da ne gledamo nikako nego preko SK.
Pa prema upisima pojedinaca upravo se taj zakljucak da izvesti...
Najveci kriticari svega sto uradi SK su (vecina) korisnici/uposlenici 'ugrozenog'' Telecoma. Uglavnom, kao i do sada nista novo, vazda se ima dezurni krivac, samo gle cuda nikad i nizasta drzava u kojoj se to sve desava nikad i ni malo nije odgovorna :-)
Greska u koracima, ma kakva greska u koracima pravila kosarke ne znas ;).
Zapravo sam korisnik Telemach-a.
Ne znam citas li ti kad se ovako sta napise? Koja drzava? Gdje je ovdje drzava? Obajsnio sam i ja a i drugi sta je problem u ovoj drzavi.
I opet kazem da to sto nema drzave ne mogu opravdati nekog ko se zbog tog okoristi.
Nista drugacija situacija nego li sa ratnim profiterima.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#231 Re: SPORT KLUB

Post by mali_milojica »

Rugafet wrote:
Tomahawk11 wrote:Dakle, da konstatujemo, bolje da ne gledamo nikako nego preko SK.
Pa prema upisima pojedinaca upravo se taj zakljucak da izvesti...
Najveci kriticari svega sto uradi SK su (vecina) korisnici/uposlenici 'ugrozenog'' Telecoma. Uglavnom, kao i do sada nista novo, vazda se ima dezurni krivac, samo gle cuda nikad i nizasta drzava u kojoj se to sve desava nikad i ni malo nije odgovorna :-)
Fulio si cijeli fudbal,sto bi se zargonski reklo.
I sam koristim Telemach,ali kad bude igrala reprezentacija i prijenos bude na SK volio bih i želim da to radi nas čovjek,kojem je stalo i do reprezentacije i do ove zemlje,a ne da mi utakmicu komentarise neko kome je ta utakmica kao i svaka druga.
Čak i Šuko sa BHRT zna nekad reći naša reprezentacija,na SK to vjerovatno nikad neću čuti.
A gazda SK je kod nas našao idealnu baru gdje će mutiti vodu.
User avatar
Rugafet
Posts: 4712
Joined: 14/12/2015 17:52

#232 Re: SPORT KLUB

Post by Rugafet »

mali_milojica wrote:Fulio si cijeli fudbal,sto bi se zargonski reklo.
I sam koristim Telemach,ali kad bude igrala reprezentacija i prijenos bude na SK volio bih i želim da to radi nas čovjek,kojem je stalo i do reprezentacije i do ove zemlje,a ne da mi utakmicu komentarise neko kome je ta utakmica kao i svaka druga.
Čak i Šuko sa BHRT zna nekad reći naša reprezentacija,na SK to vjerovatno nikad neću čuti.
A gazda SK je kod nas našao idealnu baru gdje će mutiti vodu.
Eto ja sam fulio cijeli fudbal a ti nisi :lol:
Opusteno gledam SK i utakmicu reprezentacije i pri tome zivo me boli jedan dio tijela k'o je prenosi, kako se komentator zove i kako on licno utakmicu dozivljava.
Jos jednom - To sto je gazda SK nasao idealnu baru gdje ce mutiti vodu je problem bare nikako gazde. Pa ako to ne smeta onima koji su placeni da se takve stvari ne desavaju ne vidim zasto bi bio problem nama koji gledamo SK u HD kvaliteti sve uz vrhunski potkovane komentatore.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#233 Re: SPORT KLUB

Post by It_is_a_Leclerc »

U boga ti, strašne li potkovanosti. Onaj nesretnik što nam je košarkašku reprezentaciju radio svakog igrača tamne kose zove Gegić, a to često budu i Gordić, i Milošević itd. O budalaštinama tipa - "hrvatski košarkaš koji igra za BiH Andrija Stipanović" i "reprezentacija žutih/gostiju/bejha" samo da ne kaže - Bosna i Hercegovina da ne govorim.
User avatar
Warashii
Posts: 4263
Joined: 13/09/2011 12:55

#234 Re: SPORT KLUB

Post by Warashii »

User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10188
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#235 Re: SPORT KLUB

Post by Benq »

:pisnuo:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#236 Re: SPORT KLUB

Post by Tomahawk11 »

Ja ne znam gdje vi nađete te Hr komentatore, ja gledam sa Sr i nema ovih gafova.
Al bitno je da ja spinujem, a vi jok.
Haj zdra'o, ne da mi se raspravljati.
Gledajte na TV Igman, što se mene tiče.
Kad se sjetim galame na rukometnoj temi što BHT ne prenosi reprezentaciju ili kad je FACE preuzimao neke youtube linkove :roll:
User avatar
Rugafet
Posts: 4712
Joined: 14/12/2015 17:52

#237 Re: SPORT KLUB

Post by Rugafet »

Eto sad bi poneki gaf komentatora na SK trebao biti dokaz da ne rade posao kako spada :-)

Nego, evo kad vam vec komentatori toliko smetaju otkrit cu vam tajnu - Ciribu ciriba to ponovite tri puta tacno u ponoc okrenuti prema jugu, zatim uzmite daljinski i prebacite na SK i vidjet cete sta ce da se desi.
User avatar
agnostic_front
Posts: 6323
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#238 Re: SPORT KLUB

Post by agnostic_front »

Samo SK neka prenosi, da je kako i one uhljebe iz telekoma ukloniti, pa da i našu ligu uzmu :thumbup:
User avatar
Warashii
Posts: 4263
Joined: 13/09/2011 12:55

#239 Re: SPORT KLUB

Post by Warashii »

Većina komentara je slična ovom sa ovog linka iznad što je lik komentarisao
"Veliki plus u svemu tome je to što neću morati slušati komentare Drage Ćosića i Stjepana Baloga. Za sve ostalo tu je Ace Stream"
Bolje je i ace player pa tražiti ko streama nego li da javni servis prenosi.
Čemu? Stream uvijek imaš ako želiš, čemu ovo? Ne volim ni ja javni servis al pishaj ga.
Ja sam par pitanja u prijosnjim postovima pitao, niko ništa da odgovori. Samo se pili naopako kako je dobro što SK je otkupio prava.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#240 Re: SPORT KLUB

Post by Tomahawk11 »

Meni ne smeta javni servis.
Međutim, često sam bio uskraćen za ovaj ili onaj prenos zbog njih.
Često sam imao i nekvalitetan prenos, ali hajde, bar ga je bilo.

SK je kvalitet, a mene kao potrošača bi valjda trebalo da zanima to.
Streamove ne volim ni ja, jbg, vazda nešto fali, štopa, loša slika, nekad sam NBA ganjao, sad SK ima skoro svaku veče neku NBA utakmicu.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#241 Re: SPORT KLUB

Post by mali_milojica »

Evo sad je preko SK išla košarka BiH-Rusija iz Skenderije,bacaju drkicu na prijenos,a kompletan prijenos uradili ljudi sa BHRT.
Ali to je išlo na SK,znas li ti sta je to,heej Sport Klub :D

SK nema svoja reportažna kola. Nijedna.
SK nema ljude koji će raditi prijenose domaćih utakmica. Pogotovo 2-3 odjednom npr u Sloveniji,Srbij i i BiH. Tu vidim šansu naših medija,da se u dogovoru sa SK prijenosi podijele i da ide i na nekoj našoj TV. Ne mora to biti JS,moze i FACE ili Hayat.
SK je važnije da ima SRB ili HR,jer pola BiH više zanimaju te reprezentacije,nego naša.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#242 Re: SPORT KLUB

Post by StupskaBitanga »

Pa nje to BHRT džabe uradila?
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#243 Re: SPORT KLUB

Post by mali_milojica »

Nije BHRT radio,nego ljudi sa BHRT. Reportažna kola došla iz Srbije,neka privatna produkcija.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#244 Re: SPORT KLUB

Post by Tomahawk11 »

A BHRT nema tehniku da isprati ono što tržište diktira.

Kad smo kod toga šta kome štima, ovi iz RS zemlju grizu zbog ovogo da SK prenosi, kod njih je totalni mrak, nemaju na čemu Srbiju da gledaju, hvataju streamove :D
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#245 Re: SPORT KLUB

Post by mali_milojica »

Kod domaćih utakmica i BHRT je iznajmljivao kola. Nekad CroaTel,nekad VPK. Skupa je to muzika :D
Valja gledati mrski BHRT u HD i Srbiju u Rusiji :D
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#246 Re: SPORT KLUB

Post by StupskaBitanga »

mali_milojica wrote:Kod domaćih utakmica i BHRT je iznajmljivao kola. Nekad CroaTel,nekad VPK. Skupa je to muzika :D
Valja gledati mrski BHRT u HD i Srbiju u Rusiji :D
Sva prava kupio je Sportklub pa i ona zemaljska
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#247 Re: SPORT KLUB

Post by mali_milojica »

StupskaBitanga wrote:
mali_milojica wrote:Kod domaćih utakmica i BHRT je iznajmljivao kola. Nekad CroaTel,nekad VPK. Skupa je to muzika :D
Valja gledati mrski BHRT u HD i Srbiju u Rusiji :D
Sva prava kupio je Sportklub pa i ona zemaljska
SK je kupio kvalifikacije za EP 2020 i Ligu Nacija.
SP Rusija 2018 ide na BHT 1
User avatar
vejza00
Posts: 1438
Joined: 08/08/2011 11:14

#248 Re: SPORT KLUB

Post by vejza00 »

mali_milojica wrote:
StupskaBitanga wrote:
mali_milojica wrote:Kod domaćih utakmica i BHRT je iznajmljivao kola. Nekad CroaTel,nekad VPK. Skupa je to muzika :D
Valja gledati mrski BHRT u HD i Srbiju u Rusiji :D
Sva prava kupio je Sportklub pa i ona zemaljska
SK je kupio kvalifikacije za EP 2020 i Ligu Nacija.
SP Rusija 2018 ide na BHT 1
svi se nesto svadjamo oko hebenog SK-a a svi se potajno nadamo da cemo kvale za EP2020 gledat gdje u njemackoj :bih:
User avatar
daky585
Posts: 867
Joined: 07/06/2014 01:50

#249 Re: SPORT KLUB

Post by daky585 »

Tomahawk11 wrote: Kad smo kod toga šta kome štima, ovi iz RS zemlju grizu zbog ovogo da SK prenosi, kod njih je totalni mrak, nemaju na čemu Srbiju da gledaju, hvataju streamove :D
Kakav mrak, Total TV i m:tel imaju SK.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#250 Re: SPORT KLUB

Post by Tomahawk11 »

daky585 wrote:
Tomahawk11 wrote: Kad smo kod toga šta kome štima, ovi iz RS zemlju grizu zbog ovogo da SK prenosi, kod njih je totalni mrak, nemaju na čemu Srbiju da gledaju, hvataju streamove :D
Kakav mrak, vidim da m:tel ima SK a i Total TV. Bar je tako na njihovom sajtu
Da, m:tel ima, ima i Total TV. međutim, nemaju ove kablovske tipa Elta, a recimo Banja Luka je uglavnom na njoj.
Total je više u ruralnim područjima. Ne znam za m:tel, ali vidim da je plač oko utakmica koje SK prenosi.
Post Reply