SPORT KLUB

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
sandzokan
Posts: 1137
Joined: 23/10/2014 19:21
Location: ul. Jovana Divjaka

#202 Re: SPORT KLUB

Post by sandzokan »

un1ted wrote:Boze :) Oko cega se ovdje diskutuje...nista mi bolji nismo ni od cetnika ni ustasa!
Kakvo sranje od konstatacije.
Da Hrvati moraju slusat Gojka iz Bg dok igraju Vatreni s time bi se pozabavila Vlada, o bojkotima i sl. da ne govorim.
Tebi je svejedno, ok, ali ne etiketiraj neistomisljenike kao fasiste. Jako je licemjerno. Kapis :wink:
User avatar
Mustang1
Posts: 28750
Joined: 29/12/2010 17:31

#203 Re: SPORT KLUB

Post by Mustang1 »

Auuu pa vi se fkt svadjate oko ovoga :D Umjesto da se ovo iskoristi pa da popljujete BHTelecom jos vise ne bi li i oni pljunuli pare za SK. Vi pljujete SK sto ljudi rade odlican posao.
Cavendish
Posts: 471
Joined: 21/04/2013 17:12

#204 Re: SPORT KLUB

Post by Cavendish »

Mustang1 wrote:Auuu pa vi se fkt svadjate oko ovoga :D Umjesto da se ovo iskoristi pa da popljujete BHTelecom jos vise ne bi li i oni pljunuli pare za SK. Vi pljujete SK sto ljudi rade odlican posao.
Jedan razuman komentar nakon dugo vremena. Možda jeste SK skup ali brate pa i ja dajem 60+ KM za uglavnom smeće od kanala i internet sumnjive brzine.
User avatar
Mustang1
Posts: 28750
Joined: 29/12/2010 17:31

#205 Re: SPORT KLUB

Post by Mustang1 »

Ako govoris o mojoj tv, internet je smijesno i porediti.. Neki dan sam gledao brzine i cijene i mislio sam da je to zastarjelo, ali aktuelna ponuda :D
Ja placam 60KM imam sve SK i HD, sve arene, telefon, internet 80mb/s
Cavendish
Posts: 471
Joined: 21/04/2013 17:12

#206 Re: SPORT KLUB

Post by Cavendish »

Bitno nek je naš :D . I daj nam još koju live cam, možda Banovići live. Plus kada već daješ pare Mitrovicu možeš i Šolaku.
User avatar
Radar71
Posts: 7287
Joined: 21/07/2010 15:43

#207 Re: SPORT KLUB

Post by Radar71 »

Đe vam je patriotizam? :oops:
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#208 Re: SPORT KLUB

Post by It_is_a_Leclerc »

Samo jedno pitanje za uvažene forumaše - šta mislite koliko bi u danima prošlo do krivične prijave da čelnici Sportkluba npr. u Hrvatskoj ili Srbiji odbiju provesti NAREDBU suda ili da odbiju plati kazne Konkurencijskog vijeća ?

I šta vam to govori o SK?
Cavendish
Posts: 471
Joined: 21/04/2013 17:12

#209 Re: SPORT KLUB

Post by Cavendish »

Ništa :mrgreen: , osim da pišaju po pravosudnom sistemu države. Ali to u konačnici mnogo više govori o našoj državi nego li o SK.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58711
Joined: 03/08/2010 19:04

#210 Re: SPORT KLUB

Post by kakavdanakneiskustvu »

[quote="Cavendish"]Ništa :mrgreen: , osim da pišaju po pravosudnom sistemu države. Ali to u konačnici mnogo više govori o našoj državi nego li o SK.[/quote]

tačno
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#211 Re: SPORT KLUB

Post by Tomahawk11 »

It_is_a_Leclerc wrote:Samo jedno pitanje za uvažene forumaše - šta mislite koliko bi u danima prošlo do krivične prijave da čelnici Sportkluba npr. u Hrvatskoj ili Srbiji odbiju provesti NAREDBU suda ili da odbiju plati kazne Konkurencijskog vijeća ?

I šta vam to govori o SK?
Nije to samo SK. U ovoj državi svako radi šta hoće.
I prolazi se nekažnjeno.
Mislim, nemam nikakav problem, nek natjeraju da SK plati sve što treba, nek im udaraju penale, ali SK se uglavnom spominje kad krene socijala priča.
Dva mjeseca naplaćuju pretplatu preko Elektroprivrede, pojma nemaju šta i koliko je naplaćeno :-)
Eto kakvi su to nehljebi i onda, eto, oteo im SK prenose reprezentacije.

Ja bih se zapitao šta nam sve to govori o državi. Uredi Javni servis, zategni malo zakonsku proceduru i svi će poštovati.
Ako nešto i ne plaćaju, samo koriste rupe u zakonu ko i svi ostali.
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#212 Re: SPORT KLUB

Post by mali_milojica »

Mi imamo odlične zakone,samo su selektivni :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#213 Re: SPORT KLUB

Post by Tomahawk11 »

mali_milojica wrote:Mi imamo odlične zakone,samo su selektivni :D
Misliš, malog udaraju po prstima, veliki prolazi nekažnjeno.
User avatar
Warashii
Posts: 4263
Joined: 13/09/2011 12:55

#214 Re: SPORT KLUB

Post by Warashii »

Tomahawk11 wrote:
mali_milojica wrote:Mi imamo odlične zakone,samo su selektivni :D
Misliš, malog udaraju po prstima, veliki prolazi nekažnjeno.
Jbga, glavonje imaju koristi od Telemacha zato i jest kako jest.
U onom tekstu što neko postavi ima dobrih i tacnih činjenica.
°u°
Posts: 2676
Joined: 11/04/2013 08:49

#215 Re: SPORT KLUB

Post by °u° »

Citat iz članka: "No, u Njemačkoj utakmice prenose javno-privatni ZDF i ARD..." RTL je privatna tv a prenosi i prenosiće i dalje utakmice Njemačke https://www.fussball-wm.pro/wm-2018/qua ... ertragung/, https://www.rtl.de/cms/rtl-sichert-sich ... 10709.html
Također taj privatni RTL je prenosio dio utakmica na svjetskim 2006. i 2010.

BH Telecom je imao i sad ima mogućnost da uzme SK, znaju se i cijene paketa. Ali oni žele po svojim pravilima. Telemach im ne da i ovi mogu da ....
DonieBrasco
Posts: 15423
Joined: 31/08/2016 16:09

#216 Re: SPORT KLUB

Post by DonieBrasco »

Revanš susret Kupa BiH između FK Željezničar i NK Široki Brijeg se igra u sljedeću srijedu uz osiguran direktan prenos i to na kanalima Sportkluba. Utakmica ovih rivala počinje u 18 sati.
:thumbup:

Sve pohvale, dok BHT brine hoce li poslati ucesnika na propalo takmicenje Eurovision, SK ulazi na trziste i domaceg nam fudbala.

Nije mi nimalo zao sto ce SK da prenosi nam reprezentaciju, bolja slika, bolji ton, profesionalni komentatori.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#217 Re: SPORT KLUB

Post by It_is_a_Leclerc »

DonieBrasco wrote:
Revanš susret Kupa BiH između FK Željezničar i NK Široki Brijeg se igra u sljedeću srijedu uz osiguran direktan prenos i to na kanalima Sportkluba. Utakmica ovih rivala počinje u 18 sati.
:thumbup:

Sve pohvale, dok BHT brine hoce li poslati ucesnika na propalo takmicenje Eurovision, SK ulazi na trziste i domaceg nam fudbala.

Nije mi nimalo zao sto ce SK da prenosi nam reprezentaciju, bolja slika, bolji ton, profesionalni komentatori.
Ne sramoti se, života ti.

Čuj, propalo takmičenje sa 100 miliona gledatelja, 42 zemlje učesnice. Uvjerljivo najgledaniji nesportski sadržaj u okviru EBU razmjene u zadnjih desetak godina.

To što nas nema, to takmičenje ne čini propalim. ;-)

Javni servis se ne može nositi sa SK. To su činjenice. SK ima svu zakonsku, ekonomsku i drugu prednost u startu. Morate to shvatiti prije svake kritike. Pogotovo jer branite ljude koji svjesno krše zakonoske propise ove države.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#218 Re: SPORT KLUB

Post by un1ted »

Pa gdje je ta drzava da onemoguci krsenje vlastitih zakona?

Eto hajde, samo mi odgovori gdje je ta drzava?
User avatar
Warashii
Posts: 4263
Joined: 13/09/2011 12:55

#219 Re: SPORT KLUB

Post by Warashii »

un1ted wrote:Pa gdje je ta drzava da onemoguci krsenje vlastitih zakona?

Eto hajde, samo mi odgovori gdje je ta drzava?
Kako gdje je? Pa u PM .
Podijeljena na tri dijela pa onda na još milion, funkcionalna ko probusen kondom.
Mislim jbte jel ti živiš u BIH?
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#220 Re: SPORT KLUB

Post by un1ted »

Sve ja to shvatam, onda te pitam zasto upirati u Sportklub ili bilo koga, kada tvoja drzava nije drzava? Kako ocekivati od nekoga da postuje tebe i tvoju drzavu, ako tvoja drzava tebe ne postuje?
User avatar
Warashii
Posts: 4263
Joined: 13/09/2011 12:55

#221 Re: SPORT KLUB

Post by Warashii »

To što je država ovakva kakva je posljedica je svih onih kojih koji ovu državu ne vole, a svi znamo ko su, zahvaljujući njima imaš i SK ovakav i kladionice i raznorazne veleprodaje po vukojebinama bez ikakvih inspekcija. Sve ono što je dobro za ovu državu je njima stetno . A sa druge strane imaš gmazove koji bi rođenu mater prodali za šaku maraka.
Meni to nije razlog da hvali ikoga ko u ovakvom sranju pravi okuke, a kamo li da ga opravdavam.
Mogao sam skratiti pa reč da zakone i zaobilaženje istih kroje ovakvi kao SK i slični njima.
User avatar
drag_gost
Posts: 5530
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#222 Re: SPORT KLUB

Post by drag_gost »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Cavendish wrote:Ništa :mrgreen: , osim da pišaju po pravosudnom sistemu države. Ali to u konačnici mnogo više govori o našoj državi nego li o SK./quote]

tačno
Nije tacno
Cavendish
Posts: 471
Joined: 21/04/2013 17:12

#223 Re: SPORT KLUB

Post by Cavendish »

drag_gost wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
Cavendish wrote:Ništa :mrgreen: , osim da pišaju po pravosudnom sistemu države. Ali to u konačnici mnogo više govori o našoj državi nego li o SK./quote]

tačno
Nije tacno
Obrazloži......
User avatar
Rugafet
Posts: 4712
Joined: 14/12/2015 17:52

#224 Re: SPORT KLUB

Post by Rugafet »

un1ted wrote:Pa gdje je ta drzava da onemoguci krsenje vlastitih zakona?

Eto hajde, samo mi odgovori gdje je ta drzava?
Nema je. Zadeverli se njeni celnici oko licnog bogacenja i bahacenja. Jebe se njima za zakone. Prosto k'o pasulj, imam korist, meni super i kraj price...
E sad 'specijalci i moralisti' na ovoj i slicnim temama po obicaju 'okrivljuju' posljedice a ne uzrok, tako da je i ovdje slucaj da je kriv SK a ne onaj ko mu je dopustio da radi to za sto ga osudjuju.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#225 Re: SPORT KLUB

Post by Tomahawk11 »

Dakle, da konstatujemo, bolje da ne gledamo nikako nego preko SK.
Post Reply