SPORT KLUB

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#1 SPORT KLUB

Post by taureg71 »

Kad ce sportklubovi da se uvrste u ponudu kablovskih operatera ??? Sem Telemacha i TOTALA ima li ga jos ko ???? znate li ista...ja sam cuo od marta, ali to nije bas provjereno i tacno 100%...HVALA :thumbup:
User avatar
krakatoa
Posts: 1068
Joined: 23/05/2015 07:48

#2 Re: SPORT KLUB

Post by krakatoa »

taureg71 wrote:Kad ce sportklubovi da se uvrste u ponudu kablovskih operatera ??? Sem Telemacha i TOTALA ima li ga jos ko ???? znate li ista...ja sam cuo od marta, ali to nije bas provjereno i tacno 100%...HVALA :thumbup:
Ništa sigurno. Sada su žalbe, pa prigovori i tako jedno 4-5 godina. Džabe se nadate.
taureg71
Posts: 1199
Joined: 02/09/2008 23:02

#3 Re: SPORT KLUB

Post by taureg71 »

e do qrca
ivannn
Posts: 923
Joined: 14/06/2008 19:25

#4 Re: SPORT KLUB

Post by ivannn »

i da sve bude kako je

opet ne znam kako ljudi ne shvaćaju da iako SK dadne svoje kanale svima pod jednakim uvjetima to će biti neka basnoslovna cifra koja bi prije otjerala u bankrot sve operatere nego da na kraju prihvate to + i kad bi prihvatili ne bi bili dio osnovnog paketa već bi tražili isto posebnu pretplatu kao HBO

a SK i Telemachu/UG je svejedeno jer svakako uplaćuju pare sami sebi jer su dio iste grupacije
The Realist
Posts: 6776
Joined: 31/03/2006 11:46
Location: Sarajevo

#5 Re: SPORT KLUB

Post by The Realist »

Pa nije problem ako su dio posebnog paketa, jer onda se plaća koliko imaš pretplata i operateri nisu u problemima. Problemi uvijek nastanu kada se insistira da se osnovnu šemu štave kanali, jer to znači odmah plaćanje vlasniku kanala, a prihodi se nisu povećali.
probook
Posts: 4581
Joined: 13/10/2013 22:38

#6 Re: SPORT KLUB

Post by probook »

taureg71 wrote:Kad ce sportklubovi da se uvrste u ponudu kablovskih operatera ??? Sem Telemacha i TOTALA ima li ga jos ko ???? znate li ista...ja sam cuo od marta, ali to nije bas provjereno i tacno 100%...HVALA :thumbup:
Cim Arene budu dio ponude TTV i TM - znaci nikad :-)
User avatar
Maharadza
Posts: 16698
Joined: 30/01/2013 15:13

#7 Re: SPORT KLUB

Post by Maharadza »

probook wrote:
taureg71 wrote:Kad ce sportklubovi da se uvrste u ponudu kablovskih operatera ??? Sem Telemacha i TOTALA ima li ga jos ko ???? znate li ista...ja sam cuo od marta, ali to nije bas provjereno i tacno 100%...HVALA :thumbup:
Cim Arene budu dio ponude TTV i TM - znaci nikad :-)
Nikad' ne reci nikad, jer kada vučić proda njihov telekom (što je pitanje vremena) moguće da će doći neko kome nije problem "dijeliti" arene sa drugima, naravno za odg. kompenzaciju (SK)! :mrgreen:
User avatar
madridist
Posts: 1043
Joined: 07/07/2012 22:34
Location: Middle Earth

#8 Re: SPORT KLUB

Post by madridist »

Asocijacija kablovskih operatera u Bosni i Hercegovini (AKOP BiH), obavještava zainteresovanu javnost, da je istekao šezdeseto dnevni rok koji je Konkurencijsko vijeće BiH odredilo za Sport Klub d.o.o. iz Sarajeva, i u kojem je morao izvršiti rješenje Konkurencijskog vijeća BiH, broj 06-26-2-006-143-II/15 od 23.12.2015.godine, a isto nije izvršeno.

AKOP BiH je, 01.03.2016.godine Konkurencijskom vijeću BiH podnio prijedlog za određivanje novčane kazne zbog neizvršenja rješenja. AKOP BiH očekuje, da će nadležni organi BiH predloženom novčanom kaznom dovesti do toga da se nakon više od dvije godine konačno izvrši rješenje Konkurencijskog vijeća BiH, i da prestane zloupotreba dominantnog položaja navedene grupacije i da se Sport Klub omogući svim građanima BiH i svim operaterima pod jednakim i nediskriminatornim uslovima – onima koje jeimala grupacija Telemach u proteklom periodu.

Jednako tako AKOP BiH, očekuje od svih institucija u državi da će obezbjediti efikasno poštovanje pravosnažnih sudskih presuda i rješenja nadležnih organa vezano za Sport Klub. Vezano za najnovije neizvršenje rješenja, AKOP BiH apeluje na Konkurencijsko vijeće BiH i sve državne organe BiH, da poduzmu mjere iz svoje nadležnosti pri sankcionisanju nastavka zloupotrebe dominantnog položaja pomenute grupacije.

Podsjećamo, Konkurencijsko vijeće BiH je u pomenutom rješenju iz decembra, dodatno utvrdilo, da kompanija UNITED MEDIA nije izvršila ni prethodno rješenje Vijeća od 16.12.2013.godine, pa mu je zbog neizvršenja starog rješenja i počinjenog novog prekršaja odredilo kaznu od 250.000,00 KM.

Rješenje Konkurencijskog vijeća BiH bilo je izvršno danom donošenja, što podrazumijeva obavezu kompanije UNITED MEDIA da bez odlaganja, najkasnije u roku od 60 dana od dana donošenja pomenutog rješenja, omogući svim distributerima u BiH i posljedično svim zainteresovanim gledaocima u BiH (na teritoriju cijele države) gledanje kanala Sport Klub.

(Slon TV)

:lol:
Da nam hoce Senad na Faceu ili Tv1 dovesti u studio ili barem slike tipova koji sjede u Konkurencijskom vijecu da vidimo ko su ti koji dopustaju ovakav sex sa drzavnim institucijama ovima iz UG.
User avatar
Maharadza
Posts: 16698
Joined: 30/01/2013 15:13

#9 Re: SPORT KLUB

Post by Maharadza »

madridist wrote:...

:lol:
Da nam hoce Senad na Faceu ili Tv1 dovesti u studio ili barem slike tipova koji sjede u Konkurencijskom vijecu da vidimo ko su ti koji dopustaju ovakav sex sa drzavnim institucijama ovima iz UG.
Evo jednog:



:D
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#10 Re: SPORT KLUB

Post by KPNCTNJAH »

Arena > Sport Klub.. NBA prenose jednom sedmicno, Engleska i Spanska liga karinaske... truba program... da moze oboje bilo bi super, ali ako bih birao, Arena u svaka doba ispred ovog...
SerijeSync
Posts: 1128
Joined: 08/02/2016 20:35

#11 Re: SPORT KLUB

Post by SerijeSync »

KPNCTNJAH wrote:Arena > Sport Klub.. NBA prenose jednom sedmicno, Engleska i Spanska liga karinaske... truba program... da moze oboje bilo bi super, ali ako bih birao, Arena u svaka doba ispred ovog...
samo totalna neznalica može ovo izjavit, sav sport je na SK, tenis, formula 1, moto, engleska liga, španska liga, NBA, COPA America, prenos europskog prvenstva u fudbalu, golf, EU košarka itd itd, arene imaju samo teleća regionalna prvenstva i ligu prvaka uostalom ne može se ni poredit.
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#12 Re: SPORT KLUB

Post by KPNCTNJAH »

Gledam opet svoj post, reko' da ti nisam kakvog clana familije slucajno spomenuo, pa se tako upali :mrgreen: F1 je fakat zanimljivo gledati zadnjih godina, k'o da sjedis i gledas auta kako prolaze cestom, a i to imam na RTL-u... NBA kao sto rekoh jednom sedmicno, EP u fudbalu se fakat igra cesto :mrgreen: EU kosarku imas i na Areni... nisam od onih sto umisljaju da zive negdje drugo, Arena prenosi nasu ligu, kao i one iz regiona, to me zanima.. zanima me i Seria A daleko vise nego te lige sa Sport Kluba.. LP bez nasih debilnih komentatora, kao i EL, a jos i imas priliku izabrati tekmu koju zelis gledati... gledaj sta ti je kurcu cejf, kazem a je za mene Arena puno bolja, da moze oboje bilo bi idealno, ovako sam prisiljen gledati Sport Klub jer je HS promijenio shemu...
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#13 Re: SPORT KLUB

Post by MOSALJOZE »

Nije stvar u tome ko šta voli,jer i jedni i drugi nude nešto što bi voljeli gledati.Poenta je da svi moraju imati u ponudi i SK i Arene!!!
SerijeSync
Posts: 1128
Joined: 08/02/2016 20:35

#14 Re: SPORT KLUB

Post by SerijeSync »

KPNCTNJAH wrote:Gledam opet svoj post, reko' da ti nisam kakvog clana familije slucajno spomenuo, pa se tako upali :mrgreen: F1 je fakat zanimljivo gledati zadnjih godina, k'o da sjedis i gledas auta kako prolaze cestom, a i to imam na RTL-u... NBA kao sto rekoh jednom sedmicno, EP u fudbalu se fakat igra cesto :mrgreen: EU kosarku imas i na Areni... nisam od onih sto umisljaju da zive negdje drugo, Arena prenosi nasu ligu, kao i one iz regiona, to me zanima.. zanima me i Seria A daleko vise nego te lige sa Sport Kluba.. LP bez nasih debilnih komentatora, kao i EL, a jos i imas priliku izabrati tekmu koju zelis gledati... gledaj sta ti je kurcu cejf, kazem a je za mene Arena puno bolja, da moze oboje bilo bi idealno, ovako sam prisiljen gledati Sport Klub jer je HS promijenio shemu...
prebaci se na bh telekom to je barem najlakše
SerijeSync
Posts: 1128
Joined: 08/02/2016 20:35

#15 Re: SPORT KLUB

Post by SerijeSync »

MOSALJOZE wrote:Nije stvar u tome ko šta voli,jer i jedni i drugi nude nešto što bi voljeli gledati.Poenta je da svi moraju imati u ponudi i SK i Arene!!!
kako i na koji način?
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#16 Re: SPORT KLUB

Post by afannedim »

KPNCTNJAH wrote:Gledam opet svoj post, reko' da ti nisam kakvog clana familije slucajno spomenuo, pa se tako upali :mrgreen: F1 je fakat zanimljivo gledati zadnjih godina, k'o da sjedis i gledas auta kako prolaze cestom, a i to imam na RTL-u... NBA kao sto rekoh jednom sedmicno, EP u fudbalu se fakat igra cesto :mrgreen: EU kosarku imas i na Areni... nisam od onih sto umisljaju da zive negdje drugo, Arena prenosi nasu ligu, kao i one iz regiona, to me zanima.. zanima me i Seria A daleko vise nego te lige sa Sport Kluba.. LP bez nasih debilnih komentatora, kao i EL, a jos i imas priliku izabrati tekmu koju zelis gledati... gledaj sta ti je kurcu cejf, kazem a je za mene Arena puno bolja, da moze oboje bilo bi idealno, ovako sam prisiljen gledati Sport Klub jer je HS promijenio shemu...
Stipu ga ba obicni branioc Tmacha
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#17 Re: SPORT KLUB

Post by MOSALJOZE »

SerijeSync wrote:
MOSALJOZE wrote:Nije stvar u tome ko šta voli,jer i jedni i drugi nude nešto što bi voljeli gledati.Poenta je da svi moraju imati u ponudi i SK i Arene!!!
kako i na koji način?
Telemah u posebnom paket AS
BHT i ostali SK u posebnom paketu
Jednostavno
SerijeSync
Posts: 1128
Joined: 08/02/2016 20:35

#18 Re: SPORT KLUB

Post by SerijeSync »

MOSALJOZE wrote:
SerijeSync wrote:
MOSALJOZE wrote:Nije stvar u tome ko šta voli,jer i jedni i drugi nude nešto što bi voljeli gledati.Poenta je da svi moraju imati u ponudi i SK i Arene!!!
kako i na koji način?
Telemah u posebnom paket AS
BHT i ostali SK u posebnom paketu
Jednostavno
a ko će ti to omogućit to te pitam?
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#19 Re: SPORT KLUB

Post by MOSALJOZE »

SerijeSync wrote: a ko će ti to omogućit to te pitam?
Pa oni koji su nadležni valjda RAK?
SerijeSync
Posts: 1128
Joined: 08/02/2016 20:35

#20 Re: SPORT KLUB

Post by SerijeSync »

MOSALJOZE wrote:
SerijeSync wrote: a ko će ti to omogućit to te pitam?
Pa oni koji su nadležni valjda RAK?
oni sebe gledaju, i kako naplaćivat kazne i uzimat lovu, ne nadaj se tu puno, RAK je samo biznis.
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#21 Re: SPORT KLUB

Post by KPNCTNJAH »

Na HS-u prije uzmes onaj KID paket, imas sve Arene.. sad kako je Telemach tu, da bih dobio sve SK programe, moram 5 nakih paketa uzeti, dva u regularnom, dva u nekom prosirenom, dva u HD paketu... seljacka posla... na TV-u nista drugo i ne gledam, stavi paket sa svim SK programima, odredi cijenu i vozdra... isto tako i Arena... ko hoce uzme oboje i plati odredjenu cifru ili pojedinacno... 2016. godina, a ne mozes gledati sta zelis, cak i kad si spreman platiti... samo u BiH :mrgreen:
SerijeSync
Posts: 1128
Joined: 08/02/2016 20:35

#22 Re: SPORT KLUB

Post by SerijeSync »

KPNCTNJAH wrote:Na HS-u prije uzmes onaj KID paket, imas sve Arene.. sad kako je Telemach tu, da bih dobio sve SK programe, moram 5 nakih paketa uzeti, dva u regularnom, dva u nekom prosirenom, dva u HD paketu... seljacka posla... na TV-u nista drugo i ne gledam, stavi paket sa svim SK programima, odredi cijenu i vozdra... isto tako i Arena... ko hoce uzme oboje i plati odredjenu cifru ili pojedinacno... 2016. godina, a ne mozes gledati sta zelis, cak i kad si spreman platiti... samo u BiH :mrgreen:
pa imaš paket Sport Klub HD košta 4 marke http://telemach.ba/D3+digitalna+televiz ... nuda.shtml
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#23 Re: SPORT KLUB

Post by KPNCTNJAH »

Imas, ali ne sve.. moras uzeti onaj neki prosireni da dobijes SK 4, 5, 6... i kad uzmes samo prosireni i sk paket, onda nemas HD kanale koje si imao na HS-u, pa moras i HD paket :-)
SerijeSync
Posts: 1128
Joined: 08/02/2016 20:35

#24 Re: SPORT KLUB

Post by SerijeSync »

KPNCTNJAH wrote:Imas, ali ne sve.. moras uzeti onaj neki prosireni da dobijes SK 4, 5, 6... i kad uzmes samo prosireni i sk paket, onda nemas HD kanale koje si imao na HS-u, pa moras i HD paket :-)
ja mislim da ti ne kontaš koncept nikako, imaš trio i duo grande pakete pa se pronađi, tu imaš 9,12,14, i 32 HD kanal u defaultu, dakle ovaj najskuplji ima sve kanale i sve HD kanale, npr ja koristim trio grande family koji košta 57km+HBO Premium koji košta 12km+HD paket koji košta 8km i dodatni modul sa D3 proširenim paketom koji košta 7km, od 13.3 svi korisnici će moći koristiti dodatne module bez zabrane/tj bez kupovine dodatnih paketa već će modul koštati 3,5km i moći ćeš i na dodatnom modulu pratiti iste kanale kao na glavnom, elem da skratim, sve ukupno me izađe mjesečno nekih 85km.
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#25 Re: SPORT KLUB

Post by KPNCTNJAH »

Ti u biti zelis reci da je 85km mjesecno nesto povoljno :mrgreen: pa dajes skoro duplo vise od onog sto sam ja placao prije na HS-u, a imas manje-vise iste programe... ne da mi se raspravljati.. svaki provajder ima ovakve delegate koji ih hvale na svakom koraku... sto je najtuznije, pola ih nema nikakve koristi od tih provajdera... umjesto da se bori za to da dobije sto bolje, da se uvedu i Arene, on se nada da do toga nikad nece doci..
Post Reply