spomenik Lepoj Breni u centru Tuzle

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
BiH-x
Posts: 2193
Joined: 18/07/2008 22:09

#26 Re: spomenik Lepoj Breni u centru Tuzle

Post by BiH-x »

O moj Boze :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
User avatar
casper_
Posts: 1096
Joined: 24/06/2010 12:26

#27 Re: spomenik Lepoj Breni u centru Tuzle

Post by casper_ »

spomenici zblizavaju ljude
User avatar
Ciprol
Posts: 981
Joined: 18/04/2009 01:43

#28 Re: spomenik Lepoj Breni u centru Tuzle

Post by Ciprol »

inteligencija na nivou :shock: :shock: :shock:
User avatar
casper_
Posts: 1096
Joined: 24/06/2010 12:26

#29 Re: spomenik Lepoj Breni u centru Tuzle

Post by casper_ »

Ciprol wrote:inteligencija na nivou :shock: :shock: :shock:
da nisi sta ljut*??
User avatar
Ciprol
Posts: 981
Joined: 18/04/2009 01:43

#30 Re: spomenik Lepoj Breni u centru Tuzle

Post by Ciprol »

ne, samo sam negativno iznenadjen. ali eto, srecom javljeno da je dezinformacija.
dolmetscher
Posts: 275
Joined: 28/03/2008 22:14
Location: Tuzla

#31 Re: spomenik Lepoj Breni u centru Tuzle

Post by dolmetscher »

kemal21 wrote:Nekima je Tuzla vazda bila trn u oku. Samo pojacajte, nas stajling to moze izdrzati :D
Ne vidim ni jedan razlog da se Tuzla diže u oblake, kao posebna je, i nijedan grad u BiH nije kao Tuzla :-) :-) :-) :run:[/quote]

Sta cu, doktor nisam :D
User avatar
anthraxQ
Posts: 1936
Joined: 14/07/2010 11:26
Location: sretan sam što osjećam,da nisam kao drugi,ne zatupljuju me medijima,u podsmijehu sam prvi

#32 Re: spomenik Lepoj Breni u centru Tuzle

Post by anthraxQ »

dolmetscher wrote: Nekima je Tuzla vazda bila trn u oku. Samo pojacajte, nas stajling to moze izdrzati :D
a po čemu se to Tuzla izdvaja?

evo ja sam iz Ze i prihvatam stanje kakvo jeste, i ne zaludjujem se nekim proslim, socijalističkim, vremenima.

Tuzla nije nista drugacija ni bolja ni lošija od ostalih vecih gradova u FBiH!
User avatar
casper_
Posts: 1096
Joined: 24/06/2010 12:26

#33 Re: spomenik Lepoj Breni u centru Tuzle

Post by casper_ »

Ciprol wrote:ne, samo sam negativno iznenadjen. ali eto, srecom javljeno da je dezinformacija.
pitaj Enis Pižuricu pa ces vidjeti da covjek ima ozbiljne nemjere
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#34 Re: spomenik Lepoj Breni u centru Tuzle

Post by vjesticanametli »

pa bice ba............imace brenu :oops:
User avatar
Ciprol
Posts: 981
Joined: 18/04/2009 01:43

#35 Re: spomenik Lepoj Breni u centru Tuzle

Post by Ciprol »

casper_ wrote:
Ciprol wrote:ne, samo sam negativno iznenadjen. ali eto, srecom javljeno da je dezinformacija.
pitaj Enis Pižuricu pa ces vidjeti da covjek ima ozbiljne nemjere
:x :x :x
sve se moze razvaliti :mrgreen:
dolmetscher
Posts: 275
Joined: 28/03/2008 22:14
Location: Tuzla

#36 Re: spomenik Lepoj Breni u centru Tuzle

Post by dolmetscher »

anthraxQ wrote:
dolmetscher wrote: Nekima je Tuzla vazda bila trn u oku. Samo pojacajte, nas stajling to moze izdrzati :D
a po čemu se to Tuzla izdvaja?

evo ja sam iz Ze i prihvatam stanje kakvo jeste, i ne zaludjujem se nekim proslim, socijalističkim, vremenima.

Tuzla nije nista drugacija ni bolja ni lošija od ostalih vecih gradova u FBiH!
Tekst vidim kao obicnu provokaciju. Moj post ima na kraju onaj zeleni smajli.
ham3
Posts: 7
Joined: 12/04/2011 01:39

#37 Re: spomenik Lepoj Breni u centru Tuzle

Post by ham3 »

Eh, evo prijatne teme za SDP-ovce. Da vam malo objasnim zašto. Pa zato što ova grupica ima pravo tražiti taj spomenik. Demokratija je. Svak ima prava. Zašto im zabraniti??? Pa zato što nije moralno da to urade. Ta Lepa B. je pjevala srpskim paravojnim jedinicama koje su žarile i palile tu istu Tuzlu gdje je ona rođena. Ali šta SDP-ovci znaju šta je MORAL?! Moral ne možeš naučiti iz matematike, hemije, muzičkog... Moral se uči iz vjere i vjeronauke. Ne-moralno je L.B. praviti spomenik a ne-matematiči, ne-hemijski, ne-fizički...nije. Prema vašem idolu Ničetu, nema smetnje bilo kome napraviti spomenik. Ali prema Božijem, onaj ko pjeva dok drugi krvari zaslužuje svaku pogrdu. Je li vama to jasno? Bog ništa ne traži od ljudi osim vjere u Njega i kontrolu svoje negativne prirode. Šta je tu loše? Ne gledajte vjeru kroz nekog pojedinca, već je gledajte u izvoru. :? :? :?
User avatar
anthraxQ
Posts: 1936
Joined: 14/07/2010 11:26
Location: sretan sam što osjećam,da nisam kao drugi,ne zatupljuju me medijima,u podsmijehu sam prvi

#38 Re: spomenik Lepoj Breni u centru Tuzle

Post by anthraxQ »

ham3 wrote:Eh, evo prijatne teme za SDP-ovce. Da vam malo objasnim zašto. Pa zato što ova grupica ima pravo tražiti taj spomenik. Demokratija je. Svak ima prava. Zašto im zabraniti??? Pa zato što nije moralno da to urade. Ta Lepa B. je pjevala srpskim paravojnim jedinicama koje su žarile i palile tu istu Tuzlu gdje je ona rođena. Ali šta SDP-ovci znaju šta je MORAL?! Moral ne možeš naučiti iz matematike, hemije, muzičkog... Moral se uči iz vjere i vjeronauke. Ne-moralno je L.B. praviti spomenik a ne-matematiči, ne-hemijski, ne-fizički...nije. Prema vašem idolu Ničetu, nema smetnje bilo kome napraviti spomenik. Ali prema Božijem, onaj ko pjeva dok drugi krvari zaslužuje svaku pogrdu. Je li vama to jasno? Bog ništa ne traži od ljudi osim vjere u Njega i kontrolu svoje negativne prirode. Šta je tu loše? Ne gledajte vjeru kroz nekog pojedinca, već je gledajte u izvoru. :? :? :?

razumijem, ali ipak je ovo malo fulanje teme i to much. :-?

znamo svi da joj spomenika nema.
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#39 Re: spomenik Lepoj Breni u centru Tuzle

Post by vjesticanametli »

hamo opet si popio :?
User avatar
bavi
Posts: 415
Joined: 04/06/2008 21:24

#40 Re: spomenik Lepoj Breni u centru Tuzle

Post by bavi »

Hvala na linku :D

Plakala sam :D A van, ču, fri :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D


http://www.youtube.com/watch?v=76_YYVQV ... r_embedded

:sax:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#41 Re: spomenik Lepoj Breni u centru Tuzle

Post by vjesticanametli »

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: van ču fri
User avatar
casper_
Posts: 1096
Joined: 24/06/2010 12:26

#42 Re: spomenik Lepoj Breni u centru Tuzle

Post by casper_ »

kakavdanakneiskustvu wrote:
casper_ wrote:Evo procitah da je skupina od 50 gradjana Tuzle uputila pismo nacelniku opštine sa zahtjevom da se dotičnoj podigne spomenik u centru grada. Kao jedan od razloga inicijatori navode i taj što je ona jedna od najpoznatijih Tuzlanki koja je ime rodnog grada pronijela širom svijeta.

Mislim da smo mi najzatupljeniji narod u ovom dijelu svemira.

Image

Uploaded with ImageShack.us

ne vidim u čemu je problem,pa prvi ljudi sarajeva dočekuju ljigavog g. bregovića kao da je branilac sarajeva
isto je to a ti si u pravu ..ni bregovic nije nista bolji
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#43 Re: spomenik Lepoj Breni u centru Tuzle

Post by zelenashica »

Kako to dotična najednom Tuzlanka :shock: ta je rodom iz Brčkog,....nije ta nikad živjela u Tuzli :roll:
Max Bunker
Posts: 2406
Joined: 19/03/2010 00:16

#44 Re: spomenik Lepoj Breni u centru Tuzle

Post by Max Bunker »

kemal21 wrote:Nekima je Tuzla vazda bila trn u oku. Samo pojacajte, nas stajling to moze izdrzati :D
Ne vidim ni jedan razlog da se Tuzla diže u oblake, kao posebna je, i nijedan grad u BiH nije kao Tuzla :-) :-) :-) :run:[/quote]

Koliko sam ja vidio, jedan od rijetkih gradova u BiH koja je sacuvala suzivot. Eh sada, druga stvar sto je to industrijski grad ( a znamo u kakvoj nam je banani industrija ) pa jbg, i ona se uklapa u neko sivilo ( u ekonomsko-socijalno-kulturnom smislu ) naseg drustva.
Max Bunker
Posts: 2406
Joined: 19/03/2010 00:16

#45 Re: spomenik Lepoj Breni u centru Tuzle

Post by Max Bunker »

ham3 wrote:Eh, evo prijatne teme za SDP-ovce. Da vam malo objasnim zašto. Pa zato što ova grupica ima pravo tražiti taj spomenik. Demokratija je. Svak ima prava. Zašto im zabraniti??? Pa zato što nije moralno da to urade. Ta Lepa B. je pjevala srpskim paravojnim jedinicama koje su žarile i palile tu istu Tuzlu gdje je ona rođena. Ali šta SDP-ovci znaju šta je MORAL?! Moral ne možeš naučiti iz matematike, hemije, muzičkog... Moral se uči iz vjere i vjeronauke. Ne-moralno je L.B. praviti spomenik a ne-matematiči, ne-hemijski, ne-fizički...nije. Prema vašem idolu Ničetu, nema smetnje bilo kome napraviti spomenik. Ali prema Božijem, onaj ko pjeva dok drugi krvari zaslužuje svaku pogrdu. Je li vama to jasno? Bog ništa ne traži od ljudi osim vjere u Njega i kontrolu svoje negativne prirode. Šta je tu loše? Ne gledajte vjeru kroz nekog pojedinca, već je gledajte u izvoru. :? :? :?
Pa tako i ti, da kakis po netu :wink:
User avatar
awaken
Posts: 1588
Joined: 10/05/2011 23:28

#46 Re: spomenik Lepoj Breni u centru Tuzle

Post by awaken »

zelenashica wrote:Kako to dotična najednom Tuzlanka :shock: ta je rodom iz Brčkog,....nije ta nikad živjela u Tuzli :roll:
I to rođena molim lijepo :oops: Živjela u Tuzli 4 dana (s mamom u porodilištu) :lol: :lol:
Al' znaš šta ti Mostarac kaže....volim Tuzlu koliko i Mostar ali ako ga napravite pa makar bio k'o kliker....srušit ćemo vam ga :lol: :lol: :lol: Kod nas ba ni Bruce Lee nije imao mjesta a ne da Brenu trpimo :lol: :lol: :lol: :lol:
lady____
Posts: 163
Joined: 02/03/2008 14:26

#47 Re: spomenik Lepoj Breni u centru Tuzle

Post by lady____ »

taman ima mjesta izmedju Mese i Ismeta :run:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#48 Re: spomenik Lepoj Breni u centru Tuzle

Post by plain vanilla »

Brena nije Tuzlanka :oops:

tako da hvala, ali neka hvala
User avatar
anthraxQ
Posts: 1936
Joined: 14/07/2010 11:26
Location: sretan sam što osjećam,da nisam kao drugi,ne zatupljuju me medijima,u podsmijehu sam prvi

#49 Re: spomenik Lepoj Breni u centru Tuzle

Post by anthraxQ »

Max Bunker wrote:
kemal21 wrote:Nekima je Tuzla vazda bila trn u oku. Samo pojacajte, nas stajling to moze izdrzati :D
Ne vidim ni jedan razlog da se Tuzla diže u oblake, kao posebna je, i nijedan grad u BiH nije kao Tuzla :-) :-) :-) :run:
Koliko sam ja vidio, jedan od rijetkih gradova u BiH koja je sacuvala suzivot. Eh sada, druga stvar sto je to industrijski grad ( a znamo u kakvoj nam je banani industrija ) pa jbg, i ona se uklapa u neko sivilo ( u ekonomsko-socijalno-kulturnom smislu ) naseg drustva.[/quote]

kakav suzivot? bratstvo jedinstvo jel?

daj stipu me toga.
User avatar
Loulou
Posts: 3015
Joined: 16/04/2008 15:18

#50 Re: spomenik Lepoj Breni u centru Tuzle

Post by Loulou »

casper_ wrote:Kao jedan od razloga inicijatori navode i taj što je ona jedna od najpoznatijih Tuzlanki koja je ime rodnog grada pronijela širom svijeta.
karanana wrote:pa zar ona nije iz brckog?
Evo, čitam redom i upravo o tome razmišljam
:D
Locked