SPISAK TZV. RATNIH ZLOCINACA

Post Reply
User avatar
clav
Posts: 848
Joined: 12/07/2008 23:38

#126 Re: SPISAK TZV. RATNIH ZLOCINACA

Post by clav »

BHCluster wrote:Ovo je cijeli spisak od nekih 508 stranica ili 3.88MB...
IZVOD IZ KRIVICIH PRIJAVA OPTUZENIH ZA RATNE ZLOCINE U BiH 1992-1995.
Salkovic Nedzad, pjevac; - odgovoran je za
organizovawe i u~e{}e, u sastavu vojne
formacije "Patriotske lige" Tuzla, u napadu
na vojnu kolonu pripadnika JNA u
Tuzli u Skojevskoj ulici 15. 05. 1992. god.
kojom prilikom je ubijeno 200 vojnika i
starje{ina JNA, a 140 pripadnika JNA je
zarobqeno i odvedeno u logore i zatvore
gdje je zajedno s drugima u~estvovao u
zvjerskom mu~ewu - odsjecali im dijelove
tijela, polne organe, ubijali ispaqivawem
metka u anus, zarobqene `ene
silovali i vr{ili druga zvjerska mu~ewa
{to je sadr`ano u KP br. 02/2-177/95
upu}enoj Vojnom tu`ila{tvu pri VP 2082,
Beograd.
toliko o publikaciji
Stator91
Posts: 52
Joined: 07/02/2011 12:22

#127 Re: SPISAK TZV. RATNIH ZLOCINACA

Post by Stator91 »

Da dam doprinos!!

Ne vidim ovdje na ovim spiskovima Kadrije (kaće) Škrijelja, a on se toliko fali za svoj doprinos u organizovanju otpora.
Čudi me nema Lika koji je sila nebeska bio, a sve što se moglo dobiti u ovoj državi po ''zaslugama'' dobio!! AAAAA! Čudi me, da ga nema!!!! A i ćinimi se da je treb'o biti. Kako ovakva lakrdija mimo njega da se desi, ne moguće.

Moram ponovno provjeriti. Nema Lika iz crtanih filmova. AAAAAA, kako? po bogu si ! :evil: (magarac jedan)
User avatar
Vitez Koja
Posts: 555
Joined: 21/10/2010 13:19

#128 Re: SPISAK TZV. RATNIH ZLOCINACA

Post by Vitez Koja »

Kako ovo!? Nema na ovom spisku moje tetke i nene... Oni nisu normalni kako su mogli zaobici ovake kapitalne zlocince. Pa, gdje ce im dusa, kada na spisku zlocinaca nema moje tetke i nene....da, samo znate koje su one zlocinke... :-)
User avatar
argyle
Posts: 1850
Joined: 17/10/2010 09:56
Location: Džamahirija Bosna

#129 Re: SPISAK TZV. RATNIH ZLOCINACA

Post by argyle »

Kako je Nedzad Salkovic mucio zarobljene Srbe u Tuzli.

Image

NE DAMO TE, TUZLO NAŠA

Dok te gledam, grade mili, srce zatreperi.
Uspomene mnoge tada zaiskre u duši.
Pa se pitam, Tuzlo naša,kad se svega sjetim,
ko ti može uzet sreću, ko budućnost ruši?

Hoće da ti uzmu srce, ljepotice moja,
da izbrišu osmjeh s lica i radost iz oka.
A ne znaju koliko je jaka ljubav naša,
niti da je duša tvoja k'o more duboka.

Niti mogu niti smiju da te dirnu, grade,
niti iko od dušmana za to snage ima.
Branit će te isti ovi koji te braniše,
djeca koja su izniknula u tvojim njedrima.

Refren:
Ne damo te, Tuzlo naša,
svi ćemo nad tobom bdjeti.
Ljepota će tvoja vječna,
sve dušmane nadživjeti.
User avatar
Hemel
Posts: 6605
Joined: 08/11/2003 00:00
Location: prije i poslije tobe ista

#130 Re: SPISAK TZV. RATNIH ZLOCINACA

Post by Hemel »

Nedzad je dobri i prosao sta su ovome napakovali... :D :roll: :twisted:

........ ....., postoji osnovana sumwa
da je po~inio krivi~no djelo genocida iz
~lana 141. KZ SRJ, u sticaju sa krivi~nim
djelom ratnog zlo~ina protiv civilnog
stanovni{tva iz ~lana 142. KZ SRJ,
ratnog zlo~ina protiv rawenika i
bolesnika iz ~lana 143. KZ SRJ; -
odgovoran je za organizovawe i u~e{}e, u
sastavu vojne formacije "Patriotske
lige" Tuzla, u napadu na vojnu kolonu
pripadnika JNA u Tuzli u Skojevskoj ulici
15. 05. 1992. god. kojom prilikom je ubijeno
200 vojnika i starje{ina JNA, a 140
pripadnika JNA je zarobqeno i odvedeno
u logore i zatvore gdje je zajedno s
drugima u~estvovao u zvjerskom mu~ewu -
odsjecali im dijelove tijela, polne
organe, ubijali ispaqivawem metka u
anus, zarobqene `ene silovali i vr{ili
druga zvjerska mu~ewa {to je sadr`ano u
KP br. 02/2-177/95 upu}enoj Vojnom
tu`ila{tvu pri VP 2082, Beograd.
sumirprimus
Posts: 81500
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#131 Re: SPISAK TZV. RATNIH ZLOCINACA

Post by sumirprimus »

Alfons Kauders wrote:
JBL wrote: TUZLA

485. Tuzla, Okružni zatvor - vojno istražni zatvor u ul. Đure Đakovića br.1, na I spratu i u prizemlju
486. Tuzla, logor u Okružnom zatvoru, civilni deo na II spratu
487. Tuzla, logor u kasarni "Husinjska buna" u naselju Skojevska
488. Tuzla, logor u "starom rudniku" kod stadiona "Slobode" u Tušnju
489. Tuzla, bivše vojno strelište kod stadiona "Slobode"
490. Tuzla, stadion "Tušanj"
491. Tuzla, logor na Tušnju u solani
492. Tuzla, kasarna Lipnica, 4 km od Tuzle
493. Tuzla, kasarna u Slavinovićima
494. Tuzla, Mašinsko-tehnička škola
495. Tuzla, Rudarsko školski centar na Ircu
496. Tuzla, Rudarsko-geološki institut na Ircu
497. Tuzla, logor u Medicinskoj školi
498. Tuzla, logor u podrumu komande vojne policije koja se nalazila u neposrednoj blizini Medicinske škole
499. Tuzla, škola "Braća Ribar"
500. Tuzla, Studentski dom
501. Tuzla, Radnički univerzitet "Mitar Trifunović - Uča"
502. Tuzla, bivši dom JNA
503. Tuzla, zatvor Šerije Zaimovića
504. Tuzla, hangar na aerodromu Dubrava
505. Tuzla, Cerik
506. Tuzla, Kozlovac, sklonište u motelu
507. Tuzla, Kozlovac, ranije ekonomija zatvora
508. Tuzla, LJubače, u mlinu (između Tuzle i Živinica)
509. Tuzla, Morančani
510. Tuzla, Požarnica
511. Tuzla, Kreka, zatvor Faruka Prcića u domu "Moša Pijade"
512. Tuzla, Stupari, osnovna škola
a gdje nestade logor nedzada salkovica, gdje je zvjerski pjevao sevdalinke srpskoj nejaci...
Pjevač sevdalinki Nedžad Salković dobio je prvostepenu presudu pred banjalučkim Osnovnim sudom kojom se opovrgava njegovo učešće u ratnim zločinima nad Srbima u Tuzli. Prema informaciji, koju je svojevremeno na svojoj internet stranici objavio Dokumentacioni centar Vlade RS-a, Salković se teretio za ubijanja i zlostavljanja vojnika JNA na Brčanskoj malti, u maju 1992. godine. Monstruozne optužbe zaprepastile su poznatog pjevača:

„I onda je za mene pisalo tamo doslovce: ’Nedžad Salković, pjevač, odgovoran je da je 15. maja kao član’, po njima, ’jedinice Patriotska liga’, to je nepostojeća, da vam ja kažem, jedinica, ’učestvovao na Brčanskoj malti u ubijanju oko 230 oficira, vojnika JNA, u zarobljavanju oko 140 oficira i vojnika JNA gdje su ih odvodili,’ znači i ja,’u nekakve logore, u nekakve zatvore’ - da smo ih mučili na razne načine, ubijali na razne načine, odsijecali im dijelove tijela, polne organe, ubijali ih pucajući im u anus itd. Evo to je ukratko.“
ovu glupost viĐoh tek sad...
:roll: :roll:
auf :lol: :lol: ova najaca tuzla,cerik, :-)
zenga zenga da i ovi malo ne koriste kaka nedozvoljena sredstva?
jebte,al niije bilo ovolko zarobljenika kolko oni logora nabrojase.
u duvnu vise logora nego objekata :evil:
User avatar
splend
Posts: 1057
Joined: 30/01/2011 23:34

#132 Re: SPISAK TZV. RATNIH ZLOCINACA

Post by splend »

ovo mozda izgleda smijesno, sigurno i jest, ali oni svoj cilj provode ubrzano :thumbup:
momak sa ovog spiska, familija mi dodje preko mame, je nedavno optuzen za ratni zlocin na srbima i osudjen na 12 godina zatvora, i sada lezi u foci :x
za vrijeme kad mu se sudi nije imao preko 22-23 godine, a optuzen i uhvacen je kad je sa porodicom dosao iz austrije u RS u svoju kucu, prije 2 godine. i da, tereti za zlocin nad srbima u banjaluckoj regiji :run:
Mr. Brightside
Posts: 31338
Joined: 26/02/2011 13:07

#133 Re: SPISAK TZV. RATNIH ZLOCINACA

Post by Mr. Brightside »

Sramota je neznati cirilicu :angry:
User avatar
cappy_tempo
Posts: 2673
Joined: 24/08/2008 19:03
Location: SARAJEVO-X!

#134 Re: SPISAK TZV. RATNIH ZLOCINACA

Post by cappy_tempo »

koga ja mogu tuziti za ovo jer nema mene i nikoga iz familije mi na spisku,a sto se logora tice spominje mi se mahala ali nista blizu mene koliko sam skontao
User avatar
polusvijet
Posts: 179
Joined: 25/11/2010 08:59

#135 Re: SPISAK TZV. RATNIH ZLOCINACA

Post by polusvijet »

splend wrote:ovo mozda izgleda smijesno, sigurno i jest, ali oni svoj cilj provode ubrzano :thumbup:
momak sa ovog spiska, familija mi dodje preko mame, je nedavno optuzen za ratni zlocin na srbima i osudjen na 12 godina zatvora, i sada lezi u foci :x
za vrijeme kad mu se sudi nije imao preko 22-23 godine, a optuzen i uhvacen je kad je sa porodicom dosao iz austrije u RS u svoju kucu, prije 2 godine. i da, tereti za zlocin nad srbima u banjaluckoj regiji :run:
Zlocin nad Srbima u banjaluckoj regiji?
Uhapsen i osudjen od koje policije i suda?
Sudilo mu sa 22-23 godine, nakon sto je uhapsen prije dvije godine, ili mu je bilo 22-23 godine kad je pocinio navodni zlocin?
User avatar
splend
Posts: 1057
Joined: 30/01/2011 23:34

#136 Re: SPISAK TZV. RATNIH ZLOCINACA

Post by splend »

polusvijet wrote:
splend wrote:ovo mozda izgleda smijesno, sigurno i jest, ali oni svoj cilj provode ubrzano :thumbup:
momak sa ovog spiska, familija mi dodje preko mame, je nedavno optuzen za ratni zlocin na srbima i osudjen na 12 godina zatvora, i sada lezi u foci :x
za vrijeme kad mu se sudi nije imao preko 22-23 godine, a optuzen i uhvacen je kad je sa porodicom dosao iz austrije u RS u svoju kucu, prije 2 godine. i da, tereti za zlocin nad srbima u banjaluckoj regiji :run:
Zlocin nad Srbima u banjaluckoj regiji?
Uhapsen i osudjen od koje policije i suda?
Sudilo mu sa 22-23 godine, nakon sto je uhapsen prije dvije godine, ili mu je bilo 22-23 godine kad je pocinio navodni zlocin?
da, zlocin nad srbima u toj regiji :shock: , 1992 je imao 22 godine. uhapsen od strane policije RS-a prije dvije godine, sudio mu sud RS-a, sudjenje trajalo jako kratko, i osudjen na 12 godina zatvora. sad je u foci i moli Boga da ga bar prebace negdje u nas dio. ti ljudi dole, vise ne dolaze kuci na ljetni i zimski odmor, jer se boje, a i mogu da budu uhapseni na nasoj granici. planski se sve radi, da se nas narod dole ne vraca.
Hodidid
Posts: 2015
Joined: 27/09/2010 12:09

#137 Re: SPISAK TZV. RATNIH ZLOCINACA

Post by Hodidid »

Alfons Kauders wrote:hihihi pretrazite malo dokument po datumima rodjenja...

npr... frajera 1979 godiste optuzuju za organizvanje progona srba oko brckog 1992... :-)
Tako malen a vec zajeban.

Nego ne kontam otkud onoliki logori za srbe u Sanskom Mostu kad je VRS imao kontrolu nad gradom od aprila 1992 do oktobra 1995 godine a kad je ARBih zauzela Sanski Most nije prosla jos koja sedmica i potpisa se Dayton.
JBL
Posts: 1179
Joined: 17/08/2004 00:06

#138 Re: SPISAK TZV. RATNIH ZLOCINACA

Post by JBL »

Hodidid wrote:
Alfons Kauders wrote:hihihi pretrazite malo dokument po datumima rodjenja...

npr... frajera 1979 godiste optuzuju za organizvanje progona srba oko brckog 1992... :-)
Tako malen a vec zajeban.

Nego ne kontam otkud onoliki logori za srbe u Sanskom Mostu kad je VRS imao kontrolu nad gradom od aprila 1992 do oktobra 1995 godine a kad je ARBih zauzela Sanski Most nije prosla jos koja sedmica i potpisa se Dayton.
svaki vec objekat u BiH je bio logor za Srbe.... nasli logor cak i u selu Sanica :shock:
hercegovac_pravi
Posts: 6672
Joined: 14/03/2009 22:59
Location: Klinika za maDŽorizaciju

#139 Re: SPISAK TZV. RATNIH ZLOCINACA

Post by hercegovac_pravi »

splend wrote:
polusvijet wrote:
splend wrote:ovo mozda izgleda smijesno, sigurno i jest, ali oni svoj cilj provode ubrzano :thumbup:
momak sa ovog spiska, familija mi dodje preko mame, je nedavno optuzen za ratni zlocin na srbima i osudjen na 12 godina zatvora, i sada lezi u foci :x
za vrijeme kad mu se sudi nije imao preko 22-23 godine, a optuzen i uhvacen je kad je sa porodicom dosao iz austrije u RS u svoju kucu, prije 2 godine. i da, tereti za zlocin nad srbima u banjaluckoj regiji :run:
Zlocin nad Srbima u banjaluckoj regiji?
Uhapsen i osudjen od koje policije i suda?
Sudilo mu sa 22-23 godine, nakon sto je uhapsen prije dvije godine, ili mu je bilo 22-23 godine kad je pocinio navodni zlocin?
da, zlocin nad srbima u toj regiji :shock: , 1992 je imao 22 godine. uhapsen od strane policije RS-a prije dvije godine, sudio mu sud RS-a, sudjenje trajalo jako kratko, i osudjen na 12 godina zatvora. sad je u foci i moli Boga da ga bar prebace negdje u nas dio. ti ljudi dole, vise ne dolaze kuci na ljetni i zimski odmor, jer se boje, a i mogu da budu uhapseni na nasoj granici. planski se sve radi, da se nas narod dole ne vraca.
Pa jeste li se žalili ikakvoj drugoj instanci? Ovo samo pitam bez namjere da "pametujem". Možda ste mogli dići neku vrstu medijske halabuke. Osobito ako ti je rođak posjedovao strano državljanstvo.
Da ponovim samo pitam bez namjere da "šupljiram"
User avatar
Država
Posts: 4968
Joined: 31/10/2010 15:15

#140 Re: SPISAK TZV. RATNIH ZLOCINACA

Post by Država »

Postoji samo jedno rješenje za BiH:

1.) Holuja,

2.) Bosanski (kao kineski) zid na rijeci Drini.




:sax: :sax: :sax: :sax: :sax:
za_sada_bez_dobrog_nicka
Posts: 1138
Joined: 28/09/2007 23:31
Location: 塞拉耶佛, サラエボ, سراييفو

#141 Re: SPISAK TZV. RATNIH ZLOCINACA

Post by za_sada_bez_dobrog_nicka »

410. Sarajevo, štab 102. brigade u Hrasnom u ul. Pere Kosorića

Moš mislit i u štabu logor :D
Elpi73
Posts: 26
Joined: 06/08/2010 12:37

#142 Re: SPISAK TZV. RATNIH ZLOCINACA

Post by Elpi73 »

Izudin ?; - odgovoran je za u~e{}e u
po~iwenom ratnom zlo~inu protiv
civilnog srpskog stanovni{tva na
podru~ju Broda i okolnih mjesta, sela i
naseqa koje je po~inio u sastavu 101. i
108. brigade HVO Posavine, a u sadejstvu
sa formacijama regularne Vojske
Republike Hrvatske u periodu od 26. 03.
1992. do 27. 10. 1992. god. na taj na~in
izvr{avaju}i ni~im izazvani napad na
srpska sela,....
Ja Ize jes svestran !
Možda je i po Rusiji belaja prvio !!!
Elpi73
Posts: 26
Joined: 06/08/2010 12:37

#143 Re: SPISAK TZV. RATNIH ZLOCINACA

Post by Elpi73 »

Po ovakvim spiskovima se pišu komedije u normalnim zemljama , ali kako su kod nas "POLTRONI" na vlasti u oba entiteta ovo je stvarno tragedija !
Ako bilo ko ima namjeru provesti kakve istrage , onda neka krenu od samog pocetka :
Raspada SFRJ tadašnje vlade,
Formiranja silnih nacinalnih i nacinalistickih partija ,
Pa do te famozne 92-ge !!!
User avatar
CoCoBryce
Posts: 96
Joined: 05/11/2011 23:40
Location: na drvetu banane :P

#144 Re: SPISAK TZV. RATNIH ZLOCINACA

Post by CoCoBryce »

ZENICA

185. Zenica, Kazneno-popravni dom
186. Zenica, zatvor
187. Zenica, Metalurški fakultet (? Metalurški institut), podrumske prostorije
188. Zenica, hotel "Internacional"
189. Zenica, bivši Dom JNA, podrum
190. Zenica, škola "Mihajlo Pupin"
191. Zenica, Osnovna škola "Sead Škrgo"
192. Zenica, logor u Muzičkoj školi
193. Zenica, Perin Han, Osnovna škola "Bratstvo-jedinstvo"
194. Zenica, Arnauti
195. Zenica, Bijelo Polje, stadion
196. Zenica, selo Janjići u školi
197. Zenica, selo Drivuša, u školi
198. Zenica, selo Klopče, Osnovna škola
199. Zenica, logor mudžahedina na periferiji grada (Podbrežje)

lolol ja isao u sead skrgo skolu nikad u zivotu vojnika nisam u skoli vidio sve vrijeme rata smo tu bili i nidje veze ba pola objekata ovde bubaju
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4574
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#145 Re: SPISAK TZV. RATNIH ZLOCINACA

Post by bh.tornjak »

.
Last edited by bh.tornjak on 08/12/2011 13:20, edited 1 time in total.
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4574
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#146 Re: SPISAK TZV. RATNIH ZLOCINACA

Post by bh.tornjak »

JBL wrote:

57.Ahmić (Alija) Sulejman, zvani Pindžo ,

Rođen 27. decembra 1943. u Šatorovićima, opština Brčko. Odgovoran je za to što je, kao pripadnik vojske HVO - 108. brčanske brigade, učestvovao u zločinu protiv srpskog civilnog stanovništva u periodu od maja do 14. septembra 1992. u logoru u Gornjem Rahiću i Maoči na području opštine Brčko. Odgovoran je i za odvođenje većeg broja srpskih civila u Tuzlanski zatvor, gde su zlostavljani i mučeni.

58.Ahmić (Sulejman) Alija ,

Rođen 1. juna 1966. u Brčkom. Odgovoran je za to što je, kao pripadnik vojske HVO - 108. brčanske brigade, učestvovao u zločinu protiv srpskog civilnog stanovništva u periodu od maja do 14. septembra 1992. u logoru u Gornjem Rahiću i Maoči na području opštine Brčko, kao i odvođenje većeg broja u Tuzlanski zatvor gde je vršeno zlostavljanje, mučenje, nanošenje velikih patnji, povrede telesnog integriteta.

Odgovoran je za formiranje logora i etničko čišćenje srpskog stanovništva na području opštine Brčko u toku 1992, pri čemu je direktno učestvovao kao pripadnik hrvatsko-muslimanskih formacija u napadu na MZ Bukvik 14. septembra 1992. iz koje je proterano van Brčko 2.500 Srba, a potom izvršen oružani napad na okolna sela: Bijele, Bukvik, Bukovicu, Bitanoviće, Vuičiće, Vučkovce, Gajeve, Gornji Bukvik, Lipovac, Lukavica, Maoče, Polja, Rašljina, Skakave, Srpske Brke, Stjepanovica, Ulica Cerik i Džiroga iz koje je proterano 5.588 stanovnika iz 1.456 srpskih domaćinstava.

U toku ovog ničim izazvanog napada, ubijen je veći broj civila srpske nacionalnosti, a veći broj sproveden u logore Bosansku Bijelu, Boće, Gonji Zovik, Gornji Rahić, Donji Rahić, Maoči, Palanka, Rašljani, Ulice i Bojići. Istovremeno su posle pljačke imovine Srba njihove kuće popaljene i razorene (K.IDž-139).

59.Ahmić Abdulah ,

Aktivista i ideolog SDA. Odgovoran je za učešće u organizovanju napada muslimanskih vojnih i paravojnih formacija na civilno stanovništvo srpskih sela i naselja Srebrenice, Bratunca, Kamenice i Konjević Polja pri čemu je u periodu maj - decembar 1992. godine izvršeno masovno i pojedinačno ubijanje civila među kojima i žena, dece, starih osoba, bolesnih i iznemoglih, a zatim je većina kuća i sela opljačkano, popaljeno ili uništeno.

Pri ovim napadima bez vojne potrebe, civilno stanovništvo je mučeno, zlostavljano, masakrirano, odvođeno u logore i zatvore, te raseljavano radi etničkog čišćenja tih područja - odgovoran je kao organizator genocida nad srpskim narodom na području Srebrenice, Bratunca, Kamenice i Konjević Polja 1992-1995. godine.


detalji su vec bili na drugim stranicama vec par godina
:shock: :shock: :shock:


mali osvrt na obojeno.....:

-Maoca, Rasljani, Vuckovci (kod Gradacca)......su mjesta naseljena 100% Bosnjacima...
-Ulice,Skakava,Poljaci......su mjesta sa Hrvatskim stanovnistvom
-Cerik,Bijela su pomijesani....ali su Hrvati vecinski
-Lipovac ...je izmijesan tako da tu ima i jednih i drugih i trecih....

sve u svemu...ni nazive mjesta nisu napisali ispravno.....a za ostale nebuloze ne vrijedi trositi rijeci....
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4574
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#147 Re: SPISAK TZV. RATNIH ZLOCINACA

Post by bh.tornjak »

ah....sad sam se sjetio...
prije dvije godine otprilike sam imo priliku da jednom poznaniku iz Srbije objasnim za ova sela.....jer mi je on pokazao isti tekst,koji je bio objavljen u "VESTI-ma" inostrano izdanje. poznanik me je samo upitao dal poznajem ta mjesta ( s obzirom da su nazivi istih nakaradno napisana kao i ovde)....i kad sam procito tekst....spiso sam se od smijeha....a tu je ( u jednoj kafani) bilo jos tipova iz mog kraja koji su Hrvati...pa su se i oni ukljucili u "raspravu".....i to bas iz Skakave (vl.lokala)..Dubrava i Ulica.......iz sela koja su navedena kao srpska sela...... :lol: :lol: :lol:
tesanj
Posts: 663
Joined: 23/11/2010 23:03

#148 Re: SPISAK TZV. RATNIH ZLOCINACA

Post by tesanj »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: skola u tesnju, molim da mi se pojasni koja, ima ih vise :lol: :lol:
mishic
Posts: 6248
Joined: 28/04/2011 16:29

#149 Re: SPISAK TZV. RATNIH ZLOCINACA

Post by mishic »

Ko je ovo neovlasteno objavio spiskove sa popisa stanonistva?!!
User avatar
Šunj
Posts: 1621
Joined: 13/02/2010 04:02
Location: American Samoa

#150 Re: SPISAK TZV. RATNIH ZLOCINACA

Post by Šunj »

https://avaz.ba/vijesti/bih/401506/bivs ... ru-48-sati
Srbija ponovo vrsi agresiju na BiH.
Post Reply