Špica za dnevnik TB Beograd: Hvata li vas jeza?

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
bach
Posts: 3478
Joined: 05/11/2005 11:52

#1 Špica za dnevnik TB Beograd: Hvata li vas jeza?

Post by bach »

Sudeći prema komentarima na Youtubu ali i reakcijama poznanika nisam jedini kojeg uhvati neka hladnoća i jeza kada posluša špicu dnevnika TV Beograd. Znalo se šta slijedi iza te špice: Pozivi na genocid, na pljačku, laži kojih bi se i Gebels postidio.


[youtube]www.youtube.com/watch?NR=1&v=96Fys2lrh64[/youtube]


Zanimljivo je da televizija istočnih komšija redizajnirala ovu jezivu špicu i ponovo je pušta i opet me nekkakva hladnoća uhvati kada vidim globus sa tačkicama i ovu horor muziku.


[youtube]www.youtube.com/watch?v=honSHpn-8XU&feature=related[/youtube]

Dijelite li moje mišljenje da je ovo najstrašnija špica neka televizijske emisije ikada?

EDIT

Ne znam zašto ne funkcionira Youtube na forumu, ako neko zna postaviti kako treba, bio bih mu zahvalan,
manki
Posts: 2075
Joined: 24/12/2003 00:00
Location: Sarajevo

#2 Re: Špica za dnevnik TB Beograd: Hvata li vas jeza?

Post by manki »

Ne dijelim. :)

A i mislim da ima ljudi na youtube koji se ne slazu s tobom takodjer:
Imala sam 6 godina te 1990. i redovito se kod nas u Hrvatskoj puštao dnevnik iz Beograda.a onda je počeo prokleti rat i nestala je ova legendarna špica.sad kad ju čujem ponovo nakon 20 godina,ne mogu opisati to ushićenje.ova se špica nikad ne zaboravlja!

mariahana1
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#3 Re: Špica za dnevnik TB Beograd: Hvata li vas jeza?

Post by nosara »

bach wrote:Sudeći prema komentarima na Youtubu ali i reakcijama poznanika nisam jedini kojeg uhvati neka hladnoća i jeza kada posluša špicu dnevnika TV Beograd. Znalo se šta slijedi iza te špice: Pozivi na genocid, na pljačku, laži kojih bi se i Gebels postidio.


[youtube]www.youtube.com/watch?NR=1&v=96Fys2lrh64[/youtube]


Zanimljivo je da televizija istočnih komšija redizajnirala ovu jezivu špicu i ponovo je pušta i opet me nekkakva hladnoća uhvati kada vidim globus sa tačkicama i ovu horor muziku.


[youtube]www.youtube.com/watch?v=honSHpn-8XU&feature=related[/youtube]

Dijelite li moje mišljenje da je ovo najstrašnija špica neka televizijske emisije ikada?

EDIT

Ne znam zašto ne funkcionira Youtube na forumu, ako neko zna postaviti kako treba, bio bih mu zahvalan,
:-)
User avatar
astrid
Posts: 5243
Joined: 06/04/2010 21:48
Location: tu negdje

#4 Re: Špica za dnevnik TB Beograd: Hvata li vas jeza?

Post by astrid »

:-)

User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#5 Re: Špica za dnevnik TB Beograd: Hvata li vas jeza?

Post by sheilak »

Mene podsjeca na ono ruzno predratno vrijeme. Da, ruzno. Kada je lijepo vrijeme vec bilo mrtvo, te '90. godine. Moglo se osjetiti, iako smo bili djeca.

Ne volim cuti ni to, ni spicu Yutela, ni Slikom na sliku (HTV, 90te). Voljela bih kad bi sve to mogla izbrisati.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#6 Re: Špica za dnevnik TB Beograd: Hvata li vas jeza?

Post by Banksy »

To je stara priča ...

Tijanić vratio špicu TV dnevnika iz Miloševićevih vremena
U pola osam, na hipnozi


http://www.e-novine.com/srbija/srbija-t ... pnozi.html
Post Reply