Spavanje na poslu

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
-Romeo-
Posts: 1185
Joined: 14/10/2009 09:45
Location: Ni na nebu, ni na zemlji, tj. u čardaku

#26 Re: Spavanje na poslu

Post by -Romeo- »

Her Flick wrote:hja i onda mi iz drzavnih institucija, koji se inace slomismo od polsa, nista ne radimo
hoćel ta reforma javne uprave?
oridjidji
Posts: 5811
Joined: 07/09/2009 10:07

#27 Re: Spavanje na poslu

Post by oridjidji »

Her Flick wrote:
-Romeo- wrote:
Her Flick wrote:hja i onda mi iz drzavnih institucija, koji se inace slomismo od polsa, nista ne radimo
hoćel ta reforma javne uprave?
vjeruj mi i ja je jedva cekam, ali slabo izgleda, valja rodbinu prvo zaposliti pa tek onda

@oridjidji
hajde sta is odma po socijali opalio, omakne se i meni koji zzzzzzz :evil:
salim se naravno, samo ti odspavaj vjeruj mi i ja bi da sam na tovm mjestu, i kod mene nekad naleti posla nemozes glave dici a nekad nema nista, tad i ja fatam sove,
Pa nije ... uvali mi prc strucno... :)
Vidis ba svima nam je lijenost malo u krvi :D :zzzz: :zzzz: :zzzz: :zzzz: :zzzz: :zzzz: :zzzz: :zzzz: :zzzz: :zzzz:
*mima*

#28 Re: Spavanje na poslu

Post by *mima* »

Flicke.......ne spavaj na poslu.
nele99
Posts: 3
Joined: 24/03/2009 11:34

#29 Re: Spavanje na poslu

Post by nele99 »

imam kolegu prespava pola dana na poslu,pa kad dođe kuci neće ga san,pa po svu noć mora da provede sa flašom
Semiramida
Posts: 311
Joined: 15/09/2005 14:03
Location: Sarajevo

#30 Re: Spavanje na poslu

Post by Semiramida »

Meni se desilo, nekad na početku karijere, kad sam mislila da se može izlaziti do 2 ujutro i onda normalno na posao u 8h, da sam zaspala uz milozvuk 10 računara u kancelariji. Znaš ono, kolege šute, klikaju (programiraju), a ti čuješ klikanje i rad računara "MmmmmMmmmm" ili "ZzzzzZzzzzZZZzzz" i onda ti se sami kapci počnu lijepiti.

Helem, tako sam ja jednom zavarila na poslu, kad me nešto prenu iz prvog sna. I onda nogama zapucam u sto, monitor poskoči i padne preko stola. Srećom, štete nije bilo, a ja sam rekla da me je pauk prepao, pa sam se trznula. :D

Od tad više ne spavam na poslu. Al' sad imam i zanimljiviji posao. :-)
User avatar
-Romeo-
Posts: 1185
Joined: 14/10/2009 09:45
Location: Ni na nebu, ni na zemlji, tj. u čardaku

#31 Re: Spavanje na poslu

Post by -Romeo- »

Semiramida wrote:Meni se desilo, nekad na početku karijere, kad sam mislila da se može izlaziti do 2 ujutro i onda normalno na posao u 8h, da sam zaspala uz milozvuk 10 računara u kancelariji. Znaš ono, kolege šute, klikaju (programiraju), a ti čuješ klikanje i rad računara "MmmmmMmmmm" ili "ZzzzzZzzzzZZZzzz" i onda ti se sami kapci počnu lijepiti.

Helem, tako sam ja jednom zavarila na poslu, kad me nešto prenu iz prvog sna. I onda nogama zapucam u sto, monitor poskoči i padne preko stola. Srećom, štete nije bilo, a ja sam rekla da me je pauk prepao, pa sam se trznula. :D

Od tad više ne spavam na poslu. Al' sad imam i zanimljiviji posao. :-)
a mogo te neko, da izvineš, iskoristiti u takvom stanju, a ti ni znala nebi. :lol:
User avatar
smurf
Posts: 70206
Joined: 01/08/2008 10:53
Location: vjerna ŽEKIPA

#32 Re: Spavanje na poslu

Post by smurf »

Mozda bih nekada i imao prilike odsoviti, al' dok mi ujutro u 06.40 ne bi zazvrcao alarm ne bi me top probudio... a mozda ni tad ne bih uspio, bilo bi vjerovatno samo OFF i :-)

Nekada kada sam bio mladji znao sam prespavati radni dan, pa onda se prenem u neka doba i ako je neko razumno vrijeme (citaj do 20h) posaljem fax u direkciju, sastavim neki izvjestaj i ishchem prekovremene sate... Ne pitajte me sto vise tamo ne radim :lol:
Abacija
Posts: 4493
Joined: 11/01/2008 05:06
Location: Haustor

#33 Re: Spavanje na poslu

Post by Abacija »

Pitam se kako se od posla odmaraju "pokusni kunici" koji isprobavaju pilule za spavanje. :? :-) :mrgreen:
Arni75
Posts: 137
Joined: 27/07/2009 10:03

#34 Re: Spavanje na poslu

Post by Arni75 »

shuriken wrote:1. prospes spajalice po podu
2. legnes potrbuske pored spajalica tako da su ti noge kod vrata
3. spavas
4. kad neko udje u ured i probudi te vratima, pocnes skupljat spajalice
Ovo mi se bas svidja, vrijedilo bi pokusati.
User avatar
Dori
Posts: 3318
Joined: 07/03/2007 09:36
Location: Rajvosa-X.com

#35 Re: Spavanje na poslu

Post by Dori »

Samo budite kreativni ;-)

Image
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#36 Re: Spavanje na poslu

Post by Tomahawk11 »

Ja fine teme :D
radim monoton posao, cijeli dan za racunarom, pa ako dodjem ujutro pospan, dopodne se razabirem, ali belaj je tek popodne, kad pocne glava sama padati na sto. u po frke trzam glavom ko lud, skacem do wc-a, umivam se, jer nema spavanja, sve se vidi. :P
User avatar
tech10
Posts: 15316
Joined: 14/09/2005 14:04

#37 Re: Spavanje na poslu

Post by tech10 »

melb26sa
Posts: 2449
Joined: 28/04/2006 10:40
Location: SAD/SA
Contact:

#38 Re: Spavanje na poslu

Post by melb26sa »

Nasa teta sto nam raznosi postu redovno zaspe za stolom - svako ko prodje moze je vidjeti da kunja. Ne znam sto se pati kad na 6tom spratu imamo bas sobu za odmor sa kaucem gdje moze provesti svojih sat pauze pa se posteno naspavati.

Meni se ovako prispava kad imamo kakav (dosadan) online trening - posebice ako je duzi od 2 sata ja znam da moram sta naci da grickam da ne zaspem. :D
User avatar
sodom
Posts: 1697
Joined: 08/05/2008 13:21
Location: KRV I MED (BALKAN)

#39 Re: Spavanje na poslu

Post by sodom »

melb26sa wrote:Nasa teta sto nam raznosi postu redovno zaspe za stolom - svako ko prodje moze je vidjeti da kunja. Ne znam sto se pati kad na 6tom spratu imamo bas sobu za odmor sa kaucem gdje moze provesti svojih sat pauze pa se posteno naspavati.

Meni se ovako prispava kad imamo kakav (dosadan) online trening - posebice ako je duzi od 2 sata ja znam da moram sta naci da grickam da ne zaspem. :D
što ti je zapad... :lol:
zelenooka blogerica
Posts: 85
Joined: 07/01/2007 21:28
Location: Sarajevo

#40 Re: Spavanje na poslu

Post by zelenooka blogerica »

aaaa od citanja ove teme mene sove napale zijevam ko zmaj... idem malo da se razbudim, iako bih danas mogla i zakunjati jer sam sama u kanc. al bolje ne :D
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 11993
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#41 Re: Spavanje na poslu

Post by Ma.Le.Na »

kunja li ko????
:D
taman je ovo ono krizno vrijeme :D
User avatar
madnessa
Posts: 1532
Joined: 13/08/2008 13:26

#42 Re: Spavanje na poslu

Post by madnessa »

Srela se dvojica zaposlenih u državnoj firmi na hodniku oko podneva i jedan upita drugog: "Šta je? Ni ti ne možeš danas spavati?"

ne spavam na arbajtu, al zato niko ne zna zabusavat k'o ja... :mrgreen:
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 11993
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#43 Re: Spavanje na poslu

Post by Ma.Le.Na »

zijev zijev
uzasno mi se spava :zzzz:

procitah jedan prigodan na Vicevima :D :D
Dolazi čovjek u poštu pitati za posao:

službenik: da li ste već negdje radili?
čovjek: bio sam tri godine u vojsci.

službenik: imate li kakve benificije?
čovjek: ranjen sam, odnio mi geler genitalije.


službenik: primljeni ste, radno vrijeme je od 08.00 do 16.00. Dođite sutra u 10.00.
čovjek: rekli ste da je radno vrijeme od 08.00 do 16.00 Zašto da ja dođem u 10.00?


službenik: ovo vam je državna služba. Mi do 10.00 češemo jaja tako da nema potrebe da dolazite ranije.
User avatar
black
Posts: 17168
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#44 Re: Spavanje na poslu

Post by black »





:lol:
User avatar
ofr
Posts: 10412
Joined: 24/05/2009 13:35
Location: Tamo gdje me vole

#45 Re: Spavanje na poslu

Post by ofr »

Ovaj drugi klip je beton :D
Post Reply