SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
Logovan
Posts: 94383
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1976 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by Logovan »

pirmin wrote:Haj sve al kako cemo bez zenickog grotla? :-?
Zato sad imamo grotlo Grbavice, Hazard i kompanija će se sjebati kakva je atmosfera.
User avatar
Mustang1
Posts: 28755
Joined: 29/12/2010 17:31

#1977 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by Mustang1 »

E jbg ovdje se govori cijeli vrijeme da trebaju igrati igraci koji su trenutno dobri, a ja ne znam ni gdje Hajrovic igra a kamo li kada je zadnji put igrao :D Visca svom timu umalo nije donio LP. Smijesno o cemu vi raspravljate jbt.
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#1978 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by Artest »

Grean wrote:
spree wrote: Pa igraš neku vrstu 442 diamond i imas dva spica i dva napadaca :D . Ljudi moji vrlo malo ima do formacije. Vise je do nemotiviranosti igraca i eksperimenata sa izmisljanjem pozicija. Protiv kipra se vidjelo ako neki njihov igrac prodje naseg, nas ga ne prati nego jednostavno stane ili mozda jos odmahne rukom. Stavis ibisevica da igra amf :-) . Na stopera stavis dvojicu uhljupa. Na veznom cimirot koji je izgledao pogubljeno i pjanic koji ne trci. Na sve to dodas kurcobolju i eto ga. Realno mesa je pogubljen, igraci ga ocigledno ne postuju i pri tome ima veoma malo znanja. Hajmo sok terapija, jedino tako imamo sanse doci do baraza.
Vjerovatno mislis 442 dijamant sa dva spica i dva napadaca sto je odgovor na moj post zasto je Susic imao igru a Mesa je nema.

Kao odgovor postavljam pitanje, reci mi jednu ekipu u svijetu fudbala koja igra 442 dijamant, gdje igraju 2 krila, 2 spica uz 2 centralna vezna i da igraju lijepo od noge do noge. Toga jednostavno nema.

Zato Susic nikad nije imao manje od tri centralna vezna sto je i bio kljuc te igre.
Da li znas napisat post bez spominjanja mazgova koji je uprskao dva ciklusa i gubio kuci od Kipra?!

Pamtimo i mi kvalitetnu igru protiv Rumuna, Izraela, Kipra, Bjelorusije, Nigerije...
User avatar
Point.
Posts: 27789
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1979 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by Point. »

Dzeko ce da pomete belgijance na svojoj Grbavici. Zivi bili pa vidjeli.
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#1980 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by Artest »

Vedad je zrtva pozicije pa zato promasuje cijel fudbal, zato se lopta odbija od njega, zato promasuje zicere, zato nema nikakav osjecaj za pas, zato vise ne grize kao prije...

Cinjenica je da nikad nije bio komplementaran uz Dzeku ali je bio pretplacen na prvu postavu. Neka zahvali nebesima sto je s tako malo talenta ostvario tako puno. O njegovom imidzu dobrog momka ne bih, ali vidim da su mnogi nasjeli. Daleko je on od dobricka koji slusa svakog selektora (pa zato nije htio izac protiv Grcke, pa je ćuretina morala vadit Kodru) ili od idealnog saigraca.

Reprezentacija u kojoj igraju Vranjes, Sunjic, Ibisevic, Hadzic...nema nikakvu perspektivu. Vrijeme je da drugi kiksaju; vrijeme je da drugi promasuju sanse, makar ostali jednako limitirani.
User avatar
spree
Posts: 7881
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#1981 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by spree »

Artest wrote:Vedad je zrtva pozicije pa zato promasuje cijel fudbal, zato se lopta odbija od njega, zato promasuje zicere, zato nema nikakav osjecaj za pas, zato vise ne grize kao prije...

Cinjenica je da nikad nije bio komplementaran uz Dzeku ali je bio pretplacen na prvu postavu. Neka zahvali nebesima sto je s tako malo talenta ostvario tako puno. O njegovom imidzu dobrog momka ne bih, ali vidim da su mnogi nasjeli. Daleko je on od dobricka koji slusa svakog selektora (pa zato nije htio izac protiv Grcke, pa je ćuretina morala vadit Kodru) ili od idealnog saigraca.

Reprezentacija u kojoj igraju Vranjes, Sunjic, Ibisevic, Hadzic...nema nikakvu perspektivu. Vrijeme je da drugi kiksaju; vrijeme je da drugi promasuju sanse, makar ostali jednako limitirani.
:thumbup:
vala bas. cudi me da to do sada niko nije napisao. lulica se napada za iste stvari, a tu su negdje po seprtljavosti (ako postoji ova rijec). tonu izgubljenih lopti i promasenih zicera. odavno nije drugi najbolji napadac, ali eto igra iz nekih razloga. samo ne znam cime nas je toliko zaduzio, ali hajde. ok zabio je onaj go, ali ja se ne sjecam da je ista drugo znacajnije uradio za reprezentaciju. vjerovarno ce sada skociti branioci njegovog lika i djela u smislu zabio je 19 za polusezonu i da nije bilo povrede... i jos se oprasta, legenda bla bla. vrijeme je za drugog selektora i vrijeme je da igraju najbolji, a ne neki po navodnim starim zaslugama. jbt totti je u romi grijao klupu zadnjih par godina, a kod nas ibisevic mora igrati :-) . kaze necu da pozovem drugog napadaca da se ibisevic ne naljuti. ili hajde daj mu priliku u reprezentaciji da se vrati u formu jer u klubu ne igra :-) . samo kod nas zivota mi.

#mesaodlazi
Bazinga1234
Posts: 7620
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#1982 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by Bazinga1234 »

Mustang1 wrote:E jbg ovdje se govori cijeli vrijeme da trebaju igrati igraci koji su trenutno dobri, a ja ne znam ni gdje Hajrovic igra a kamo li kada je zadnji put igrao :D Visca svom timu umalo nije donio LP. Smijesno o cemu vi raspravljate jbt.
Normalno da nije igrao kad je bio povrijeđen.
Uostalom trener će mu sigurno davati priliku, sjetite se kako je 15/16 presjedio na tribinama pa mu je Nouri dao priliku i Izet mu se odužio. Sad je na njemu da opet opravda povjerenje.

I kakve mi koristi mi imamo to sto Visca zabija i asistira u Turskoj kad je u reprezentaciji smiješan.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#1983 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by leškarenje »

:lol: :lol: :lol:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#1984 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by mO k3 »

Point. wrote:Dzeko ce da pomete belgijance na svojoj Grbavici. Zivi bili pa vidjeli.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ko kipar jelde :lol: :lol:
User avatar
Edin H.
Posts: 47027
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#1985 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by Edin H. »

Smijte se vi koliko hocete, medu onim klocevima niko ne zna dati gola kada treba, osim Dzefkolinija (jos uvijek). :D

Ako se povuce u sljedecim kvalifikacijama ne treba ni prijavljivati reprezentaciju za takmicenje.
Bazinga1234
Posts: 7620
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#1986 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by Bazinga1234 »

mO k3 wrote:
Point. wrote:Dzeko ce da pomete belgijance na svojoj Grbavici. Zivi bili pa vidjeli.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ko kipar jelde :lol: :lol:
Belgija je stara musterija, davao je dzeko golove Belgiji 2014 1:1 u Zenici, kad smo izgubili 3:1 2015,
2009 kad smo ih dobili u gostima 4:2 i u Zenici 2:1
2 gola.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#1987 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by leškarenje »

Dje su ovi sto racunaju :D dobise Danci Armeniju....sta nam je tu igralo :lol:
VPSA
Posts: 517
Joined: 19/05/2017 14:25

#1988 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by VPSA »

Artest wrote:Vedad je zrtva pozicije pa zato promasuje cijel fudbal, zato se lopta odbija od njega, zato promasuje zicere, zato nema nikakav osjecaj za pas, zato vise ne grize kao prije...

Cinjenica je da nikad nije bio komplementaran uz Dzeku ali je bio pretplacen na prvu postavu. Neka zahvali nebesima sto je s tako malo talenta ostvario tako puno. O njegovom imidzu dobrog momka ne bih, ali vidim da su mnogi nasjeli. Daleko je on od dobricka koji slusa svakog selektora (pa zato nije htio izac protiv Grcke, pa je ćuretina morala vadit Kodru) ili od idealnog saigraca.

Reprezentacija u kojoj igraju Vranjes, Sunjic, Ibisevic, Hadzic...nema nikakvu perspektivu. Vrijeme je da drugi kiksaju; vrijeme je da drugi promasuju sanse, makar ostali jednako limitirani.
Jeste, zbog netalenta je uspio da u 17 utakimca Bundeslige da 18 golova, zbog netalenta je i u ovom trenutku kapiten Herthe. Svako ko zna ista o Ibisevicu zna da on nikad nije bio igrac koji moze puno ponuditi daleko od gola, ima problema s kontrolom lopte i nema neki pas. Ali isto tako zna da je Ibisevic kada je u pitanju igra u protivnickom sesneastercu jedan od 10-20 najboljih centarfora Evrope posljednih 10 godina i nas daleko najbolji igrac u tom segmentu, barem poslije rata. Koliko je samo u karijeri centarsuta koji nisu nista obecavali pretvorio u golove. Svako realan ce reci da je ako ga poredimo s Dzekom naprimjer, Ibisevic mnogo efikasniji napadac u smislu iskoristavanja prilika u kojima se nadje. Naravno kada se sve uzme u obzir Dzeko je i sada i uvijek je bio bolji igrac, ali govoriti o netalentu Ibisevica je :-)

Fulio jednu loptu, kao da ih nisu fulali ni Cristiano i Messi ili Dzeko. A pored toga, sasvim je logicno da kada neko, ko je cisti centarfor i ko citavu karijeru igra iskljucivo oko protivnickog sesneasterca, igra krilo ili desetku i trosi energiju na stvari koje njemu nisu prirodne, onda kada se i dokopa protivnickog kaznenog prostora, nema uobicajenu svjezinu i koncentraciju.

Ima Ibisevic 33 godine i jeste mu mozda vrijeme da se poslije ovog ciklusa oprosti, ali malo postovanja je zasluzio.
User avatar
ljevoruki
Posts: 4754
Joined: 20/05/2011 22:49

#1989 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by ljevoruki »

Da mi je docekati se Lulic povuce ili barem trajno suspenduje iz reprezentacije. :oops:
Ima njih jos - Begovic, Vedo, Zukanovic, Milicevic ....
ali prevara Lulic je najgori od njih. :run:
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#1990 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by leškarenje »

Vedo cijeni ono sto mu je zivot dao,ono sto je prosao od prvog metka ispaljenog....zato i dan danas stoji cvrsto na zemlji,nikada nije imao nijedne jedine mrlje u karijeri,cak mu ni novinari nisu mogli napakovati nista.Sjedio je on i prije na klupi,pa se nije ljutio ko sto se ovdje prica....imao strasne povrede i vracao se bolji.Vedo nije taj tip da sebe stavlja iznad interesa repke.Ali,ako se ponovi ta laz jos neki put ona ide kao ZIVA ISTINA kad god se on spomene.

Kad je to Vedo odbio da izadje iz igre :-) dajte taj detalj svega vam,mora biti zabiljezen kamerom :run:
User avatar
nadžak
Posts: 2162
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#1991 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by nadžak »

ljevoruki wrote:Da mi je docekati se Lulic povuce ili barem trajno suspenduje iz reprezentacije. :oops:
Ima njih jos - Begovic, Vedo, Zukanovic, Milicevic ....
ali prevara Lulic je najgori od njih. :run:
Mi nikako da stvari ocjenimo i postavimo kako je realno! Naša reprezentacija nije jedna NJemačka ili Španija pa da imamo more igrača. ovi igrači koje si naveo su realno najbolje što imamo. Daj Bože da se pojave bolji od navedenih a to neće doći tek tako.
Bazinga1234
Posts: 7620
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#1992 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by Bazinga1234 »

ljevoruki wrote:Da mi je docekati se Lulic povuce ili barem trajno suspenduje iz reprezentacije. :oops:
Ima njih jos - Begovic, Vedo, Zukanovic, Milicevic ....
ali prevara Lulic je najgori od njih. :run:
Ma ja bolji je Sehic sto brani u Azerbejdžanu :lol:
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#1993 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by leškarenje »

Evo Crna Gora....za koga ovdje navijamo,ha :lol:

http://cdn.livetvcdn.net/webplayer2.php ... 764069&fwm
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#1994 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by Artest »

VPSA wrote:
Artest wrote:Vedad je zrtva pozicije pa zato promasuje cijel fudbal, zato se lopta odbija od njega, zato promasuje zicere, zato nema nikakav osjecaj za pas, zato vise ne grize kao prije...

Cinjenica je da nikad nije bio komplementaran uz Dzeku ali je bio pretplacen na prvu postavu. Neka zahvali nebesima sto je s tako malo talenta ostvario tako puno. O njegovom imidzu dobrog momka ne bih, ali vidim da su mnogi nasjeli. Daleko je on od dobricka koji slusa svakog selektora (pa zato nije htio izac protiv Grcke, pa je ćuretina morala vadit Kodru) ili od idealnog saigraca.

Reprezentacija u kojoj igraju Vranjes, Sunjic, Ibisevic, Hadzic...nema nikakvu perspektivu. Vrijeme je da drugi kiksaju; vrijeme je da drugi promasuju sanse, makar ostali jednako limitirani.
Jeste, zbog netalenta je uspio da u 17 utakimca Bundeslige da 18 golova, zbog netalenta je i u ovom trenutku kapiten Herthe. Svako ko zna ista o Ibisevicu zna da on nikad nije bio igrac koji moze puno ponuditi daleko od gola, ima problema s kontrolom lopte i nema neki pas. Ali isto tako zna da je Ibisevic kada je u pitanju igra u protivnickom sesneastercu jedan od 10-20 najboljih centarfora Evrope posljednih 10 godina i nas daleko najbolji igrac u tom segmentu, barem poslije rata. Koliko je samo u karijeri centarsuta koji nisu nista obecavali pretvorio u golove. Svako realan ce reci da je ako ga poredimo s Dzekom naprimjer, Ibisevic mnogo efikasniji napadac u smislu iskoristavanja prilika u kojima se nadje. Naravno kada se sve uzme u obzir Dzeko je i sada i uvijek je bio bolji igrac, ali govoriti o netalentu Ibisevica je :-)

Fulio jednu loptu, kao da ih nisu fulali ni Cristiano i Messi ili Dzeko. A pored toga, sasvim je logicno da kada neko, ko je cisti centarfor i ko citavu karijeru igra iskljucivo oko protivnickog sesneasterca, igra krilo ili desetku i trosi energiju na stvari koje njemu nisu prirodne, onda kada se i dokopa protivnickog kaznenog prostora, nema uobicajenu svjezinu i koncentraciju.

Ima Ibisevic 33 godine i jeste mu mozda vrijeme da se poslije ovog ciklusa oprosti, ali malo postovanja je zasluzio.
Gomila irelevantnih opaski. Ustvari smao si potvrdio neke stvari. Ibisevic bi zbog gola Litvaniji trebao biti postedjen kritika do kraja zivota. Otkud ti podatak da je bolji od Dzeke u iskoristavanju sansi? Fulio jednu loptu?!

Nekoc je imao talenat da bude ubojit; na nekih pet-deset metara od gola. Uglavnom iz prvog kontakta (dal glavom, dal nogom) jer sve vise od jednog kontakta bi najcesce rezultiralo promasjem ili izgubljenom loptom.

U svim ostalim segmentima igre je prosjecan ili ispodprosjecan. Tehnicki je gori od 90% napadaca. Peter Crouch je Maradona za njega.

Helem, imace moje postovanje ako se povuce, bas kao i za minuli rad i neke historijske golove. Pogotovo ako navede da se povlaci jer zeli da neki drugi momci dobiju priliku. Da je on dao sve od sebe (sto je i istina) itd. A ne da ode samo zato sto njegov ego ne moze podnijeti da ne igra protiv uvijek izazovnog Gibraltara.
Last edited by Artest on 04/09/2017 21:14, edited 1 time in total.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#1995 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by leškarenje »

Pa i Dzeki je svaki kontakt sa loptom osim jednog kritican :run: tehnicki mozda najgori napadac koji igra,ali zabija zato sto igra i sto igra uvijek poziciju napadaca sto i jeste....a ne te jedno krilo,te drugo,te poluspic.....ma hajte molim vas,jes to ti Meske :lol: :lol:
VPSA
Posts: 517
Joined: 19/05/2017 14:25

#1996 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by VPSA »

Artest wrote:
VPSA wrote:
Artest wrote:Vedad je zrtva pozicije pa zato promasuje cijel fudbal, zato se lopta odbija od njega, zato promasuje zicere, zato nema nikakav osjecaj za pas, zato vise ne grize kao prije...

Cinjenica je da nikad nije bio komplementaran uz Dzeku ali je bio pretplacen na prvu postavu. Neka zahvali nebesima sto je s tako malo talenta ostvario tako puno. O njegovom imidzu dobrog momka ne bih, ali vidim da su mnogi nasjeli. Daleko je on od dobricka koji slusa svakog selektora (pa zato nije htio izac protiv Grcke, pa je ćuretina morala vadit Kodru) ili od idealnog saigraca.

Reprezentacija u kojoj igraju Vranjes, Sunjic, Ibisevic, Hadzic...nema nikakvu perspektivu. Vrijeme je da drugi kiksaju; vrijeme je da drugi promasuju sanse, makar ostali jednako limitirani.
Jeste, zbog netalenta je uspio da u 17 utakimca Bundeslige da 18 golova, zbog netalenta je i u ovom trenutku kapiten Herthe. Svako ko zna ista o Ibisevicu zna da on nikad nije bio igrac koji moze puno ponuditi daleko od gola, ima problema s kontrolom lopte i nema neki pas. Ali isto tako zna da je Ibisevic kada je u pitanju igra u protivnickom sesneastercu jedan od 10-20 najboljih centarfora Evrope posljednih 10 godina i nas daleko najbolji igrac u tom segmentu, barem poslije rata. Koliko je samo u karijeri centarsuta koji nisu nista obecavali pretvorio u golove. Svako realan ce reci da je ako ga poredimo s Dzekom naprimjer, Ibisevic mnogo efikasniji napadac u smislu iskoristavanja prilika u kojima se nadje. Naravno kada se sve uzme u obzir Dzeko je i sada i uvijek je bio bolji igrac, ali govoriti o netalentu Ibisevica je :-)

Fulio jednu loptu, kao da ih nisu fulali ni Cristiano i Messi ili Dzeko. A pored toga, sasvim je logicno da kada neko, ko je cisti centarfor i ko citavu karijeru igra iskljucivo oko protivnickog sesneasterca, igra krilo ili desetku i trosi energiju na stvari koje njemu nisu prirodne, onda kada se i dokopa protivnickog kaznenog prostora, nema uobicajenu svjezinu i koncentraciju.

Ima Ibisevic 33 godine i jeste mu mozda vrijeme da se poslije ovog ciklusa oprosti, ali malo postovanja je zasluzio.
Gomila irelevantnih opaski. Ustvari smao si potvrdio neke stvari. Ibisevic bi zbog gola Litvaniji trebao biti postedjen kritika do kraja zivota. Otkud ti podatak da je bolji od Dzeke u iskoristavanju sansi? Fulio jednu loptu?!

Nekoc je imao je talenat da bude ubojit; na nekih pet-deset metara od gola. Uglavnom iz prvog kontakta (dal glavom, dal nogom) jer sve vise od jednog kontakta bi najcesce rezultiralo promasjem ili izgubljenom loptom.

U svim ostalim segmentima igre je prosjecan ili ispodprosjecan. Tehnicki je gori od 90% napadaca. Peter Crouch je Maradona za njega.

Helem, imace moje postovanje ako se povuce, bas kao i za minuli rad. Pogotovo ako navede da se povlaci jer zeli da neki drugi momci dobiju priliku, da je on dao sve od sebe (sto je i istina) itd. A ne da ode zato sto mu ego ne moze podnijeti da ne igra protiv uvijek izazovnog Gibraltara.
Pa hajde relevantni daj nesto konkretno, ja ti dadoh 2 cinjenice, a ti samo pricas bajke. Kakva Litvanija, Ibisevic je dao preko 100 golova samo u Bundesligi i preko 170 ukupno. Za Dzeku i Ibisevica, gledao sam preko 100 utakmica i jednog i drugog, i dobro znam koliko Dzeko moze da promasi a koliko Ibisevic.

Da je bitno samo koliko ko moze ispimplat onda bi Zajko Zeba bio bolji od Croucha, Dzeke i Ibisevica skupa.
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#1997 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by Artest »

Pa cekam i ja da navedes u cemu je jos extra dobar? Koji su to njegovi talenti osim snalazljivosti u petercu. Treba ljubit noge onom sto ga dovede u Herthu jer je vec bio na putu prema Turskoj.
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#1998 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by Artest »

Gledam basket i kucam s moba...ali ne brini
VPSA
Posts: 517
Joined: 19/05/2017 14:25

#1999 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by VPSA »

Artest wrote:Pa cekam i ja da navedes u cemu je jos extra dobar? Koji su to njegovi talenti osim snalazljivosti u petercu. Treba ljubit noge onom sto ga dovede u Herthu jer je vec bio na putu prema Turskoj.
Pa centarfor je koji je zabio samo u Bundesligi preko 100 golova. Sta mu vise i treba od te snalazljivosti u 16 metara, a odradi on posla i pored toga, trci dosta, pritisce odbranu konstantno, znao je i asistencija podijeliti (samo u Bundesligi 43). Da ima tehniku na nivou o kojem ti pricas igrao bi u Realu, a toliko talentovan jbga nije.

A sada ocigledno njemu ljube noge u Herthi, jer su ga postavili za kapitena. Sigurno jer im je los, svabe inace cijene kada si los i ne znas.
Last edited by VPSA on 04/09/2017 21:35, edited 1 time in total.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#2000 Re: SP 2018: Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post by leškarenje »

Sta je ba....niko nista ne racuna :-) evo situacije nakon prvog :thumbup:

Image
Locked