SP 2018 Estonija - BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
Logovan
Posts: 94409
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#426 Re: SP 2018 Estonija - BiH

Post by Logovan »

edo_79 wrote:
Sve je lagano kad gledaš ispred TV-a jelda .... Jel ti Džeko sjedio u Man City-ju, bio Super Sub pa je vazda u prvoj postavi bio?

Jesi onda pričao kako ga treba odjebat i zamijenit nekim drugim igračem ..... NISI DRUŽE! Jer Džeko je Babo a ko je Izo .... šuga...

Vidi se koliko cijeniš igrače .... sjo što ne mogu ovih fudbalskih stručnjaka svega mi ......

Sreća pa ti nikom ne daješ vrijeme, pola bi ti njih streljao sad, Izo će da igra i u budućnosti aBd a ti moš svirat qrcu ;)

Nije u klubu igrao radi povreda, u repki nije igrao jer nije mogao doći na red od IGRAČINA ..... momak šuti i čeka svoju priliku....

;-)
Porediš Edina i Izeta? Hajde reci da nisi ozbiljan. :shock: Na ovo mi je mrsko odgovarati, jer stavljaš u isti koš jednog Hajrovića sa Džekom. Eto fol ako je mogao Džeko, može i ovaj.
Da, glumim fudbalskog stručnjaka. Gdje problem majstore? Isto i ti radiš, kao i na stotine drugih forumaša koji misle da samo oni znaju sve i svašta.

Joj polažu se nade u Hajrovića. :mrgreen: Sreća pa je mlad, tek izašao iz puberteta, pa ga možemo čekati. :oops:
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#427 Re: SP 2018 Estonija - BiH

Post by mali_milojica »

mO k3 wrote:
edo_79 wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Mehmed Baždarević je beskrajno bezobrazan čovjek. Ja nemam drugog objašnjenja nakon što večeras na press konferenciji nije izrazio zahvalnost novinarima i javnosti na korektnoj saradnji, i otišao u okrilje treće francuske lige gdje mu je i mjesto. Reći da nakon ovog fijaska neslućenih razmjera "imaš još ideja i vizije", a zapravo vodiš jednu, više ne ni prosječnu, nego iznimno lošu grupu igrača, može samo jedan krajnje nekulturan i bezobrazan čovjek.

Ipak, i kad ode Meša (a otići će. Ne zato što je bagri u savezu žao nacije, već su ostali bez premija), dovest će Hadžibegića, Osima ili nekog drugog da se, poput Meše i Sušića, uči na reprezentaciji, samo ako pristane da ispunjava njihove talovske dogovre i obaveze "prema istaknutim pojedincima".
Rješenje je stranac. Ne mora to biti neki ekskluzivac, provjereno ime. Neki obični, solidni Francuz, Talijan, Šveđanin. Neko ko će se izdignuti iznad mahale, talove, ovog jada, bijede i čemera i iskoristiti ove 3-4 godine koliko nam je biologija dala, da još vidimo svjetla fudbalskog selameta.
Jarane ja kad vidim da Island vodi lik koji je ZUBAR .... dođe mi da plačem .... kod nas sve neki stručnjaci ....
uf ne spominji mi island... muka mi je
Drzava manja od Kantona Sarajevo po broju stanovnika :-)
Sistem,rad,red,disciplina. Sve sto mi nemamo :roll:
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#428 Re: SP 2018 Estonija - BiH

Post by edo_79 »

Logovan wrote:
edo_79 wrote:
Sve je lagano kad gledaš ispred TV-a jelda .... Jel ti Džeko sjedio u Man City-ju, bio Super Sub pa je vazda u prvoj postavi bio?

Jesi onda pričao kako ga treba odjebat i zamijenit nekim drugim igračem ..... NISI DRUŽE! Jer Džeko je Babo a ko je Izo .... šuga...

Vidi se koliko cijeniš igrače .... sjo što ne mogu ovih fudbalskih stručnjaka svega mi ......

Sreća pa ti nikom ne daješ vrijeme, pola bi ti njih streljao sad, Izo će da igra i u budućnosti aBd a ti moš svirat qrcu ;)

Nije u klubu igrao radi povreda, u repki nije igrao jer nije mogao doći na red od IGRAČINA ..... momak šuti i čeka svoju priliku....

;-)
Porediš Edina i Izeta? Hajde reci da nisi ozbiljan. :shock: Na ovo mi je mrsko odgovarati, jer stavljaš u isti koš jednog Hajrovića sa Džekom. Eto fol ako je mogao Džeko, može i ovaj.
Da, glumim fudbalskog stručnjaka. Gdje problem majstore? Isto i ti radiš, kao i na stotine drugih forumaša koji misle da samo oni znaju sve i svašta.

Joj polažu se nade u Hajrovića. :mrgreen: Sreća pa je mlad, tek izašao iz puberteta, pa ga možemo čekati. :oops:
Govorim s aspekta neigranja u klubu i sjedenja na klupi .... Niko normalan ne može Izu poredit sa Džeksonom jer je razlika nebo i zemlja, ali sam ti naveo primjer jedan da tvoji kriteriji ne stoje ....

Itekako se polažu nade u Hajrovića i aBd zajedno sa Džeksonom će skupa derati mreže protivnika ;)
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#429 Re: SP 2018 Estonija - BiH

Post by edo_79 »

mali_milojica wrote:Drzava manja od Kantona Sarajevo po broju stanovnika :-) Sistem,rad,red,disciplina. Sve sto mi nemamo :roll:


Pobediti Engleze u fudbalu nije lako, ali nije baš i neizvodljivo jer... ma koliko, po mnogima, imali najzanimljiviju ligu na svetu, u reprezentativnom smislu nekako uvek uspeju da razočaraju. Ali, sila je to, svejedno. Naročito kada se pogledaju neka poređenja dve ostrvske selekcije. Na primer ove brojke: U Engleskoj, prema zvaničnoj statistici, postoji 4.164.110 fudbalera. Nisu svi profesionalci, naravno, mnogi od njih igraju rekreativno fudbal, ali, svejedno, nisu mala ta četiri miliona. Kao što nije malo imati 42.490 registrovanih klubova, koliko ih ima u Engleskoj. A Island? Island ima 323.000 stanovnika. Ili, 12,9 puta je manje stanovnika Islanda nego fudbalera u Engleskoj. Ali, kada bi samo brojke igrale fudbal, kada bismo samo tako posmatrali stvari, onda bi Kinezi i Indijci bili stalno u finalima Mundijala, zar ne?

Kada ne brani za Island, 33-godišnji Hanes Haldorson radi kao reditelj TV spotova. Zapravo, time se bavio dok mu karijera nije krenula uzlaznom putanjom. On i njegovi saigrači su, samo naizgled, mali. Ali, oni su, zapravo, toliko veliki, da su sa pravom najveće čudo modernog fudbala.

Kada je svojevremeno 110. selekcija sveta angažovala čuvenog Šveđanina Larsa Lagerbeka za selektora, njemu je ubrzo pridodat jedan zubar. Ne običan, da se razumemo. Ovo i nije obična priča. Heimir Halgrimson je stvarno zubar. Onako usput, mnogo voli i fudbal, pa je i lokalni trener. Nije loš, smatrali su u Savezu, pa su ga pridodali Lagerbeku da jedan fudbalskim iskustvom iz Evrope, a drugi poznavanjem mentaliteta, usmere taj vikinški brod u drugom smeru.

"Znate, mi nemamo mnogo poznatih igrača. Eto, Ejdur Gudjonsen je jedan od retkih u tom smislu, igrao je za Čelsi i Barselonu, osvojio Ligu šampiona. I, mnogima bi bilo normalno da sad on dođe na trening reprezentacije i kaže "Ljudi, ovako ćemo, tako smo radili u Barsi...". Ali, da bi stvari funkcionisale, morate da ih postavite na svoje mesto. To sam od Larsa naučio. Kada se susretnete sa toliko različitih ličnosti, koji su svi trenirani na neki drugačiji način, onda morate da uvedete striktna pravila. Prosto, igrači su radili kako im trener reprezentacije kaže. Znanje iz kluba je druga stvar. "Ovde se igra ovako", to im kažete, i onda im objasnite zašto je bitno poslušati", naglašava Halgrimson.

Kratko jasno!
User avatar
Logovan
Posts: 94409
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#430 Re: SP 2018 Estonija - BiH

Post by Logovan »

edo_79 wrote: Itekako se polažu nade u Hajrovića i aBd zajedno sa Džeksonom će skupa derati mreže protivnika ;)
Bude li Hajrović derao mreže, ja ću se istog trena banovati sa foruma, a i prestat ću pratiti fudbal. :oops:
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#431 Re: SP 2018 Estonija - BiH

Post by edo_79 »

Logovan wrote:
edo_79 wrote: Itekako se polažu nade u Hajrovića i aBd zajedno sa Džeksonom će skupa derati mreže protivnika ;)
Bude li Hajrović derao mreže, ja ću se istog trena banovati sa foruma, a i prestat ću pratiti fudbal. :oops:
Živi bili pa vidjeli .... ja bih volio da Izo i Džekson hoće derat mreže..... Džekson sigurno hoće ali ja bih volio i da Izeta krene ..... i da ih zajedno ja i ti hvalimo ovdje kako dobro igraju i za repku i u svojim klubovima
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#432 Re: SP 2018 Estonija - BiH

Post by Artest »

Logovan wrote:
edo_79 wrote:
Sve je lagano kad gledaš ispred TV-a jelda .... Jel ti Džeko sjedio u Man City-ju, bio Super Sub pa je vazda u prvoj postavi bio?

Jesi onda pričao kako ga treba odjebat i zamijenit nekim drugim igračem ..... NISI DRUŽE! Jer Džeko je Babo a ko je Izo .... šuga...

Vidi se koliko cijeniš igrače .... sjo što ne mogu ovih fudbalskih stručnjaka svega mi ......

Sreća pa ti nikom ne daješ vrijeme, pola bi ti njih streljao sad, Izo će da igra i u budućnosti aBd a ti moš svirat qrcu ;)

Nije u klubu igrao radi povreda, u repki nije igrao jer nije mogao doći na red od IGRAČINA ..... momak šuti i čeka svoju priliku....

;-)
Porediš Edina i Izeta? Hajde reci da nisi ozbiljan. :shock: Na ovo mi je mrsko odgovarati, jer stavljaš u isti koš jednog Hajrovića sa Džekom. Eto fol ako je mogao Džeko, može i ovaj.
Da, glumim fudbalskog stručnjaka. Gdje problem majstore? Isto i ti radiš, kao i na stotine drugih forumaša koji misle da samo oni znaju sve i svašta.

Joj polažu se nade u Hajrovića. :mrgreen: Sreća pa je mlad, tek izašao iz puberteta, pa ga možemo čekati. :oops:
Tvoja mrznja spram Hajrovica je iracionalna. Momak je veceras donio pobjedu; trebas biti tiho. Jeste da je šok pa je na klupi ostao velikan Bašešnekog kurca, ali cini se da je i Hajrovic solidno iskoristio minutazu.
Frankyee
Posts: 1515
Joined: 02/04/2006 21:49
Location: Krajina u srcu

#433 Re: SP 2018 Estonija - BiH

Post by Frankyee »

mist wrote:

Da vam malo prisjednem na muku :D
Najvazniji trenutak kada se sve prelomilo je kada Mujdzi slomise stopalo , tada smo pali , primili gol poslije a onda bez Mujdze isli u baraz
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#434 Re: SP 2018 Estonija - BiH

Post by It_is_a_Leclerc »

Mene nekad bude sramota zbog ljudi koji se dive Edinu Višći, pa se pravim da ne postoje, ali kad otvorim oči opet vidim kako pišete te gluposti.
Šta vam je ljudi, lik je Avdija 2.0, malo unaprijeđena verzija Avdije, sa centaršutom koji nekad pogodi 16-erac. Ako nam se ikakav budući plan bude zasnivao na takvim "veličinama" bolje da odmah sve batalimo.
User avatar
Logovan
Posts: 94409
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#435 Re: SP 2018 Estonija - BiH

Post by Logovan »

Artest wrote: Tvoja mrznja spram Hajrovica je iracionalna. Momak je veceras donio pobjedu; trebas biti tiho. Jeste da je šok pa je na klupi ostao velikan Bašešnekog kurca, ali cini se da je i Hajrovic solidno iskoristio minutazu.
Šta kažeš, trebam biti tih zbog njegova dva gola. Pa bio bih ja takav, ali ne mogu zbog vas koji polažete nade u njega, ne znam odakle vam sav taj optimizam u vezi njega.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9222
Joined: 31/03/2007 00:07

#436 Re: SP 2018 Estonija - BiH

Post by Bosanski_kralj »

Ne bih ja puno napadao i sudio o igračima za vrijeme Mešinog mandata. Jednostavno pod njegovom palicom svi su grohnuli u igri za reprezentaciju. To nije slučajno.
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#437 Re: SP 2018 Estonija - BiH

Post by Artest »

Logovan wrote:
Artest wrote: Tvoja mrznja spram Hajrovica je iracionalna. Momak je veceras donio pobjedu; trebas biti tiho. Jeste da je šok pa je na klupi ostao velikan Bašešnekog kurca, ali cini se da je i Hajrovic solidno iskoristio minutazu.
Šta kažeš, trebam biti tih zbog njegova dva gola. Pa bio bih ja takav, ali ne mogu zbog vas koji polažete nade u njega, ne znam odakle vam sav taj optimizam u vezi njega.
Kontas da bi bilo bolje da je Visca startao?

U interesu repke je da se Hajrovic ponovo vrati u formu i ima minute u Werderu. I ovakav bez minutaze u klubu, to je lik koji ima razoran sut i zna napravit visak (jedini uz Dulju). Ti izgleda ne mislis tako. Sta bi tek pricao da mu je ucinak ko u Lulica. Koji je hud kapiten Lazia. :roll:
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#438 Re: SP 2018 Estonija - BiH

Post by plain vanilla »

Logovan wrote:
edo_79 wrote: Itekako se polažu nade u Hajrovića i aBd zajedno sa Džeksonom će skupa derati mreže protivnika ;)
Bude li Hajrović derao mreže, ja ću se istog trena banovati sa foruma, a i prestat ću pratiti fudbal. :oops:
Eh, tako je nekad Ciro rekao da ce poderati diplomu..pa se kasnije usutio :mrgreen:
User avatar
Artest
Posts: 3942
Joined: 12/05/2012 17:04

#439 Re: SP 2018 Estonija - BiH

Post by Artest »

Mozda je za tebe kritika nepotizma i navijanje za repku oholost, ali u mom svijetu to je normalan cin.

E moj, Velide Spaho...Drzi se ti wikipedije i 2+2=4 komentara. Nemam vremena za tvoje komplekse :-D
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#440 Re: SP 2018 Estonija - BiH

Post by cyprus »

Artest wrote:Mozda je za tebe kritika nepotizma i navijanje za repku oholost, ali u mom svijetu to je normalan cin.

E moj, Velide Spaho...Drzi se ti wikipedije i 2+2=4 komentara. Nemam vremena za tvoje komplekse :-D
Haj sve sam stoički podnio... Al đeš me sa Velidom? :mrgreen: :oops:

PS Dok god ljudi upiru u to da je 2+2=3, dotle će komentari 2+2=4 imati smisla :)
svi u napad
Posts: 1872
Joined: 14/10/2012 14:40

#441 Re: SP 2018 Estonija - BiH

Post by svi u napad »

Stvarno ne mogu shvatiti da neznalica ima ovakav obraz. Pa covjece ti si sve razjebo i ti govoris o nekom projektu. Sram te i stid bilo. I sta ti radi babo kod kuce kad sam ne vidis da ne znas. Trebao ti je onako ocinski sapnut "sine Mehmede ostavi se toga nije to za tebe". To bi pravi otac rekao izgubljenom sinu.
Sto se tice tekme hajd nek smo pobijedili. Igra katastrofa. Pozitivno je da pored Dzeke koji je pokazao da je extra klasa imamo i dva momka koja su odigrali ponovo dobru partiju. To su Djumic i Duljevic. Obje tekme odigrali jako dobro sa puno zara i borbenosti pored igrackih kvaliteta. Moje razocarenje su Kodro i Cimirot (posebno on). Cimirot je bio dobar u SA a i Grckoj je standardan pa sam mislio da ga treba forsirati ali u dvije tekme gdje je pocinjao bio je slab. Kodro koliko god mi njegov babo bio drag nema iskreno tog kvaliteta. Ima on tehnike ali nema snage i ne igra standardno u klubu. Posto nije igrao na svojoj prirodnoj poziciji necu biti previse strog prema njemu kao prema Cimirotu. Nije mi jasno sta je Krunic igrao veceras. Ne samo zbog gola koji je iskljucivo njegova krivica covjek nista nije pokazao veceras. Iskreno vjerovao sam da ce veceras poceti Milicevic jer bih volio vidjeti tog momka dvije tekme od pocetka kako bi imao neku sliku o njemu. Covjek igra standardno dobro u Belgiji i volio bih da vidim ima li tu stofa ili ne. Hajrovic bi mi u svakom slucaju igrao prije Visce jer momak je ipak tehnicki potkovaniji od Visce. Velika mu je mana igra pozadi. On se uredno vraca ali slabo pokriva igraca a i prostor. To je ono na cemu treba puno raditi kako bi postao dobar igrac. Dakle moja trojka naprijed bi bila Hajrovic - Dzeko - Duljevic jer ljudi mogu predriblat protivnika kao i uputiti sut prema protivnickom golu.
Sto se tice vezne linije tu vidim Besica sa Lulicem pozadi i Pjenica naprijed. Raja pluje po Lulicu ali covjek trci ko navijen i mislim da bi dobro odigrao zadnjeg sa Besicem u paru. Pozadi gdje smo najtanji je Vranjes-Djumic - Zukanovic(Bicakcic)-Kolasinac. Cocalicu se zahvaliti jer i on je jedan od onih u koje sam vjerovao ali corak (pogledajte samo kretanje njegovo kod sanse koju su Estonci imali u I poluvremenu).
Mislim jos uvijek da mi imamo solidnu ekipu koja sa dobrim selektorom (Katanec ili Bajevic) mozemo uvijek biti u drugom sesiru sto ti daje sanse i nadu da ces ici na neko prvenstvo. Zivjeli :bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#442 Re: SP 2018 Estonija - BiH

Post by BlueBlood »

najbolji trenutak na utakmici :thumbup:

https://www.youtube.com/watch?v=DkOezbJbpMo

SAVEZ NAPOLJE !
stranac2
Posts: 677
Joined: 21/07/2006 14:45
Contact:

#443 Re: SP 2018 Estonija - BiH

Post by stranac2 »

svi u napad wrote:Stvarno ne mogu shvatiti da neznalica ima ovakav obraz. Pa covjece ti si sve razjebo i ti govoris o nekom projektu. Sram te i stid bilo. I sta ti radi babo kod kuce kad sam ne vidis da ne znas. Trebao ti je onako ocinski sapnut "sine Mehmede ostavi se toga nije to za tebe". To bi pravi otac rekao izgubljenom sinu.
Sto se tice tekme hajd nek smo pobijedili. Igra katastrofa. Pozitivno je da pored Dzeke koji je pokazao da je extra klasa imamo i dva momka koja su odigrali ponovo dobru partiju. To su Djumic i Duljevic. Obje tekme odigrali jako dobro sa puno zara i borbenosti pored igrackih kvaliteta. Moje razocarenje su Kodro i Cimirot (posebno on). Cimirot je bio dobar u SA a i Grckoj je standardan pa sam mislio da ga treba forsirati ali u dvije tekme gdje je pocinjao bio je slab. Kodro koliko god mi njegov babo bio drag nema iskreno tog kvaliteta. Ima on tehnike ali nema snage i ne igra standardno u klubu. Posto nije igrao na svojoj prirodnoj poziciji necu biti previse strog prema njemu kao prema Cimirotu. Nije mi jasno sta je Krunic igrao veceras. Ne samo zbog gola koji je iskljucivo njegova krivica covjek nista nije pokazao veceras. Iskreno vjerovao sam da ce veceras poceti Milicevic jer bih volio vidjeti tog momka dvije tekme od pocetka kako bi imao neku sliku o njemu. Covjek igra standardno dobro u Belgiji i volio bih da vidim ima li tu stofa ili ne. Hajrovic bi mi u svakom slucaju igrao prije Visce jer momak je ipak tehnicki potkovaniji od Visce. Velika mu je mana igra pozadi. On se uredno vraca ali slabo pokriva igraca a i prostor. To je ono na cemu treba puno raditi kako bi postao dobar igrac. Dakle moja trojka naprijed bi bila Hajrovic - Dzeko - Duljevic jer ljudi mogu predriblat protivnika kao i uputiti sut prema protivnickom golu.
Sto se tice vezne linije tu vidim Besica sa Lulicem pozadi i Pjenica naprijed. Raja pluje po Lulicu ali covjek trci ko navijen i mislim da bi dobro odigrao zadnjeg sa Besicem u paru. Pozadi gdje smo najtanji je Vranjes-Djumic - Zukanovic(Bicakcic)-Kolasinac. Cocalicu se zahvaliti jer i on je jedan od onih u koje sam vjerovao ali corak (pogledajte samo kretanje njegovo kod sanse koju su Estonci imali u I poluvremenu).
Mislim jos uvijek da mi imamo solidnu ekipu koja sa dobrim selektorom (Katanec ili Bajevic) mozemo uvijek biti u drugom sesiru sto ti daje sanse i nadu da ces ici na neko prvenstvo. Zivjeli :bih: :bih: :bih: :bih:
Jedan od rijetkih ovdje koji pokauje znanje o fudbalu. Svaka cast za post, slazem se u 90% .
lakilaka
Posts: 1610
Joined: 10/10/2014 16:48

#444 Re: SP 2018 Estonija - BiH

Post by lakilaka »

cestitke selektoru mesi i igracima na pobjedi u ovoj utakmici. bravo hajrovicu za golove.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#445 Re: SP 2018 Estonija - BiH

Post by Tomahawk11 »

It_is_a_Leclerc wrote:Mene nekad bude sramota zbog ljudi koji se dive Edinu Višći, pa se pravim da ne postoje, ali kad otvorim oči opet vidim kako pišete te gluposti.
Šta vam je ljudi, lik je Avdija 2.0, malo unaprijeđena verzija Avdije, sa centaršutom koji nekad pogodi 16-erac. Ako nam se ikakav budući plan bude zasnivao na takvim "veličinama" bolje da odmah sve batalimo.
:thumbup:
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#446 Re: SP 2018 Estonija - BiH

Post by Dr. Kuca »

Eno na sad hasagic bolji od begovica. Pa balija je to. Inace svaki ugrac u reprezentaciji pruza 50% slabiju igru zbog ove neznalice na klupi. Niko ne zna sta mu je uloga. U premijer ligi BiH ima bolji trenera od gargamela.
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7841
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#447 Re: SP 2018 Estonija - BiH

Post by Idemedosumom »

Frankyee wrote:
mist wrote:

Da vam malo prisjednem na muku :D
Najvazniji trenutak kada se sve prelomilo je kada Mujdzi slomise stopalo , tada smo pali , primili gol poslije a onda bez Mujdze isli u baraz
Ni do danas dan se nismo oporavili što se desnog beka tiče. Kako čovjeku teško padne, kada vidi koliko smo uigrani bili :(
User avatar
edo_79
Posts: 43549
Joined: 14/10/2009 11:10
Location: I tam i vam... a ni tam ni vam

#448 Re: SP 2018 Estonija - BiH

Post by edo_79 »

It_is_a_Leclerc wrote:Mene nekad bude sramota zbog ljudi koji se dive Edinu Višći, pa se pravim da ne postoje, ali kad otvorim oči opet vidim kako pišete te gluposti.
Šta vam je ljudi, lik je Avdija 2.0, malo unaprijeđena verzija Avdije, sa centaršutom koji nekad pogodi 16-erac. Ako nam se ikakav budući plan bude zasnivao na takvim "veličinama" bolje da odmah sve batalimo.
Edin višća je trkač .... pruži mu loptu pravolinijski i on ode k'o metak, a nedaj bože da u trku treba driblat il svintat lijevo il desno .... e onda je problem ....
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#449 Re: SP 2018 Estonija - BiH

Post by mO k3 »

edo_79 wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Mene nekad bude sramota zbog ljudi koji se dive Edinu Višći, pa se pravim da ne postoje, ali kad otvorim oči opet vidim kako pišete te gluposti.
Šta vam je ljudi, lik je Avdija 2.0, malo unaprijeđena verzija Avdije, sa centaršutom koji nekad pogodi 16-erac. Ako nam se ikakav budući plan bude zasnivao na takvim "veličinama" bolje da odmah sve batalimo.
Edin višća je trkač .... pruži mu loptu pravolinijski i on ode k'o metak, a nedaj bože da u trku treba driblat il svintat lijevo il desno .... e onda je problem ....
ha ha ha ha .... :)
koji to kod nas zna driblati??
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#450 Re: SP 2018 Estonija - BiH

Post by Tomahawk11 »

Pa gleda li ti sinoć šta Duljević počini onom nesretniku?
Locked