SP 2018 BiH - Belgija

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
groove
Posts: 4644
Joined: 13/10/2007 08:18

#76 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by groove »

ovaj brat sa mujdzom prekuco temu :lol:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#77 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by Tomahawk11 »

Ima ih gorih i od Meše i Safeta :mrgreen:
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#78 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by Mustang1 »

Idemedosumom wrote:Ako nas Belgija dobije 2-3 razlike, vecina s foruma ce pametovati kako su oni to znali i predvidjeli. Ako kojim slucajem iznenadimo, da li ce ijedan od vas priznati koliko ste se kake najeli za ovih mjesec dana?
Nece priznati nego ce presutiti i velicati taj rezultat kao i uvijek. Najlakse je vidjeti kako to rade na temi o Dzumhuru. Tu se situacija mijenja iz sata u sat :D
r_faruk
Posts: 4686
Joined: 20/01/2003 00:00

#79 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by r_faruk »

dobro je neko spomenuo, kiksacemo protiv estonije :D
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7841
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#80 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by Idemedosumom »

Iščupo je baraž u prošlim kvalama što ih je Pape zasro.

Pitanje je, može li se isto tako iz ličnog izmeta izbaviti? (mislim na Mešu :D )
User avatar
nadžak
Posts: 2162
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#81 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by nadžak »

Ja lično ne mislim da možemo ikako dobit Belgiju u realnim odnosima snaga. Ako se to desi neću likovat nad porazom reprezentacije vlastite domovine, nisam idiot. Ako se desi da pobjedimo biće mi drago! Nije mi jasno zašto se prozivaju ljudi koji misle da nećemo dobit Belgiju :? Jesam li ja sad loš čoek i nikakav patriota ako kažem ovako?

Stvarno smo defektni totalno!
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#82 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by condy »

kiligonzales wrote:
condy wrote:Realno, gubimo protiv Belgije. I zalosno da necemo ici u baraz u ovako laganoj grupi i sa ovako slabom Grckom. Al nismo ni zasluzili, kao ni oni.
Mi smo najgori narod, kad nas ide prvaci smo svijeta, kad zaseremo utakmicu u kvalifikacijama odmah smo najgori.

Ako Mesa ne bude eksperimentisao vec igrao sa najboljim sto imamo, pozitivan ishod mozemo ocekivati, kuci nismo nijednom izgubili od Belgije, sto bismo to sada morali izgubiti?
Nismo mi najgori narod uvijek ima gorih :D

Da to je tačno kad pobjedimo onda smo najbolji kad gubimo onda smo najveći kritičari.

Ja lično nikada nisam našu reprezentaciju dizao u nebesa kada pobjeđuju niti sam ih omalovažavao kad gube. Idem nekom sredinom, ali nisam toliko na ovom pdf-u aktivan, pa si me pogrešno poistovjetio sa drugima.

Kad je u pitanju moja prognoza protiv Belgija, i dalje isto mislim, da gubimo tu utakmicu bez obzira na Mešinu strategiju. Jednostavno, ogromna je razlika u kvaliteti i formi jedne i druge reprezentacije. Pored toga, naša reprezentacija će promjeniti stadion i igrati u poprilično neuvjetnom stadionu, i pod ogromnim pritiskom na leđima, što nisu okolnosti za dobar rezultat.

Gledao sam uživo sve naše utakmice protiv Belgije u Zenici, i one se ne mogu poistovjetiti sa ovom. U Ćirin vakat, Belgija nije bila ni približno kvalitetna kao ova sad, a i mi smo bili daleko bolji, Džeko i Misimović su tad bili među najboljim dvojcem u Evropi. U utakmici sa Sušićem u Zenici, vile su nas pronosale, jer je Belgija imala cijeli susret inicijativu i nismo mogli razviti igru izuzev sjajne asistencije Pjanića za Dzeku kada smo poveli i glupo primljenog gola, ali Begović je prije toga skinuo dva-tri zicera. I tu utakmicu nismo pobjedili, a nama ovdje sad nerješeno ništa ne znači. Tada smo imali bolju reprezentaciju, nego danas, igrače koji su bolje igrali ruku na srce, pa i hrabrijeg selektora, koji je imao više igrača u sredini i manje je taktizirao.

Sve u svemu, lično bi više volio da se ostvare tvoje prognoze ali tvoje prognoze nisu realne. To je upravo ono što spočitavaš drugima, da brzo padaju pod atmosferu i izdižu reprezentaciju u neka nebesa bez pokrića. Reprezentacija je u konstantnom padu kad su ove kvalifikacije u pitanju i to je nepobitna činjenica, dva meča protiv Grčke, gluposti u oba ta meča od igrača i to od Dzeke koji pravi i dobre stvari ali i jako loše, suspenzija stadiona, kiks protv Kipra, sve to upućuje da nema šanse za nekim drastičnim napretkom u igri za mjesec dana a koji je potreban da bi se dobila Belgija. Vidjet ćemo u svakom slučaju.
User avatar
veella
Posts: 5108
Joined: 13/05/2011 10:19

#83 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by veella »

Idemedosumom wrote:Ako nas Belgija dobije 2-3 razlike, vecina s foruma ce pametovati kako su oni to znali i predvidjeli. Ako kojim slucajem iznenadimo, da li ce ijedan od vas priznati koliko ste se kake najeli za ovih mjesec dana?
Ja nista ne pametujem. Imam oci i dobro vidim, a poznajem fudbal od 1978. Mi necemo dobiti belgiju, jer smo ufurani sminkeri i mangupi. Sve rastjerati i ukinuti fudbal u BiH definitivno :thumbup:
User avatar
Altsa
Posts: 7345
Joined: 19/03/2004 18:31

#84 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by Altsa »

Realno nemamo sanse. Prema svemu prikazanom do sada sanse su minimalne tj. nikakve. Volio bih da se prevarim ali tesko.
User avatar
spree
Posts: 7883
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#85 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by spree »

Veca je vjerovatnoca da ce kipar uzeti grke nego mi bel(E)giju, ali onda sipak bili bi najgori drugoplasirani. Dakle pusa kako god okrenete.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18698
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#86 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by SmokingMan »

Bilo je zabavno patiti se ovaj ciklus.Neam nikakva očekivanja protiv Belgije,osim da se dostojanstveno oprostimo,jer se radi o ozbiljnoj reprezentaciji koja ni protiv nas neće pravit nikakve kalkulacije,ljudi jednostavno idu na to da osvoje što je više moguće bodova.
Itsoktobealone
Posts: 2221
Joined: 25/08/2012 17:54

#87 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by Itsoktobealone »

Idemedosumom wrote:Ako nas Belgija dobije 2-3 razlike, vecina s foruma ce pametovati kako su oni to znali i predvidjeli. Ako kojim slucajem iznenadimo, da li ce ijedan od vas priznati koliko ste se kake najeli za ovih mjesec dana?
Necu drug, jer ako dobijemo Belgiju to ce biti inat igrača i gomila sreće a ne majstrostvo selektora. I ako odemo u baraž ponovo ću biti za smjenu selektora Baždarevića jer ČOVJEK NE ZNA SVOJ POSAO.
User avatar
malakh
Posts: 7178
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#88 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by malakh »

Idemedosumom wrote:Iščupo je baraž u prošlim kvalama što ih je Pape zasro.

Pitanje je, može li se isto tako iz ličnog izmeta izbaviti? (mislim na Mešu :D )
nakon svega ja mislim da bi i pape iščupao baraž u prošlim kvalifikacijama :wink:
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#89 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by kiligonzales »

mega_mashcine wrote:
kiligonzales wrote:Molimo se da mec protiv nas propusti Felaini, U prvom mecu nas je Fela pojeo na sredini, sto u skok duelima, sto u cuvanju lopte. Stvarno nekad zna odigrati iznadprosjecno.

Ono sto je interesantno, tu utakmicu do Spahinog autogola mi smo dobro kontrolisali loptu i izgledali kao da imamo svoj tempo, tok. Nas mentalitet i Spahin autogol nas je pogubio, a onda ona greska Jajala i 2-0.

Kad bih imao priliku da sam skrojim tim za tu utakmicu, zvao bi vremesnog Mujdzu ukoliko u cvajti nabije minutazu jer stvarno od njegovog odlaska, mi nismo zakrpili poziciju desnog beka. Vranjes, Bicakcic jednostavno nisu odgovorili dobro tome zadatku. Definitivno Sunjicu i Vranjesu nebi dao minutazu u takvom mecu. Raduje povratak Besica. Besic je suspendovan bio 1 utakmicu, nije imao prava igrati sa Kiprom, ne znam sto ga Mesa nije pozvao, ali protiv Belgije nam treba i mislim da ce pogrijesiti mnogo ako ga ne zovne.

Kad bi se imalo pitao, a ne pitam se, sistem igre bi bio protiv Belgije 4-3-2-1. To bi nam dalo cvrstinu u odbrani, vjerovatno bi se lakse branili, mogli bi igrati na polukontre i kontre i takticki natezati utakmicu u smjeru koji zelimo. Sto se tice belgijske odbrane ona ne izgleda cvrsto, medjutim da bi se kvalitetno otvorili i napadali i sami moramo imati dobru odbranu, mi to nemamo. U vezi nam fali pored Visce jedan trkac, Lula je s godinama sporiji, imam dvojbu bili njega stavio iza Džeke zajedno s Višćom jer Lula nekada zna nepotrebno i dugo cuvati loptu. Možda bi naši bekovi mogli otvarati kontre, recimo Kolašinac je pokazao da je dobar u tome, ni Mujdži dok je bio mlađi nije bilo mane. Pozvati nekog novog desnog beka Matea Sušića, Marina Ancica ili nekog drugog za potrebe takve utakmice i staviti ga u tim bio bi rizican potez. Novajlije su novajlije. Nama za ovakvu utakmicu treba iskustvo i volja.

Spaha je bez obzira na godine bio nas najbolji stoper. Steta sto ni njemu adekvatne zamjene nemamo. Zukanovic i Bicakcic imaju iskustvo igranja lige petice koje jos traje, pristojnu minutazu i prema tome bi trebali dobiti priliku da igraju prije Sunjica i Vranjesa.

Mozda bi nas tim trebao izgledati ovako. Igraci sa klupe ne obecavaju. Da me se pita s klupe bi vec otpala neka imena, pozvao bi Memisevica iz Groningena, Krunica iz Empolija, eventualno Ancica, da imamo barem jos jednog desnog beka na klupi. Barem su po minutazi to zasluzili vise i liga u kojim su igrali od nekih igraca koji su vec u reprezentaciji. S klupe bi barem za ove zadnje dvije utakmice otpali Hodzic, Jajalo, Milosevic, Milicevic i Piric.

-------------------- Begovic ------------------------

Mujdza -- Bicakcic -- Zukanovic -- Kolasinac

----------- Pjanić --- Bešić --- Medo--------------

----------------- Višća - Lulić ----------------------

---------------------Džeko---------------------------

Kralju, Mujdža već duže od godinu dana, ne da nije igrao utakmice, nego je upitno je li uopšte trenirao. I kako će nakupiti nastupa u cvajti, kad momak uopšte nema kluba, ima 33 godine i njegova karijera je vjerovatno završena. Njemu hvala za sve, imao je stvarno dobrih utakmica, i mnogo mi je drag, ali sada ga dovoditi u kontekst reprezentacije i to još da bude starter je presmiješno. :-?
Zukanovića stavljaš kao startera, a on nema pravo nastupa.. :-) :roll:
Vranješ i Sunjic jesu katastrofa, ali i takvi su nažalost najbolje što imamo na tim pozicijama, pogotovo Vranješ kao desni bek, za Sunjica bi se možda i dalo diskutovati. Ali njegove alternative, Bicakcic, Cocalic, Anicic, pa i mladjahni Djumic i Memisevic su sve iste krampe, i teško je odluciti ko je manje loš, meni se čini ipak Šunjić. Djumic i Memisevic mozda jesu talentovani, ali jos uvijek premladi i nedovoljno dobri da bi ih se stavilo u igru protiv Belgije.
Dakle, imamo velikih problema na određenim pozicijama, ali se uprkos tome može sastavitifina ekipica, samo je problem što na klupi nemamo tog koji to može..
Spominjem ga radi iskustva i radi toga sto je na toj poziciji bio najbolji nas igrac i jedini kojem je to primarna pozicija bila. Mislio sam da je i dalje u Kajzeslauternu, to mu je zadnji klub bio. Vazda je kuburio sa povredama, pa sam mislio da je to razlog sto ne igra. Doduse mislio sam takodjer da Belgija dolazi poslje Estonije, medjutim dolazi prije. Zato sam Zuku ugurao u tim i to mahom zbog godina i iskustva.

Ne znam koliko su dobri pred boljim napadackim redom Vranjes i Sunjic, posto su rijetke utakmice gdje su oni igrali bez gola, ona s Kiprom i Grckom u Zenici, to bas nije mjerilo za njihove igre. Valjda se kvalitet igraca mjeri po minutazi u klubovima kojim igraju i kvalitetu lige.

Citao si sta sam pisao, rekao sam da Memisevic, Krunic, pa i Ancic kao bek zasluzuju poziv barem na klupu, prije nekih ustaljenih imena na njoj, upravo zbog minutaze koju imaju u svojim klubovima i liga u kojim igraju. Mozda se to najbolje nije razumilo iz onoga sto sam napisao.

Tim koji sam sastavio prsti iskustvom i ono nam za protivnika kakva je Belgija treba, kao i volja da ih pobjedimo. Doduse pogrijesio sam sto sam u tim stavio Mujdzu i Zukanovica, nadam se da sam obrazlozio sto bi istim dao minutazu prije drugih i nadam se da se opravdao za pomenute greske, ali valjda se iz pomenutog tima i formacije da zakljuciti kakvu bih taktiku pripremio za Belgiju.
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#90 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by kiligonzales »

condy wrote:
kiligonzales wrote:
condy wrote:Realno, gubimo protiv Belgije. I zalosno da necemo ici u baraz u ovako laganoj grupi i sa ovako slabom Grckom. Al nismo ni zasluzili, kao ni oni.
Mi smo najgori narod, kad nas ide prvaci smo svijeta, kad zaseremo utakmicu u kvalifikacijama odmah smo najgori.

Ako Mesa ne bude eksperimentisao vec igrao sa najboljim sto imamo, pozitivan ishod mozemo ocekivati, kuci nismo nijednom izgubili od Belgije, sto bismo to sada morali izgubiti?
Nismo mi najgori narod uvijek ima gorih :D

Da to je tačno kad pobjedimo onda smo najbolji kad gubimo onda smo najveći kritičari.

Ja lično nikada nisam našu reprezentaciju dizao u nebesa kada pobjeđuju niti sam ih omalovažavao kad gube. Idem nekom sredinom, ali nisam toliko na ovom pdf-u aktivan, pa si me pogrešno poistovjetio sa drugima.

Kad je u pitanju moja prognoza protiv Belgija, i dalje isto mislim, da gubimo tu utakmicu bez obzira na Mešinu strategiju. Jednostavno, ogromna je razlika u kvaliteti i formi jedne i druge reprezentacije. Pored toga, naša reprezentacija će promjeniti stadion i igrati u poprilično neuvjetnom stadionu, i pod ogromnim pritiskom na leđima, što nisu okolnosti za dobar rezultat.

Gledao sam uživo sve naše utakmice protiv Belgije u Zenici, i one se ne mogu poistovjetiti sa ovom. U Ćirin vakat, Belgija nije bila ni približno kvalitetna kao ova sad, a i mi smo bili daleko bolji, Džeko i Misimović su tad bili među najboljim dvojcem u Evropi. U utakmici sa Sušićem u Zenici, vile su nas pronosale, jer je Belgija imala cijeli susret inicijativu i nismo mogli razviti igru izuzev sjajne asistencije Pjanića za Dzeku kada smo poveli i glupo primljenog gola, ali Begović je prije toga skinuo dva-tri zicera. I tu utakmicu nismo pobjedili, a nama ovdje sad nerješeno ništa ne znači. Tada smo imali bolju reprezentaciju, nego danas, igrače koji su bolje igrali ruku na srce, pa i hrabrijeg selektora, koji je imao više igrača u sredini i manje je taktizirao.

Sve u svemu, lično bi više volio da se ostvare tvoje prognoze ali tvoje prognoze nisu realne. To je upravo ono što spočitavaš drugima, da brzo padaju pod atmosferu i izdižu reprezentaciju u neka nebesa bez pokrića. Reprezentacija je u konstantnom padu kad su ove kvalifikacije u pitanju i to je nepobitna činjenica, dva meča protiv Grčke, gluposti u oba ta meča od igrača i to od Dzeke koji pravi i dobre stvari ali i jako loše, suspenzija stadiona, kiks protv Kipra, sve to upućuje da nema šanse za nekim drastičnim napretkom u igri za mjesec dana a koji je potreban da bi se dobila Belgija. Vidjet ćemo u svakom slučaju.
Generalno sam pisao, nisam pisao o tebi.

Dijelim misljenje da su oni kvalitetnija ekipa, međutim fudbal je igra u kojoj uvijek ne pobjeđuju bolji. Razlika u kvaliteti između Belgije, Grka i nas nije velika kao što je između nas i Gibraltara recimo. Mi smo u prošlosti od daleko gorih ekipa znali gubiti bodove, iako smo imali neuporedivo jaci tim i to na domacem terenu.

Recimo Grcka je dvaputa, pokazala da se s njima moze igrati, u prvoj utakmici Grci su bili ti koji su vodili i cuvali rezultat protiv Belgije, iako su poimenice nekvalitetnija ekipa od Belgije. Oba puta su odigrali cvrsto, disciplinovano i bili u prilici da imaju bolji rezultat od onog koji su ostvarili. U prvoj utakmici 1-1, Belgija se pristojno namucila da spasi bod protiv njih. Nista im nije bila od pomoci incijativa tokom cijelog meca, bod su spasavali na kraju same utakmice. U zadnjoj utakmici Belgije i Grcke, u prvom poluvremenu Grci su bili ti koji su imali prilike s kojim su mogli otici sa jednim ili dva gola razlike na poluvremenu, stativa i ona odlicna intervencija Kurtoe kad je skinuo s noge bukvalno loptu grckom napadacu. medjutim Belgija nije izgledala dobro na terenu i oni su se takticki nadmudrivali u Grckoj, tek nakon Lukakuovog gola, kad su Grci morali krenuti po rezultat imali su dobru igru i prilike. Patnja od utakmice za gledanje realno.

Mozda sam optimista, ali uz valjan pristup, adekvatnu taktiku, red, radi i disciplinu, mislim da se i Belgija moze pobjediti. Rezultat u Briselu ne pokazuje nasu statistiku iz toga meca, nase poluprilike i prilike koje smo promasili, posjed lopte i broj kornera, ali ni to da smo mi nasim greskama poklonili prva dva gola Belgiji, autogol Spahe i greska Jajala, te treci gol primili iz prekida koji se bas onako lako ne prima.

https://www.rezultati.com/utakmica/tvGdnXOk/#detalji

User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#91 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by Romanista 101% »

Grcka je namucila Belgiju jer imaju dobru odbranu i znaju kako da se brane protiv jakih reprezentacija. Skibbe je od nista nesto napravio. Ali njima je problem kada igraju protiv slabih zemalja tipa Estonija ili Farska Ostrva.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#92 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by Fudo387 »

-----------------------------Begovic--------------------------

Vrsajevic------Jozo-----------Spahic-----------Kolasinac


-----------------------Besic---------------------------------


Visca-------------------Pjanic-----------------Lulic


-------------------Hare--------------------------

----------------------/Dzeko-------------------------

Bolje ne moze, i nemamo.

Primicemo 6 komada.
Bazinga1234
Posts: 7623
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#93 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by Bazinga1234 »

Fudo387 wrote:-----------------------------Begovic--------------------------

Vrsajevic------Jozo-----------Spahic-----------Kolasinac


-----------------------Besic---------------------------------


Visca-------------------Pjanic-----------------Lulic


-------------------Hare--------------------------

----------------------/Dzeko-------------------------

Bolje ne moze, i nemamo.

Primicemo 6 komada.
Vrsajevic :shock:
Medunjanin :shock:
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#94 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by muha_sa »

Fudo387 wrote:-----------------------------Begovic--------------------------

Vrsajevic------Jozo-----------Spahic-----------Kolasinac


-----------------------Besic---------------------------------


Visca-------------------Pjanic-----------------Lulic


-------------------Hare--------------------------

----------------------/Dzeko-------------------------

Bolje ne moze, i nemamo.

Primicemo 6 komada.
ja bih i Ibricica stavio
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#95 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by Romanista 101% »

meni bi Medunjanin svaku pocinjao + kap. traka 8-)
User avatar
spree
Posts: 7883
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#96 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by spree »

muha_sa wrote:
Fudo387 wrote:-----------------------------Begovic--------------------------

Vrsajevic------Jozo-----------Spahic-----------Kolasinac


-----------------------Besic---------------------------------


Visca-------------------Pjanic-----------------Lulic


-------------------Hare--------------------------

----------------------/Dzeko-------------------------

Bolje ne moze, i nemamo.

Primicemo 6 komada.
ja bih i Ibricica stavio
:lol: pa mozda bi se onda dzeko i borio. guzni haver da dize moral, nije lose.
kad smo vec kod vracanja, moze i zlatan bajramovic ili kao sto je neko vec mujdza :-)
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#97 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by Fudo387 »

Bazinga1234 wrote:
Fudo387 wrote:-----------------------------Begovic--------------------------

Vrsajevic------Jozo-----------Spahic-----------Kolasinac


-----------------------Besic---------------------------------


Visca-------------------Pjanic-----------------Lulic


-------------------Hare--------------------------

----------------------/Dzeko-------------------------

Bolje ne moze, i nemamo.

Primicemo 6 komada.
Vrsajevic :shock:
Medunjanin :shock:
Bolji je od Vranjesa na desnom beku.
Hare je tu da je doda Edinu, samo da se vrti na 20-30 metara od protivnickog gola, tj da Miralem ima s kim prebaciti loptu gore...mislim, nije ovo nikakva pljacka, svakako cemo izgubiti, al bar cemo dati dva gola. Dostojan oprostaj.
Poslije utakmice Mehmeda opalit korner zastavicom po ledjima, i to je to.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40836
Joined: 21/05/2012 22:46

#98 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by AmiĐa_Idriz »

Idemedosumom wrote:Ako nas Belgija dobije 2-3 razlike, vecina s foruma ce pametovati kako su oni to znali i predvidjeli. Ako kojim slucajem iznenadimo, da li ce ijedan od vas priznati koliko ste se kake najeli za ovih mjesec dana?
:-)

Kao prvo glupa ti je prica.

Kao drugo ne zelim sebi davati laznu nadu, vidis da svi gledamo onako kako jeste i sad ti odjednom vrli optimista dosao ovdje da nam kazes kako seremo :-)

Kao trece, opet, glupa ti je prica.

I kao cetvrto, niko sretniji od mene da ih naguzimo 7:0. Al koliko je to realno? Ljudi od Kipra pljusku dobise i sad ovdje treba dizati euforiju "razvalicemo ih", :-)
Bazinga1234
Posts: 7623
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#99 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by Bazinga1234 »

Fudo387 wrote:
Bazinga1234 wrote:
Fudo387 wrote:-----------------------------Begovic--------------------------

Vrsajevic------Jozo-----------Spahic-----------Kolasinac


-----------------------Besic---------------------------------


Visca-------------------Pjanic-----------------Lulic


-------------------Hare--------------------------

----------------------/Dzeko-------------------------

Bolje ne moze, i nemamo.

Primicemo 6 komada.
Vrsajevic :shock:
Medunjanin :shock:
Bolji je od Vranjesa na desnom beku.
Hare je tu da je doda Edinu, samo da se vrti na 20-30 metara od protivnickog gola, tj da Miralem ima s kim prebaciti loptu gore...mislim, nije ovo nikakva pljacka, svakako cemo izgubiti, al bar cemo dati dva gola. Dostojan oprostaj.
Poslije utakmice Mehmeda opalit korner zastavicom po ledjima, i to je to.
:lol:
Jesil ti gledao Avdijine partije u reprezentativnom dresu?
Pa frajer je amater teški, u napadu los al je zato u odbrani katastrofalan.
Njegovom krivicom smo primili gol protiv Kipra 2014 i izgubili .
Vranjes je bolji u defanzivi, svakako cemo se braniti.

A sto se tice Hareta... Pa lik je bio očajan protiv Kipra u oktobru 2016, kao i protiv Belgije... Za tu poziciju je korisniji recimo Milicevic.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40836
Joined: 21/05/2012 22:46

#100 Re: SP 2018 BiH - Belgija

Post by AmiĐa_Idriz »

Pa on je tu da doda Dzeki jeboga ti.







:run:
Locked