SP 2006: Brazil - Hrvatska 1:0

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

kojsino
Posts: 489
Joined: 24/11/2004 07:41

#1 SP 2006: Brazil - Hrvatska 1:0

Post by kojsino »

Posto su izgubili od Brazila,
pokusali su to namiriti pravljenjem haosa u Mostaru.
Bijedno zar ne ?
kojsino
Posts: 489
Joined: 24/11/2004 07:41

#2

Post by kojsino »

Primitivizam i ustasluk,
mozda tako i pobijede Brazil !!!
edikamedika
Posts: 252
Joined: 10/06/2006 11:56

#3

Post by edikamedika »

A ti poletio da otvoris temu.

Ajde na politiku sa ustaslukom i balinlukom.
semso poplava
Posts: 294
Joined: 15/04/2006 00:35
Location: Tunguzija

#4

Post by semso poplava »

edikamedika wrote:A ti poletio da otvoris temu.

Ajde na politiku sa ustaslukom i balinlukom.
Ko prvo ne kaze se ajde (osim u lipoj nasoj)
U Bosni i Hercegovini se kaze HAJDE!!
Drugo tema je vec bila ali zbog psovanja majke balijske pape je nasao kompromisno :? :? rjesenje pa zakljucao temu :? :?

Pape majstore sto nam zakljuca temu??
Pa zar nije jednostavnije ban-ovati majmuna??
kojsino
Posts: 489
Joined: 24/11/2004 07:41

#5

Post by kojsino »

Dobro EDIKAMEDIKA,
poslije tvoje intervencije,
sada ste pobijedili Brazil i to sa 2:0,
kada bi ponovo srusili Stari most,
rezultat bi bi najmanje 5 golova razlike za vas !
vodolija_33
Posts: 2068
Joined: 11/11/2003 00:00
Location: Sarajevo

#6

Post by vodolija_33 »

pa HRVATSKA je izgubila od BRAZILA 1:0, nije Bosna i Hercegovina :? čemu frka, nije mi jasno :oops: 8-)
edikamedika
Posts: 252
Joined: 10/06/2006 11:56

#7

Post by edikamedika »

kojsino wrote:Dobro EDIKAMEDIKA,
poslije tvoje intervencije,
sada ste pobijedili Brazil i to sa 2:0,
kada bi ponovo srusili Stari most,
rezultat bi bi najmanje 5 golova razlike za vas !
Nisam bas siguran da smo pobijedili Brazil, koliko ja znam BiH nije ni otisla na SP.

Ali ako ti kazes, onda moze biti da je tako. Jel Barbarez zabio golove?
kojsino
Posts: 489
Joined: 24/11/2004 07:41

#8

Post by kojsino »

Procitaj ponekad , sta napise edikamedika....
Uh
Posts: 225
Joined: 22/01/2003 00:00
Contact:

#9

Post by Uh »

Joj ljudi, pa vi ste zadojeni mržnjom.

Nije mi ni čudo zašto ste primitivci
User avatar
revolver amidza
Posts: 374
Joined: 07/08/2005 11:43

#10

Post by revolver amidza »

ljudi hajde da se malo vratimo na fudbal i onako objektivno ocijenimo onu utakmicu,ja sam zaista bio iznenadjen odlicnom igrom hrvatskog tima koji je bio u potunost ravnipravan protivnik brazilu,u drugom poluvremenu su cak vise ugrozavali brazilski gol nego obratno,..mislim da brazilci jedva docekali kraj susreta,i zaista je malo timova da sada koji su pokazali takvu borbenost i igru,a protiv brazila,..znaci svaka cast hrvatskom timu,..
ali,..uvijek ima ono jebeno ali,..za hrvatski tim bih navijao bez problema,..
medjutim zbog ispada kao onaj sinoc u mostaru(daj boze da jos slicnog ne bude i na drugim mjestima),..dakle zbog onih bih hrvatskih nacija i prmitivaca koji svaku pobjedu( a sada i poraz) zele da obiljeze tako sto ce da divljaju i lijece svoje idiotske kompleksa,..ja ZELIM da hrvatski tim gubi utakmice,..zalosno ali istinito,..jebi ga!
Celicna_saka
Posts: 902
Joined: 15/07/2005 21:47

#11

Post by Celicna_saka »

Meni su sinoc bili simpaticni i u porazu jer su igrali dobro i poztrvovano protiv izrazitog favorita ali posle sinocnjeg divljanja i izljeva nasilja u Mostaru samo im se mogu majke najebati i pozeliti da izgube svaku sa po 5:0 jer ce to boliti one majmune dole.
Ako se "normalni" Hrvati nadju uvredjeni, onda i oni nisu nista bolji od one rulje u Mostaru.
Last edited by Celicna_saka on 14/06/2006 14:05, edited 2 times in total.
kojsino
Posts: 489
Joined: 24/11/2004 07:41

#12

Post by kojsino »

kojsino wrote:Procitaj ponekad , sta napises edikamedika....
Celicna_saka
Posts: 902
Joined: 15/07/2005 21:47

#13

Post by Celicna_saka »

Uh wrote:Joj ljudi, pa vi ste zadojeni mržnjom.

Nije mi ni čudo zašto ste primitivci
Dje si salonac, kako rukavice?
User avatar
revolver amidza
Posts: 374
Joined: 07/08/2005 11:43

#14

Post by revolver amidza »

Celicna_saka wrote:Meni su sinoc bili simpaticni i u porazu jer su igrali dobro i poztrvovano protiv izrazitog favorita ali posle sinocnjeg divljanja i izljeva nasilja u Mostaru samo im se mogu majke najebati i pozeliti da izgube svaku sa po 5:0 jer ce to boliti one majmune dole.
Ako se "normalni" Hrvati nadju uvredjeni, onda i oni nisu nista bolji od one rulje u Mostaru.
:thumbup:
potpisujem!
Bobi
Forum administrator
Posts: 32169
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#15

Post by Bobi »

Celicna_saka wrote:Meni su sinoc bili simpaticni i u porazu jer su igrali dobro i poztrvovano protiv izrazitog favorita ali posle sinocnjeg divljanja i izljeva nasilja u Mostaru samo im se mogu majke najebati i pozeliti da izgube svaku sa po 5:0 jer ce to boliti one majmune dole.
Ako se "normalni" Hrvati nadju uvredjeni, onda i oni nisu nista bolji od one rulje u Mostaru.

Jel se to svim hrvatima najebesh matere :D...e fakat nece se ni jedan naci uvrijedjen ovim primitivizmom...100 %...:D.
Animal
Posts: 151
Joined: 20/05/2006 17:18

#16

Post by Animal »

Protiv normalnih hrvata nemam nista protiv, niti protiv Cro reprezentacije, ali zbog ovih kao sto su u mostaru MRZIM Hrvatsku i da Bog da izgubili svaku tekmu sa primljenom petardom.. Dok je takvima tesko, ja sam zadovoljan..
User avatar
revolver amidza
Posts: 374
Joined: 07/08/2005 11:43

#17

Post by revolver amidza »

Bobi wrote:
Celicna_saka wrote:Meni su sinoc bili simpaticni i u porazu jer su igrali dobro i poztrvovano protiv izrazitog favorita ali posle sinocnjeg divljanja i izljeva nasilja u Mostaru samo im se mogunaj majke ebati i pozeliti da izgube svaku sa po 5:0 jer ce to boliti one majmune dole.
Ako se "normalni" Hrvati nadju uvredjeni, onda i oni nisu nista bolji od one rulje u Mostaru.

Jel se to svim hrvatima najebesh matere :D...e fakat nece se ni jedan naci uvrijedjen ovim primitivizmom...100 %...:D.
dobro,ovo jebavanje mama,ne potpisujem....zbog idiota koji prave pizdarije ne vrijedja mi se kompletan narod!
Celicna_saka
Posts: 902
Joined: 15/07/2005 21:47

#18

Post by Celicna_saka »

Bobi wrote:
Celicna_saka wrote:Meni su sinoc bili simpaticni i u porazu jer su igrali dobro i poztrvovano protiv izrazitog favorita ali posle sinocnjeg divljanja i izljeva nasilja u Mostaru samo im se mogu majke najebati i pozeliti da izgube svaku sa po 5:0 jer ce to boliti one majmune dole.
Ako se "normalni" Hrvati nadju uvredjeni, onda i oni nisu nista bolji od one rulje u Mostaru.

Jel se to svim hrvatima najebesh matere :D...e fakat nece se ni jedan naci uvrijedjen ovim primitivizmom...100 %...:D.

Pa dobro, ko god se nadje u sinocnjoj prici, odnosi se na njega/nju/njih.
vodolija_33
Posts: 2068
Joined: 11/11/2003 00:00
Location: Sarajevo

#19

Post by vodolija_33 »

Animal wrote:Protiv normalnih hrvata nemam nista protiv, niti protiv Cro reprezentacije, ali zbog ovih kao sto su u mostaru MRZIM Hrvatsku i da Bog da izgubili svaku tekmu sa primljenom petardom.. Dok je takvima tesko, ja sam zadovoljan..
problem je što ONI DOLE nisu hrvati nego hercegovci... hrvati su u Hrvatskoj a hercegovci u Hercegovini :oops: logično, zar ne? :)

znači, hercegovci su sinoć sranje napravili a ne hrvati....
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#20

Post by Pearl »

samo se oni prave veci hrvati od hrvata iz hrvatske :)
Santos
Posts: 1552
Joined: 24/10/2004 22:29

#21

Post by Santos »

Kako vama nije jasno da se oni neprave nego se osjecaju tako.
vodolija_33
Posts: 2068
Joined: 11/11/2003 00:00
Location: Sarajevo

#22

Post by vodolija_33 »

pa kada odu u Hrvatsku (ne mislim geografski na Hercegovinu, nego građanstvo sa svim svojim stvarima i imovinom) i naravno AKO IH PRIME u svoju državu hrvati (nek ih prime ako su budale- kad svoju državu ne poštuju kako će onda tuđu) onda mogu da se prave i osjećaju hrvatima do mile volje... do tada su oni za mene hercegovci! :oops: (što je najgore i za hrvate su- vole ih ko Bajro mater!)
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#23

Post by Pearl »

jest, i meni je to drago-sto su ekstremniji, to ih manje vole...

u zagrebu nema pogrdnijeg komenatara nego kad za nekog kazu: on ti je hercegovac...

svima koji se tako osjecaju treba uvesti poreze kao stranim gradjanima i tako ih tretirati-pa kad udari po dzepu, onda cemo vidjeti kako ce gluposti praviti i "osjecati se htvatima"

ko god se ne osjeca gradjaninom BiH lijepo moze da ode u svoju maticnu drzavu.. sa svim "pocastima"...mogu cak i imovinu ovdje da prodaju ako im se vec BIH toliko gadi... :x
Kukuruz_Barbe-q
Posts: 1041
Joined: 09/01/2005 22:25

#24

Post by Kukuruz_Barbe-q »

Pape mi temu zakljucao :sad: al ije reko da ce procistit pa otvorit.
Inace sta je bilo u Mostaru nisam u toku??
-=DoMaGoJ=-
Posts: 91
Joined: 11/12/2004 02:45

#25

Post by -=DoMaGoJ=- »

Milim, jadno je kada ocjenjujete nekog prema grupici huligana koji nemaju veze sa pravim navijanjem. To bi bilo kao da ja kažem da su svi Bošnjaci wannabe Turci jer par vaših na tekmi maše turskim zastavama.

Jučer je u Berlinu bilo preko 40 000 hrvatskih navijača bez ijednog incidenta, kao i u cijeloj Hrvatskoj.

A što se tiče jučerašnjeg navijanja na stadionu mogu reći da sam sad siguran (to mnogi i stranci sad tvrde) kako su Hrvati najbolji i najfanatičniji navijači na svijetu. A što će tek da bude u Nurnbergu? A tek Stuttgart di nas ima najviše i di ja idem?

Englezi sakrijte se. :D
Locked