Socijalni rad na FPN

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
satio
Posts: 44
Joined: 28/08/2009 10:25

#51 Re: Socijalni rad na FPN

Post by satio »

NeyDan wrote:
satio wrote:
NeyDan wrote: Imam mnogo prijatelja koji studiraju na doticnom fakultetu, mnogi su dosad diplomirali, tako da sam bio na nekim predavanjima i bio sam iznenadjen. Nikakve organizacije, nista. Profesor dodje, bude 15-ak minuta i ostavi asistenticu da predaje. Pa gdje to jos ima. :roll:
Ili da demonstrator obnasa funkciju asistenta i pregleda ispite, daje ocjene i slicno. (poznajem djevojku koja je to radila)

Takodjer, imam rodicu koja studira medicinu. Buduci da predugo traje upisala je prosle godine i socijalni rad i dosad je sve ispite s lakocom polozila. :roll:
Izvini ali ti lažeš, ja sam 2. smestar i nikada se nije desilo da asistentica održi predavanje. Oglasna ploča savršeno funkcioniše, ko ne vjeruje neka dođe i uvjeri se da je ovo obična notorna laž.
Kakvo je to ponasanje? U prethodnim postovima si kritikovao covjeka zbog nedolicnog ponasanja a sada ti isto cinis?! Ovim si, za mene, prestao da budes ozbiljan diskutant.
Napisao sam ono sto sam dozivio. Ti si tek 2. semestar, a ja sam diplomirao i uskoro bih trebao da magistriram. Doduse ne na tvom fakultetu al', kao sto rekoh, bio sam par puta na nekim predavanjima. Oglasna ploca je uzasna, pokusao sam da nadjem datum ispita i mjesto za rodicu koja je bila smjer zurnalistika, diplomirala prosle godine takodjer, i nisam mogao. Toliko je nepregledna i neuredna. Courseware nikako i nemate, il' vam ne funkcionise kako treba.
Sramota za jedan fakultet.
U svojim postovima ne vidim ništa loše i kompromitirajuče, gledajući sa socilološkog a i psihološkog aspekta ako neko ne govori istinu taj laže a svi ponekad lažemo (preporučujem ti da pročitaš par knjiga na tu temu). I zaista ne znam u čemu je problem.
bullmastiff
Posts: 580
Joined: 11/11/2009 18:25

#52 Re: Socijalni rad na FPN

Post by bullmastiff »

ti si momak svoju ozbiljnost u diskusiji pokazao u par prethodnih postova...
ak si vec tako zreo prihvati sta se kaze.. :D ..
nije mi prvi put da me napadne neko sa FPN kome sam rekao istinu,al haj u redu je....
ne zelim se prepirati ni sa kim, to ostavljam tebi..vidim da si ekspert u tome :D
a da ti nekome govoris o IQ ,nekome da laze...samim tim pokazujese nivo kulture dijaloga...
i da imam samo jos diplomski na ekonomiji (stari plan) :evil:
satio
Posts: 44
Joined: 28/08/2009 10:25

#53 Re: Socijalni rad na FPN

Post by satio »

bullmastiff wrote:ti si momak svoju ozbiljnost u diskusiji pokazao u par prethodnih postova...
ak si vec tako zreo prihvati sta se kaze.. :D ..
nije mi prvi put da me napadne neko sa FPN kome sam rekao istinu,al haj u redu je....
ne zelim se prepirati ni sa kim, to ostavljam tebi..vidim da si ekspert u tome :D
a da ti nekome govoris o IQ ,nekome da laze...samim tim pokazujese nivo kulture dijaloga...
i da imam samo jos diplomski na ekonomiji (stari plan) :evil:
:!: :!: :!: :?: :?: :?:
bullmastiff
Posts: 580
Joined: 11/11/2009 18:25

#54 Re: Socijalni rad na FPN

Post by bullmastiff »

jbg jaro ..bezveze napadas ..ja prvi za ekonomiju kazem da je bezveze faks..a ti uzdizes FPN..i to socijalni rad..za koji mi govore da je najgori smjer na faksu(studenti koji studiraju to )
satio
Posts: 44
Joined: 28/08/2009 10:25

#55 Re: Socijalni rad na FPN

Post by satio »

bullmastiff wrote:jbg jaro ..bezveze napadas ..ja prvi za ekonomiju kazem da je bezveze faks..a ti uzdizes FPN..i to socijalni rad..za koji mi govore da je najgori smjer na faksu(studenti koji studiraju to )
Ja ne napadam, ja iznosim činjenice. Ja mislim da ekonomija uopšte nije bezveze fakultet, dapače, mislim da je ok, a ne pada mi na pamet da uzdižem FPN jer ima svojih mana kao i ostali fakulteti ali nije najgori kakvima ga ti i jos neki pokušavate predstaviti, a to za socijalni rad ti ne vjerujem i opet ti kažem da lažeš jer nema potrebe za lažima- jednostavno reci ne sviđa mi se FPN i to je ok, ali ove laži nemaju mjesta
User avatar
Vitezanin
Posts: 3785
Joined: 27/08/2009 21:53
Location: https://angotrips.blog

#56 Re: Socijalni rad na FPN

Post by Vitezanin »

I dakle, kakav je smisao prelaska tih ljudi s faxa na fax?? Čuj, ne mogu završti jedan , hop, idem na drugi, na treći...Ja se sad pitam imaju li oni malo dugoročnije životne ciljeve.
pahuljicaaa25
Posts: 56
Joined: 01/04/2013 19:11

#57 Re: Socijalni rad na FPN

Post by pahuljicaaa25 »

Ukoliko želite steći volontersko iskustvo, preporučujem vam da se prijavite na projekat "Edukativni rad s djecom u riziku" u sklopu NARKO-NE organizacije za prevenciju ovisnosti. :)
Zahvaljujući ovom projektu razbila sam mnoge predrasude i promijenila percepciju na život. Osim toga, neki volonteri su dobili priliku da otputuju u Njemačku preko EVS-a. Ako i vi želite isto, i još puno toga, prijavite se na link ispod:

http://www.jotformeu.com/form/52443351625350

Više informacija o samom projektu:

http://narkone.org/index.php?type=1&c=news&id=433
vixicula
Posts: 1
Joined: 27/06/2013 20:30

#58 Re: Socijalni rad na FPN

Post by vixicula »

Ljudi, ima li iko literaturu za 1. godinu? Knjige ili skripte, ista? Mnogo biste mi pomogli.
Post Reply