Socijaldemokrati BiH

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
KomunistaTZ
Posts: 324
Joined: 11/11/2016 22:34

#26 Re: Socijaldemokrati BiH

Post by KomunistaTZ »

putokaz1 wrote:
KomunistaTZ wrote:Moraju malo u SDP poraditi na botovima, njihova nekultura je neprihvatljiva.[/quote
Mi nismo s SDA I ODMAH SMO KULTURNI od onih koji jesu :D
Da, iste stvari koje kao hipnotisani protezirate u saradnji sa kiflom koji je je kalup SDA. Brini ti o krsenju ustava tvojih progresivaca iz kifline kuhinje, a koji vas kao kerovodja voda sa sobom.. Ako ne budu radili o boljitku TK, goni ih. Kao i ovu ekipu od koje su se odvojili.
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#27 Re: Socijaldemokrati BiH

Post by putokaz1 »

Mi nismo s SDA I ODMAH SMO KULTURNI od onih koji jesu :D[/quote][/quote]
Da, iste stvari koje kao hipnotisani protezirate u saradnji sa kiflom koji je je kalup SDA. Brini ti o krsenju ustava tvojih progresivaca iz kifline kuhinje, a koji vas kao kerovodja voda sa sobom.. Ako ne budu radili o boljitku TK, goni ih. Kao i ovu ekipu od koje su se odvojili.[/quote]
Suljo ministar o Boljitku ...ahahahah
Bio SDP-SDA-NK-SDP-SDA
Veći preletačević od Maje Gojković iz Srbije
A ovaj Drugi bio
SKBIH-LDS-NS-NSRZB-KP-SDP-SD-PDA-SDA....
KomunistaTZ
Posts: 324
Joined: 11/11/2016 22:34

#28 Re: Socijaldemokrati BiH

Post by KomunistaTZ »

putokaz1 wrote:Mi nismo s SDA I ODMAH SMO KULTURNI od onih koji jesu :D
[/quote]
Da, iste stvari koje kao hipnotisani protezirate u saradnji sa kiflom koji je je kalup SDA. Brini ti o krsenju ustava tvojih progresivaca iz kifline kuhinje, a koji vas kao kerovodja voda sa sobom.. Ako ne budu radili o boljitku TK, goni ih. Kao i ovu ekipu od koje su se odvojili.[/quote]
Suljo ministar o Boljitku ...ahahahah
Bio SDP-SDA-NK-SDP-SDA
Veći preletačević od Maje Gojković iz Srbije
A ovaj Drugi bio
SKBIH-LDS-NS-NSRZB-KP-SDP-SD-PDA-SDA....[/quote]
A ko ih je doveo u SDP i stavio na liste? Bakir? Jeste levati :)
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#29 Re: Socijaldemokrati BiH

Post by putokaz1 »

A ko ih je doveo u SDP i stavio na liste? Bakir? Jeste levati :)[/quote]
Izgleda da jeste
Ubacivanje ljudi unaprijed koji će kad zatreba otkriti svoje pravo lice
Milošević-Tudjman-Alija taktike
Dodik-Čović-Bakir su prepametni :D :D :D :D
El_comadante
Posts: 7880
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#30 Re: Socijaldemokrati BiH

Post by El_comadante »

ovi postadoše parlamentarlna stranka na federalnom nivou.
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#31 Re: Socijaldemokrati BiH

Post by putokaz1 »

El_comadante wrote:ovi postadoše parlamentarlna stranka na federalnom nivou.
Pa imali svoju stranku u stranci :D
KomunistaTZ
Posts: 324
Joined: 11/11/2016 22:34

#32 Re: Socijaldemokrati BiH

Post by KomunistaTZ »

Ma samo neka se karindjaju, ispliva sva prljavstina sa svih strana. Samo principjelno :)
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#33 Re: Socijaldemokrati BiH

Post by putokaz1 »

NIJEDNOM BOŠNJAKU još uvjek nije oproštena koalicija s SDA neće ni ovima
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#34 Re: Socijaldemokrati BiH

Post by pici »

ovi dobro pazarise od sdO... mora da je bOkir hallalio para od prodaje dionica FDS-a
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#35 Re: Socijaldemokrati BiH

Post by Kikibombona »

KomunistaTZ wrote:Od ovih koji su odvojili, a zaboli me njihov motiv i ideologija, zelim samo da guraju interese TK i samo TK. I po tome cu ih jedino i ocijeniti. Ima drugih lopina
u drugim kantonima da se brinu za svoje interese.
Hoce, radit ce zajedno sa SDA za dobrobit TK. Nece ih zanimati licna korist, nece sebe traziti, vec ce se zajedno sa SDA boriti protiv kriminalno-koruptivnog sistema koji je napravila SDA.

Imamo i mi u ZDK Bijedica - zovu se Snaga centra. Zajedno sa SDA rade da nas sto vise i sto prije protjeraju u Njemacku.

...

Ne znam majke mi, ko polaze nade u SDA i njihove PAPKE je interesdzija ili debil. Al' ono bas debil kojeg mozes nasamariti milion puta na istu foru.

...

Uvijek sam govorio da je SDP kriminalni kartel. SDA je Cosa nostra a SDP mala i nesposobna kriminalna organizacija koja se sve godine slepala uz SDA i kupila mrvice. Sada kada su po prvi put u historiji odbili vlast sa SDA, odmah se odvajaju SDA elementi i ljudi koji u savezu sa SDA zele osigurati korist za sebe. Sa uhodanim SDA kriminalcima svaka baraba moze zadovoljiti svoje ambicije. Kontrolisu pravosudje, nikome ne odgovaraju.

...

Hvala nebesima sto nikada nisam glasao za SDP iako sam ideoloski najblize ljevici. Crko bi od muke da sam im dao glas i da se sada sjedinjuje sa SDA. Smatrao bih da sam politicki idiot prve kategorije.

...

SDP-u treba radikalna hemoterapija kojom ce se lijeciti od SDA tumora.
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#36 Re: Socijaldemokrati BiH

Post by putokaz1 »

Ne ujedinje se SDP s SDA več Šljam
User avatar
sinuhe
Posts: 11456
Joined: 03/06/2011 11:33

#37 Re: Socijaldemokrati BiH

Post by sinuhe »

Hoce li ovi traziti uvodjenje skolske prehrane u osnovne i srednje skole ili ce 'nako da se oprobaju? Socijaldemokrati mislim.
User avatar
malakh
Posts: 7119
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#38 Re: Socijaldemokrati BiH

Post by malakh »

projekat kojem zelim brzu propast, a koja ce se dogoditi vec na sljedecim izborima.

ali, nisu oni krivi. krivi su oni koji su im dali pozicije, dali liste i od njih napravili lokalne mocnike.
KomunistaTZ
Posts: 324
Joined: 11/11/2016 22:34

#39 Re: Socijaldemokrati BiH

Post by KomunistaTZ »

sinuhe wrote:Hoce li ovi traziti uvodjenje skolske prehrane u osnovne i srednje skole ili ce 'nako da se oprobaju? Socijaldemokrati mislim.
Dobar prijedlog. Ne znam koliko skole imaju sanitarne uslove za to, ali odlican prijedlog. Treba to pogurati svakako.
KomunistaTZ
Posts: 324
Joined: 11/11/2016 22:34

#40 Re: Socijaldemokrati BiH

Post by KomunistaTZ »

malakh wrote:projekat kojem zelim brzu propast, a koja ce se dogoditi vec na sljedecim izborima.

ali, nisu oni krivi. krivi su oni koji su im dali pozicije, dali liste i od njih napravili lokalne mocnike.
Upravo, to pricam cijelo vrijeme. Jasno je ko je kriv za sve ovo. Zato i jeste sva ova lafina o principjelnosti
User avatar
malakh
Posts: 7119
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#41 Re: Socijaldemokrati BiH

Post by malakh »

KomunistaTZ wrote:
malakh wrote:projekat kojem zelim brzu propast, a koja ce se dogoditi vec na sljedecim izborima.

ali, nisu oni krivi. krivi su oni koji su im dali pozicije, dali liste i od njih napravili lokalne mocnike.
Upravo, to pricam cijelo vrijeme. Jasno je ko je kriv za sve ovo. Zato i jeste sva ova lafina o principjelnosti
kakva principijelnost, kakvi bakrači. mislim, principijelnost jeste jedan od načina od kojih se gradi stranka, imidž stranke i sve ostalo, ali on je samo jedan od njih desetine. osipanje kadrova, ma kakvi oni bili je nešto najgore što se stranci može dogoditi, jer se slabi parlamentarna moć i počinju prepucavanja između njih, na štetu sviju njih.

najbolji primjer je sds. stranka koja je devedesetih bila najmoćnija stranka iz manjeg entiteta i to je važilo do unazad desetak godina. gdje su sada? bili su principijelni, nisu išli u vlast sa dodikom, a mogli su. pozivao ih je više puta. slično se sada može dogoditi sdpu.
User avatar
sinuhe
Posts: 11456
Joined: 03/06/2011 11:33

#42 Re: Socijaldemokrati BiH

Post by sinuhe »

KomunistaTZ wrote:
sinuhe wrote:Hoce li ovi traziti uvodjenje skolske prehrane u osnovne i srednje skole ili ce 'nako da se oprobaju? Socijaldemokrati mislim.
Dobar prijedlog. Ne znam koliko skole imaju sanitarne uslove za to, ali odlican prijedlog. Treba to pogurati svakako.
To se ja šalim. Nije do raskola došlo zbog velikih pitanja. Neće niko od Bosne praviti Finsku ili barem Estoniju.
KomunistaTZ
Posts: 324
Joined: 11/11/2016 22:34

#43 Re: Socijaldemokrati BiH

Post by KomunistaTZ »

Svejedno dobar prijedlog :)
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#44 Re: Socijaldemokrati BiH

Post by pici »

OSNIVAČKA SKUPŠTINA
U Tuzli osnovani Socijaldemokrati BiH: Želimo biti pokretači promjena u društvu

Image

Image

Image

cestitke SD na lijevom ogranki sdO... selam :bih:
User avatar
Kejn
Posts: 2630
Joined: 24/09/2016 12:24
Location: Sarajevo Temple Prime. U prvom safu

#45 Re: Socijaldemokrati BiH

Post by Kejn »

Spade SDP na tri člana :lol:
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#46 Re: Socijaldemokrati BiH

Post by putokaz1 »

Kejn wrote:Spade SDP na tri člana :lol:
jači je SDP od ove Budalaštine
SD će vjerovatno imat načelnika i to je cilj stranke da se vlada vjecno sto se tiče kadrova izvan Lukavca oni teško da mogu preć prag igdje a i u Lukavcu Jedno ih ime vuče ostali su ništa jedva mogu skupit 50 glasova
Sjećate si se stranaka
UBSD,SDU,USD,sdu2002,...
Prvi samo u Tuzli bli,drugi ponegdje,treći pomažu SDA u Sarajevu,Četvrzi Sejfutin Tokić...
SD čeka ista sudbina,tj da ako pređu prag da ostave SDA na vlasti,dok ih ovi ne šutnu
Bijedić,ovaj gradacački otpad,te naš akademik jake...više nisu bitni niko ih ne fferma pa ni u Lukavcu,samo će za SD glasat oni koji moraju Novozaposleni,koji će dobit put,rasvjetu,vodu..a načelnici svi kontrolišu izbornu komisiju ,koja je još iz sda vremena zna dopisat glasove,zna stvorit nepostojeće glasače a u Lukavcu svakako nema Lika koji može parirati onome na vlasti,ako treba i MUP će udarat one koji su protiv načelnika
Ipak u Lukavcu jedino SDA može kupit vijeće i bez SD8Načelnika),a SDP,PDA...su ipak Jaka opozicija
doktor78
Posts: 2987
Joined: 14/09/2006 11:02

#47 Re: Socijaldemokrati BiH

Post by doktor78 »

Kejn wrote:Spade SDP na tri člana :lol:
O tome ko je ojačao,a ko je oslabio pokazaće lokalni izbori iduće godine. Sve do tad su samo špekulacije, i sa jedne i sa druge strane.
Mogu se ovi hvaliti sa 5 federalnih zastupnika, ali činjenica je da su ih osvojili kao članovi SDP-a. Pitanje je kako bi prošli da se tada znalo ovo što se zna sada.
Što se mene tiče, tek sada, nakon čišćenja stranke od ovih otpadnika, nakon nekoliko izbornih ciklusa postoji šansa da ponovo glasam za SDP.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#48 Re: Socijaldemokrati BiH

Post by bunk »

...
Last edited by bunk on 07/09/2019 14:54, edited 2 times in total.
User avatar
malakh
Posts: 7119
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#49 Re: Socijaldemokrati BiH

Post by malakh »

ocito da svi zanemaruju jednu veoma bitnu cinjenicu, a to je da su beskicmenjaci i oni koji se nista nisu pitali u sdpu sada dobili na cijeni i taj mehanizam za ucjenu sdpa, jer uvijek ce imati alternativu u ovoj vjestackoj socio partiji.

tu prvenatveno mislim na nacelnike i vijecnike u tk.

nitko nije ni svjestan koliko se uzaludne energije potrosi da se takvi zadrze u partiji.
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#50 Re: Socijaldemokrati BiH

Post by putokaz1 »

SD =DF=SDA
=USD u KS
Locked