SNSD

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#226 Re: SNSD

Post by spreca »

AmiĐa_Idriz wrote:
spreca wrote:Mile osjeca da bi mogao izgubiti izbore......vidis da sa Pickoustim kuhaju da zakuhaju....nimalo me nebi iznenadilo da dodje do nekih konflikata...Rudonja je to sve isplanirao...bvidis ovu bajku sa Hordasima i ostalima da bi sutra okrivio federaciju i balije za napad na genocidnu tvorevinu....on je sve karte stavio u opticaj
Čaušesku je na sve spreman kako bi zadržao vlast u rukama, gurnuo bi i djecu rođenu u provaliju - takva je to sorta.
Dzaba su mu svi pokusaji...znas ono kad zub pocne da se miche ,nemoze vise da se prizivi nego se na koncu izvali.......i Rudonji se je pocela stolica micati isto i tu povratka nema.....za par dana ili mjeseci ali se mice i blizi se kraj jos jednom malom bezmozglom diktatoru
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#227 Re: SNSD

Post by Maraschino »

Otkazan predizborni skup u B.Luci.
PTPC otkazao snimanje a Dodik pobegao u Trn(kod kuma). :izet:

Bi ce to duga i teska noc i naredni dani.
megaman4
Posts: 4949
Joined: 08/08/2011 23:59

#228 Re: SNSD

Post by megaman4 »

spreca wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:
spreca wrote:Mile osjeca da bi mogao izgubiti izbore......vidis da sa Pickoustim kuhaju da zakuhaju....nimalo me nebi iznenadilo da dodje do nekih konflikata...Rudonja je to sve isplanirao...bvidis ovu bajku sa Hordasima i ostalima da bi sutra okrivio federaciju i balije za napad na genocidnu tvorevinu....on je sve karte stavio u opticaj
Čaušesku je na sve spreman kako bi zadržao vlast u rukama, gurnuo bi i djecu rođenu u provaliju - takva je to sorta.
Dzaba su mu svi pokusaji...znas ono kad zub pocne da se miche ,nemoze vise da se prizivi nego se na koncu izvali.......i Rudonji se je pocela stolica micati isto i tu povratka nema.....za par dana ili mjeseci ali se mice i blizi se kraj jos jednom malom bezmozglom diktatoru
Znas kada te Uncle Sam postavi na vlast, lako te skine, kao treptaj oka, kao da nikada nisi vladao.

Vucic je ucijenjen, jer stranci znaju njegovu proslost, i ako nesto pokusa, u vidu pomoci Dodiku, napravit ce mu igranku na njegovom pragu tj. u Srbiji.

Nervozni su obojica, jer pocinje spremanje na Balkanu. Milom ili silom ce se ova regija integrirati ili ce se svi trajno iseliti, a regija izumrijeti. Toga je i zapad svjestan, jer ako napuste ove prostore, Rusija postaje novi vladar Balkana.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#229 Re: SNSD

Post by spreca »

GandalfSivi wrote:
spreca wrote:Pedja PeTrol sto mu govori nick.....je po zadatku pred izbore dosao da trola i zajebava ....inace bi se rabije pojavio ovdje na forumu...za par dana ga vec nece biti tu jer je pokusao da odradi posao koji mu je zapovjedio Rudonja......ali nije uspio nista ...nikoga nije uspio da zadivi shumskim cudesima

Sjeb'o se lik pravo,
skontao da niko ne brani Bakira. Ali hajde de, barem se malo obrazovao u ovih par dana...
Sta je ocekivao...da klicemo diktatoru i da PeTrola nosamo na rukama.....to sto on misli da je pametan i zna sve neznaci da je to tako.....ja sebi nebih dozvolio da me neko pravi budalom radi drugog...jedino ako mu je gazda gazda obeco kakvo portirsko mjesto.

A sto se tice Bakira....Bakir je prvi koji bi dobio po picki ako dodje do kakih belaja :lol:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 41006
Joined: 21/05/2012 22:46

#230 Re: SNSD

Post by AmiĐa_Idriz »

Maraschino wrote:Otkazan predizborni skup u B.Luci.
PTPC otkazao snimanje a Dodik pobegao u Trn(kod kuma). :izet:

Bi ce to duga i teska noc i naredni dani.
Fakat ili ?
DonieBrasco
Posts: 15951
Joined: 31/08/2016 16:09

#231 Re: SNSD

Post by DonieBrasco »

Last edited by DonieBrasco on 05/10/2018 21:04, edited 1 time in total.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#232 Re: SNSD

Post by Maraschino »

AmiĐa_Idriz wrote:
Maraschino wrote:Otkazan predizborni skup u B.Luci.
PTPC otkazao snimanje a Dodik pobegao u Trn(kod kuma). :izet:

Bi ce to duga i teska noc i naredni dani.
Fakat ili ?
da, da... :izet:
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18511
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#233 Re: SNSD

Post by GandalfSivi »

spreca wrote:
GandalfSivi wrote:
spreca wrote:Pedja PeTrol sto mu govori nick.....je po zadatku pred izbore dosao da trola i zajebava ....inace bi se rabije pojavio ovdje na forumu...za par dana ga vec nece biti tu jer je pokusao da odradi posao koji mu je zapovjedio Rudonja......ali nije uspio nista ...nikoga nije uspio da zadivi shumskim cudesima

Sjeb'o se lik pravo,
skontao da niko ne brani Bakira. Ali hajde de, barem se malo obrazovao u ovih par dana...
Sta je ocekivao...da klicemo diktatoru i da PeTrola nosamo na rukama.....to sto on misli da je pametan i zna sve neznaci da je to tako.....ja sebi nebih dozvolio da me neko pravi budalom radi drugog...jedino ako mu je gazda gazda obeco kakvo portirsko mjesto.

A sto se tice Bakira....Bakir je prvi koji bi dobio po picki ako dodje do kakih belaja :lol:
Ne kontas me. Dosao lik da napada Bakira kontajuci da ce nas kao isprovocirati da se svadjamo. Sada sjedi kuci i konta, jebote, oni ga manje gotive od mene samog...

A PreCjenika mi volimo vise od njega, eno cijela tema. I on je danas BN gledao i komentarisao, dok sam ja patriotski PTPC gledao...
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 41006
Joined: 21/05/2012 22:46

#234 Re: SNSD

Post by AmiĐa_Idriz »

Najšokantnije od svega mi je to da je neko čeprko po spolnim organima premijerke. Treska se guza.
Maraschino wrote:
AmiĐa_Idriz wrote:
Maraschino wrote:Otkazan predizborni skup u B.Luci.
PTPC otkazao snimanje a Dodik pobegao u Trn(kod kuma). :izet:

Bi ce to duga i teska noc i naredni dani.
Fakat ili ?
da, da... :izet:
Za muštuluka si :izet:
megaman4
Posts: 4949
Joined: 08/08/2011 23:59

#235 Re: SNSD

Post by megaman4 »

User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#236 Re: SNSD

Post by spreca »

GandalfSivi wrote:
Ne kontas me. Dosao lik da napada Bakira kontajuci da ce nas kao isprovocirati da se svadjamo. Sada sjedi kuci i konta, jebote, oni ga manje gotive od mene samog...

A PreCjenika mi volimo vise od njega, eno cijela tema. I on je danas BN gledao i komentarisao, dok sam ja patriotski PTPC gledao...
am kontam ba....ali ne kontam lika da je toliko blesav...on nezna ko god napadne Bakira da dobije ogromni aplauz :mrgreen: ...valjda zna citati....neko proseta malo forumom i sve ce mu biti jasno...sam ce zamoliti Chmolju da obrise temu :lol: :lol: :lol:
DonieBrasco
Posts: 15951
Joined: 31/08/2016 16:09

#237 Re: SNSD

Post by DonieBrasco »

U nedjelju u ranim jutarnjim satima ce kontigent autobusa iz Srbije da pređe granicu, neke cudne aktivnosti se desavaju na grobljima po RS-u.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18511
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#238 Re: SNSD

Post by GandalfSivi »

spreca wrote:
GandalfSivi wrote:
Ne kontas me. Dosao lik da napada Bakira kontajuci da ce nas kao isprovocirati da se svadjamo. Sada sjedi kuci i konta, jebote, oni ga manje gotive od mene samog...

A PreCjenika mi volimo vise od njega, eno cijela tema. I on je danas BN gledao i komentarisao, dok sam ja patriotski PTPC gledao...
am kontam ba....ali ne kontam lika da je toliko blesav...on nezna ko god napadne Bakira da dobije ogromni aplauz :mrgreen: ...valjda zna citati....neko proseta malo forumom i sve ce mu biti jasno...sam ce zamoliti Chmolju da obrise temu :lol: :lol: :lol:
Hem dnevnica kapa, hem se u kafani moze prokurciti kako podjebaje neprijatelja... Negdje se zajebao u racunici, ali i to je za ljude :izet:
User avatar
Peda Petrol
Posts: 302
Joined: 26/09/2018 21:49

#239 Re: SNSD

Post by Peda Petrol »

Biće lijepo proslaviti pobjedu 7. oktobra oko 23h. Nadam se da ste gospoda i da ćete čestitati. :izet:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 41006
Joined: 21/05/2012 22:46

#240 Re: SNSD

Post by AmiĐa_Idriz »

Imam samo godinu predškolskog, sorry ako ne čestitam imam stid razgovarati sa tobom.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18511
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#241 Re: SNSD

Post by GandalfSivi »

Peda Petrol wrote:Biće lijepo proslaviti pobjedu 7. oktobra oko 23h. Nadam se da ste gospoda i da ćete čestitati. :izet:
Hoce li te slike sa velicanstvenog skupa iz BL, jos malo pa predizborna sutnja...
User avatar
Peda Petrol
Posts: 302
Joined: 26/09/2018 21:49

#242 Re: SNSD

Post by Peda Petrol »

Postavljam slike, trol. Banujte ga. Ugasite temu. Ne postavljam slike, kad će slike, vidi ga što se usro itd..

Image
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#243 Re: SNSD

Post by Maraschino »

"Večeras smo se dogovorili sa aktivistima da se svi vraćamo u svoja mjesta, 7. oktobra izlazimo na izbore, a 8. oktobra pravimo veliku feštu kao znak naše pobjede", naveo je Dodik.
Sta je ovo lutajuci cirkus. :lol: :lol:
User avatar
Peda Petrol
Posts: 302
Joined: 26/09/2018 21:49

#244 Re: SNSD

Post by Peda Petrol »

Nipodaštavanje najveće političke opcije neminovno sa sobom nosi opasnost od sopstvenog razočarenja izbornim rezultatima kada dobijemo i zvanične podatke o procentima...
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#245 Re: SNSD

Post by Maraschino »

Image

Draga braćo,

kao predsednik SNP "Naši" koji su jedna od najstarijih patriotskih organizacija u Srbiji pozivam Vas da na opštim izborima otkažete bilo kakvu poslušnost Miloradu Dodiku, koji svesno i bez ikakve odgovornosti poziva na izdaju Kosova i Metohije, ali i koji Republiku Srpsku već godinama uništava u svakom segmentu i ne glasate za njega i njegov SNSD.

Milorad Dodik je politikant koji se krije iza patriotizma i time vešto manipuliše od prilike do prilike.

On je običan ratni profiter i manipulant koji se od bavljenja politikom ekstremno obogatio, dok je narod sve jadniji i siromašniji.

Milorad Dodik je dao sebi za pravo da bude gospodar života koji se pita čak i ko može da radi u Republici Srpskoj i otvoreno zapretio otkazima Srbima koji ne glasaju za njega.

Ono što je najstrašnije, Milorad Dodik je dao sebi za pravo da crta granice Kosova i prekraja ono za šta su krvarile generacije i generacije Srba.

Nema Srbina na svetu kojem nije stalo do Kosova, bez obzira gde se on nalazio i živeo. Da li je to Republike Srpska, Šumadija ili Vojvodina.

Milorad Dodik je tim činom dokazao da nema ništa sa srpskom istorijom i tradicijom i da je reč o jednom odrodu koji gleda samo svoj lični interes i kako da opstane na vlasti.

Njega ne ruše strane sile, agenture i ko zna ko već, jer je on njihov deo i on sprovodi njihove naume poput ovog o predaji Kosova.

Zato pozivam sve čestite Srbe da ne glasaju više za Milorada Dodika, vreme je da se srpski narod u Republici Srpskoj istrgne iz njegovih kandži i izbori za svoju slobodu i bolje sutra.

KAKO RADILI, TAKO NAM I BOG POMOGAO!

Ivan Ivanović

Predsednik SNP "Naši"
User avatar
Peda Petrol
Posts: 302
Joined: 26/09/2018 21:49

#246 Re: SNSD

Post by Peda Petrol »

Nakon 40% prebrojanog. Dodik 57%- Ivanić 43%.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#247 Re: SNSD

Post by Maraschino »

Peda Petrol wrote:Nakon 40% prebrojanog. Dodik 57%- Ivanić 43%.
a Komsic?
User avatar
Peda Petrol
Posts: 302
Joined: 26/09/2018 21:49

#248 Re: SNSD

Post by Peda Petrol »

Ne zanimaju nas federalci. :-D
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#249 Re: SNSD

Post by Maraschino »

Republika Srpska:
Ivanić - 149.000
Dodik - 141.000
User avatar
Peda Petrol
Posts: 302
Joined: 26/09/2018 21:49

#250 Re: SNSD

Post by Peda Petrol »

Izvor, Bane Borenović.

Razlika samo u Mrkonjiću 2,8k. :izet:
Locked