Sneakerhead i streetwear coshe

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#151 Re: Sneakerhead i streetwear coshe

Post by Njanjavi »

cyber1921 wrote:
Njanjavi wrote:
cyber1921 wrote:Zna li mi neko reci, ima li ikakva domaca ili europska stranica za Supreme, Bape itd.
:lol: :lol:
Moradoh se nasmijat druze halali.
Imas na e bay masu stvari, o domacoj stranici mozes samo sanjat, ma ni to vjeruj.
Ne prodaju ti oni tako jbga.
Za supreme moras licno jal u pariz jal u london sto se tice evrope, il na e bay od preprodavaca, s tim da odma ocekujes duplu cjenu za novije kolekcije.
Ima solidnih starijih modela pojeftino, pogotovo sto se tice bape stvari.
Ma znam ja sve to. Nisam ni ja glup toliko hahaha, al me zanimalo ima li barem neka europska stranica koja prodaje. Znam kako stvari stoje s tim markama i najbolja stranica za njih je grailed, al opet je zeznuto zbog shippinga itd. Hvala u svakom slucaju
Vidis nisam znao za ovu stranicu, thx na ovome :thumbup:
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#152 Re: Sneakerhead i streetwear coshe

Post by Njanjavi »

Wtf je ovo jbotee!
Strasne bagatele na ovom sajtu covjece za nepovjerovat.
Y-3 boost froral 130 dolara, ronnie fieg new balansice 580 central park 108 dolara kraljuuuu skoro noveee, nema packe na njima!!!
Jordanke petica retro grape 145 dolara, supreme air max 98 210 dolara, foampositki sijaset ispod dvi stoje, wtf wtf :lol: :lol: :lol:
Bogovska stranica mejtefam!!!
Nisam jos ni pogledo odjecu :lol:
cyber1921
Posts: 192
Joined: 16/01/2015 19:12

#153 Re: Sneakerhead i streetwear cosheo

Post by cyber1921 »

Njanjavi wrote:Wtf je ovo jbotee!
Strasne bagatele na ovom sajtu covjece za nepovjerovat.
Y-3 boost froral 130 dolara, ronnie fieg new balansice 580 central park 108 dolara kraljuuuu skoro noveee, nema packe na njima!!!
Jordanke petica retro grape 145 dolara, supreme air max 98 210 dolara, foampositki sijaset ispod dvi stoje, wtf wtf :lol: :lol: :lol:
Bogovska stranica mejtefam!!!
Nisam jos ni pogledo odjecu :lol:
Kazem ti ja brt haha :zjev:
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#154 Re: Sneakerhead i streetwear coshe

Post by Njanjavi »

heal wrote:E moj njanjavi, vidim ja da si ti slab sa ovim stvarima, ali da za grailed nisi znao :shock: samo se cuvaj, ima vise varalica nego na ebayu, triput mjeri jednom rezi.
Koliko imas godina? Malo poradi na ukusu, volim i ja streetwear ali kad covjek gleda ovaj tvoj izbor stvarno izgleda djecije, sve nesto sareno i kicasto, patike slabo uklopive u odjevne kombinacije. Nije streetwear samo supreme i bape :lol:
Druze, ja ovdje ne lijepim svoj ukus, lijepim novitete iz te branshe, kontas?
Naravno da se ni meni ne svidjaju sve stvari iz ove teme, ali jaraniko to je sad aktuelno i to nalijepim jer izlazi u ovom vaktu.
Nekako mi besmisleno da ja lijepim neke techwear furke the north face-a koje su izasle prije par kuka, a kultni su i meni vrh, kontas?
Naravno da nije sve na temi moj ukus i meni licno vrhunac ukusa, al tako se trziste krece jaraniko, ja samo lijepim sta izlazi, pa hiljadu ljudi hiljadu cudi.
Meni sto nije lijepo nekom drugom jeste, zato i stavljam raznovrsne furke.
I naravno slazem se da supreme i bape nisu jedine marke koje vrjede u toj igri, supreme mi je cak postao antipatican sa nekim stvarima, ne ubrajajuci kolaboracije sa meni dragim brandovima.
Meni licno je the north face jaci i drazi od ta oba brenda, al kazem ti, temu sam zamislio kao nesto sto je relevantno sada i up to date.
Kad bi kreno lijepit sve drage stvari iz istorije jebote ode to nasiroko, bog to ne pofata sve.
I jbga za grailed nisam cuo pa sta, insan uci dok je ziv pa opet skikne glup.
I ja naucih nesto od cybera i hvala mu na tome, ne vidim problem nigdje.
cyber1921
Posts: 192
Joined: 16/01/2015 19:12

#155 Re: Sneakerhead i streetwear coshe

Post by cyber1921 »

Jbg svako ima svoj ukus. Ja sam se uvijek jezio na jordanke i iskreno nikad ih ne bih nosio dok ih drugi obozavaju. Supreme mi je malo draži od bapea, al ima tu još brendova koji su strašni tipa ftp, palace itd. Inače se ne ložim na šarene stvari tipa bape duksa sa 26 boja, a nema mi nista ljepše od Supreme x north face stvari.
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#156 Re: Sneakerhead i streetwear coshe

Post by Njanjavi »

cyber1921 wrote:Jbg svako ima svoj ukus. Ja sam se uvijek jezio na jordanke i iskreno nikad ih ne bih nosio dok ih drugi obozavaju. Supreme mi je malo draži od bapea, al ima tu još brendova koji su strašni tipa ftp, palace itd. Inače se ne ložim na šarene stvari tipa bape duksa sa 26 boja, a nema mi nista ljepše od Supreme x north face stvari.
Isti sam sto se tice jordanki bgm.
Mene jako nervira njihova nekonzistentnost u dizajnu.
Jedna generacija vakva, druga nakva, treca ninasta nalik.
Nijedne brendirane patike ne lice vise na kineske beljuljije od njihovih.
Doduse od trideset i kusur generacija, mozda bi nosio samo 4 il 5 u vrh glave.
Jos kad mi krenu glupavi ameri glorifikovat jedanaeske sa onim beljulji lakiranim plastificiranim smecem od materijala, e to je sve sto treba da znam o njihovom ukusu.
Slazem se za supreme i tnf, jedna od jacih kolaboracija ikad sto se tih furki tice.
A meni nekako slabost printane stvari, nema mi nista ljepse od australian trenerki od prije par kuka pogotovo, sa raznim printovima, sa dva lica pojedini modeli.
Imali su dobru kolaboraciju sa patta prije par kuka, posebna edicija trenerke sa dva lica.
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#157 Re: Sneakerhead i streetwear coshe

Post by Njanjavi »

Adidas izbacuje novi futurecraft 4D, ispeglanija verzija, malo fluidnija nego prosla generacija.
Prvo ce bit dostupno samo 300 komada za probranu klijentelu, friends and family samo, poslije u toku godine ce nastancat jos 5000 komada za obicnu raju.
Njakav novi nacin izrade likvidnog polimera za djon, digitalno svjetlosna sinteza, uspomoc koje oblikuju polimer u zeljeni oblik 3D printanjem.
Image
Image
Image
Image
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#158 Re: Sneakerhead i streetwear coshe

Post by Njanjavi »

Nike air flight huarache, vec se mogu pazarit u evropi, ameri jos cekaju :roll:
Image
Image
Image
Image
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#159 Re: Sneakerhead i streetwear coshe

Post by Njanjavi »

Noel gallagher u kolaboraciji sa END sneaker butikom iz engleske, izbacuje adidasov model the garwen, silueta izvucena iz budzelara bazirana na starom modelu adidas brisbane.
Krenule u prodaju sestog aprila.
Image
Image
Image
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#160 Re: Sneakerhead i streetwear coshe

Post by Njanjavi »

Nike air more uptempo se pravo uskofrcile, bruka novih boja izlazi.
Krenucemo redom, reflective izlaze 15 aprila, crnobjele 29 april, knicks boja nema jos definitivan datum izlaska, hoop pack je vec trebo izac mensecini do sad.
Image
Image
Image
Image
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#161 Re: Sneakerhead i streetwear coshe

Post by Njanjavi »

Nike air footscape nm dobija jaquard tretman, nakon vise od 20 godina od pocetka proizvodnje modela.
Image
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#162 Re: Sneakerhead i streetwear coshe

Post by Njanjavi »

Jos jedna exkluziva dolazi u END, engleski namazanceri se pravo ushemili.
Tubular primeknit pack, dva tubular doom i dva tubular nova modela.
Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#163 Re: Sneakerhead i streetwear coshe

Post by Njanjavi »

Supreme air uptempo kolaboracija dobija jos jednu boju uz triple black i crveno bjele, metalic gold se najavljuje, nema jos definitivnog datuma pocetka prodaje, al ce bit uskoro.
Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#164 Re: Sneakerhead i streetwear coshe

Post by KB9 »

Njanjavi wrote:Nike air more uptempo se pravo uskofrcile, bruka novih boja izlazi.
Krenucemo redom, reflective izlaze 15 aprila, crnobjele 29 april, knicks boja nema jos definitivan datum izlaska, hoop pack je vec trebo izac mensecini do sad.
Image
Image
Image
Image
kako su dooooooooooobre ove crvene :shock: :shock: :shock:
Post Reply